Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
25. mar 2010

tak ja som teraz pračku zapla, som od polpasa dole vyholená,pripravena na poradnu 😀

sophie1981
25. mar 2010

ja uz upratane......teda....len som pretrela tlku, lebo tam vcera katka krmila moderatorku bananom..... 🙄 ...no a umyla podlahy, pustila pracku.......vyvesam.....ale dojdeme az ked sa napapame obedika, lebo dedo chce ist na nakupy...tak ho beriem, kedze este nemoze nosit nic tazke.....

ja som pocas skoly robila v lese cez letne prazdniny...vstavala som rano o 3 a o tej 4, pol 5 sme uz ficali a vyzinali o dusu.....pocas skoly som chodila sadit stromceky do Mariasiho panstva a zehlila u krjcirky.... 😝 .....ale zasa prachy so stale mala a v lese som suprovo zarobila.....to boli casy..... 😀

denisocka
25. mar 2010

ps: dufam že do zajtra nezarastiem 😝

denisocka
25. mar 2010

ja som cez školu tak max. umývala okna na benzínke v Sp.P. 😀

sue250
25. mar 2010

antoni ja som dala ockovat proti rotavirusu platis 2x po 55eur dava sa to do pusinky ale nevies ci to este das mne lekarka povedala ze prv prezrie babo ze ked ma nejake uzlinky alebo je chore tak sa nebude ani ockovat ani nedostane rotavix cize vela kamosiek to prepaslo lebo sa to podava do 6m, ja som dala kvoli tomu ze v mojom okoli ochoreli dve deticky na rotavirus a fakt to bolo vazne skoncili na jiske islo im o zivot.
a baby co sa tyka pupoc.krvi mna sa pytali ci nechcem ale ja som nechcela keby som si dala vzdy by som myslela na to co ak sa nieco stane, a ked som citala nejake temy tak sa to uchovava len niekolko rokov a nie vzdy tie latky v tej krvi sa daju pouzit.

baby a aky je obchod v delte? lebo ten co je pri metropole nic moc, v madarase otras ja len do piccolina a v delte som nikdy nebola je tam dobry vyber?
ked uz nieco surne treba tak nakupujem na mmb.
a este baby neviete mi povedat ci sa da platit dobrovolne nemocenske ked som na materskej?

sophie1981
25. mar 2010

andrea...no ja by som asi dokazala zarast do zajtra....mne ta burina rastie ako pliaga...keby som mala gule na depilaciu, hned to dam vyskupat...ale bolesti a la trhanie chlpkovv sa bojim.... 😕 ....raz som si v anglicku na leto kupila veet okolo bikin....roztopila som vosk, natrela dala tu pasku a strhnut som nedokazala....tak som sa snazila pomalicky ale aj tak bolelo...som sa rozplakala, dosiel manzel, kuka na mna ci som normalna...nakoniec strhol on a ja som sa s nim pol dna nebavila za tu bolest..... 🙄

veronika1982
25. mar 2010

ok tak my pojdeme teraz vonku a potom sa ozvite ze kedy pojdete von..

denisocka
25. mar 2010

sue,v delte mali stale pekny výber,ale ako ja-zvyknuta na ceny MMB som sa stale otočila na päte a odišla 😀

denisocka
25. mar 2010

sofi,ja som si včera chcela aspon pod pupkom vydepilovať, že zvyšok pipinu aj nohy žiletkou,ale ako mi to vydriaplo asi 10 chlpkov,tak som to čudo vypla a dnes to oholila.

sophie1981
25. mar 2010

v delte ma myslim dost predrazene veci....ja este rada chodim do mladosti na ciapocky a culky a flase.... 😉 ....a uz som nakukla aj do toho prestahovaneho babycentra...maju to tam krajsie, ale zasa to tak napchali, ze matka s kocikom sa tam uz nevtrepe...ako mam epotom nakupovat??? 😕

sophie1981
25. mar 2010

denisa...ty holis pod pupkom???.... 😅 ...so este nepocula......ja som leniva holit ostatny preles, nieto este aj pupok...ale sem-ta musim orvat dva chlpy s lavej ciciny, bo mne tam rastu niekedy...a ked kojim Kacu, tak ju steklia pod nosom..... 😀 😀 😀 😀 ...stary sa smial, ze o chvilku budem chlpatejsia nez on.... 😝

sue250
25. mar 2010

este ze existujem mmb 😉

veronika1982
25. mar 2010

aj ja holim pod pupkom a tiez mi rastu chlpky na cicke..mm povedal ze ked raz budeme mat veeelllaaa penazi tak ze mi zaplati trvale odstranenie chlpkov.. 😀 😀 tak neviem ci sa toho dozijem

denisocka
25. mar 2010

veronika,a to je ake trvale? poliatie kyselinou? 😀

denisocka
25. mar 2010

sofi,hej rastie mi pod pupkom, teda od pupka dole k mačke + cela mačka a okolie

veronika1982
25. mar 2010

tusim je to taky pristroj ktorym ti chodia po danych mestiach a zabezpeci to na nejaky cas ze chlpky nerastu..kamoska na to bola..

my sme chodili nakupot do obchodu oproti metraku a do mladosti a teraz do kiku. a obcas nieco z mmb kupim..

denisocka
25. mar 2010

tak na nejaky čas,nie na vždy

moja kamoška chodila do SNV a depilovala si v salone nohy a podpazušie - auuuauuu .... a teraz odkedy ma vnutromaternicove teliesko tak pribrala neskutočne a zarasta jak opcia,je nešťastna. a tiež tam chodila asi 2roky a vraveli,že jej už ani rasť viac nebudu,bo už mala tie korienky vytrhane uplne

veronika1982
25. mar 2010

ale toto o com hovorim ja je bezbolestne ziadna depilacia..

denisocka
25. mar 2010

no hej.ale určite aj drahe a nie trvale :(

sophie1981
25. mar 2010

ja mam dost sususlu holit...... 😝 ...ale kedze ide leto, tak zasa budem musiet castejsie....... 😨 ...zasa kym skura navykne na caste holenie budem chodit par dni vyhadzana..... 😝

veronika1982
25. mar 2010

no ved preto som pisala ze ked mm zarobi raz veeellla penazi tak mi to zaplati...

denisocka
25. mar 2010

sofi,ja v bežnom živote nezarastam pod pupkom,len teraz čo som tehu je to take extremne,už len čakam že mi aj brada narastie 😀

sophie1981
25. mar 2010

ja som nastastie ani v tehu nezarastala viac teraz...lebo keby hej, tak to si mozem rovno hodit..... 🙄 😀

denisocka
25. mar 2010

to asi zato,že si mala babu 😀 . ja som už pred otehotnením mala sen,že mi narastla brada a tehtensky test mi len potvrdil 😀 že ma to zarastanie zas čaka

zuzanale
25. mar 2010

Ahojte Laura zaspala tak chvíľu klud ....
dobra téma u mňa holenie max tak pod pazuchami šušulu istí veet lebo mne nielen že sa chĺpky zapaľujú ale aj vrastajú tak holenie neprichádza do úvahy stačilo raz a dosť no a nohy tam mi po holení chĺpky vrastajú takže epilator funguje síce trochu au ale pomalšie potom rastú a nevrastajú tak...

Deni to čo hovorí Veronika ta k to odstraňujú laserom a nebolí len drahé jak fras a tuším min 5 rokov to vydrží....

no a čiapky síce teraz doma čiapok kolko len nechceš ale zvyčajne chodím u nás do Novy alebo do číňana ale to je taky lux číňan 80% tovaru polskeho a čiapky od 2€ do 5€ a u nás v detskom tie isté od 4po 7€ takže polske čiapky tam aj Timke na zimu barbi čiapka 5€ a na MMB som ju našla za 7a9€ do delty a mladosti nechodím lebo ceny vyššie ako u nás v detskom 😝
no a teraz istí kik na zimu som čiapku Laure kúpila tam dokonca skoro v tom odtieni ako vetrovku a na leto šatky take jednoduché len na zaviazanie 3rohé 2ks tuším za 2€ povodne som zobrala len Laure ale Timka odskúšala sadla aj jej tak som bola ešte inú farebnú kombináciu zobrať a leto vybavené....

zuzanale
25. mar 2010

ozaj baby sa chystám v sobotu do kiku neviete jarné bundy a vetrovky pre dievčatá majú ? Laure mi treba dačo tenučké teraz má flísovú podšitú bavlnou ešte že svokra v BA nakupovala ale keď sa otelí tenunké nemá nič a po Timke sa mi nepáčili som popredala 😅

denisocka
25. mar 2010

a kde je ten činak,čo ma polske veci?

sue250
25. mar 2010

zuzi v kike maju super jarne kabatiky ruzove, take farebne a biele vzdy v utorok poobede dostanu tovar a v stredu vybaluju, inak maju zlacnene zeleno ruzove mencestraky na 3eura su bohovske a maju aj ruzove, fialove a potom na leto take bohovske nohavky s maslickou inak ja som len na znackove ale kik mi celkom vyhovuje
baby ja nakupujem veci vacsinou calvin klein raulph lauren za babku dajte si www.moda.allegro.pl tam napr. 5ks body calvin klein stoja 20eur co v podstate je dobra cena a nakupujem cez www.nakupyvpolsku.sk oni vam tovar donesu domov mate tam pre seba topanky dala som za kozene poltopanky 20eur. donesu vam vsetko. su tam veci next, carters, guess, benetton je to lepsie ako na mmb.
inak zhanam priestory na detsky butik vsetko next, gap, ...... tak ak to nahodim na mmb ceny od 2-7eur vsetko je nove minulorocna kolekcia z anglicka dam vediet cakam velku zasielku a ked niekde v snv najdem dobre priestory tak vam sem napisem.
ale to allegro skuste je super.

denisocka
25. mar 2010

iha fiha sue, tak to potom daj vedieť , dačo pekne pre mojich chalanov

denisocka
25. mar 2010

fiha,taku stranku z polska vidim prvy krat. a naklady na dopravu asi kolko vyjdu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre