Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
10. mar 2010

zuzka no ceny leteniek no coment si pamatam ked som kupila letenku za 1euro a za batozinu som zaplatila hore dole 20uero 😀 😀

ja nemam prehlad co kolko stoji u cinaka mne ked sa nieco paci tak to moze predavat aj tetka po ulici 😅 cenu hodnotim podla vyuzitia ale tiez malej kupim trebars dvoje topanocky jedne na runtosenie do piesku a druhe na paradenie 🙂

no livi cista pravda ked je to za par tak nekup to to ja mam asi 60spodnich nohaviciek bo boli za par ci triciek o dzinoch nehovoriach na kazdy den v mesiaci jedne 😝 no som sa zasobyla ked kriza 😀 😀

kukulik30
autor
10. mar 2010

zuzi, ty sa mas....na to , ze mas dvoch krpcov..este aj oddychovat mozes 😀 super neeeeeeeeeeee? uzivaj si to...
tu zahradu vam v lete zavidim 😵

bibka, ty si pisala, ze si kupovala Katuske nejake nohavky do dazda...ake a kde a po kolko?nasmu Samovi by bodli nejake take nohavky, lebo on je taky runtos, stale ma kolena spinave, a ked bude prsat a bude mokro, tak by som mu to davala aj do skolky....a aj von na prechadzku...

kukulik30
autor
10. mar 2010

Matka, ja tiez tak kupujem, ze ked sa mi nieco paci, tak dzebodaj kupim 😀 , samozrejme pozeram na material, aby to nebola umelina..ale inak pohoda , tiez kupujem tak, ze nieco na paradu, a nieco na znicenie 😉
tak to mas dobre zasoby, ale skoda nevyuzit, ked si tam bola...ved tu davame neskutocne prachy za veci,..tak predrazene 😖

gabkazabka
10. mar 2010

no s tymi cenami u nas je to fakt hrozne....pri nasich prijmoch je to fakt na figu.....v UK aj trojnasobne prijmy a ceny viac nez o polovicu lacnejsie,mozno aj kvalitnejsie ako u nas.V lete tu boli bratranci,ktori ziju 15 rokov v USA a nestacili sa cudovat,ako tu vieme celkom slusne vyzit pri tych cenach a platoch.
Ak budete chciet,mozte si ma pridat na FB:Gabriela Tokarova Pavlikova
Antoniab-ja by som sa tiez pridala k zaujemcom o supravu 😉 ....

kukulik30
autor
10. mar 2010

Gabi, uz som si ta pridala a dokonca som zistila, ze mame 2 spolocných znamych 🙂

pata31
10. mar 2010

Ahojte, ja som dnes obehala danove a zdravotku kvoli tlacivam, uz len spravit uctovnictvo, potom danove, potom zuctovanie poistneho a budem happy...no len kedy to bude, to je otazne 😖 😀
ale konecne som kupila aj nausnicky pre malu, takze uz len jej dat prepichnut uska...a som sa zastavila aj v tom salone za levoc.branou, kde prepichuju uska a stoji to 13eur...ale stale sa neviem rozhodnut, ze ci u dr ci v salone, ja som hrozna 😅
a ja truba som si zabudla ciapku, ked som sla do mesta, tak mi trochu prefuklo hlavu, tak ma teraz hnusne boli 🙄

sophie1981
10. mar 2010

caute....tak mame po poradni, nezaockovali nas, lebo mame mierny soplik v nose...tak sa mame ozvat o tyzden ze ako.....a co.....vazime 9640g.....uzsa to spomaluje pomali,....

Livia...kupovala som v Kik, vedla hypernovi....maju aj take hrubsie za 7,50 a aj tensie za 6.50.....su na traky, k tym hrubsim mozes dokupit aj vetrovku za 8 eur, myslim......velmi sa to oplati...ja som v anglicku ked prsalo len do toho decka narvala, gumaky na nohy, dazdniky do ruk a dza do blata..... 😝 ...prisly domov, odigelitovala som to, dala uschnut, ked obschlo kefkou ocistila a nachystala na dalsie kolo.... 😉

ja som akurat myslela na zlaty primark.....mne v uk ani netrebalo tk-max, sport world ani ine znackove obchody...ja so milovla primark......natelniky za 2 libry......pre Katkusku bodinka na nar korun.....slapky na leto za 50 penci a kabelky za euro.... 😅 .....a potom ako tehula som si oblubila HM.....ta som aj katke pokupila nohavice a ine veci, pre seba tehu nohavky a trika.....

manzel chce ist v lete na mesiac na zarobky do londyna...ked mi to vravel taka natesena som sa chechtala ze juchu...no ked zbadal ten moj nakupny osial v ociach, tak i taktne dal najavo, ze s nami nerata, ze ide sam, lebo inac by sa nevyplatilo.... 😝 ....ma nasral..... 😠

mata, ale vazne mohla by si rozbehnut biznis.....prepravit baliky s tetratrans, oni maju tusim najlacnejsie, rozpocitat cenu, prihodit nejake percento pre seba a mas aj ty zrobene aj chudobina slovenska sa tesi ze dobre nakupila.... 😉 ...len chudak tvoj manzel bude len po nakupoch chodit.... 😀

gabkazabka
10. mar 2010

Deniska nasla som ti tie botasku trosku lacnejsie:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6205560&tab=0

gabkazabka
10. mar 2010

az teraz som si vsimla,ze su trosku tamvsie.... 😝

gabkazabka
10. mar 2010

tmavsie
Priatelstva na FB potvrdene 😀

veronika1982
10. mar 2010

bibka prelozte ockovanie na 24.3 to pojdeme aj my..

my sme boli doobedu v meste a teraz sme prisli a klasika moj chlapec precurany az na chrbate..ja neviem co tak cika..

zuzanale
10. mar 2010

Ahojte my sme boli na kontrole tak zahlienené obidve ale keby nie toho tak sú zdravé a na očkovanie ideme 19teho tatikovi na meniny 😅

inak tie nákupy no ja som už u číňana nebola ani nepamätám sa mi osvedčilo ak nekúpim v kiku alebo tescu tak nikde a v konečnom dôsledku to u čiňana vyjde aj drahšie lebo sa to skôr rozsype 😝 nap minule Timka chcela nalepky lebo videla cez výklad tak som u nás vbehla do halierika a okrem tých nálepiek mali detské body vyvesené pri dverách po 2,5€ tak som kukla ale ten materiál 😝 a nakoniec som kúpila disney body v tescu za 3ks za 8€ čo vyšli skoro rovnako a material neporovnatelný...

ja sa akurát teším do BA v máji lebo značkové je tam ešte lacnejšie ako v KE a do rakúska na kašičky Laure ale zas niektoré veci chodí švagriná kupovať tu na vychod ...

buginky máte super len ja už golfky nechcem 😝 ja len celú rúčku sme dnes testovali našu buginu juj moje zlate coleto tak skoro sa s ním nerozlúčim min do leta určite 😅

lubkatobi
10. mar 2010

Veronika, nebola si dnes na Mieri? a nemas kratsie vlasy ako na fotkeee? ja len, ze ci som ta nahodou nevidela 🙂

veronika1982
10. mar 2010

na mieri nie ale pri kauflande a potom v meste..

lubkatobi
10. mar 2010

ahaa, lebo mne sa zdalo, ze si to ty🙂 za mostom od Kauflandu na strane Mieru🙂 ale to si potom nebola ty 😨

zuzanale
10. mar 2010

Pati som zabudla nemorduj ju daj nastreliť ja by som už nikdy nedala prepichnúť to radšej nech nemá žiadne...

veronika1982
10. mar 2010

lubi tak asi som to nebola ja..ale mozeme sa niekedy dohodnut a stretnut pri kauflande. co ty na to?

lubkatobi
10. mar 2010

super, niekedy sa mozme dohodnut na buduci tyzden, lebo zajtra dojde mamka z Kosic.. budem sa tesit, ked sa stretneme.. kedy ti najviac vyhovuje?

sophie1981
10. mar 2010

tak na sa nejako nasypali navstevy poobede...dosla sesternica z druheho kolena blahozelat Katke k narodeninam, dostali sme vybavu na pieskovisko, tak uz nech sa otepli....no a potom dosla babka s dedom z Markusoviec, aj so svagrinami, tak sa vyhrali s kacenou a mala sa predvadzala o dusu.... 😠

veronika....tak uvidime....rada by som to uz mala za sebou, asi pojdem buducu stredu, nech sa toho zbavime....

veronika1982
10. mar 2010

my chodime von tak okolo jednej..

maca77
10. mar 2010

tak aspoň na skok po ubehanom dni .... niekto tu stretko spomínal 😎
... keby náhodou, tak MM by mal mať dovolenku 25.-31.3., takže budem mať auto k dispozícii a mohla by som dôjsť 😅
... tak porozmýšľajte a mohli by sme potom niečo dohodnúť 😉

veronika1982
10. mar 2010

my mame 24.3 ockovanie..tak hadam zareaguje dobre..

co on mi tu dnes doma dokazoval.. si myslel ze uz vie chodit sam a ked som ho chytila za ruku tak mi ju trhal a nervacil sa ze co ho chcem drzat ked on uz vie chodit.. a prdlajs vie chodit.. tak som doobedu behala za nim a drzala som ho za gate aby nepadal..

kukulik30
autor
10. mar 2010

veronika 😀 ..no mas to doma teraz vesele..odvazne to dieta 😀

zuzka le...veru kik a tesco mam aj ja rada, tiez tam nakupujem najviac..rozumne ceny, ked je akcia ,tak vyborne 😀

denisocka
11. mar 2010

dobre ránko,
chcem sa po 2 dnoch vrátit k teme botasky a topánočky . Tie čo máte LONSDALE - su dobre?lebo su aj najlacnejšie v UK,to sestrka hovori že aj po 6lb su vo výpredajoch. Ona domov len tieto kupuje surodencom a su kožene a za smiešnu cenu,tak ja reku či sa dobre nosia aj deckám. bo volim kupiť 2 lacnejšie ako zhanať drahe adidy 🙄

ináč,konečne mi odpadli starosti s tehu nohavicami a vecami sesternici na birmovku a krsňaťu na prijimanie. kuppila som 5 kuskov od super maminy z MMB za 16€ s poštou a včera doobiednala aj malemu tobimu dalšie paradne veci a pani mi dala cenu že 11€ s poštou,tak som skoro spadla zo stoličky. keby že mám dievčatko,tak vykupim cely jej album 😀

na to mofro a hadam aj 3D idem až zajtra večer,tak a tešímmmm 😵

denisocka
11. mar 2010

veronika,kde si kuila tu buginku za 50€? ja zhanam niečo čisto na nakupi teraz pre šimona,alde niečo čo ma ason kazajku alebo tie pásy na priputanie 😀
sofi a ty ju odkial zas maš tak lacnu?tak to sa už budem bať kupiť kočik z netu,ked to mate take lacne,to zo SNV?

veronika1982
11. mar 2010

ja som to kupila od jednej baby ale az z BA a ma to aj bezpecnostne pasy..k tej bugine bol aj tenky nanoznik a plastenka..

a bibiana kupila tu v snv z obchodu..

tak co livia zajtra dojdete? kedy? doobedu alebo poobede?kto sa este prida?

denisocka
11. mar 2010

gabka,dakujem za link na botasky - posielam segre,ona to ma akože financovať 😀

vronika,sofi - ohladne očkovania vam prajem,aby radšej nezareagovali nijak,dobru reakciu ako nepoznám 😅
😔 http://www.blip.tv/file/2224472

veronika1982
11. mar 2010

no uvidime.. zatial sme problem pri ockovani nemali..

denisocka
11. mar 2010

my sme si to zlízli po tretej HEXA a nechcem písať čo všetko nám ta po****na vakcína priniesla do najlbižšieho roka

denisocka
11. mar 2010

GABI,MA AJ TIE čO CHCEM.LEN VELKOST NEMA TAKU AKU POTRENUJEM.maly ma už teraz 14,5 cm nožičku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8076302&tab=1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre