Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
31. jan 2010

ahojte
som trochu zaneprazdnena mojou malou lebo je celi tyzden strasne upucena len tlaci na stolicu a nic potom je cela cervena vracia ale prudom a vcera nam aj krv z nosa vybehla ☹ inak prdkame pekne musim v pondelok zavolat doktorke lebo sa nemozem uz pozerat jak sa trapi
dnes svagrina krsti tak sme pozvani poobede tak uvidim ci ju vezmem zosebou
inak peknu nedelu vsetkym

veronika1982
31. jan 2010

jojka kludne mozes tak ist s kociarom.. ja tam chodim stale s kociarom a este mi nikto nic nepovedal. a aj teraz ked sme mali poradnu tak vsetky sme mali kociare vo vnutri.. ja si davam kociar tam kde su tie skrinky..tam si ho odlozim aj s vecami a dnu si beriem len kabelku..a ci je komunikativna.. ano je len niekedy ked je vela ludi tak to rychlo vybavi..
a neviem ako to chodi v materskom centre lebo my tam nechodime ale mozno by bolo fajn zajst tam. a kde byvate?tusim si pisala ze na mieri? kde konkretne..

zuzanale
31. jan 2010

Ahojte tak Medulka nám odchádza bude chýbať ale tak hádam ide do lepšieho a trošku aj vydýchne má toho veľa....

Dasena tak ja som špinila keď som čakala Timku bolo to v termíne menzesu ale nedošiel len som 2 dni špinila tehu test negatívny no ale nedalo mi a zopakovala som o týždeň už boli 2 čiarky 😉 takže ak skúšate teoreticky by si mohla byť už aj tehu lebo keď som sa pýtala vtedy dr tak vraj je to normálne špiniť v prvých tt...

Mati skús ešte kúpiť espumisan L našej Laure zabral a ku vracaniu no niektoré deti grckaju viac u Timky to bol des ale problém bol že ona vôbec neodgrcla ani po hodine a potom šlo von u Laury to bolo celkom ok ale tiež sme sa tomu nevyhli ..... príp ak je to pravidelne tak ju daj na vankúš a hlavičku vyššie nie na rovine a skočte na gastro či to nieje reflux

denisocka
31. jan 2010

antonia,my sme malemu kupili v lekárni malu rurku,tuším to ani nebola rektálna,ale na cievkovanie taka mala tenučka a to sme mu davali do riťky ked nevedel prdkať

jojka1
31. jan 2010

Veronika, dakujem. Tak zajtra tam asi zajdem, ak mi to vyjde, ak nie, tak v utorok. Este to teda s manzelom prediskutujeme, ze ku ktorej, ale ta Sefcikova sa mi zatial pozdava najviac. My byvame na Krcmeryho. A Ty? Som pozerala, ze mas o 4 mesiace starsieho Drobca nez my 🙂

sophie1981
31. jan 2010

uz mse doma......joooj, zase bolo tak super.....stretli sme ta kamosa z minulej nedele...tak sa Katka vybozkala a vsantila, vysmykala.....no a teraz sa konecne napapala a uz beha s dedom po izbach..... 😀

ale ten sneh von nam dal riadne zabrat.... 😝 ...zajtra bude svalovka, co so kocik pucila...... 😝 😲

idem sa este pohrat s madam....joj a dnes objavila caro tunelov......len preliezala a preliezala....aspon bude spat......teda aspon dufa....

jojka, ani ja nechodim do mater. centra, aj ked som uz sto krat planovala ist, nejako som nedosla....chcela som ist hlavne koly plavaniu, ale mamicky ma odhovorili, ze je dost zimna voda..... 😖 ...tak som nesla...pockame na leto a pojdeme na kupko....a tvoj manzel je novovestan???..

dasena
31. jan 2010

dakujem aj za tvoj nazor zuzanale....co teda navrhujes?....mam aj niekedy testovat alebo mam cakat na buducu mrchu? 😲
bibka ty si este v madagaskare?....moj muz nieje az take teleso ale vazi dost na to aby zruntoval jedno kreslo...ale aj ta kvalita je na hovno...napisu ze do 130kg a hovno to plati....kamos ho mal znicene uz skor ako my.

dasena
31. jan 2010

hej uz kukam ze si doma 😀

sophie1981
31. jan 2010

daska...pockaj, kym ti bude meskat a testni.....ak mas pocit, ze ten vytok je nejaky iny..(krvavy, hlienovity), tak radsej skoc skontrolovak ku gyndosovi...

a madagaskare 😀 uz niesme.... 😀 ...teraz neviem, ci srandujes, alebo to vazne....bo to madaras.... 😅 😅

sophie1981
31. jan 2010

kuka, ze uz cez 9000 prispevkov...keby bolo po starom, tak otvarame Spisska Nova VEs 3..... 😀 ...nejako se sa rozbehli.... 😉

dasena
31. jan 2010

vies praveze nemam pocit ze by bol hlienovity...iba spinenie..take hnede a aj dnesto je des 😀
madagaskar 😀 ja tak volam madaras 😝

sophie1981
31. jan 2010

no, bo som neverila, zeby si bola v tom ze madagaskar...ale ked uz druhy krat pisem, reku ze sa uistim, ci vieme o com mluvime.... 😀 ......

tak budem drzat palce, ak je to tehu, ze sa fazulka zahryzkava.... 😉

jojka1
31. jan 2010

sophie, nie je novovestan, u nas je to trochu komplikovane, ja som z BA, manzel je od Puchova, byvali sme v BB (lebo tam studoval) a teraz dostal pracu v SNV, tak sme tu 🙂...

dasena
31. jan 2010

joj bodaj by si mala pravdu...to by bola aky zazrak pri mangelovom spermiograme.... 😀

veronika1982
31. jan 2010

jojka myslela si mladsieho? lebo matej ma 9 mesiacov. ha ha.. a my sme byvali u mamky na mieri ale teraz sme na zapade ale obcas zajdeme na mier ku bibke - sophie sa pohrat alebo ku mamke...

aj dnes sme poobede tam boli lebo tatik siel na hokej tak my sme sli ku babke..

my teraz sedime s tatikom v obyvacke a matej je sam v postielke a hraje sa a ked ho chce tatik vybrat tak mu utecie.. tak sme ho tam nechali... 😀 😀

jojka1
31. jan 2010

Veronika, dakujem za "upozornenie" - hodila som malemu o rok viac ako ma 🙂, to sa mi este nestalo 🙂)). Asi som prepracovana po tej stahovke 😉 , tak uz som to opravila, nas Samko ma 5 mesiacov, takze predsa len ste o tie 4 mesiace starsi nez my...

sophie1981
31. jan 2010

u nas sa uz spinka....v postielke.... 😝 .....ha.....tatik ide na nocnu, tak budem sama v posteli.....hmm... 😕 ...ci sa nestratim v tolkom priestore.... 😕 😀

inac, akurat i je otupno....presne pred rokom o osmej vecer sme opustali Londyn.... ☹ .....ako rychlo to zbehlo...uz je tomu rok.... 😕

jojka....tak to mate vesele....planujete tu ostat na stalo, alebo ste len v prenajme???

slaviq81
1. feb 2010

Dobre ranko hlasim 🙂

Ako na Sibiri? 😀 😀 😀 Ste sa riadne rozbehli s pisanim, vidim, ze tu par mamiciek pribudlo - super 🙂

Mame sa ok, mlada je nejaka hyperaktivna posledne dni, vecer padam do postele mrtva 😕 😀 😝

Bibs, Kacenka nechce spat v postielke? Kukla som fotky na FB - aka caja 😅 😉

veronika1982
1. feb 2010

dobre ranko... aj my sme skusali spat v postielke.. vydrzal tam polhodinu a ked sa tatik priplichtil k mamine na tutumutu tak matej sa zobudil a uz isiel k nam. 😀 😀 ziva ha..

hej slavka jak na sibiri.. zase budeme tiskat kociare pred sebou a fucat.. joj uz nemuselo nasnezit..

no jojka vidis to tak teraz je to uz super.. a krstym menom sa ako volas? tak to vy mate takeho drobca este jeeejjj..

slavka ty sa tam teraz potis co?

sophie1981
1. feb 2010

dobre ranko....

tak zase sme spali do jednej v postielke.....a potom uz spolu do rana do 6 v posteli.....rano se uz tatika cakali na nocniku.... 😉

idem upratat.....ako vzdy... 😝 ...

Veronika...uzasnu antikoncepsiu mate....len sa treba o nu starat..... 😀 ....mate dnes nieco v plane?

veronika1982
1. feb 2010

aj my sme vypravadzali tatika na nocniku...

nie nemame nic v plane. dojdete?

jojka1
1. feb 2010

veru veru, nemuselo uz nasnezit... A tusim maju viacere z nas ratolesti, ktore uprednostnia nasu postel pred svojou 🙂... My mame najvacsi problem vobec vecer zaspat...

Veronika, volam sa Jozefina

Sophie, neplanujeme tu zostat natrvalo, ale na par rockov isto ano. Radi by sme isli potom trochu zapadnejsie, ak sa podari. Ozaj, a ked sme uz pri tych krstnych menach s Veronikou, Sophie, Ty sa volas ako?

No, inak my dnes asi von nepojdeme, maly nam zacal akosi viac pokasliavat...

sophie1981
1. feb 2010

Veronika,......tak dojdeme.....nechame tatika sa vyspat......bo nejako ho ta prva nocna po 5 rokoch zmorila chudaka... 😅

jojka...som si aj myslela, ze asi len prechodne pobudnete.....ja som Bibiana krstnym meno......a mame celuuu kopu zuzaniek.... 😀

pred rokom som uz spala pupkata v aute medzi kamionistami..... 😀 😀 😀 😀 ......a teraz uz nahanam dieta po byte.... 😅

veronika1982
1. feb 2010

dojdite... uz sme stihli umyt podlahy a ideme este dat byt do kopy a mateja ulozit nech je cersty ked mu dojde princezna...

sophie1981
1. feb 2010

ja malu dam spat do kociarika, lebo keby dnu, tak nedojdeme......posledny tyzden zvykla spat doobedu aj hod a pol..... 😕 .....tak aj my uz umyte....byt v poho, babka vcera upratala.....idem sa skulturnit, apojdem trocha von s kacou, nech pospi sa poprechadzam a potom dojdeme.....

veronika1982
1. feb 2010

dobre potom prezvon ked uz pojdete k nam..

veronika1982
1. feb 2010

my uz bubame...

sophie1981
1. feb 2010

aj y uz ideme von...tak prezvonim, ked pojdeme ku zapadu...idem okolo kauflandu, nech pospi dlhsie..... 😉 ...tak see you..... 😉

zuzana612
1. feb 2010

Ahojte, vy tu pisete cele romany, ani citat to nemam kedy. Vidim ze tu pribudli aj nejake nove tvare, aspon nas tu bude viacej 😉 Lenkto to potom bude vsetko citat.

My sme nejaky vsetci chori, Matus ma riadne sople aj kasle, a najhorsie na tom je ze uz aj Lili ma riadne sople, tak ju dnes berem ku dr. nech sa na nu pozre, nerada by som nieco zanedbala aby nedostala z toho nejaky zapal. Len neviem ako jej to bude liecit, ci len kvapkami alebo co. A ja mam asi prvu laktacnu krizu, nejak mam malo mlieka, dnes som pre istotu kupila male balenie UM pre kazdy pripad, nakupila som si caje na podporu mlieka, vcera som vypila asi 2 litre rascovej polievky, 2 litre vinei, pol piva, odsavam po tej troske co ide, tak dufam ze sa to upravi. Mala som to aj pri Matusovi, ale az nejaky 3-4 tyzden a nie uz druhy 😖 Aspon ze Lili je dobrucka, dnes sme boli s Danielom konecne povybavovat vsetky papiera, rodny list, karticku poistenca, socialku, atd. Odisli sme rano o osmej, prisli o pol jedenastej a mala celu dobu spala. Trosku pomrncala, starka jej dala trochu mlieka a hajala dalej. Teraz dava Daniel spat aj matuska, tak dufam ze sa do druhej zobudi aby som ich mohla oboch zobrat ku dr.

A keby ste teraz videli mna, horor. Po porode sa mi tak pokazila plet ze az. Neviem ci z vody v nemocnici alebo coho, ale mam ju ako pubertak, sama vyrazka po celom ksychte. Este ze je taka zima von a nikam nechodim a ked idem, tak mam pol tvare zakrytej ciapkou a salom 😀

slaviq81
1. feb 2010

Zuzi, drzim palce aby sa mliekarne plnili 😉 Ja tiez vyzeram ako pubertak, cakam mrchu a zatial nic 😝

Poradte mi prosim nieco pre Laru, vobec nechce papat, uz sa citim ako macocha. Zda sa mi, ze aj pochudla 😔 Nejake vitaminy jej kupit alebo co? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre