Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
11. mar 2010

MMB a MMA no toto je moja posledná kúpa na MMA http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1886421

antoniab
11. mar 2010

ahojte
tak navsteva bola super ani som neverila ze si tak pokecame s bibkou lebo ked si spomeniem na skolu 😅 😀 a katuska je velka slecna zlata bola hned sprivatizovala timke cumlik 😀 ale pohoda bo mi nesme netikavky katuska sa snou chcela hrat a timea ju odignorovala a spala ale som rada ze neurobila hambu a bola pekna 🙂

a ako biba pisala tak mm bol v meste uz mi poslal foto tak to tam vecer hodim a ked sipkou pridete na obrazok tak vam vypise veskere info 😉 ale bude to neskor ideme kupat malu takze az ked zaspi

neviem co tu bola za anketa na kila tak mam zas svojich 46kg len brusko musim trocha spavnit a budem spokojna

kukulik30
autor
11. mar 2010

halooo..a uz je tu vecer 😀

gabi.si predstav, ze nasi chlapy sa poznaju, kto by to bol povedal 😀 😀 😀

sophie1981
11. mar 2010

livia, kto nepozna tvojho muza???.... 😀

kukulik30
autor
11. mar 2010

matka, ta ty si aky prutik 😀 spolu so susi..... taku vahu si nepamatam 😝 ....asi som bola v detskych casoch, ked som ju mala a to bolo straaaaaaaasne davno 😀 😀 😀

sophie1981
11. mar 2010

livia, sak kukam ze 46..... 😕 ....ja o 10 kil viac..... 😅

sophie1981
11. mar 2010

ale zasa, Matka je nizsia, tak sa to straca.....baby, ja ked som videla svoju sestru, aka je ona chuda, tak som si aj v duchu zdakovala za svoje par kila navyse..... 😕 ......ona teraz vyzera ako podvyzivena..... 😨 ....a ja popri nej si pripadam ako neskutocna tucnota,..... 😝

kukulik30
autor
11. mar 2010

bibi, sak aj ja 😀 preboha 10kg masa ai predstav ...tak to je riadny falat masa 😀 😀 😀

gabkazabka
11. mar 2010

no jasne....tie najtucnejsie sa ozvali..... 😀
Livia,aj ja ho poznam....ale len skrz manzela.Chodime k nemu nakupovat.. 😉

kukulik30
autor
11. mar 2010

gabi..ano ano 😀

denisocka
11. mar 2010

baby,tak som našla vysnívane,malo nosene,čo poviete ?????? 14€ s poštou , foto dam do albumu ihned

susana28
11. mar 2010

Tak idem rýchlo ešte sa povyjadrovať k začatým témam, ale jedným očkom kuk na ordináciu 😀

tak čo sa týka obliekania, tak tiež mám zábranu kúpiť si niečo extra drahé a veľa. Lebo ja sa poznám, že sa zažeriem napr. do 2 riflí, 3 tričká k tomu a jeden, dva botky. ale to asi každý pozná, že keď sa v niečom cítim dobre tak to nosím, kým sa to "nerozpadne". A mnohé veci čo som mala v skrini som nosila len kôli tomu, že som mala výčitky svedomia, že som za to vylepila peniaze a teraz to tam len tak leží. A hlavne teraz keď som na MD, tak nemá význam investovať do niečoho super drahého a elagatného, lebo poznáte to, pri drobcovi najlepšie gate a tričko. Ale zas samo, že mám niečo aj na "výnimočné" situácie 😀

Maťa, tak som bola natešená že konečne v niečom vediem, konkrétne v počte kg a ty mi povieš, že máš tiež 46? 😀 Tak hoď aj výšku, nech porovnám a v prípade potreby upravím 😀

Gabi, hádam to nebude až také hrozné s tou váhou 😒 zas treba sa k tomu postaviť realisticky, predovšetkým nemáte tie kilečká geneticky dané?

A zas musím povedať, že hoci gabku a evičku nepoznám osobne, len z foto a zo štýlu vyjadrovania sa, a mala som z vás pocit, že sebavedomie vám nechýba. A v tváričkach ste veľmi pekné.
a ináč z práce ale aj len tak z okolia poznám strašne veľa baculiek, ktoré sú napriek nejakým tým kg navyše krásne upravené a príťažlivé. Ono veľa robí to vnútorné vyžarovanie.
A gabka nie je pravda, že sa nemôžeš pekne obliecť, veď pre moletky sú oblečka riešené tak, že čo treba zakryjú a to sexi odhalia. 😉

Bibka ináč ty si podľa mňa tiež z tých chudších, aspoň čo som videla, ale máš pravdu že tvoja segra je dosť chudučká. A to ide dole samo, alebo to nejak rieši?

kukulik30
autor
11. mar 2010

deni, super vyzeraju tie botasky..super cena 😉

veronika1982
11. mar 2010

my sme teraz zaspali.. o siestej dosla babka a o siedmej sa dovalila este aj sestra tak bol plny dom a matej sa ubehal a ukrical.. este sa stihol aj pogrcat a teraz uz zaspal...

dobra je ta zahrada.. jaka komedia.. sa tu rehocem...

tak zajtra baby cakam vas u nas zajtra poobede..o ktorej vlastne dojdete?

denisocka
11. mar 2010

Kukulik,dakujem.

veronika1982
11. mar 2010

mati nic si z toho nerob ze jej katuska brala cumlik.. aj nam berie..a pockaj este vam bude brat aj cajik.. 😀

susana28
11. mar 2010

Ok, ordinácia dopozeraná, posledná čokoláda dojedená, zle mi je statočne, sóda nezabrala, ta idem spať 😉 majte sa zajtra. papa

maca77
11. mar 2010

Livi, a ja si ťa z detských čias pamätám 😉 🙂 a nemôžem povedať, žeby bolo na tebe vidno kilo navyše, ani by som nepovedala, že nejaké navyše máš...

Denisa, kto hľadá nájde.... tak si nakoniec super našla a za dobrú cenu 😉
.... hlavne daj potom vedieť, ako si dopadla na UZV... držím palce nech je všetko OK ...

denisocka
12. mar 2010

dobre ranko,maci dik. O 14.30 ide do SNV na poradnu a večer na to morfo,potom sa ozvem

sophie1981
12. mar 2010

caute zeny....

my sme vcera zalomili o pol deviatej, a uz sa mi nechcelo vstavat akukat na net..... 😝

livia...ze kolko gulasu by bolo z 10 kil masa.... 😀 😀 😀 😀 .....a keby ze ty a ja dokopy....sak to armadu nakrmime.... 😝 😀 😀

idem upratat.......dnes na obed drzkova.... 😝 😵

sophie1981
12. mar 2010

som kuk na matine foto na fb...pekne vecicky......normalne cloveka laka kupit.... 😀 ....

veronika1982
12. mar 2010

hejze super veci tam ma...

ja som nemala vcera hovorit ze ako dobre spime..lebo sa to pokazilo.. ale to mozno preto ze mlady kakal ani neviem kedy.. len rano rozbalim a tam hovienko.. no nic idem daco robit kedze poobede dojde armada...a vobec oplati sa mi pratat???????

antoniab
12. mar 2010

dobre ranko 🙂

susana ja mam 158cm 😉
veronika nam to nevadilo len bibka zjazdila nie katusku ze nene ale aj mm 😀 takze na navstevu k bibke s dvojitou davkou caju hovoris 😀 😀

a mne tecie s nosa no otras a mala ma nejake sklenene oci tak dufam ze nebude chora v noci sa spotila musim jej zmerat teplotu pre istotu 😝

kukulik30
autor
12. mar 2010

ahojte 🙂

deniska..drzime palce a cakame dobre spravy 😉

veronika, pratat sa neoplati 😀 ale faaaaaakt..to zbytocna praca 😀 😝 😀

maca..veru vtedy som bola chuducka 🙂 ale sak aj teraz som...haha...len cici sa zvacsilia nejake partie tiez ..ziskala som na zenskosti 😀 😀 😀..hlavne ze mm sa pacim 🙂

evitkamalicka
12. mar 2010

ahojky 🙂

denisocka
12. mar 2010

kukulik,ešte davam 5% šancu,že budeme mať dievčatko 😀 ale to je taka šanca,no .... nijaka 😝 ked pipik tam minule bol

denisocka
12. mar 2010

ibaže ak mu za ten mesiac odpadol 😀

sophie1981
12. mar 2010

veronika...namiesto pratania navar caju..... 😀 .....katka sa naucila plut caj na dialku, tak nech sa predvedie..... 😀 😀

sophie1981
12. mar 2010

denisa....mozno to bol pupocnik..... 😀 ........s tesim na foto z 3d

veronika1982
12. mar 2010

no super...ty mas ale vychovane dieta...

ale aj tak prebehnem s handrou aspon podlahy nech ma potom neohovarate ze aky mame bordel...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre