Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
26. mar 2010

antonia,ja som mala s prvým take vlasyže som musela umyvať každy druhy den,teraz stačí 1x za týžden 😀

denisocka
26. mar 2010

zbytočne som aj šampon kupovaa,mala som radšej kupiť Veet 😀

sophie1981
26. mar 2010

jaj, Mata super.....sa tesim na botasenky..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...

ja mam vlasy stale rovnake...ziadna zmena za tehu netehu......idu kade tade......a stale sa nedaju natocit..... 🙄

denisocka
26. mar 2010

sofi,možno pri druhom budeš ohromená,jak sa skrutiA 😀 alebo si daj na ne melir s peroxidom 12% a sami sa ti zatočia

kde ste kupovali tie golfky? a ake? c elkom sa da vybrať v Delte ,aj lacnejšie ako na nete,teraz maju vypredaj Chicca , a v kauflande zas strašili take uplne nejjednoduchčšie golfače za 23€

sophie1981
26. mar 2010

ja som kupila v mladosti... 😉 ..

neverim ze moje vlasy sa niekedy zatocia..... 🙄 ....a ja by som tak chcela pekne brcky.... 😨

denisocka
26. mar 2010

to je kde v Mladosti? jaj,už viem .... a aky, a za kolko ? tento obchod som dnes obišla 😀

sophie1981
26. mar 2010

odchadzam...idem otravovat manzela....nech vie ze ma aj manzelku..... 😀 ...tak dobru noc.... 😉

sophie1981
26. mar 2010

demu, klasika bugina so strieskou a 2 polohy chrbatika.....za 48 eur

denisocka
26. mar 2010

tak dobru a nech sa pošťastí opeliť 😉

denisocka
26. mar 2010

http://www.babylife.cz/kocarky-chicco/chicco-si... tento sa mi pačil v delte,akože ako golfáč

anape
26. mar 2010

ahojte baby,
ja som sa dnes bola kulturne vyzit...bola som s kamoskou v divadle na hru "vsetko o zenach" a bolo to fajn 🙂

jani,ked budeme zdravi,tak aj my prijimame pozvanie a potom na odplatu u nas na dvore 🙂

dobru noc

denisocka
27. mar 2010

dobre ranko,pekny vikend

denisocka
27. mar 2010

baby,rodí sa v SNV aj v spinále? a nie v celkovej anesteze pri sekciách?

sophie1981
27. mar 2010

ranicko pratele..... 😉

tak dnes nam zacal deno pol siestej....juchu.... 🙄

denisa...neviem ako sa rodi u nas...ja som tlacila..... 😀

tak idem upratat a potom s babkou do madarasu na nakup.....zase sa nam co-to ujde.... 😉

denisocka
27. mar 2010

ja som tiež tlačila. ja len keby trebalo sekciu kvoli KP

lydia22
27. mar 2010

Ahojky tak my zas noc na figu-teplota tak sme dali panadol,ale potom nechcel spat tak sme ho dali do postielky plackal ale tatko ho uspal,po zobudeni zas k mamke na postel.teraz uz hodinku bubka tak som zbehla na nakup,obed mame zo vcera takze mame troska veget.

maca77
27. mar 2010

ahojte

Deni, rodí sa aj v spinále ... susedka takto rodila 😉

denisocka
27. mar 2010

maca ahoj,fakt? a možeš sa jej opýtať,či si to navrhla ona,či jej to odporučil anesteziolog a ake to je v spinale,či nemala nejake ťažkosti Po tom

denisocka
27. mar 2010

lydia,to mate z toho očkovania? ja druhe nedám očkovať, teda nie tak ako si lekáry myslia http://www.blip.tv/file/2224472 . myslím že po zhliadnuti toho sa netreba čudovať žiadnej reakcii a dakovať ,že deti maju len teplotu 😔

sophie1981
27. mar 2010

tak dnes zasa super den.....sme boli v madarase a kupila som Katke vetrovku na buducu zimu za 3 eura.... 😉 .....joj, tak sa tesim.....zasa usetrene..... 😉 😉 😉 ...

lydia, tak nech vam to skoro prejde....nam Katka zareagovala len na druhe ockovanie horuckou do 39.... 😒 ....a zapalene nozicky....teraz ani neviem ze bola ockovana a tak isto to bolo aj pri prvom.....uvidi ako bude v juny, to nas caka ta 15mesacna vakcina.... 😕

idem sa obliect.......katka ostava s baba a dede, a my s mm na stavbu makat..... 😖 ...ked chceme raz aj byvat.... 😝

denisocka
27. mar 2010

kde ty na tie lacne veci chodiš?

denisocka
27. mar 2010

zuzi,ja by sa v tom zabil,presnejšie,dakde by som vytrela na nich pysk

o tej Anaji nič???

lydia22
27. mar 2010

denisočka nie je to z očkovania nás očkovali v decembri a zas bude 3 dávka ked bude mať rok pri očkovaní mal troška teploty ale nič hrozné to nebolo. teraz su to zuby aj dr. už videla ako mu začínaju rašiť 🙂 len nech mu už vyjdu lebo ma porazí 😝
aj mna už zaujíma čo je s Adou.......

denisocka
27. mar 2010

tak to je dobre,sice aj ked zuby su tiež "svine" 😉 tak nech sa rýchlo prerežu nech máte klud

denisocka
27. mar 2010

a to tu Anaju niktora z vas nepozna,že na nu nema číslo,čo sa deje? no ja som zvedava, ved su to 4-5dni čo sa neozvala 😖

lydia22
27. mar 2010

ja mam číslo ale nechcem ju otravovať ved keby sadalo tak sa ozve,ale možno jej napíšem.

denisocka
27. mar 2010

zuzana 6.... ???? ty si nakoiec rodila cisarksym so spinalom?našla som staru temu

denisocka
27. mar 2010

tak skus aspon sms, či je v poriadku

sophie1981
27. mar 2010

uz sme domaaaaaaaaa.....chodba dokoncena.... 😉 .....

denisa...nasla som v kik vypredaj.....pekna sporotva vetrovak na zimu, hnedo-ruzova.....no nekup za 3 evry.... 😀 ..

susan....pekne topanky, ale ja ich poobdivujem len na cudzej nohe...na moju dobre botasy, tenisky.....cinany.... 😀 😀 😀

ide malu ulozit....dnes pala hod a pol doobedu, poobede nist.... 😠 .....tak snad hned zalomi...musi si oddychnut, zajtra nas tatik ked bude pekne pozval na salas....mnam, sidaco fajne dam.... 😵 😵 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre