Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
7. feb 2010

caute...uz mse okupane,...este napapat a spat...co si mmyslim nebude poroblem, lebo je takaaa unavena.... 😀

baby, ja som taka rada, ze sme sli na ten karneval...najprv som myslela, ze ci tam nebudem traposit sama...nikto z vas sa nepridal.... 😕 ....ale zasa, co by sme doma robili.....ale bolo taaak super....tolko deti tam bolo...princezne, carodejnice, sasovia, lienky, spidermani..... 😀 ....a nas motylik.....Katka bola taaak zlata...vsade sa len obzerala, tancovala....terorizovala maleho tigra, lebo sa jej narane pacilo tahat jeho usi.....bozkavala sa s ninjom, a dobrou vilou.... 😀 😀 😀 ....liezla, smykala sa chodila, ani za ruku sa nechcela drzat....a bola najkrajsi motylik.... 😵 😵 😵 ...a najmansi clen karnevalu v maske....vsetke matky a dievcatka ju tam zrali a ja som bola takaaaa hrdaaa na svoje krasne dievcatkooo... 😵 😵 😵 😵 😀 ....boze, v takycvh chvilach si clovek uvedoi aky je stastny.... 😵 😵 😵 ...hodila som dve fotky aj tu na kona, video hodim na FB.....tozila nas aj reduta, aj nas tam nejaky pan fotil do nejakych novin, tak uvidime, kde sa uvidime.... 😀 ...herecky.... 😀 😀 ......len skoda, ze Katka nevydrzala do konca, tak sme sa nezucastnili vyhlasenia najkrajsej masky....(ale ked sme odchadzali, take tetusky sa pitali ze kam ideme, ja ze domov a oni ze preco, ze oni pre nas chcu hlasovat...takze sanca na vyhru bola... 😀 )....

maca77
7. feb 2010

jéjda aká krásna bola Katuška 😵 😵 😵

zuzana32
7. feb 2010

no kočka bola Katuška 😎 😎 😎

zuzana32
7. feb 2010

Maca, hoď už nejaké foto bruška - nech vidíme či si stále taký suchár 😉

maca77
7. feb 2010

tak to som rada, že nie som sama s plným nosom 😝 .... na striedačku kupujem spreje do nosa, aby mi zaberali a zatiaľ pomáhajú ... to mám asi namiesto "rozhovorov" s wc-misou 😀

antoniab
7. feb 2010

krasny motylik si bola pravom hrda mamina 😉 🙂 🙂

maca77
7. feb 2010

Zuzi, že suchár... veď už mi brucho začína zavadzať 😝 😀 ale snáď sa polepším a do pôrodu stihnem aj dajaku fotku urobiť 😅

zuzana32
7. feb 2010

maca, ja v jednej téme hľadám, v druhej a bruško nikde ☹

sophie1981
7. feb 2010

no aj ja by som rada vidiet brucho..... 😉

a dik.....za pochvalu motyla.... 😉 😵

maca77
7. feb 2010

Zuzi, najprv by to chcelo aktualizovať celý fotoalbum ... tam nielen to brucho chýba 😝 😀

rybecka
7. feb 2010

Ahojte,
ja sa az teraz hlasim po lyzovacke sobotnajsej cela bolava 😝 😀
To ked sa clovek nehybe 4 roky od kedy som doma tak to je katastrofa ale bolo vyyyyyyyyyyborne celkom mi to aj slo 😅 ale dnes ta svalovka joj 😝
Katuska nadherna motylik roztomily 🙂
No manzel ma vola na vinko a olivy tak idem 😉
dobru noc 😔 😉

susana28
7. feb 2010

Ahojte,
Tak sa teším, že ste všetky prežili víkend po svojom, ale ste spokojné a oddýchnuté.

Bibka, tak katuška bola na zožratie, zlatučká. Najmä keď si takto po celý čas nechala krídielka aj tikadielka. Lebo naša keď ma niečo na sebe, tak to hneď musí preskúmať, a väčšinou to už dokokpy nedáme 😀 Ja tak teraz rozmýšlam, že keby fakt ideme na karneval, čo za maska by bola. Ta jedine by akože prezentovala cisárové nové šaty 😀 . Viete z tej rozprávky.

veronika1982
7. feb 2010

moje dieta mi len teraz zaspalo...

a katka bola uzasna a tie tykadielka. no proste nadherny motylik...

zuzana32
8. feb 2010

Dobré ránko,

no tu ešte nikto nie je?

slaviq81
8. feb 2010

Dobre ranko 🙂
ja uz obedujem 😀 Idem vas docitat 😝

veronika1982
8. feb 2010

dobre ranko

slavka uz obedujes? ale tam je asi nejaky casovy posun co?

my uz bubkame a ja lezim pri nom lebo ma tiez berie do spanku.. dospavame vikend..vsetci mi hovorili ze matej sa podoba na mna..a ze aky je dobrucky a zlatucky ze on ani neplace.. ha ha... 😀 😀 no proste zlate dieta mam.. a najvacsiu radost mal rano ked nas zobudilo akvarko lebo sa rozsvietilo.. joj to bolo radosti ked mohol buchat rybkam po skle..

sophie1981
8. feb 2010

bre ranko....ja o 10 minut utekam k zuberke...dedo bude pestun.... 😀

u nas sused vrta ako divi 😒 a /Katka sa tak velmi boji...tak ked pridem domov, musim vymysliet ka pojdeme, lebo od placu je az bordova..... ☹ ☹ ☹

maca77
8. feb 2010

ahojte

my sme nedávno vstali, akurát sme doraňajkovali a dopili kávičku .... sa vytešujem, lebo MM má dnes voľno ... síce kopec roboty na pláne, ale nevadí....

Slavka 😀 😀

zuzanale
8. feb 2010

Ahojte mne Laura konečne zaspala zmordovaná po víkende teploty grckala z ATB v noci poriadne nespí a cez deň kým zaspi tak to trvá pozitívna vec že nám vyšli teraz cez víkend ďalšie 2 zuby takže už máme 5 ....aspoň že Timka je už fit dnes už je v školke a mne je tiež celkom fajn ...

no idem prať ďalej 2várky už sú ešte 3 lebo musím prať všetko čo Laura ogrckala komplet postelné aj vankúše a ostatné čo sa nahromadilo cez víkend som len zvedavá kam to všetko povešiam 😝

susana28
8. feb 2010

Ahojte 🙂 Tak čo sa dnes stalo, zapnem pc, nabehnem na koníka a pomaly nemám čo čítať 😠

susana28
8. feb 2010

Dnes sa cítim tak na 50 😒 Hlava ma bolí, a kolená ako by som ani nemala svoje. Fakt za takých desať rokova ma bude MM tlačiť na invalidnom vozíku 😝

zuzana32
8. feb 2010

susana kolená bolia večne aj mňa, ja mám susedu sestričku a tá tiež vždy povie, UŽ DOKOJ lebo Ťa budem nastarosť tlačiť na vozíku.

anape
8. feb 2010

ahojte baby,
srdecne vas zdravim po vikende, my sme ho mali trosku pracovnejsi, kedze sme sa rozhodli premalovat steny v obyvke a kuchyni...byvame tu sice len nieco cez dva roky, no steny vyzerali akoby sme tu byvali uz minimalne 5 rokov 😒

bibka katuska bola nadherna 😉

mirka pises ze byvas na soltesovej, tak to sme skoro susedky, ja byvam v rohovom dome oproti starej hygiene

idem ja daco robit, lebo uz takmer hodinu tu surfujem a robota stoji 😕

a inak, ja budem mat v oktobri 32 rokov 😨

zuzana32
8. feb 2010

Anka, teba som si všimla že si chodila na SPŠS, a to som chodila aj ja

antoniab
8. feb 2010

ahojte
jaj tak asi nieco vo vzduchu aj ja som vstala z bolavou hlavou ale dala som tabletku a je to ok
dnes som konecne bola odniest papiere na porodne a vzala si este zaidost na tych 20tisic budu nejake korunky 🙂 zajtra s malou na krcne ja na endokrinologiu stredu pediatricka a z nozickami ma objednali az na buduci stvrtok no co no a este ku gyndakovi musim aj tie papiere na socialku mi musi potvrdit no len tam sa tolko usedim este ze mam s kym nechat malu 😝

este namna nedolahol stereotip materstva asi som mamou len kratko 😀 😀

veronika1982
8. feb 2010

ahojte. tak my sme boli doobedu v hypernove a kupila som pre nasu luciu krasne ruzovucke tricko a nohavice. joj som sa vytesovala..

a zajtra dojdeme na mier a ostavame do stvrtku takze bibka v stredu sa hlasime na navstevu.. ha ha..

sophie1981
8. feb 2010

caute.....konecne troska casu...dovarila som veceru, katka otravuje pre zmenu babku a nie na, tak si vychutnavam to ze sedi na zadku a dopijam rannu kavu..... 😝 ....

veronika, dojdete ak van nevadi vrtanie a zbijanie.... 😕 ...lebo nasej Katke to straaasne vadi...ale snad do zajtra uz dovrtaju.....##

dnes se boli celycas von.....som premrzla statocne... 🙄

rybecka
8. feb 2010

Ahojte,
tak u nas u vsetko spi hura 😀 😅 celkom fajn zaspali. ja idem sa vyvalit na gauc lebo dnes som bola napravat chrbat vyskocili mi na lyzovacke platnicky to bola bolest v noci som uz nespala ale uz je dobre 😵
mame karneval v piatok v skolke a moj synator ide za vlka 😅 sam si vybral taku masku tak idem vymyslat ako ho obleciem 😕

veronika1982
8. feb 2010

ahojte.. aj my uz spime...dnes sme boli cely cas nervozny a umrncany a len na rukach...a ake kino vieme hrat ked sa mu nieco nepaci. place nasilu.. taky podareny je a ked ho napodobnujeme tak este silnejsie place..

bibka tak hadam do stredy dovrta a ved kludne dojdite zajtra k nam na zapad ked budu vrtat..nas si uz zvykol na vrtacku a uz sa neboji..

susana28
8. feb 2010

Jééj baby, tak tu samé karnevalové masky sú v centre pozornosti. Janka potom nezabudni dať fotečky. Dnes som mala možnosť vidieť dvoch najkrajších motýlikov. Teda jendu malú motýlicu a trochulinko väčšieho motýlika. Janka a ocko? Ako sa má?

Dnes mi malá večer v postielke hovorí: "Mama zobere ťa bobo ale nebojaj, nemá zuby, nečistil." 😀 A minulý týždeň zase iná horor rozprávka. Malá sa chcela ešte dostať z postieľky a tak mi hovorí:" Mamka počúvaj, počúvaj dobre. Pojdeš hore, strašok zobere mamu. Zober Vanesku, vaneška zabije strašoka" 😀 No prešibaná jak ďas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre