Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
12. mar 2010

veronika kasli na umyvanie podlah...aj tak budu potom ocapkane a oplute..aj moj mily syncek najnovsie pluje..akoze auto startuje 😀 😀 😀

rybecka
12. mar 2010

Ahojte,
vidim ze sa kona stretko u Veroniky 🙂 aj my by sme dosli ale nemozme Matej opat teploty bol v skolke 2 dni a opat chory ja sa zblaznim uz z toho 🙄
tak si to kocky uzite dufam ze vas vsetky uvidim niekedy na jar na kosiarnom 🙂

denisocka
12. mar 2010

sofi,cele morfo mam vybavene len "tak" tak dufam že "len tak" nejak dohodnem aj to 3D popri to,vezmem nejake bubačiky navyše a kafíčko

veronika1982
12. mar 2010

oj janka a ja som cakala ze dojdes aj ty..alebo dojdi len s ondrikom..asi hlupost co?

maca77
12. mar 2010

ahojte

Livi, čo by som ja za to dala, keby cici väčšie ostali 😀 .... sa tu teraz vytešujem, že konečne nepotrebujem push-upku, len škoda, že už brucho ten hrudník predbieha 😅

Janka, to mi je ľúto že máš znovu Matejka chorého .. ja by som ho asi kým sa oteplí do škôlky nedala, nasadila by som medzitým nejakú echinaceu na posilnenie imunity alebo ešte niečo iné .... chudáčik z choroby do choroby ...

maca77
12. mar 2010

Veronika, netráp sa s upratovaním.... ja som si včera povedala, že keď budem čakať návštevu s deťmi, kašlem na upratovanie .... včera boli susedovci, ta ostala taká menšia spúšť ... keksy všade, ešte aj na vchodových dverách nalepené, pokreslené 2 steny ... oj rada som keĎ prídu, no včera som veru nadšená z toho všetkého nebola 😝
... dúfam, že to tu nečítajú 😀 😎

kukulik30
autor
12. mar 2010

zienky nemate recept na nejaky fajny cestovinovy salat ..aj skuracim maskom moze byt 😉 cakam vase recepty

kukulik30
autor
12. mar 2010

maca..ja cici mala pozehnane aj pred otehu..akurat boli pevnejsie, co uz je teraz minulost 😝 😀 😀

gabkazabka
12. mar 2010

Ahojte,
my ideme o chvilku na kontrolu s ninkou,tak mam chvilu cas,kym pride po nas mm.
Livia,ja robim super salat,ale je ryzovy,nie cestovinovy a s kuracim maskom....mnamka,ked budes chciet,hodim do IP recept
Este mi vysvetlite,co to ma znamenat-ten sneh vonku.ja som uz vyprala vetrovky,ze pomaly aj odlozim.....tak som dnes zase pekne vytiahla zo skrin....ja uz chceeeeeeeeeem jar! 😒

veronika1982
12. mar 2010

gabi ja uz som zimusne topanky poodklada do krabic a vytiahla botasky a tu zima..

no musim aspon prach pozbierat z podlah lebo potom ked pozeram na ludi ake maju ponozky a nebodaj si niekto sadne na podlahu a na rifliach kopec prachu tak sa hanbim ako pes...

kukulik30
autor
12. mar 2010

potrebujem nieco na oslavy..nieco, co este nemali..uz som nasla cestovinovy salat s tuniakom..a este nejaky ako obmenu..
gabi, tak hod do IP 😉 ked ho nahodou neurobim teraz, tak inokedy..ked je fajny 😀

zuzana612
12. mar 2010

Ahojte, my sme dnes opat s Natalkou hore od pol siestej, Matusko spal do siedmej, teraz opat spi natalka uz asi 2 hodiny a potom na vymenu pojde spat Matus 😀 Takze nas cely den sa toci okolo spania deti 😝

Livia, ja skoro na kazdu oslavu robim cesnakovu pomazanku a dam to na nakrajany rozok, navrch orechy, je to mnam, mnam, ja to mam hrooooozne rada. A ked to jedia vsetci, tak ani ten cesnak nevadi 😀

Mata, ta ruzova superava Londsdale sa mi veeeeeeeeelmi pacila 😉

Baby, moj zasran ma dnes 2 roky!!! Neviem kedy to tak rychlo ubehlo, ale miesto toho aby bol dobry ked ma narodeniny 😀 tak je od rana hrooooooooozne protivny!!! Teraz pozera vcielku Maju, tak mam chvilu klud. NO uz je tu, tak je po klude, lebo mi tu vsetko stukaaaaaaaaa

kukulik30
autor
12. mar 2010

hehe, nakoniec som nasla medzi mojim receptami aj cestovinovy, ktory som este nerobila 😀

zuzka, cesnakovu robim aj ja...mnam, ja cesnacik lubim 😵 Zuzi a Matuskovi zelame krasne 2. narodeninky, nech je zdravucky a stasny!!!

maca77
12. mar 2010

Livi, ja ešte robím šalát s kuracím mäskom, cestovinami, pekingskou (čínskou) kapustou, pochúťkovou smotanou, do toho kukurica ... mňam

Matúškovi teda želáme všetko len to najlepšie k narodeninám, veľa zdravíčka, šťastíčka, viac úspechov v nočníkovaní 😉 😵 😵

rybecka
12. mar 2010

Matusko vsetko naj k narodeninkam a uz pocuvaj mamku 😀 😉 stale sa na teba stazuje 😅 a mamka hlavne pevne nervy aj ja mam doma protivne dieta 😅 😅 😝
Veronika tiez ma to napadlo ale co poviem Matejkovi 😕 bude mu smutno asi za nami . no nic nabuduce pridete vy k nam ste sa mi slubili s Bibkou tak cakame 😵
Tiez rozmyslam ze ho uz nedam do skolky ze posilnime imunitu ved ani vlastne tam poriadne nechodi 😝 od noveho roka bol asi dokopy 2 tyz. 🤐 uz idem nasadit nejaku alternativnu liecbu lebo tymi ATB len nicime mu imunitu a to nevedie nikam 😖 idem si nieco nastudovat nejake bylinky a tak pod.

zuzanale
12. mar 2010

Ahojte tak Matúškovi k narodeninám všetko naj 😉

My s gazdujeme doma samé svokrovci sa vybrali k švagrinej do BA a jasne že Timka musela tiež... chúďa ráno normálne cestovná horúčka rozdrapila o 6.30 oči a ona sa ide obliesť lebo ide do BA veci mala nachystané tak sa obliekala ale ako motovidlo tričko nohavice ponožky no gaťky,tielko a pančuchy už netreba načo 😀 😀 😀 dúfam len že ten môj grcko zvládne cestu lebo občas v poslednej dobe problém aj do PP ísť už v Jánovciach kričí že chce von že ju bolí bruško 😝 teraz hádam už aj zaspala a bude im spať aspoň pol cesty a neogrca svokrovi nové auto naše už stihla 😝

zuzanale
12. mar 2010

myslela som same s Laurou 😅

zuzana612
12. mar 2010

Matusko dakuje........

Livi, dobry cestovinovy je aj s tuniakom, kukuricou a tatarskou. Rychle, jednoduche, dobre 😝

gabkazabka
12. mar 2010

Aj my sa pripajame a prajeme Matuskovi vela vela stastia,zdravicka,lasku a aby ho vsetci pocuvali 😵
My sme uz doma z kontroly,no nic moc,dostali sme este sirup a solmucol na vykasliavanie....tak super vikend pred nami.... 😒
Mata,aj mne sa paci ta cervena nike suprava,ak je nova,tak ju vezmem....a tiez tie adidasky ruzove supravy su pekne a aj botasky sa mi tam pacili,len neviem ceny....
Zuzka,aj ja robim tu cesnakovu natierku na rozky,ale nedavam orech ale kapiu.Nabuduce skusim s orechom,ja milujem orechy.... 😝
Livi,idem ti napisat ten salat....

susana28
12. mar 2010

Ahojte babenky 😀

Zima bojuje o dušu, tak uvidíme do kedy jej to vydrží. Aj ja už chcem jar, ale zas dnes bolo tak krásne bielo a teplo, super na prechádzku. Keď sme prišli z obchodu tak sme sa boli ešte prejsť po kozinci, teda skôr skákali sme do každého záveja, a tie boli na každom kroku. a halvne celý čas papala sneh 😝 som s ňou bojovala o dušu, ale napokon som zistila že to je márne, to sa vlastne ani nedá ustriehnuť, tak som ju nechala, nech ho je, hádam sa jej aj preje a bude pokoj 😉 Len rátam s tým, že vďaka tomu snehu sa nám čoskoro prihlási hrdielko a budeme mať opäť antb.

Čo sa týka zvyšovania tej imunity, my sme rok dávali biogaia kvapky, to je probiotikum, fľaštička čo vydrží horko ťažko na týždeň 10 eur, k tomu multivitamínoví sirup pikobiť. a fak od marca 2009 do decembra 2009 nebola chora, a potom sa to nejak pokazilo, decembre, január aj február antib. Tak neviem, teraz som všetko vysadila, nedávam nič a som zvedavá ako telo zabojuje 😒

Maťka tak my sme tak nejaké rovnaké, som pozerala na FB tvoj album a aj topky nosíme rovnaké číslo. Tie všetky možné botasy máš nové alebo nosené?

A šaláty čo ste tu o nich písali, vyzerajú byť fakt mňam. Ale keď mne je z tuniaka aj z tatárky zle. Neexistuje dajaká bilinka, alebo korenie čo vlastne odľahčí tie ťahšie prísady?

Lívia, to máš super, postava ako prútik ale dekolt ako má byť 😀

Marcela, mne sa preto páčilo moje tehu, lebo prvé mesiace keď bruško ešte nebolo, prsia ako po plastike 😀

A teraz lentilky pod kobercom 😀

susana28
12. mar 2010

Pikovit 😀

A samozrejme Matúškovi všetko najlepšie k jeho dvom rôčkom 😉 a nech je taký zlatučký a milučký šinterik ako doteraz 🙂

veronika1982
12. mar 2010

tak matuskovi prajeme aj my len to naj naj naj a uz nech prestane kakat do plienky..

ja idem robit halusky s kapustou..

gabkazabka
12. mar 2010

mnam halusky s kapustou 😝
my mame dnes opekane zemiaky a zel.salat

susana28
12. mar 2010

My knedlík a kuracie prsia na smotane

kukulik30
autor
12. mar 2010

my este od vcera ryzovy nakyp 😀

antoniab
12. mar 2010

tak uz som to podopisovala vcera sa mi uz nechcelo takze su tam ceny a velkosti vsetko je nove veci co su fotene v obchodoch su stale v obchodoch to kupi mm podla zaujmu a veci fotene na karovanej deke su uz kupene ale je tam vzdy pritom napisane predam to su uz kupene a tiez treba pocitat tak 2tt kym mi mm posle balik nazbera viac veci a posle
ked sa niekto pre nieco uz rozhodne dopisem rezervovane k fotke ale je mozne to este dokupit popripadne inu velkost 😉

k veronike tiez nepridem dosla namna nadcha a ktomu sa mi zapalil lavy prsnik hrudky tam nemam ale strasne ma boli ☹ ani teploty tak neviem
my dnes na obed fanky a fasirka od vcera

antoniab
12. mar 2010

susan tak som rada ze niesom ojedineli drobec 😀 😀 v uk mi to nevadilo tam som kupila aj dziny v dlzke 30 ci boty bez problemov no na slovenku to je uz horsie preto som si v uk kupila masinu a vratim sa ku skracovaniu 😝

maca77
12. mar 2010

Susi, len škoda, že pri druhom už brucho skôr vykukne 😅 ale nevadí .... najviac som pri Tamke ocenila, že som ju dlho kojila, tak v lete som bola taká spokojná, bo cici ešte naliate mliekom boli 😅
... MM mi občas povie, že čím som staršia, tým som glupšia ... 😀

Mati, namoč si uterák do horúcej vody, vyžmýkaj a taký teplý si hlavne pred kojením na chvíľu prilož, nech sa mliečko ľahšie uvoľní a Timejka mliečko vyťahá, aby tie hrudky zmizli a hlavne zápal 😉

zuzana612
12. mar 2010

Mata, pri tej ruzovej lonsdale nevies kolko stoji? A maju tiez rozne velkosti? Zobrala by som taku malej ale az velkost 12+

kukulik30
autor
12. mar 2010

maca , mne to hovori pravidelne 😅 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre