• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
caute...uz mse okupane,...este napapat a spat...co si mmyslim nebude poroblem, lebo je takaaa unavena.... :grinning:

baby, ja som taka rada, ze sme sli na ten karneval...najprv som myslela, ze ci tam nebudem traposit sama...nikto z vas sa nepridal.... :confused: ....ale zasa, co by sme doma robili.....ale bolo taaak super....tolko deti tam bolo...princezne, carodejnice, sasovia, lienky, spidermani..... :grinning: ....a nas motylik.....Katka bola taaak zlata...vsade sa len obzerala, tancovala....terorizovala maleho tigra, lebo sa jej narane pacilo tahat jeho usi.....bozkavala sa s ninjom, a dobrou vilou.... :grinning: :grinning: :grinning: ....liezla, smykala sa chodila, ani za ruku sa nechcela drzat....a bola najkrajsi motylik.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a najmansi clen karnevalu v maske....vsetke matky a dievcatka ju tam zrali a ja som bola takaaaa hrdaaa na svoje krasne dievcatkooo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: ....boze, v takycvh chvilach si clovek uvedoi aky je stastny.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...hodila som dve fotky aj tu na kona, video hodim na FB.....tozila nas aj reduta, aj nas tam nejaky pan fotil do nejakych novin, tak uvidime, kde sa uvidime.... :grinning: ...herecky.... :grinning: :grinning: ......len skoda, ze Katka nevydrzala do konca, tak sme sa nezucastnili vyhlasenia najkrajsej masky....(ale ked sme odchadzali, take tetusky sa pitali ze kam ideme, ja ze domov a oni ze preco, ze oni pre nas chcu hlasovat...takze sanca na vyhru bola... :grinning: )....
7. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéjda aká krásna bola Katuška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočka bola Katuška :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maca, hoď už nejaké foto bruška - nech vidíme či si stále taký suchár :wink:
7. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som rada, že nie som sama s plným nosom :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... na striedačku kupujem spreje do nosa, aby mi zaberali a zatiaľ pomáhajú ... to mám asi namiesto "rozhovorov" s wc-misou :grinning:
7. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny motylik si bola pravom hrda mamina :wink: :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, že suchár... veď už mi brucho začína zavadzať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale snáď sa polepším a do pôrodu stihnem aj dajaku fotku urobiť :sweat_smile:
7. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca, ja v jednej téme hľadám, v druhej a bruško nikde :frowning2:
7. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja by som rada vidiet brucho..... :wink:

a dik.....za pochvalu motyla.... :wink: :dizzy_face:
7. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, najprv by to chcelo aktualizovať celý fotoalbum ... tam nielen to brucho chýba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja sa az teraz hlasim po lyzovacke sobotnajsej cela bolava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To ked sa clovek nehybe 4 roky od kedy som doma tak to je katastrofa ale bolo vyyyyyyyyyyborne celkom mi to aj slo :sweat_smile: ale dnes ta svalovka joj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katuska nadherna motylik roztomily :slight_smile:
No manzel ma vola na vinko a olivy tak idem :wink:
dobru noc :pensive: :wink:
7. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Tak sa teším, že ste všetky prežili víkend po svojom, ale ste spokojné a oddýchnuté.

Bibka, tak katuška bola na zožratie, zlatučká. Najmä keď si takto po celý čas nechala krídielka aj tikadielka. Lebo naša keď ma niečo na sebe, tak to hneď musí preskúmať, a väčšinou to už dokokpy nedáme :grinning: Ja tak teraz rozmýšlam, že keby fakt ideme na karneval, čo za maska by bola. Ta jedine by akože prezentovala cisárové nové šaty :grinning: . Viete z tej rozprávky.
7. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta mi len teraz zaspalo...

a katka bola uzasna a tie tykadielka. no proste nadherny motylik...
7. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

no tu ešte nikto nie je?
8. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
ja uz obedujem :grinning: Idem vas docitat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

slavka uz obedujes? ale tam je asi nejaky casovy posun co?

my uz bubkame a ja lezim pri nom lebo ma tiez berie do spanku.. dospavame vikend..vsetci mi hovorili ze matej sa podoba na mna..a ze aky je dobrucky a zlatucky ze on ani neplace.. ha ha... :grinning: :grinning: no proste zlate dieta mam.. a najvacsiu radost mal rano ked nas zobudilo akvarko lebo sa rozsvietilo.. joj to bolo radosti ked mohol buchat rybkam po skle..
8. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko....ja o 10 minut utekam k zuberke...dedo bude pestun.... :grinning:

u nas sused vrta ako divi :unamused: a /Katka sa tak velmi boji...tak ked pridem domov, musim vymysliet ka pojdeme, lebo od placu je az bordova..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

my sme nedávno vstali, akurát sme doraňajkovali a dopili kávičku .... sa vytešujem, lebo MM má dnes voľno ... síce kopec roboty na pláne, ale nevadí....

Slavka :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mne Laura konečne zaspala zmordovaná po víkende teploty grckala z ATB v noci poriadne nespí a cez deň kým zaspi tak to trvá pozitívna vec že nám vyšli teraz cez víkend ďalšie 2 zuby takže už máme 5 ....aspoň že Timka je už fit dnes už je v školke a mne je tiež celkom fajn ...

no idem prať ďalej 2várky už sú ešte 3 lebo musím prať všetko čo Laura ogrckala komplet postelné aj vankúše a ostatné čo sa nahromadilo cez víkend som len zvedavá kam to všetko povešiam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Tak čo sa dnes stalo, zapnem pc, nabehnem na koníka a pomaly nemám čo čítať :angry:
8. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sa cítim tak na 50 :unamused: Hlava ma bolí, a kolená ako by som ani nemala svoje. Fakt za takých desať rokova ma bude MM tlačiť na invalidnom vozíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susana kolená bolia večne aj mňa, ja mám susedu sestričku a tá tiež vždy povie, UŽ DOKOJ lebo Ťa budem nastarosť tlačiť na vozíku.
8. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
srdecne vas zdravim po vikende, my sme ho mali trosku pracovnejsi, kedze sme sa rozhodli premalovat steny v obyvke a kuchyni...byvame tu sice len nieco cez dva roky, no steny vyzerali akoby sme tu byvali uz minimalne 5 rokov :unamused:

bibka katuska bola nadherna :wink:

mirka pises ze byvas na soltesovej, tak to sme skoro susedky, ja byvam v rohovom dome oproti starej hygiene

idem ja daco robit, lebo uz takmer hodinu tu surfujem a robota stoji :confused:

a inak, ja budem mat v oktobri 32 rokov :fearful:
8. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anka, teba som si všimla že si chodila na SPŠS, a to som chodila aj ja
8. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
jaj tak asi nieco vo vzduchu aj ja som vstala z bolavou hlavou ale dala som tabletku a je to ok
dnes som konecne bola odniest papiere na porodne a vzala si este zaidost na tych 20tisic budu nejake korunky :slight_smile: zajtra s malou na krcne ja na endokrinologiu stredu pediatricka a z nozickami ma objednali az na buduci stvrtok no co no a este ku gyndakovi musim aj tie papiere na socialku mi musi potvrdit no len tam sa tolko usedim este ze mam s kym nechat malu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

este namna nedolahol stereotip materstva asi som mamou len kratko :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak my sme boli doobedu v hypernove a kupila som pre nasu luciu krasne ruzovucke tricko a nohavice. joj som sa vytesovala..

a zajtra dojdeme na mier a ostavame do stvrtku takze bibka v stredu sa hlasime na navstevu.. ha ha..
8. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.....konecne troska casu...dovarila som veceru, katka otravuje pre zmenu babku a nie na, tak si vychutnavam to ze sedi na zadku a dopijam rannu kavu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

veronika, dojdete ak van nevadi vrtanie a zbijanie.... :confused: ...lebo nasej Katke to straaasne vadi...ale snad do zajtra uz dovrtaju.....##

dnes se boli celycas von.....som premrzla statocne... :rolling_eyes:
8. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak u nas u vsetko spi hura :grinning: :sweat_smile: celkom fajn zaspali. ja idem sa vyvalit na gauc lebo dnes som bola napravat chrbat vyskocili mi na lyzovacke platnicky to bola bolest v noci som uz nespala ale uz je dobre :dizzy_face:
mame karneval v piatok v skolke a moj synator ide za vlka :sweat_smile: sam si vybral taku masku tak idem vymyslat ako ho obleciem :confused:
8. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. aj my uz spime...dnes sme boli cely cas nervozny a umrncany a len na rukach...a ake kino vieme hrat ked sa mu nieco nepaci. place nasilu.. taky podareny je a ked ho napodobnujeme tak este silnejsie place..

bibka tak hadam do stredy dovrta a ved kludne dojdite zajtra k nam na zapad ked budu vrtat..nas si uz zvykol na vrtacku a uz sa neboji..
8. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééj baby, tak tu samé karnevalové masky sú v centre pozornosti. Janka potom nezabudni dať fotečky. Dnes som mala možnosť vidieť dvoch najkrajších motýlikov. Teda jendu malú motýlicu a trochulinko väčšieho motýlika. Janka a ocko? Ako sa má?

Dnes mi malá večer v postielke hovorí: "Mama zobere ťa bobo ale nebojaj, nemá zuby, nečistil." :grinning: A minulý týždeň zase iná horor rozprávka. Malá sa chcela ešte dostať z postieľky a tak mi hovorí:" Mamka počúvaj, počúvaj dobre. Pojdeš hore, strašok zobere mamu. Zober Vanesku, vaneška zabije strašoka" :grinning: No prešibaná jak ďas.
8. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok