• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
antonia,ja som mala s prvým take vlasyže som musela umyvať každy druhy den,teraz stačí 1x za týžden :grinning:
26. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbytočne som aj šampon kupovaa,mala som radšej kupiť Veet :grinning:
26. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, Mata super.....sa tesim na botasenky..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...

ja mam vlasy stale rovnake...ziadna zmena za tehu netehu......idu kade tade......a stale sa nedaju natocit..... :rolling_eyes:
26. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi,možno pri druhom budeš ohromená,jak sa skrutiA :grinning: alebo si daj na ne melir s peroxidom 12% a sami sa ti zatočia

kde ste kupovali tie golfky? a ake? c elkom sa da vybrať v Delte ,aj lacnejšie ako na nete,teraz maju vypredaj Chicca , a v kauflande zas strašili take uplne nejjednoduchčšie golfače za 23€
26. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupila v mladosti... :wink: ..

neverim ze moje vlasy sa niekedy zatocia..... :rolling_eyes: ....a ja by som tak chcela pekne brcky.... :fearful:
26. mar 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je kde v Mladosti? jaj,už viem .... a aky, a za kolko ? tento obchod som dnes obišla :grinning:
26. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchadzam...idem otravovat manzela....nech vie ze ma aj manzelku..... :grinning: ...tak dobru noc.... :wink:
26. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demu, klasika bugina so strieskou a 2 polohy chrbatika.....za 48 eur
26. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru a nech sa pošťastí opeliť :wink:
26. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.babylife.cz/kocarky-chicco/chicco-simplicity-akce tento sa mi pačil v delte,akože ako golfáč
26. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
ja som sa dnes bola kulturne vyzit...bola som s kamoskou v divadle na hru "vsetko o zenach" a bolo to fajn :slight_smile:

jani,ked budeme zdravi,tak aj my prijimame pozvanie a potom na odplatu u nas na dvore :slight_smile:

dobru noc
26. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,pekny vikend
27. mar 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,rodí sa v SNV aj v spinále? a nie v celkovej anesteze pri sekciách?
27. mar 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranicko pratele..... :wink:

tak dnes nam zacal deno pol siestej....juchu.... :rolling_eyes:

denisa...neviem ako sa rodi u nas...ja som tlacila..... :grinning:

tak idem upratat a potom s babkou do madarasu na nakup.....zase sa nam co-to ujde.... :wink:
27. mar 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež tlačila. ja len keby trebalo sekciu kvoli KP
27. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak my zas noc na figu-teplota tak sme dali panadol,ale potom nechcel spat tak sme ho dali do postielky plackal ale tatko ho uspal,po zobudeni zas k mamke na postel.teraz uz hodinku bubka tak som zbehla na nakup,obed mame zo vcera takze mame troska veget.
27. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Deni, rodí sa aj v spinále ... susedka takto rodila :wink:
27. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca ahoj,fakt? a možeš sa jej opýtať,či si to navrhla ona,či jej to odporučil anesteziolog a ake to je v spinale,či nemala nejake ťažkosti Po tom
27. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lydia,to mate z toho očkovania? ja druhe nedám očkovať, teda nie tak ako si lekáry myslia http://www.blip.tv/file/2224472 . myslím že po zhliadnuti toho sa netreba čudovať žiadnej reakcii a dakovať ,že deti maju len teplotu :pensive:
27. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes zasa super den.....sme boli v madarase a kupila som Katke vetrovku na buducu zimu za 3 eura.... :wink: .....joj, tak sa tesim.....zasa usetrene..... :wink: :wink: :wink: ...

lydia, tak nech vam to skoro prejde....nam Katka zareagovala len na druhe ockovanie horuckou do 39.... :unamused: ....a zapalene nozicky....teraz ani neviem ze bola ockovana a tak isto to bolo aj pri prvom.....uvidi ako bude v juny, to nas caka ta 15mesacna vakcina.... :confused:

idem sa obliect.......katka ostava s baba a dede, a my s mm na stavbu makat..... :confounded: ...ked chceme raz aj byvat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ty na tie lacne veci chodiš?
27. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,ja by sa v tom zabil,presnejšie,dakde by som vytrela na nich pysk

o tej Anaji nič???
27. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisočka nie je to z očkovania nás očkovali v decembri a zas bude 3 dávka ked bude mať rok pri očkovaní mal troška teploty ale nič hrozné to nebolo. teraz su to zuby aj dr. už videla ako mu začínaju rašiť :slight_smile: len nech mu už vyjdu lebo ma porazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj mna už zaujíma čo je s Adou.......
27. mar 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre,sice aj ked zuby su tiež "svine" :wink: tak nech sa rýchlo prerežu nech máte klud
27. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to tu Anaju niktora z vas nepozna,že na nu nema číslo,čo sa deje? no ja som zvedava, ved su to 4-5dni čo sa neozvala :confounded:
27. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam číslo ale nechcem ju otravovať ved keby sadalo tak sa ozve,ale možno jej napíšem.
27. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana 6.... ???? ty si nakoiec rodila cisarksym so spinalom?našla som staru temu
27. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skus aspon sms, či je v poriadku
27. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme domaaaaaaaaa.....chodba dokoncena.... :wink: .....

denisa...nasla som v kik vypredaj.....pekna sporotva vetrovak na zimu, hnedo-ruzova.....no nekup za 3 evry.... :grinning: ..

susan....pekne topanky, ale ja ich poobdivujem len na cudzej nohe...na moju dobre botasy, tenisky.....cinany.... :grinning: :grinning: :grinning:

ide malu ulozit....dnes pala hod a pol doobedu, poobede nist.... :angry: .....tak snad hned zalomi...musi si oddychnut, zajtra nas tatik ked bude pekne pozval na salas....mnam, sidaco fajne dam.... :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok