Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
9. feb 2010

kukam ze monolog vedie p. Pjontekova.... 🙄 .....

kukulik30
autor
9. feb 2010

ale kdezeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

susana28
9. feb 2010

Bože tom som rada, že ordináciu a panelák sledujú aj baby v mojom veku 😀 Bo moja švagriná 33 r. ma vysmiala, že vraj to sledujú len staré babky. 😀 😀

marcovky2009
9. feb 2010

hla, spolubojovnice...zdar vam zeny..... 😀

sophie1981
9. feb 2010

joj, uz som spat....som sa nem odhlasila...a kukala som zmenit nejaku foto v marcovkach.... 😀 .

sophie1981
9. feb 2010

livi...ako??....mame bublinky????

sophie1981
9. feb 2010

baby, noze mi poradte nejaku dobru stranku na hracky....ze Kacene kupim nieco na narodeniny.... 😉

kukulik30
autor
9. feb 2010

susana,ale coby stare babky, pokial viem, tak ordinaciu ci panelak sleduje skoro kazdy 😀 ..ja teda panelak nemusim..ale ordinaciu ano 😀

kukulik30
autor
9. feb 2010

mame ...az 3 😵

kukulik30
autor
9. feb 2010

hmmm..bibka, aj by som ti poradila, ale ja si absolutne nepamatam stranky 😅 a hracky kupujem furt v draciku...a vlastne jedna ma napadla www.prenasedeti.sk ,tam sme kupovali hojdacku a hracky tam tusim tiez mali, ale ake neviem 😉

sophie1981
9. feb 2010

tak pekne oddychuj......nech sa zahryznu kolko da..... 😉 .....

sophie1981
9. feb 2010

Livia...aha, uz so ti nasla aj kociarik... 😀 😀 😀
http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-pre-sur...

kukulik30
autor
9. feb 2010

ano ano, budem 🙂

sophie1981
9. feb 2010

dufam, ze mas dovolenku....

susana28
9. feb 2010

Livka tak som nechápala ako to bublinkuješ, keď som to čítala na FB 😀 No hold po dnešnom strese mi to nedochádza. Tak držím palce 😉

kukulik30
autor
9. feb 2010

iba dva dni mam volno 😅 ..viac urcite nie..aj to som sa prekonala, lebo inak som chodila do roboty, ved vies, 4 hodky sa da, ale tentokrat som si vravela, ze predsa len tie 2 dni ostanem doma a budem faaaakt oddychovat 🙂

kukulik30
autor
9. feb 2010

panecku bibka, sak to jak vlak ten kocik 😀 😀 😀

kukulik30
autor
9. feb 2010

susi 😀

sophie1981
9. feb 2010

vies ake svaly ti narastu... 😀 ...arnold swarzneger sa bude hanbit... 😀 😀 😀

kukulik30
autor
9. feb 2010

ty brdo..ta to faaaaakt 😀

sophie1981
9. feb 2010

baby, na napadlo jej kupit cyklosedacku, ale ja neviem ci to ona oceni.....asi sa budem citit previnilo, ze som jej nekupila hracku...... 😒 ....ale mna vobec nenapada, co kupit pre rocne dievcatko.... 😕 😨

rybecka
9. feb 2010

reklama 😀
jaj ta vy jak kukate ked tu taka debata 🙂
Livia drzim palec a ten kociar nema chybu ti prideme pomoct tlacit 🙂

kukulik30
autor
9. feb 2010

mali sme podobny problem, vsetko, co sme kupil Samkovi bolo naprd..dostal vtedy trojkolku,ale velku radost z toho nemal 😒

janka, citala som, ze vy ste riadne chori zas ☹ nech uz sa vam polepsi 🤐

susana28
9. feb 2010

Bibka, ja neviem, ale Vaneska keď mala rok dostala hovoriaci telefón, hovoriaci hrniec. to sú tie učiace hračky. Ale začali ju baviť ako dvojročnú 😀 V tom veku 1 rok, sa deťom páčia asi najviac také skákajúce hrajúce hračky, napr. malej sa páčil taký tiger čo tancuje a spieva. Ale neviem. Asi by som kúpila tú cyklosedačku, a ešte nejakú malú hračku.

sophie1981
9. feb 2010

velmi uvazujem....ved babky kupia hracky.....a tu sedacku snad vyuzijeme...aj ked na cestu s nou ist nenajdem odvahu, ale zasa po Tomasovciach sa v lete povozime.....do obchodu a tak....len co ak sa tej sedacky bude bat???...trojkolku uz mame.....stale by v nej sedela a nutila clenov rodiny, aby ju tlacili po byte.... 😖 .....

no nic, este ma par tyzdnov cas...skocim kuk do dracika, ci nenajdem nieco fajn, a potom kuknem na nete, ci nebude lacnejsie na e-shope.......ale nam by trebalo aj nejake prechodne topanocky..... 😠 ....vsetko na treba na jar...aj jarnu bundu......no vsetko..... 😝 ......aj hojdacku na treba na zahradu..... 😝 ....

kukulik30
autor
9. feb 2010

http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi... skus tu pozriet nejake hracky 😉

sophie1981
9. feb 2010

nic, idem hajaja.......snad sa mi nieco mudre prisnije.... 😀 ...

dobry vecer, na dobru noc, macko z plysu spieeeeva vaaaam,... 😀 😀 😀 ...

kukulik30
autor
9. feb 2010

a nejake odrazadlo jej nechces kupit?

ja idem tiez spinkat 😔 😔 😔.... volajuu ma, macko usko, lebo smiesne usko maaaam 😀

kukulik30
autor
9. feb 2010

Ktoré hračky sú najvhodnejšie?
V jedenástom a dvanástom mesiaci nastáva veľký posun dieťaťa aj z psychickej stránky. Začína intenzívnejšie vnímať tvary, farby, zvuk. Doteraz ho najviac zabávali rôzne hrkálky, hryzadlá, plyšové hračky. V tomto veku sú vhodnejšie hračky, ktoré podporujú dieťa v objavovaní, zvedavosti a poznaní, pomáhajú mu pochopiť súvislosti medzi príčinou a následkom, farby a tvary. Príkladom je nádoba na vhadzovanie rôznych tvarov alebo hrací panel so zvieracími zvukmi. Ak chcete podporiť vzťah dieťatka k hudbe, môžete mu kúpiť bubon alebo xylofón. Nezabudnite na knihy, ktoré sú vhodné pre každú vekovú kategóriu. Leporelo so zvieratkami vám pomôže naučiť dieťa nielen rozoznávať zvieratká, ale aj napodobňovať ich zvuky. Na podporenie fyzického vývoja sú vhodné hračky na ťahanie, lopta alebo odrážadlo, ktoré mu pomôže získať väčšiu istotu pri chôdzi.

mirka2706
9. feb 2010

Ahojte
Tak ja ze idem kuknut ci niekto nieco napisal a idem spat a ono to tu normalne ze zije 😕
Sophie nasa mala dostala na narodeniny babiku, trojkolku, kociarik pre babiku ale nic z toho ju neoslovilo ...
Najviac sa jej pacili torticky lepsie povedane bavilo ju znicit tortu 😀 ale teraz ju zacinaju tie hracky bavit na kociarik si hovori bbuum bum akoze to hovori na auticka inak a na babiku krici mama sice to na vsetky deti odkedy pocula babiku hovorit mama 😀
Nam z malej rastie poriadku milovnicka 😀 najde niekde nejaku spinku na podlahe a uz uteka do kosa s nou aspon mam o robotu menej 😎 😀
kukulik drzim palce nech vam to vyjde 😉
dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre