Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
18. feb 2010

joooj, ale u nas je mama MAMA....len ked na mna pozera, tak mama..... 😵 😵 😵 😵 ...juchuuuu...

Katka sa uz konecne zacala klatit na zem tak ako ma....pekne pokrci kolienka a padne na dupu.....taakze, uz ju nechavam behat samu po byte a neprenasledujem ju...aj ked zaludok mam stale stiahnuty, kedze cakam, kedy tresne.....

juuuj, baby, stale kukam na tie babatka......juuuj, take male, vonave...... 😉 .....aj ja cem....

zajtra ideme na tu 50-tku.....som dnes mm kupila koselu a kravatu, nech je fesak......a nomojdusu, pristane mu ruzova.....som najprv cakala, co povie...ale aj jemu sa paci.... 😉 ...

docitala som knihu....o upirovi Edwardovi....baby, ja som sa asi zamilovala do Edwarda.... 😝 😝 😝 😝 😕

veronika1982
18. feb 2010

ja mam zase doma knihy od cooka ale neviem kedy ich zacnem citat

teraz sme konecne zaspali.. to bolo placu...a o pol stvrtej nam pridu odpisovat plyn tak dufam ze mi ho zobudia..

a uz som prisla na to kde sa udrel.. vzadu na hlavu takze uz mame 2 palicky..

sophie1981
18. feb 2010

veronika...to lebo si dieta do postielky odkladas.... 😀 😀 😀 😀 ....pfuj, nieto ze pavuka pouzivate, chodite za rucky, ...... 😀 😀 😀

sophie1981
18. feb 2010

inac.....ja milujem romany o upiroch..... 😝 ......ale pri tejto som si spomenula ake to bolo super, ked sme sa s mm davali dokopy....sladkych 15-nast......hanbila som sa ako diva za vsetko...... 😀 ......a ked som ho zbadala niekde, srdce som mala niekde v prdeli..... 😀 😀 😀

veronika1982
18. feb 2010

fujjj my som hrozna matka..mame pre vas nejake papucky a aj nejake cervene riflicky.. dojdete niekedy na buduci tyzden?

kukulik30
autor
18. feb 2010

bibka, ja ani nepisem, kolko krat mam precitanu knihu od stokera dracula 😀 ...u mna number 1, milujem filmy , knihy ....takze momentalne ficis na Twilight 😀 ....knihy su vraj super, ale filmy slabota, ja som videla filmy....

veronika1982
18. feb 2010

ja mam precitane skoro vsetky knihy od keleovej -vasilkovej a teraz ma chytil dan brown. len od vasilkovej nemam precitane jej prve knihy. takze baby ak by ste niektora mala jej knihy tak mi dajte vediet.

sophie1981
18. feb 2010

livia....ha....mnam, Dracula.... 😀 ....ale na veeli bavil aj harry potter..... 😀 ...ja mam jednoducho rada fantaziu.... 😉

veronika...no to teda fuj... 😠 ... 😀 ......nic, to, asi ti musim dat lekciu, ako sa spravne starat o dieta...a hlavne, kde ho odkladat, ak chces mat klud a nie tycky na hlave.... 😀 😀

zuzana612
18. feb 2010

Ahojte, my mame dnes tiez fajny den, rano tu bola kamoska so Zuzkou, tak sa pohrali, potom mi Matusa zobrali von, tak som isla po segru a prisla sem s Davidkom, tak mame veselo. Tak tiez nic nerobime, len sa vyvalujeme a zujeme co nam pride pod zuby 😀

Bibka, a komu idete na 50-ku? Asi som to nejak prekukla ak si to pisala 😒 A ako v sobotu? Pridete, alebo das este vediet? Daniel ma zapas v Trencine v sobotu, tak s vami urcite nepojde.

Maca, este nevies nic o zapise do skolky? Nieze to premeskam a budem mat Matusa cely rok doma na krku a skoncim v cvokarni 🙄

eveluska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sophie1981
18. feb 2010

zuzka....idee jozkovmu krstnemu....poznas ho.....ten so schodami..... 😀 ....no a ako v sobotu ti dam vediet zajtra, kdze nechce tam tahat katu so soplami...ale dnes uz je celkom fajn, tak uvidim ako bude zajtra....

rybecka
18. feb 2010

Ahojte,
no ja dnes den blazinec. Rano ta krv nestastna ale uz je za nami potom Ondrik si vymyslel ze ma bude terorizovat a chce byt len na rukach nemohla som sa od neho pohnut uz ho to preslo a hraje sa sam konecne 😅
Bibka jej ze ti hovori mama 🙂 krasny to pocit to poznam aj ja sa na to tesim ja som zatial ama 😀
zeny brrrrrrrrr upiry ake ste vy uchylne ja nic take mne to nehrozi nemam rada taketo veci 😝 ja som realistka a nemam rada ani Herry Pottera 😖

kukulik30
autor
18. feb 2010

Jani, ja sa v tom vyzivam...tiez mam rada fantaziu..neskutocne ...rada si predstavujem dej...a filmy s tou tematikou milujem...Blade, Underworld, Dracula vsetky prevedenia....no mozno je to uchylka 😀 😀 😀
a Harry Potter a Pan prstenov....s mm si to pozerame dost casto....on aj cital, ja nie, lebo mam jeden velky problem, ze pri knihe posledne roky zaspim po 5. strane, nechapem,..asi starnem 😝 😅 🙄

rybecka
18. feb 2010

Ta vidis sme rozdielne 🙂 ja tie sci fi nenavidim ked tam vsetko lieta a tak 😀 😀
Fantazia a predstavy ma bavia ale romanticke ako si postavime dom a tak 😀 😀 😅 a nastastie ani moj mm to nema rad takze si vyhovieme. a knihu tu som nemala v ruke odkedy som sa vydala a otehotnela 😅 neni cas a tiez zaspavam ja uz pri tretej strane 😅 a niekedy to bol moj konicek citat si knihy a zit s dejom to mozem 😵

rybecka
18. feb 2010

Inac viete aka pohoda je teraz doma vsetko spi 😵 😵 😵
Ticho klud no uzas zit ked obidve deti spia 🙂

maca77
18. feb 2010

zas sa aspoň na chvíľku hlásim ... poobede sme boli pozisťovať pár vecí v Spišskej a potom sme šli do PP ... chcem si konečne vynoviť obývačku .. no pri mojej smole, keď už som na to aj nejaké euráče našetrila, tak jasné že koberec aký som chcela nemali ... ale aspoň jeden typ skriniek sa nám zapáčil, tak ho pravdepodobne aj objednáme ...

Zuzka, zápis do škôlky začal tento týždeň a bude do polky marca .... no ja pôjdem pre prihlášku budúci týždeň, lebo ktovie či aj v škôlke neprázdninovali, keĎže školáci mali voľno...

lubkatobi
18. feb 2010

super, ze ste mali stretko v Madarase..ked bude najblizsie a budem moct prist, dajte vedieet.. Tobiasko tiez uz zaspinkal a vychutnaaaavam ten pociiiiiiit🙂 😝 snazilkaaam drzim palce... 😵

veronika1982
18. feb 2010

aj moje 2 deti uz spinkaju. mm bol v krakowe v ikeii tak kupil matejovi velikanskeho plysoveho zraloka a tak sme ho ulozili do postielky 😀 😀 no a matej spi na posteli vedla mna a ja idem kukat ordinaciu..aspon trosku zrelaxujem lebo mi dal matej dnes zabrat... 😀

lubkatobi
18. feb 2010

len zrelaxuuuj, ked sa da..treba vyuzit kazdu chvilku na relax pri detoch..

veronika1982
18. feb 2010

no ved to ale ta kopa zehlenia mi beha po rozume

lubkatobi
18. feb 2010

jaj, keby si vedela nasu kopuuuuuu 😀

veronika1982
18. feb 2010

lubka a aky mate kociarik? to len tak aby som ta nabuduce spoznala ked pojdem na mier

sophie1981
18. feb 2010

aj my uz spime.....zeny......ako sa vravi, niet statsnejsej matky ako ked je dieta spi.... 😀 😀 😀 ..

juj, Livia, my by sme si rozumeli....mam rada Blade.....a Underworld som cucala na sky v UK kazdy bejbac.... 😵 😵 😵 😵 ...len som dooost sklamana, lebo som kukla na youtube ukazky k filmu Twilight, reku ze ci sa oplati zhanat dvd....no a ten herec tam je daleko vzdialeny mojim predstavam z knihy,..... 😝 ...JA som si vyrobila uzssnejsieho upira.....telo ako mm za mlada a tvar cisto vysnivanu..... 😀 😀 😀 😀 ....no nevie, ci sa zvladne stotoznit s filmovym hercom.... 😀 😀 😀 ...

janka,...ja tiez neam rada sci-fi...ale fantazijne..len Pan prstenov ma nudi.... 😝

susana28
18. feb 2010

Ahojte, baby tak ja ani scifi nemusím čítať, stačí keď si prečítam MD za celý deň 😉 Sa mi dnes nejak necelo písať, ale čítala som poctivo. Som ani nevedela, že dve matky, majú draculovské skony 😀 . Ja som tiež hrozne rada čítala knihy, ale potom ako som nestačila čítať odbornú lit., tak som si beletriu zakázala 😒 A teraz keď je čas tak prečítam nejaký zákon alebo niečo o deťoch. Ale dúfam, že raz budem mať ten konfort, že "s knižkou v posteli". Šak výkonnosť mužov vekom slabne, tak hádam v cca 50 siatke začnem čítať čo mi srdce bude ráčiť 😀 A už mi poviete ako dlho ste boli v tom hracom kútiku, a či sa dalo aj pokecať pri rozdivočených deťúrencoch?

susana28
18. feb 2010

Bóže že MD, jasné že modrého kona 😀

zuzana32
18. feb 2010

susana, 100 bodov s tou knihou.
Aj ja večer fičím na MK, alebo telke, prípadne nejaké to scrablee, a možno raz na starosť, ak budem vidieť tak to budú knihy 😀

lubkatobi
18. feb 2010

veronika, my mame cerveny kocik hlboky, chicco
ty mas aky? 😉

antoniab
18. feb 2010

ahojte
tak sme po kontrole noziciek o 4tt znova a dalej balit nasiroko a tak som sa tesila ze uz nie no co este to vydrzime racsej nez nam potom ma dat dlahu ci coto spomynal 😒
dnes som uzatvorila malej stavebne sporenie a otec previedol svoje sporenie namna takze hura do stavania este pockame co pozemok ci vsetci suhlasia s predajom a mozem sa zatial pustit do projektu a potom zacnu papierovacky aj sa tesim aj obavam
ked sme odchadzali zo stavebky tak nas zastavil jeden ujo ci nechceme kupit pozemok v odorine nechcete niekto vraj da dobru cenu 😀 😀

susana28
18. feb 2010

zuzka 😀

Maťka a kde idete staviať?

zuzana32
18. feb 2010

no ja som tu momentálne sama, manžel šiel na nejakú večeru a detičky spia.
Tak popri ordinácii občumujem koníka.
Už tretí deň som bez hlasu, tak dúfam, že zajtra už naštartujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre