• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
zuzka no ceny leteniek no coment si pamatam ked som kupila letenku za 1euro a za batozinu som zaplatila hore dole 20uero :grinning: :grinning:

ja nemam prehlad co kolko stoji u cinaka mne ked sa nieco paci tak to moze predavat aj tetka po ulici :sweat_smile: cenu hodnotim podla vyuzitia ale tiez malej kupim trebars dvoje topanocky jedne na runtosenie do piesku a druhe na paradenie :slight_smile:

no livi cista pravda ked je to za par tak nekup to to ja mam asi 60spodnich nohaviciek bo boli za par ci triciek o dzinoch nehovoriach na kazdy den v mesiaci jedne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no som sa zasobyla ked kriza :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, ty sa mas....na to , ze mas dvoch krpcov..este aj oddychovat mozes :grinning: super neeeeeeeeeeee? uzivaj si to...
tu zahradu vam v lete zavidim :dizzy_face:

bibka, ty si pisala, ze si kupovala Katuske nejake nohavky do dazda...ake a kde a po kolko?nasmu Samovi by bodli nejake take nohavky, lebo on je taky runtos, stale ma kolena spinave, a ked bude prsat a bude mokro, tak by som mu to davala aj do skolky....a aj von na prechadzku...
10. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Matka, ja tiez tak kupujem, ze ked sa mi nieco paci, tak dzebodaj kupim :grinning: , samozrejme pozeram na material, aby to nebola umelina..ale inak pohoda , tiez kupujem tak, ze nieco na paradu, a nieco na znicenie :wink:
tak to mas dobre zasoby, ale skoda nevyuzit, ked si tam bola...ved tu davame neskutocne prachy za veci,..tak predrazene :confounded:
10. mar 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tymi cenami u nas je to fakt hrozne....pri nasich prijmoch je to fakt na figu.....v UK aj trojnasobne prijmy a ceny viac nez o polovicu lacnejsie,mozno aj kvalitnejsie ako u nas.V lete tu boli bratranci,ktori ziju 15 rokov v USA a nestacili sa cudovat,ako tu vieme celkom slusne vyzit pri tych cenach a platoch.
Ak budete chciet,mozte si ma pridat na FB:Gabriela Tokarova Pavlikova
Antoniab-ja by som sa tiez pridala k zaujemcom o supravu :wink: ....
10. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gabi, uz som si ta pridala a dokonca som zistila, ze mame 2 spolocných znamych :slight_smile:
10. mar 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som dnes obehala danove a zdravotku kvoli tlacivam, uz len spravit uctovnictvo, potom danove, potom zuctovanie poistneho a budem happy...no len kedy to bude, to je otazne :confounded: :grinning:
ale konecne som kupila aj nausnicky pre malu, takze uz len jej dat prepichnut uska...a som sa zastavila aj v tom salone za levoc.branou, kde prepichuju uska a stoji to 13eur...ale stale sa neviem rozhodnut, ze ci u dr ci v salone, ja som hrozna :sweat_smile:
a ja truba som si zabudla ciapku, ked som sla do mesta, tak mi trochu prefuklo hlavu, tak ma teraz hnusne boli :rolling_eyes:
10. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute....tak mame po poradni, nezaockovali nas, lebo mame mierny soplik v nose...tak sa mame ozvat o tyzden ze ako.....a co.....vazime 9640g.....uzsa to spomaluje pomali,....

Livia...kupovala som v Kik, vedla hypernovi....maju aj take hrubsie za 7,50 a aj tensie za 6.50.....su na traky, k tym hrubsim mozes dokupit aj vetrovku za 8 eur, myslim......velmi sa to oplati...ja som v anglicku ked prsalo len do toho decka narvala, gumaky na nohy, dazdniky do ruk a dza do blata..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...prisly domov, odigelitovala som to, dala uschnut, ked obschlo kefkou ocistila a nachystala na dalsie kolo.... :wink:

ja som akurat myslela na zlaty primark.....mne v uk ani netrebalo tk-max, sport world ani ine znackove obchody...ja so milovla primark......natelniky za 2 libry......pre Katkusku bodinka na nar korun.....slapky na leto za 50 penci a kabelky za euro.... :sweat_smile: .....a potom ako tehula som si oblubila HM.....ta som aj katke pokupila nohavice a ine veci, pre seba tehu nohavky a trika.....

manzel chce ist v lete na mesiac na zarobky do londyna...ked mi to vravel taka natesena som sa chechtala ze juchu...no ked zbadal ten moj nakupny osial v ociach, tak i taktne dal najavo, ze s nami nerata, ze ide sam, lebo inac by sa nevyplatilo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ma nasral..... :angry:

mata, ale vazne mohla by si rozbehnut biznis.....prepravit baliky s tetratrans, oni maju tusim najlacnejsie, rozpocitat cenu, prihodit nejake percento pre seba a mas aj ty zrobene aj chudobina slovenska sa tesi ze dobre nakupila.... :wink: ...len chudak tvoj manzel bude len po nakupoch chodit.... :grinning:
10. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deniska nasla som ti tie botasku trosku lacnejsie:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6205560&tab=0
10. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az teraz som si vsimla,ze su trosku tamvsie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tmavsie
Priatelstva na FB potvrdene :grinning:
10. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka prelozte ockovanie na 24.3 to pojdeme aj my..

my sme boli doobedu v meste a teraz sme prisli a klasika moj chlapec precurany az na chrbate..ja neviem co tak cika..
10. mar 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme boli na kontrole tak zahlienené obidve ale keby nie toho tak sú zdravé a na očkovanie ideme 19teho tatikovi na meniny :sweat_smile:

inak tie nákupy no ja som už u číňana nebola ani nepamätám sa mi osvedčilo ak nekúpim v kiku alebo tescu tak nikde a v konečnom dôsledku to u čiňana vyjde aj drahšie lebo sa to skôr rozsype :stuck_out_tongue_closed_eyes: nap minule Timka chcela nalepky lebo videla cez výklad tak som u nás vbehla do halierika a okrem tých nálepiek mali detské body vyvesené pri dverách po 2,5€ tak som kukla ale ten materiál :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nakoniec som kúpila disney body v tescu za 3ks za 8€ čo vyšli skoro rovnako a material neporovnatelný...

ja sa akurát teším do BA v máji lebo značkové je tam ešte lacnejšie ako v KE a do rakúska na kašičky Laure ale zas niektoré veci chodí švagriná kupovať tu na vychod ...

buginky máte super len ja už golfky nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja len celú rúčku sme dnes testovali našu buginu juj moje zlate coleto tak skoro sa s ním nerozlúčim min do leta určite :sweat_smile:
10. mar 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika, nebola si dnes na Mieri? a nemas kratsie vlasy ako na fotkeee? ja len, ze ci som ta nahodou nevidela :slight_smile:
10. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mieri nie ale pri kauflande a potom v meste..
10. mar 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa, lebo mne sa zdalo, ze si to ty:slight_smile: za mostom od Kauflandu na strane Mieru:slight_smile: ale to si potom nebola ty :fearful:
10. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pati som zabudla nemorduj ju daj nastreliť ja by som už nikdy nedala prepichnúť to radšej nech nemá žiadne...
10. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi tak asi som to nebola ja..ale mozeme sa niekedy dohodnut a stretnut pri kauflande. co ty na to?
10. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, niekedy sa mozme dohodnut na buduci tyzden, lebo zajtra dojde mamka z Kosic.. budem sa tesit, ked sa stretneme.. kedy ti najviac vyhovuje?
10. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na sa nejako nasypali navstevy poobede...dosla sesternica z druheho kolena blahozelat Katke k narodeninam, dostali sme vybavu na pieskovisko, tak uz nech sa otepli....no a potom dosla babka s dedom z Markusoviec, aj so svagrinami, tak sa vyhrali s kacenou a mala sa predvadzala o dusu.... :angry:

veronika....tak uvidime....rada by som to uz mala za sebou, asi pojdem buducu stredu, nech sa toho zbavime....
10. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodime von tak okolo jednej..
10. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspoň na skok po ubehanom dni .... niekto tu stretko spomínal :sunglasses:
... keby náhodou, tak MM by mal mať dovolenku 25.-31.3., takže budem mať auto k dispozícii a mohla by som dôjsť :sweat_smile:
... tak porozmýšľajte a mohli by sme potom niečo dohodnúť :wink:
10. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame 24.3 ockovanie..tak hadam zareaguje dobre..

co on mi tu dnes doma dokazoval.. si myslel ze uz vie chodit sam a ked som ho chytila za ruku tak mi ju trhal a nervacil sa ze co ho chcem drzat ked on uz vie chodit.. a prdlajs vie chodit.. tak som doobedu behala za nim a drzala som ho za gate aby nepadal..
10. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veronika :grinning: ..no mas to doma teraz vesele..odvazne to dieta :grinning:

zuzka le...veru kik a tesco mam aj ja rada, tiez tam nakupujem najviac..rozumne ceny, ked je akcia ,tak vyborne :grinning:
10. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko,
chcem sa po 2 dnoch vrátit k teme botasky a topánočky . Tie čo máte LONSDALE - su dobre?lebo su aj najlacnejšie v UK,to sestrka hovori že aj po 6lb su vo výpredajoch. Ona domov len tieto kupuje surodencom a su kožene a za smiešnu cenu,tak ja reku či sa dobre nosia aj deckám. bo volim kupiť 2 lacnejšie ako zhanať drahe adidy :rolling_eyes:

ináč,konečne mi odpadli starosti s tehu nohavicami a vecami sesternici na birmovku a krsňaťu na prijimanie. kuppila som 5 kuskov od super maminy z MMB za 16€ s poštou a včera doobiednala aj malemu tobimu dalšie paradne veci a pani mi dala cenu že 11€ s poštou,tak som skoro spadla zo stoličky. keby že mám dievčatko,tak vykupim cely jej album :grinning:

na to mofro a hadam aj 3D idem až zajtra večer,tak a tešímmmm :dizzy_face:
11. mar 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika,kde si kuila tu buginku za 50€? ja zhanam niečo čisto na nakupi teraz pre šimona,alde niečo čo ma ason kazajku alebo tie pásy na priputanie :grinning:
sofi a ty ju odkial zas maš tak lacnu?tak to sa už budem bať kupiť kočik z netu,ked to mate take lacne,to zo SNV?
11. mar 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to kupila od jednej baby ale az z BA a ma to aj bezpecnostne pasy..k tej bugine bol aj tenky nanoznik a plastenka..

a bibiana kupila tu v snv z obchodu..

tak co livia zajtra dojdete? kedy? doobedu alebo poobede?kto sa este prida?
11. mar 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabka,dakujem za link na botasky - posielam segre,ona to ma akože financovať :grinning:

vronika,sofi - ohladne očkovania vam prajem,aby radšej nezareagovali nijak,dobru reakciu ako nepoznám :sweat_smile:
:pensive: http://www.blip.tv/file/2224472
11. mar 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime.. zatial sme problem pri ockovani nemali..
11. mar 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si to zlízli po tretej HEXA a nechcem písať čo všetko nám ta po****na vakcína priniesla do najlbižšieho roka
11. mar 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GABI,MA AJ TIE čO CHCEM.LEN VELKOST NEMA TAKU AKU POTRENUJEM.maly ma už teraz 14,5 cm nožičku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8076302&tab=1
11. mar 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok