Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
20. mar 2010

caute...uz sme doma...

k novej verzii, ja so si na nu zvykla uz na modrej streche, takze mne problem nerobi, som za frajerku.... 😀 😀 😀 😉

k sladkostiam...Katka uz papa aj cokoladku, aj lizatko, aj keksiky.......ale v miere...jasne ze nie celu tablicku coko...ale taku kinder malu zvladne ako nic.....a lizatko polize troska a potom sa s nim zacne hrat a vsetko je lepkave......najradsej a arasidove chrumky,,,,,ale aj jablcka, banany, mandarinky, hrusky, hrozno.....len nie detske vyzivy....tu jedine s bananom....

k alkoholu...pred tehu ma manzelov dedo naucil pit domacu palenu.....mnam......zvadla som zo 2 pohariky bez problemov...poto po tretom uz som viac nemohla, nie koly opitosti, ale koly zaludku...uz by stvrty nezvladol.....tak som bola naucena na tvrdy alkohol...v anglicku som sa naucila pit vinko......od tvrdeho som odvykla a uz ma ani netaha...ale pohar vinka si rada dam, nemam problem ani s dvoma..... 😉.......

k dnesnemu dnu......bolo fajn, poobede sme sli za tatikom na stavbu, trosku sme sa pocvachtali v lakach na ulici, potom v blate na zahrade, potom si mala pospala v stavebnom kociariku, ja som zatial upratala vrchne poschodie, pozbierala tie odumrete muchy, co u nas zimovali.....a potom sme sli s Katkou za zvieratkami...koniky, psiky, macicky, sliepocky...bola od rozkose mimo.... 😀

ideme kupat...tak zatial...

veronika1982
20. mar 2010

aj my sme uz doma.. boli sme u kamosa v pp a boli sme pozriet aj topanocky pre mateja ale nemali jeho cislo.a potom som sa prechadzala po sidlisku a trosku som pobludila ale nakoniec som sa nasla pre ich bytovkou. ha ha

my sme teraz zaspali a matejka kazdy chvalil aky je on dobry a kludny chlapcek..

sophie1981
20. mar 2010

my este behame po byte s loptou...a vsetka unava nejako opadla.... 🙄

sophie1981
20. mar 2010

inac, baby, dnes som zistila, ze sa zmestim do svojich letnych siat a kosiel.... 😵 😵 😵 😵 😵 ...juchu..uz som si inule leto myslela, ze uz ich neponosim.... 😝

veronika1982
20. mar 2010

nas si zdriemol v aute a potom kym zaspal tak sa tiez potrapil...pocujta v maxe v pp su tiez nejake obchody na detsku obuv?lebo zajtra tam ideme ku svokrovi zeby sme skocili pozriet..

akurat pucim natierku nutellu s lyzickou. mnam mnam

sophie1981
20. mar 2010

my sme boli v maxe u batu, tam mali tie akciove boty pre katku

susana28
20. mar 2010

Veronika tak dobrú chuť k nutelke 😉

Bibka tak blahoželáme k tip top postavičke 😉

A my sme dnes vyrazili konečne v jarnom oblečku 😉

zuzanale
20. mar 2010

Ahojte tak mi sme po očkovaní a tentoraz celkom fajn len včera večer teplota trošku vyskočila dnes už ok a dnes sme už aj my vytiahli jarné veci ...

Veronika v maxe je tuším len baťa a garfield potom už len športové ......
ja sa vytešujem dnes mm vbehol do sportisima to je to pri baumaxe lebo inde žiadna akcia na botasky a kúpil Timke NIKE botasky za 20€ len jej ešte trolinku musí nožka dorásť ale šte sú jej dobré aj minuloročné tak to prekombinujeme

Bibka tak to si koča ja musím k tip top postavičke zhodiť 10kg čo sa na mňa nalepilo 😝

sophie1981
21. mar 2010

dobre ranko....

zuzanale....k tip-top postave daleko....len mam cicky skojene nie take pamelovky ako po porode, tak sa zapnem v hrudniku..... 😅 ...

my sa zberama na navstevu k sestre,,,......len nam nejako slniecko uslo..... 😖

zuzana612
21. mar 2010

Ahojte, vidim ze este vsetky spite 😉 My sme hore od siestej a asi od tretej mi Lili spala na rukach alebo na bruchu. Neviem co jej bolo, ale par krat sa zobudila s takym krikom ze az a normalne sa cela triasla. Neviem ci sa jej nieco snivalo.....tak som si ju zobrala ku sebe, ona pekne hajala a ja som vstala dolamana ze az. Teraz haja v kociku, Matus hra s Danielom futbal, tak som sa aspon v klude osprchovala a pomohla co to ocovi v kuchyni a mam veget. Vsak o 3 tyzdne uz budem varit nedelny obed v mojej kuchyni v Hute 😖

Ja som videla krasne topanky v Daichmane, teda pre Matusa, len som si nebola ist jeho velkostou lebo mu hrozne rychlo rastie noha, tak mu ich musim vyskusat. Boli take nad celnky, paradne na toto prechodne obdobie a iba za nejakych 11 euro.

Natalka dostala dalsie uzasne saty od Danielovho kolegu, tak sa uz tesim kedy ich zacne vsetky nosit 😀 Este nejake lakovky bude k nim potebovat 😀

Ja si davam zavazok ze ked pridem do Huty, tak do leta budem mat o 3 kg menej, rada by som zo zadku a noh, lebo niektore rifle su mi este dost tesne. Takze budem varit iba polievky a ziadne sladkosti nebudem kupovat, lebo nasi maju vkuse plny spajz somarin a potom sa len napchavam. A budem tajne dufaz, ze popri mne sa podari aj Danielovi schudnut. Idealne 20 kg 😀 😀 😀

lubkatobi
21. mar 2010

ahojte, ja som cela dolamana.. zacal s nami Tobiasko spat v posteli a zacala som ho kojit poleziacky, ale zda sa mi, ze som z toho viac dolamana ako posediacky.. tobi by najradsej spal cely roztiahnuty na celej posteli a mne ostane len kusocek..
ale mozno aj nemam dobru polohu na kojenie poleziacky... hm... mozno sa vratim ku kojeniu posediacky aj v noci..
aj ked mam vtedy strach, aby som nezaspala a nevypadol mi z ruuuuuuk....

Zuzka, snad ti bude Lili lepsie spat tuto noc.. a super, ze ma kopu siat, budes sa z nej moct vytesovaaaaat...
3 tyzdne ti zbehnuuu ako voda...

kukulik30
autor
21. mar 2010

ahojte...ja som dnes taka bolava 😒 dosla M, takze ma boli cele brucho a krize...super nedela 🙄 , zase dorazila presne ako hodinky 28dni 😒

lubka, ja som dojcila stale iba po leziacky, aj z toho dovodu, ze som mala prsia cca E, takmze to bolo pre mna pohodlnejsie, inak som mu skoro hlavicku privalila 😀, neskor som par krat skusala aj po sediacky, ale pristihla som sa , ze zaspavam a Samko visel uz pomali dole hlavou 😅 😕 .tak som sa vratila k nasej povodnej polohe....a spal tiez s nami, tocil sa v celej posteli 😀 😝 teraz spime spolu na manzelskej a mm vo vyhnanstve v detskej..sme to ale dopadli... 😀

zuzkaLE ..super cena za botasky 😉 , stale ked ideme okolo , tak si vravime, ze tam uz musime nakuknut...ale sa nam nechce odbocovat...

bibka, budes robit cez leto kocu v satockach..hmmmm? 😀

Zuzka...jaj..takze skvela noc...hlavne , ze LILi je vyspata doruzova 😀 ..no snad tato noc bude lepsia 😉

Veronika, mnam nutelka...ja mam momentalne zrave obdobie na cokolady...minule som dostala velku Milku s nugatom a orechami...taaaaaaa, je takaaaaaaaaaaaaaaa BOZSKA...ja som nemala konca 😅 a potom sa stazujem na to moje brucho 😅 😀 😀 😀

Susi...aj my sme vcera trocha vybehli do obchodu a konecne bez hrubej vetrovky 🙂 super.. Vani je paradnica 😵

zakze dnes spravne...krasnu nedelu..i ked dnes uz nie velmi slnecnu 😖, ale aspon teplu 🙂

veronika1982
21. mar 2010

dobre ranko... lubka ja tiez kojim po leziacky a pritom si aj zdriemnem..a matej tiez lozi v noci po posteli a na to ze si dolamana si pomaly zvyknes. uvidis..

mi teraz bubame a potom ideme do maxu a k dedovi..

ja sa este len na prieskum letneho satstva chystam ale uz teraz viem ze vsetky letne nohavice mi budu volne ale do kosiel a triciek sa urcite nezmestim kvoli tym mojim E-ckam.. a to este plavky nemam.. baby ake plavky mi odporucate lebo ja nechcem cele plavky..

lubkatobi
21. mar 2010

a kde mate ruku, ked kojite poleziacky? pod hlavou? ja neviem, kde ju mam dat... a stale chodite z jednej strany na druhu,, ked kojite? dik za rady... tak si uzite nedeluuuu, nech manzelia pomahaju 🙂))

pata31
21. mar 2010

Ahojte...my dnes mame tri mesiaciky 🙂 🙂 tak to mala oslavila fajnym pogrcanim sa, ze az som ju musela celu prezliekat a este aj cele kreslo ogrcala, bo som ju v obyvacke kojila 😅 teraz uz bubinka na balkone, asi ju to riadne vycerpalo...
inac ja tiez kojim v noci po leziacky a uz sa mi par krat stalo, ze som sa zobudila po dvoch hodinach, ze kde som a co mala robi...ale nastastie sa nezvyknem nejako otacat, bo to by zle dopadlo 😅

pata31
21. mar 2010

ja mam ruku vystretu, polozenu nad hlavou malej, eventualne pod hlavou..a ako to myslis, ci chodime z jednej strany na druhu? to som nepochopila 😅

kukulik30
autor
21. mar 2010

ja som mala tiez napr, ked som dojcila z praveho, tak pravu ruku pod hlavou , alebo pod vankusom, ktory som mala pod hlavou, musis si podlozit vankus tak, aby si sa citila pohodlne..ja som dojcila vzdy iba z jedneho a potom dalsie dojcenie z druheho prsnika 😉 ty dojcis z oboch? tak to sa musis otacat potom....teda mne, kedze som mala velke prsia, tak som natiahla aj ten druhy lavy k malemu, ale nebolo to moc pohodlne..takze som sa pekne otacala 🙂

pata31
21. mar 2010

aha, takto to myslela Lubka...ja dojcim stale len z jedneho prsnika jedno dojcenie, takze ja sa neobraciam, az na druhe dojcenie si ju prehodim na druhu stranu.. 😉

kukulik30
autor
21. mar 2010

baby mne sa strasne paci ten obrazok dievcatka..asi si ho necham 😀 nachvilku...konecne zmenili tie trapne busty 😅 jedna pozitivna vec na tejto novej verzii 😀

kukulik30
autor
21. mar 2010

jej a zabudla som sa pochvalit, vcera sme objednali novy konferencny stolik, celoskleneny, ma ho aj moja kamoska, je super, kedze este nevieme, ake casom kupime skrinky do obyvacky, tak to je neutralna volba....
http://www.mojnabytok.sk/popup_image.php?pID=10173 😵

zuzanale
21. mar 2010

Ahojte no Livi ja ak nekúpim v sportrysy a v sportisime tak nikde 😅 minulí týždeň sme boli mali zas adidas tiež za 20 € ale už sa nám neušli mali buď malé alebo velké a tie nike možno by bodli pol čísla menšie ale zas do jesene ďaleko a ponosí aj na rok ... oni to majú celkvo bujaré číslovania adidas nám treba 30tku nike máme 28,5 určené na 17,5cm nohu mi máme 18cm a aj tak ešte trošku lietajú na nohe 😅

kojenie ja som kojila zopretá na lakti a väčšinou som kojila striedavo raz z jedného ďalšie kojenie z druhého ....

susana28
21. mar 2010

Ahojte 😉

Zuzka - Huta, asi som ti dnes videla švagra so švagrinou v hypernove 😉 , teda staršieho danielovho brata, má také väčšie pivné brucho a mierne prešedivelú bradu? 😀 a švagriná čierne kratšie trochu natočené vlasy? Ale určite to boli oni.

Baby a nemáte prehľad či tu v SNV nekúpim nejaké rozumené značkové botasy pre malú? Resp. v poprade, keď tak celkom. Lebo do mesta má tie čo sme kúpili v lekárni na jeseň ale na záhradu nemá čo obuť. A plátenky by asi nebolo dobré riešenie, či hej? Hodím link čo vlastne myslím.

susana28
21. mar 2010

Ale zas keď to má byť fakt len do záhrady, by možno stačili aj tieto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8099673&tab=3

susana28
21. mar 2010

Tieto sme mali, na leto minulého roku
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8077622&tab=6

zuzanale
21. mar 2010

susan my máme tieto z letáku na lepak http://shop.sportisimo.cz/images/userfiles/file...
ale v sportisime nájdeš aj botasy za 10-15€ nie značkové ale kvalitné treba popozerať....a máme aj plátenky tiež v tom vyvýšenom štýle ako na 2hom linku čo si hodila ale tie máme ešte z minulého roku a som to u nás ani v PP v obchode ani nevidela 😒 a mali sme aj balerínkové tie asi najviac minulé leto vynosila veď tak aj vyzerali 😝 skončili rovno v kontajneri 😅

susana28
21. mar 2010

Zuzi veď aj my sme tie plátenky vynosili a rada som jej ich dávala, lebo sa nôžka nepotila až tak ako v botasách a boli aj ľahšie. No budem sa musieť rozhýbať a niečo jej zohnať, ale v prvom rade premerám nôžku, lebo sa mi zdá. že aj tie 23 čo sme na jeseň kúpili, nám už ťahšie lezú na nôžku 😉

kukulik30
autor
21. mar 2010

susi tie neverest su peknucke, ja ich asi objednam Samkovi tiez, mozme spolu...usetrime na postovnom , ak chces 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre