Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
24. apr 2009

u nas bola v noci po dllllllllllllllllllllllllllhom case nehoda, Samko sa pocurkal....nestalo sa to uz hadam aj 5 mesiacov..asi tvrdo zaspal, alebo sa mu snivalo, ze sedi na WCku 😀 ..tak so v noci makala a este aj zaspat nevedel potom, tak som pri nom hadam aj hodinku lezala, kym som sa presunula do spalne 😒

kukulik30
autor
24. apr 2009

my tiez nic, ale vraj ma byt pekne slnecno, len kym vyjde hore ta hmla, tak si pockame, pojdeme isto von...tak pridte k nam mrafce, das kavu mamka mrafcova 😉 😀 a potom pojdeme von 😀

kajacz
24. apr 2009

pekné ránko...
U nás noc strašná... 😒 Šimon dost kašlal a ked nekašlal, tak ma omakával... 😒 do pol tretej som nespala...
takže dnes to vyriešim tak, že pojdem spat poobede s ním...a to som chcela dnes upratat byt, aby sme mali volný víkend...chceme ist na rodinný cyklovílet... 😎

sophie1981
24. apr 2009

pojdeme vyvetrat mrafceky??....a o kolkej??

kaja, ved ked sa tu vcera nezehlilo, dne sa nemusi ani upratovat....nech sa ten bordel na nas kukaaa... 😀 😀

kajacz
24. apr 2009

aaaaach, ešte to žehlenie...si mi to netaktne pripomenula... 😀

sophie1981
24. apr 2009

baby, nedame buduci stvrtok stretko v meste...je otvorenie letnej sezony....hmmm??...pride niekto...su tam nejake vystupenia...

sophie1981
24. apr 2009

aaaaach, prepac..a ono sa to nepozehlilo samo??? 😕 sakra, zazreky sa nekonajuuuu 😝

kukulik30
autor
24. apr 2009

okolo 10tej , pol 11tej by to slo, uz by malo pekne svietit slniecko...kukam , ze uz vykukuje 😵

bibka ja urco pridem, neurobim si ziadny iny plan a doletime 😀

ked spominate zehlenie, dnes uz musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😖

sophie1981
24. apr 2009

super livi...aspon ze vdaka nam tu ficia stretka...aj ked zvacsa len vo dvojici my dve...alebo ja a zuzana....

pojdeme skusit stastie k anke???...ale dnes by som sla rasou okolo hornadu...sirsi chodnik.... 😀

kukulik30
autor
24. apr 2009

no ved uz ked bude Zuzana, tak ju privolame , nech sa to rozsiri 😀
hej tiez ma napadlo, ze mozme ist kolo Hornadu, lebo tie chodniky su uboho uzke, a bude tam aj pomerne klud 😉

kajacz
24. apr 2009

aj ja by som sa rada pridala... 😅 možno nabudúce, dnes som fakt unavená... 😀

kukulik30
autor
24. apr 2009

ked ovsem Anka nebude opat u nejakej kamosky 😀 😀 😀 my mame stastie ..hehe, no ved snad nakukne a napise, co a ako chysta s Vikinkou 😉

sophie1981
24. apr 2009

brnkem kobolke ci sa neprejde??...mala by byt v hute nie?? 😕

kukulik30
autor
24. apr 2009

aj mne sa zda, ze uz by mala byt, skus...mohla by sa pridat 🙂

sophie1981
24. apr 2009

oki idem skusit hutove mrafce zlakat.....na slniecko... 😎

kukulik30
autor
24. apr 2009

kaja, tak pod....no nabuduce, ked tu budes mimo nejakych sviatkov, tak urobime stretko kvoli tebe 😵 ...a este aj Slavka sa k nam prida, kedze uz od maja bude na SVK 😉

kajacz
24. apr 2009

kukulik- dohodnute... 😉

kukulik30
autor
24. apr 2009

tak, dohodnute 😉

sophie1981
24. apr 2009

volala som zuzane...ale ze vraj nejde, lebo jej tvar je ako ked dobili terminatora..... 😀 ...som jej vravela,z e nam to vadit nebude, aspon budeme mat srandu ale nie.....a ze aj Matusik mal teplotu a sopliky,...takze zase same ako bludne ovecky......ale kaja a slavka t na buduce istia......uz nech aj Veronika s matejkom zosilneju a urcite sa k nam pridaju..... 😉

sophie1981
24. apr 2009

ale ze buduci stvrtok ide aj ona do mesta.....pevne verim, ze sa prida aj janka so zuzanale....a samozrejme tehulovsky a netehulovsky zbytok.....stanok s chlastom a cukrovinkami tam snad nejaky bude.... 😀

sophie1981
24. apr 2009

booze, vcera som si upratala izbu a ase tu mam bordel.... 😠

sophie1981
24. apr 2009

ca dnes varite??? 😕

anape
24. apr 2009

ahoooojte 🙂 ,

my sme mali super noc, celu noc sme spali az do pol 7... nechapem, ked spim v spalni, tak Viki sa stale v noci zobudi a niekedy sa chce dokonca hrat a ked idem spat k Petuskovi a ona je sama s tatikom, tak vyspi celu noc 😕

anape
24. apr 2009

bibka a livka aj my dnes budeme zhruba v takom case ako vy vonku, tak sa mozme aj stretnut, len ja musim najprv zajst k nasej lekarke potvrdit Petkovi papiere do novej skolky a potom tie papiere zaniest na Mier kamosovi, ktory nam to vybavil

sophie1981
24. apr 2009

super anka....kde sa stretneme??

kukulik30
autor
24. apr 2009

anicka, tak to by bolo super, tak ti zavolam, kde sa nachadzate, ked my uz budeme von na Mieri 😉 ja mam zdarma volania do Tmobilu..ok?

anape
24. apr 2009

aj ja mam zdarma volania do t-mobilu 🙂 , ja sa vam ozvem ked budem mat vybavenu lekarku, dobre?

kukulik30
autor
24. apr 2009

ja este neviem, co varim 😒 ..ale nieco po ceste vymyslim, ale asi americke grule 😀 rychle a jednoduche, len zo zeleninovym salatikom 😉 pockam na manzela, on robi fajne salaty a dnes konci skor v praci 😵

kukulik30
autor
24. apr 2009

dobre anka, tak to bude najlepsie 🙂

sophie1981
24. apr 2009

a preco ja nevolam zadara??? 😕 ....tak super...livi dojdem o 10 k tebe??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre