Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
11. mar 2010

haha..ja velmi rada nakupujem v sekacoch 😀 ...aj z Mimibazaru, dokonca aj malemu som tam kupila vela veciciek, ked bol maly a mimochodom tie veci drzia este doteraz, bundicky, nohavky, mikinky za par supov 😉 ale teraz uz som dlho netrafila na nieco schopne...asi som mala vtedy stastie 😀..niekedy maju faakt otrasne veci, ale v zahranici by som sa vyblaznila v sekacoch ovela viac 😒...no ale v zahranici nie som, tak smola 😀 😝

susana28
11. mar 2010

Evi ja som už asi zrelá na psychiatra, bo mám 159 cm a 46 kg, ale stále sa mi zdá, že aj tak mám veľký zadok, a stehná. No nemôžem si pomôcť sa porovnám,keď som pred 4 rokmi mala cca 40 kg, a možno ani toľko nie. 😉 Asi nikdy nebudem mať normálny vzťah k jedlu, bože len dúfam, že vaneska nebude po mne, lebo sa zbláznim. 😒

kukulik30
autor
11. mar 2010

susi...vies , ze je to velmi nebezpecne...mozno by nebolo od veci zajst za psychologom...ved to nie je hanba, ak si uvedomujes, ze to nie je v poriadku....co si myslim, ze nie je, ked sa ti zda, ze je ok mat 40 kg 😅

zuzka, Natalka je zlatunka...joj, ale tie remence ☹ , to ako dlho budete nosit?

kukulik30
autor
11. mar 2010

varim ryzovy nakyp a uz 2 x mi malem prihorela ryza 🙄 😀 ..dofrasa...musim castejsie miesat 🙄

zuzana612
11. mar 2010

Zuzi, ja som u Kellnerovcov nikdy nebola, ale ten Danielov kolega sa vola Tomáš 🙂 No ale verim ze ked budeme castejsie v Hute tak sa uz aj niekam pohneme....

K mojej postave a vahe, take nejake 2-3 kg by som mohla zhodit z noh a zadku co mi ostalo po Natalke, ale to by som musela prestat zrat sladkosti a to sa nedaaaaaaa 😀 Ale nerada by som vypadala tak ako ked som schudla p Matusovi na 52-53 kg pri vyske 165. Tak to som si pripadala ako vesiak na saty. Niektorym kamoskam a mojej svagrinej sa to pacilo kedze su tiez posadnute svojimi postavami a snazia sa byt co najchudsie aj ked sa im to nedari 😀 Ale ja sa lepsie citim teraz ked mam nejakych 59 ako ked som mala 53. Ideal je tak 55-56, tak to hadam do leta zvladnem. Uz 2 tyzdne si kazdy den hovorim ze koncim so sladkostami, a prave som dojedla jednu cokoladu 😝 A ked som mala 52 tiez mi vychadzalo BMI ze som na pokraji podvyzivi. Ale moc tomu neverim. Mojmu Danielovi vychadza je ma vysoky stupen obezity 😀 A pritom ma len trosku brucho a on je cely ubity, ale urcite nie je obezny. To by musel vypadat inac.

zuzana612
11. mar 2010

Livia, o 2 mesiace ideme na kontrolu, tak ze min. 2 mesiace, ale vacsinou to deti nosia 4-6 mesiacov, tak uvidime. Ale o mesiac idem aj k inemu dr. tak uvidime co mi povie, ci je to fakt nevyhnutne 😖

kukulik30
autor
11. mar 2010

ja vahu nejak strasne neriesim, jasne , ze som pribrala, ja skor chcem spevnit tu moju huspeninku..mam 165cm a 56 kg..pred otehu som mala 52kg, co je normalm necitil som sa tucna ani nahodou, aj cici aj rici 😀 😀 😀 ...jedine, co ma stve, je moj pas- nepas...vobec nema driek...to by som rada zmenila..inak pohoda...teraz cvicim, tak hadam nejake to kilo zleti, co som nabrala z liekov a sladkosti..ale nejake velke ciele si nedavam 😀 naco aj, ked chcem otehotniet, a zase budem tam kde som bola, ze? 😀 ...

susana28
11. mar 2010

Livia ale nie ja to mám pod kontrolou 😀 lebo zas jem viac ako je zdravé. Tak chuť do jedla mi nechýba. Tak napr. dnes som na raňajky zjedla štvrť z celej vianočky s maslom, na obed 4 palačinky s čokoládovou náplňou a ešte bohato osladené na vrchu a už sa napchávam s čokoládou 😀 Ono v skutočnosti nemám byť po kom pri sebe, lebo my sme po mame všetci tak 45-50 kg ľudia. Veď môj brat dvojča má nejakých 51 kg. Mne skôr ide o to že nie vždy štíhla postava je správne vypracovaná tam kde treba. Tak napríklad na brucho mám perfektné cviky, to už mám pomaly vypracované tie štvorčeky, len trochu by som rada zmenila vzhľa zadku a stehien 😀

zuzana32
11. mar 2010

no u Tomáša Kellnera som už bola aj ja. A dokonca chlapi sa tam aj kúpali. To sme sa len tak zastavili keď sme šli od mojej babky z Helcmanoviec.
Tomáš nás hneď prehováral, aby sme tam spali.

kukulik30
autor
11. mar 2010

susi, ak ty uz si tucna, tak ja som jelen...neblazni, myslim, ze si z nas najchudsia, co tu piseme 😉

joj, a Natalka nie je nespokojna , ked to ma na sebe..no ale ked to pomoze, tak vydrzite vsak 🙂 potom bude este vacsia koca ..a okrem toho aj s tymi remencami je fesanda 🙂

zuzana32
11. mar 2010

no nič, ja už padám, lebo idem konečne upiecť korpusy na torty, že zajtra ich už iba naplním.
Chcela som upiecť kým Katka spala, ale presedela som to tu. 😉

evitkamalicka
11. mar 2010

zeny ja by som bola rada keby som mala aspon 70kg, to by som si uz pripadala jak modelka 😅

kukulik30
autor
11. mar 2010

susi, tak potom ok, ked to mas pod kontrolou 😀 ...mnam milujem vianocku s maslom, tym klasickym....ja ju tiez zeriem... aj polku, nemam problem 😅 ..a 4 palacinky mne je malo 😀

zuzana612
11. mar 2010

Livia, uz len ty si tucna 😀 Ved mas super postavu, ziadne kg ti netreba dole davat, len pekne papaj nech medzi nas zapadnes 😀

Zuzi32, to u tych Kellnerovcov prespava asi kazdy kto pride na navstevu 😀 Ved oni tam asi maju den otvorenych dveri kazdy den 😀 Neviem ci by ponukli prespatie aj nam ked spoznaju nasho matusa 🙄

Ja som dnes zase leniva ako vos, matus spi 3 hodiny, Natalke uz opat haja aj klasika sedim pri PC miesto toho aby som nieco urobila, alebo si aspon pospala. Ale kedze vcera som si navarila plny hrniec drzkovej tak varit netreba a nechcem sa do nicoho pustat, vsak zakon schvalnosti, hned sa deti zobudia 😀

Aj ja som sa odhodlala ze idem matuskovi upiect tortu. Sice 2 rocky ma uz zajtra, ale oslavovat budeme az koncom marca ked bude mat mama konecne volny vikend. Tak dufam ze mi dovtedy pridu tie obrazkove tortove oblatky co som v utorok objednala. Dodacia lehota 2-4 tyzdne. Davam si nacas, ale povodne som chcela dat Matuskovi tortu upiect. Ale vsetci do mna hucia ze ostatnym synovcom som piekla a na moje dieta sa vykaslem. ALekedze sa mi nechce nic vymyslat, tak som si objednala obrazok a pre istotu uz aj Natalke na rocik a matuskovi na 3 roky. Vsak ak mam dat za jednu oblatku postovne 2,50, tak sa mi oplati za to iste postovne zobrat oblatky aspon 3, no nie

kukulik30
autor
11. mar 2010

zuzka, ved ja nehovorim, ze som tucna 😅... ja som spokojna, len som mlandrava, to cez veci nie je vidiet a hlavne ten blby pas, vsetko ma tlaci na bruchu...z toho som nervozna 😝 ..ja som inak spokojna...to susi si mysli, ze ma kg naviac 😀 😀 😀 zle citas moja 😀 😀 😀

kukulik30
autor
11. mar 2010

babyyyyyyyy...ja nemooozem otvorit kompot ceresnovy...ma porazi...uz ma ruky bolia 😠 😠 😠

zuzana612
11. mar 2010

to preto Livia ze si pazrava a velmi sa nan tesis 😀 Ale aj ja som mala dnes chut na kompot len som nevedela aky si otvorit, tak som si dala radsej cokoladu 😀

No nic, Matusik vykrikuje z postele, tak ho idem zobrat a dat mu nieco jest a o hodinu ideme s ocom na nakupy, tak sa tu zastavim vecer na chvilu, dufam ze nepopisete dalsich 5 stran 😀 No a kedze som unavena ako pes, tak asi pri zahrade klasicky zaspim a dnes to bude zaujimave, kedze Kamila je sikovna 😀 😀 😀

veronika1982
11. mar 2010

panecku vy pisete...

ja som akurat teraz uspala mateja.. sa mi necchelo do toho pocasia ist vonku..

ja nakupujem pre mateja z mmb a este ani raz som nenatrafila na zlu vec a manzel chodi do popradu do toho megasekaca a vzdy mu nieco donesie.. niektore veci su uplne nove...

a k tym vaham.. zuzku a liviu som videla a nemyslim si ze by mali nejake to kg navyse..ostatne som nevidela takze mi je tazko posudzovat. jasne upevnit svalstvo je super vec...

kukulik30
autor
11. mar 2010

no vyriesila som problem...nasla som este jeden ceresnovy a ten som uz lavou zadnou otvorila 😀 uz som sa bala, ze cim by som improvizovala, na ceresne som sa tak tesila..na ine som chut nemala 😝 ...zuzka mas pravdu, to ta pazravost... 😀 😀 😀

susana28
11. mar 2010

No ale baby ruku na srdce, nie je to tak, že stále nie sme s niečím spokojné? 😀 Keď neriešime postavu, tak sú to vlasy, pleť, vrásky, potom zas nechty.

Ja fakt asi potrebujem druhé deculo, bo sa mi zdá, že pri vaneske mi stále ostáva kopec času na hlúposti. Sa pamätám keď sa narodila, som nevedela kde mi hlava stojí. Nevyspatá, vlasy neumyté,som sa radšej ani do zrkladla nepozerala 😀

Ináč koľko ste pribrali po deťoch, a koľko vám z toho ostalo. Bo ja pripbrala cez 20 kg a 6 týždňov po porode som mala menej ako pred tehu 😉 a možno pri druhom naberiem a už nezhodím, síce keď kukám na svoju sestru, tak tá po 3 deťoch taký suchárik. A pri štvrtom tehu tiež riadne naberá. ale to asi preto, že baby ktoré sú chudšie, tak naberú viac, lebo mne to pripadá, ako keby si telo robilo zásoby aby malo z čoho čerpať keď sa bábo narodí 😉

evitkamalicka
11. mar 2010

ja som pribrala pri Adamkovi 16kg tusim a teraz este zatial ani gram

maca77
11. mar 2010

ahojte

ja som dnes bola s Tamkou na kontrole u nefrologičky, takže doobedu sme mali o program postarané, potom vyzdvihnúť
Adama zo školy ....

keD sa Tami narodila, tak som tiež začala s nakupovaním, predsa len iné sa dá pre baby kúpiť i keĎ aj pre chalanov je už teraz toho dosť ...
... topánky tiež niečo na vonku, nejaké sandále, plátenky a ešte celé topánky, keD sa niekam ide ...
... určite sa musím aj ja krotiť v nakupovaní, lebo potom sa stane, že kopec vecí v skrini a málo využité ...

... a myslím, že Zuzke32 by trebalo začať dom stavať a keby začala splácať hypotéku, by si rozmyslela či toľko desiatok topánok či čiapok nakúpi 😀 😀

veronika1982
11. mar 2010

my este spime ty kokso a to som si uz aj ja zdriemla...co to sa deje s mojim chlapcekom..

ja som v tehu pribrala 22 kg a teraz mam o 2 kg menej ako pred otehotnenim. rovnych 60 kg..

sophie1981
11. mar 2010

caute....baby, ja som tu mala Timeu......taka malicka.....vonava.......aj ja cem! 🙄 .....ach, kranucka je.......katka sa jej tiez velmi potesila, cuduje sa, pretoze aj saka aj Natalku ignorovala, alebo odmietala aby boli v mojej pritomnosti.....Timku pohojdala v sedacke, obzerala, usmievala sa....no proste, Tika mala uspech u mojho decka....a do teraz chodila po byte a mala oblecenu vestu co dostala od Mati a nechcela ju vyzliect, tak som jej ju musela tak aj na overal a sla von s babkou..... 😨 ......dufam, ze nebude chcela v nej aj vecer spat.......no vazne, to este nikdy nerobila, zeby chcela silou-mocou nejaku vec mat na sebe..... 😕 ......takze navsteva bola uspesna..... 😉

k postavam a vahe...ja by som chcela zhodit z prdele a zo stehien......brucho sa uz nejako stiahlo, sice este tam kus vytrca, ale co uz...nemozem byt dokonala..... 😝 ....cez tehu som pribrala do 11 kil, po porode som mala 2-3 navyse, potom som sa rozpapkala a nabrala dalsie 3, takze som mala navyse 6 kg...teraz som ich uz asi zhodila, kedze sa citim trochen lepsie, ale vaha sa nam pokazila, tak sa budem musiet niekde odvazit..... 😉 .......ale asi by som sa uz mohla tocit okolo povodnej vahy 55 kilo......ja som len mala dost nervy, lebo pred tehu som super schudla...som sa nsazila, ved islo leto, chcela som byt koca na svk....tak som zhodila na 52 kil...spokojna som bola ako blcha, pokupila handry v primarku a mesiac nato mi vysiel tehu tes, a 3 tyzdne neskor som sa uz do mojich sexi nohavim nevtrepala z bruchom..... 😠 ....a doteraz sa do tych super lee gati nevtrepem..... 😔 ..

idem sa skulturnit, potrebujem sprchu, bo so jak bezdomovec.....

inac, kym tu mata sedela, volal jej asi 3 x manzel...nakupoval veci v UK.... 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
11. mar 2010

veronika, este raz sa budes stazovat na svoje dieta...... 🙄

Zuzka...ved saticky natiahnes v pohode na tie remience nie???? 😕

sophie1981
11. mar 2010

a este k ty nakupom...ja som asi ina, lebo aj ked som bola v uk, zarabala pekne peniaze, nedokazala so na seba kupit nieco drahsie ako 20 libier....najviac som dala na dziny....25 libier, ale nespala som clu noc a preyslala, ci neist vratit....mne tro pride zbytocne vyhodene peniaze za nejaku vec.....ked viem, ze kupim podobne, nie znackove, mozno rovankej kvality a budem 2 ks a nie jeden..... 😝

veronika1982
11. mar 2010

joj aj ja chcem vidiet timku.. tak hadam zajtra dojdu aj oni...

myslis to dieta ktore teraz na mne momentalne viisi kym ja pisem jednou rukou? 😀

pata31
11. mar 2010

Ahojte...mne mala toho dnes moc nenaspala..dokonca v noci bola hore kazde 2-3 hodiny 🙄 a poobede som sa stretla s Janoko a s Aničkou 🙂 je zlatučka bambuľka...len Tamuška jak sa zobudila v Madarase, tak uz potom nie a nie zaspať, keďže tam bol hluk a svetlá, tak tam robila riadny randál...a keď sme prišli domov, tak sa napapkala a som ju šteklila potom a sa prvý krát nahlas zarehotala 😀 tak som mala obrovskú radosť 😵 😵 no len potom zase nervačik začala plakať, že som nevedela, že čo s ňou mám robiť, až nakoniec zaspinkala.. 😕

gabkazabka
11. mar 2010

Ahojte,
tak my dnes mame otras den....vsetci sme chori,chvalabohu bez teplot,ale zato ma neskutocne boli hlava,dutiny,hrdlo....Nina je dnes velmi nervozna,2 tyzdne sme nikde neboli....tak nam nemate co zavidiet.len pocitam minuty kym bude 20:00 hod.,ze si vylozim nohy a pozriem v klude zahradku.... 😅

K tej vahe:Baby ja vam tak zavidim tie cisla...ze 56,55,60 kg a uplne ma dostalo cislo ze 46.... 😲 a ze chudnut pri 46 kg....Aj ja som mala vahu 55 kg do svojej osemnastky,potom prisla vysoka skola,internat,nepravidelna strava,pohyb minimalny,neskor tehotenstvo a teraz je to obezita ako vysita.Mrzi ma to pre moje zdravie a hlavne ze si nemozem kupit ziadne pekne oblecenie,nic moderne....len to,do coho sa vojdem.... ☹ 😢
Je to hrozne a bojujem s tym uz zopar rockov,ale zda sa,ze je to stale horsie a horsie...
No ja sa stym nemienim zmierit a snazim sa dalej.... 😠 😠 😠

K teme bazare-ja nemam problem vobec,aby som kupila nieco zo sekaca,alebo na MMb.Vlastne ja nakupujem len v Tescu,sekacoch a na MMb.a este v ke v HaM-ku.Tam maju prenadherne vecicky pre deticky 😵 .
No idem ja uvarit dalsie litre caju....uz mi z neho sibe.... 😝

zuzanale
11. mar 2010

Ahojte dnes bol mm doma tak som nestihla nakuknúť a poobede sme boli Timke vybrať rám na okuliare čo ma potešilo tak to že poisťovňa preplatí komplet sklá a rám po všetkých zľavách vyjde len 17 € a ja už som si nachystala 50€ takže jupí aj keď naj by bolo keby že má oči ok a nepotrebovala by tie okuliare vôbec ....

inak ste toho popísali kvantum ja mám úchylku asi jedinú a to že mi musí všetko ladiť u mňa nehrozí chaotický mix mne musia aj ponožky farebne sedieť 😅 do sekáča zájdem občas aj ja ale zas nekúpim hocičo minule Timke za 1€ fungel nové tričko ešte s vysačkou alebo Laure keď bola malinka úplne nový svetrík za 0,30€ a fakt bol nový ako keď práve uštrikujete a ako vraví Lívia aj to vydrží občas si kúpim aj ja niečo ale treba trafiť ..... najradšej nakupujem v tescu a teraz aj v kiku ta sa to aspoň tvári ako bavlna a aj výdrží okolo číňana už zvyčajne len prejdem ceny závratné a kvalita nulová chytím do ruky a zimomriavky neskutočne s tej umeliny a keď to raz operete môžte rovno vyhodiť rozťahane zhrčavene nehodne ani na handru použiť 😝 a na tescu sa mi ráta to že veci s jednotlivých sezon majú odtiene ktoré ladia napr na jeseň som Timke kúpila súpravu tričko legínsy a minule som dokúpila leginky z tohtoročnej kolekcie a total to spolu sedí tričká deto
a topánky no Timka zvyčajne má sandále, botasy, a nejaké pekné botky k šatám aj tak najviac nosí sandále v lete a na chlad a do dažďa botasky no a crosky neviem ja zdieľam názor že to je tak nanajvýš do vody kamoška kúpila dievčatám behali v tom cez leto tratili po chodníku šmatlošili v tom a Timka skúsila tie ich a nechodila o nič lepšie takže ja nekúpim určite pekné ale nepraktické 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre