Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
29. mar 2010

dobre ranko,aj my sme vstali o 7.00 - čiže je to 6.00 stareho času 😅 a zaspal o 23.00 tj . desiatej

denisocka
29. mar 2010

dufam,že adka ma už svojho drobca pri sebe 😉 aj ked chcela datum 1.apríl tuším 😀 takto budu aspon 3dni skor doma,šak tam už zapustí korene zachvílku

sophie1981
29. mar 2010

caute...nechcem sa chvalit, ale my sme vstali o pol deviatej....ale vecer sme zaspali o 22.15..... 🙄

dnes to vyzera na krasny den...juchu..... 😵 😎

sa mi snivala aka hovadina...ze som vyhrala 1000 eur v big brother a cenu mi odovzdavala oja svokra a odovzdala mi to stylom ze medzi natretym chlebom s maslom a lekvarom jahodovym..... 😕 😕 😕 😕 ..take hovadiny sa mi snivali, ked som bola tehu..... 😨

gabkazabka
29. mar 2010

Ahojte,
po dlhsom case sa ozyvam,ale ste toho popisali 😝
Co mate dnes v plane?Ja sa chystam umyt posledne okno v kuchyni a snad nam vyjde aj cas ist trosku von.Zajtra by som chcela piect kolaciky,lebo v stredu alebo stvrtok cestujeme na vychod az do utorka... 😵
A musim sa vam pochvalit,v sobotu sme boli na oslave kamosovi a namiesto flase som mu urobila slanu tortu....a bola fakt chutna....hodim foto do albumu 😉

gabkazabka
29. mar 2010

tak tu je ta torta:

sophie1981
29. mar 2010

jej, gabika...kasna torta...akurat mm kukol cez moje plece, ze jeej to je pekne to je co.....mnam.... 😉

gabkazabka
29. mar 2010

Bibka,dakujem.....som sa z nej vytesovala,lebo sa fakt podarila a to som ju robila po prvy krat 😝

veronika1982
29. mar 2010

krasna torta.. oj my treba tortu objednat..asi sa pojdeme prejst do smizian...

ja akurat zehlim kym matej spi

rybecka
29. mar 2010

Ahojte,
no my sme vstavali o 6 30 hod. normalne ako v starom case 😀 BOla som s Matejkom na krv a poslali nas do Popradu na krcne vybrat nosnu mandlu 😖 takze po sviatkoch nas opat cakaju lekari 😒
Ondrik zaspinkal a ja idem konecne do kuchyne upratat ranajky dnes bude fakt krasne 😎 pojdeme vonku ked drobec sa zobudi.
Inac fakt ta torta mnamka vyzera. Ja idem Ondrikovi piect tortu 😉
sice ma rok teraz vo stvrtok tak oslavy budu asi az na buduci tyz. cez vikend lebo nejak nam to nevychadza s babkami. stale pracuju 😀
Boze je tomu uz rok neuveritelne nieco 😕

gabkazabka
29. mar 2010

no,okno umyte a ide sa von na prechadzku..... 😎
Pekny den vam vsetkym! 😵

antoniab
29. mar 2010

ahojte
dnes mame zas krasny den 😉
adka dufam ze mas uz drobca u seba a vsetko je ok a rychlo sa zotav 🙂

baby mate niektora zapisane babo v pase alebo mate pren pas co vsetko ktomu potrebujem chcem ist za mm a neviem ci malej urobit pas alebo ju zapisat do pasu 😒

bibi ti mi asi poradis ako to je s papanim v lietadle mozem cez kontrolu vziat mliecko a kociar chcela by som vziat len podvozok a autosedacku 😝

rybecka
29. mar 2010

Mata neviem ako to teraz ale Bibka bola v Anglicku tak ti poradi. 😉
co peciete na sviatky ja ani netusim akurat rozmyslam ze aky kolac lebo chcem ist na nakup a neviem sa rozhodnut 🤐

antoniab
29. mar 2010

tak mi budeme piect obliz palec 😀 to je nazov 😀 potom studensku pecat a nieco lahsie piskoti z kyslou smotanou neviem ako sa ta torta vola 😒 a o tyzden budeme piect zas lebo budem oslavovat o rok viac 😠

evitkamalicka
29. mar 2010

my nebudeme piect nic kremove, lebo to furt vyhodime potom, takze len strudlu 3-4 a este nejaky suchy kolacik

sophie1981
29. mar 2010

cau mata...ak ti mozem poradit, kedze budes cestovat za manzelom asi castejsie vybavit malej normal mas...takym maly davaju na 2 roky, mas to aj s picture......plati sa 5 eur, co si pamatam, teda ak to nezmenili po novom roku, ale aspon mys me tak platili.... 😉 ...a kazdy al svoj...len ak jej vybavis jej vlastny a nahodou uz ju mas zapisanu vo svojom, musis ist dat potom zaznam zmazat.... 😉

ja som do lietadla brala len kociarik, kedze autosedacku som vobec neriesila, keby ju bolo treba, tak tam bolo kpec rodin, coi by mi pozicali.....ak sa ti bude dalo pozicat tak radsej pozicaj, ja by som sa osobne netrepala aj so sedackou, v liedadle budes mat malu aj tak na nohach s pridavnym pasom....

antoniab
29. mar 2010

no to viem ze v lietadle bude na kolenach len nemam od koho pozicat sedacku a ked budeme letiet do edinburgu tak odtial je este 2hodky cesta autom tak neviem ako to urobit 😒 a zas z prestupom v londyne sa mi s malou letiet nechce ked neviem ako bude zvladat let
takze pas hej no tak musim ist nato aby som to stihla sice chcem letiet az v juli ale letenku uz musim pozerat aby som chytla rozumnu cenu 😝

sophie1981
29. mar 2010

tak nech sa manzel popyta na nejake pozicovne, stale sa ti to viac oplati.....ako tahat sedacku....alebo potom niekde na carboots kupit pouzitu, viem ze sa v londyne dalo zohnat aj za 10 libier.....lebo ak budes brat kociar, ten mas zadara s dietatom aj prirucnu batozinu, velky kufor jedine ze doplatis.....a k tomu sedacku.....budes dost doplacat, a vies ake su ceny, to sa ti oplati potom kupit tam, nechat na uzivanie a ked sa bude manzel stahovat na svka donesie s prepravnou tak to tu predas na bazare.

sophie1981
29. mar 2010

k pasu potrebujes len rodny list a kolok v danej pozadovanej hodnote, my sme mali pas hotovy za necele 2 tyzdne.....

k lietadlu......ked sme leteli do londyna z viedne, tak som normalne preniesla malu flasu cajiku 250 ml bez akychkolvek problemov, mala som aj prikrm v skle, nikto ma nic neziadal, ale ked sme leteli spat a mala som vyzivu a 3 prikrmy plus cajik, musela som ochutnavat pred kontrolou a nahlasit na check in-e....

slaviq81
29. mar 2010

Maťa, ja mám malú zapísanú v pase, ale má aj svoj vlastný pas, takže dá sa oboje 😉

S upratovaním sa ja veľmi netrhám, lebo veď pri malom decku sa ani neoplatí 😀 A nepečieme tiež nič, mamča má v nedeľu oslavu 50-ky, tak máme objednané koláče.
Lara mala nejaké žalúdočné problémy, najprv 2 dni zvracala a teraz cez víkend prdela a hnačkovala. Som ju ani prebalovať nestíhala 😝 A nočník nehrozí 😠

sophie1981
29. mar 2010

v lietadle ti hned daju pridavny pas....pre malu nemas extra sedadlo, takze ked bude plne lietadlo, tak sa priprav na malo priestoru, maj vsetko pre malu po ruke.....ked sme vzlietali mala bola v pohode, ked sme pristavali, mala troska problem s tlakom a plakala...dala som jej cici a bolo potom cajik.....mas prednostne pravo nastupovat do lietadla, teda hned po tych co si to zaplatia....takze si sedadlo mozes vybrat....my sme boli pri zaciatku, koly vystupovaniu, lebo ludia su ako ovce neberu ohlad ze ty mas uplakane dieta a chces ist von.....prirucnu si zbal tiez tak ze ak v pripade ze ti kociarik hodia na pas mas sancu dostat sa k check out....aj s malou aj s batozinou...popripade poziadas letiskovu sluzbu o pomoc...ja som mala vyhodu ze som ala manzela.... 😉 ..on niesol vsetko ja Katku... 😀

sophie1981
29. mar 2010

slavka, mna vo Viedni upozornili, ze mat dieta zapisana a mat aj pas je protizakonne..... 😖

slaviq81
29. mar 2010

Bibka, protizákonné 😕 ? Ale pravdupovediac, ja som sa na pasovom čudovala, lebo Larin pas som doniesla odovzdať a teta pracovníčka mi ho vrátila 😅

kukulik30
autor
29. mar 2010

ahojte 😀
Matka, aj ja mam zapisaneho Samka v pase, do veku 5 rokov moze byt zapisany 😉

kukulik30
autor
29. mar 2010

... my nejak extra nepratame...pratam ako zvycajne a podla potreby, nepecieme ..kedze niekedy som vypekala ako blazniva a aj tak sme to uz potom nechceli jest, prejedeni sme boli neskutocne, maximalne tak nejaky zavin alebo jeden zakusok a to je vsetko...vo velkonocny pondelok sa chystame do Tatier..Samko pojde hned skoro rano okupat babky a hajde prec z domu 😀 len dufam, ze aj pocasie bude schopne 😒

pata31
29. mar 2010

Ahojte...som teda dnes bola dat malej nastrelit nausnicky...jooj, to bola zase krivda! plakala ako pri ockovani, mozno trosku menej, ale kym sme dosli domov, tak zabudla a teraz je z nej uz riadna kocka! 🙂
a pridavam fotky druhej ciapocky...nakoniec so siltom som ju spravila 😉 aj ked sa mi trosku vlni ten silt...
aj vam tak dlho trva, kym sa prida fotka? 🙄

zuzana612
29. mar 2010

Ahojte, tak ja som asi jedna z mala ktora vypeka 😀 Okrem marlenky som dnes upiekla vanilkove venceky a este idem robit zltkove rezy a niekedy v sobotu klasiky suhajdy, lebo tie sa jedia najviac 😝 Ani my by sme tolko nepiekli, ale kedze davame kolace aj segre a starkej, tak toho treba viacej. A pretoze mama robi piatok, sobotu, nedelu, tak peciem uz teraz a dame to do mraznicky.

S upratovanim to nastastie neprehaname lebo o par tyzdnov budeme menit zvysok okien a bude sa prerabat cela kuchyna a chodby, tak bude prachu vsade az-az. Takze mame trosku taky veget.

Na mna zase nieco lezie, asi nejaka nadcha, lebo mi kvapka z nosa, oci mam ako angorak a som unavena, ale kedze mama mi zobrala deti von, tak je tu aspon klud 🙂

Bibka, Lili asi len bolelo brusko, zapalky ostali na vode 😀 A ked sa rano o stvrtej poriadne vyserinkala, hned jej bolo lepsie 😀

Ja som mala pre Matuska pas, uz mu bude o 2 mesiace koncit pas. Kedze ja mam moj pas este stale na moje dievcenske priezvisko, tak som si Matusa nemohla dat zapisat, tak som mu urobila jeho vlastny pas.

susana28
29. mar 2010

Ahojte, tak ja vás čítam ale nestíham písať, bo včera mi dorazil manžel domov aj s chocolate 😀 tak si dávam do tela, a potom slopem sódu bikarbónu bo mi je plano 😀
Baby som bola dnes v tom líworde a ma skoro porazilo, bo čom som z netu poobjednávala, tak všetko predražené 😠

Andrejka držím palčeky, tak dúfam, že ste s maličkým ok 😉

Pa zatiaľ.

gabkazabka
29. mar 2010

Ahojte,
Patka ciapocka je nadherna,Tamarka je riadna kocka 😵
Zuzka,aj ja vypekam a upratujem o 106.teda uz mam upratane a zajtra peciem.Upeciem medovnicky,grilaz-tu vsetci zboznujeme a asi aj vanilkove rozky...a mama bude piect asi 2 -3druhy plnkovych...
A na velkonocny pondelok aj my niekde vypadneme-na Zepl.Siravu,Morske Oko,Vinne Jazero.Takyto okruh robime kazdy rok.Popravde,ja velmi tieto sviatky nemusim,ovela radsej mam Vianoce... 😝
Mati,my sme davali zapisat malu do pasa min.rok,presne v takomto case.Ked ti mozem poradit,urob to cim skor,lebo pred dovolenkovou sezonou si vystojis pekny rad spolu so "spoluobcanmi".....v uzkej chodbicke so zatvorenym oknom....a aj menej cakas na vydanie pasu.....my sme dali ziadost v piatok a v utorok prisla sms-ka,ze pas je hotovy.....dali sme zapisat aj do mojho,aj manzelovho pasu

rybecka
29. mar 2010

Zuzi v akom Liworde?? 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre