Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
29. mar 2010

no ja tiez neupratujem extra ved pri mojich dvoch soplakoch aj tak sa neoplati aj tak kazdy den vysavam a prach uz neriesim okna umyte zaclony vyprate. toto vsio 😅 a tiez chcem len jeden kolacik ale stale som neprisla na to aky 😅

rybecka
29. mar 2010

Patka ty si ina sikovnica 🙂 keby som mala dievcatko dam si u teba spravit jednu.
mne vanilkove rozky pasuju na vianoce 😅 ta vona orginal vianoce.
ja tiez to nejak nemusim len Matejkosa tesi na kupacku a vsade ich v rodine ockavaju mojich malych kupacov tak ja budem s mamkou sama doma este ze pride 😉

gabkazabka
29. mar 2010

Janka-liliworld-to je ten cinsky obchod na Vychode-oproti Sintre,uz sme ho tu spominali-maju tam pekne topanocky 😉
Aj mne van.rozteky pasuju skor na Vianoce,ale su chutne a viem,ze tieto sa zjedia,tak preto ich upeciem

gabkazabka
29. mar 2010

A este som chcela,
Zuzka z Huty,nehodis mi recept na tu marlenku?Ja som uz raz piekla,mala som recept z Mimibazaru,ale bola sucha.... 🙄

pata31
29. mar 2010

dakujem, baby, ma to ozaj zacalo bavit 🙂

inac sa chcem spytat, ze ake mate zariadenia na TV...viem, ze existuje digi, magio, skylink...poznate aj nieco ine? bo nam teraz prestala fungovat antena a zhaname nieco, tak by som chcela mat prehlad..diky!

pata31
29. mar 2010

preco mi zmizla moja fotka??? 😕

denisocka
29. mar 2010

asi si na nej nebola dosť reálna :P ...čaute baby

denisocka
29. mar 2010

ani moja doriti,mali hromadny zaťah 😅

pata31
29. mar 2010

ja som tam mala fotku s mm...no ale dala som si s malou, uvidime, ci mi ju nezmazu...

pata31
29. mar 2010

no mm uz isiel objednat skylink...bo je nedockavy a do Velkej noci to uz chce mat...ale tak bude nas to stat 189eur ta skrinka, satelit a montaz a potom uz nic viec nebudeme platit za zakladnu ponuku...tak sa mi to celkom paci, ze nebudeme viazany neviem kolko rokov...
haha si pisem asi monolog na tuto temu 😝 😀 😀

gabkazabka
29. mar 2010

Patka,my mame kablovku,ale uz dlho uvazujeme o Skylink-u....asi po sviatkoch dame aj my urobit 😉

pata31
29. mar 2010

inac dnes som sa konecne vytrepala na faru v snv, tak nam malu pokrstia s tym, ze druhe dieta nam bez sobasa v kostole uz nepokrstia...a chcela som sestru za krstnu, no je rozvedena a sobasena v kostole, tak to absolutne vylucil, tak musim niekoho druheho si najst 😠 😠 jooj, a ten dialog, ze preco nie sme v kostole sobaseny apod...nemam to rada 🙄 🙄

antoniab
29. mar 2010

pata neviem s kym si v snv rozpravala ale svagrinej tiez nechceli pokrstit lebo oni vobec niesu svoji na druhy krat sla nabrusena a pokecala s kaplanom a ten bez problemou a jej kmotra je rozvedena a bola krstit ak nie tak zajdi do iliasoviec tam je farar v pohode pokrstiti skym budes chciet 😉

rybecka
29. mar 2010

Pata prid k nam ako Mata pise bez problemov krsti a sobasi zaradom 😀 😀 😀
Dost vela ludi za nim chodi 😉
aha viem ten obchod ale mne tam smrdi 😅 😅 mala som uz topanky aj vlastne na svadbu som si tam kupila ale ten smrad ble ble 😝

rybecka
29. mar 2010

Pata my mame inac magio vlastne nasi maju a my cakame na dalsiu skrinku na jeden satelit 2 rodiny a je usetrene 😉

pata31
29. mar 2010

MAta, ja tiez neviem, co to za kaplan, straasne dlho sa so mnou rozpraval, normalne som mala pocit, ze mi to nepovoli, ale nakoniec vytiahol ten papier...no len ma stve, ze segra nemoze byt, ale ked vravite, ze teda v Iliasovciach bez problemov, tak to tam este asi zajdem...a kedy by bolo najlepsie, neviete? cez vikend po omsi? alebo aj cez tyzden by sa dalo?

Pozerala som aj magio, ale tam je tiez mesacny poplatok, tak to mi ten skylink pride lepsi, ze netreba stale platit, ale len jednorazovo...inac nasi maju digi na 2 TV, skoda, ze sa neda dat na 3ks 😠

lydia22
29. mar 2010

Tak ja upeciem sloniu roladu,tvarohovy rez a chcem aj nieco suche ak stihnem.boze dnes som taka dorypkana!inak stretla som Adinho manzela takze maly je v poriadku aAda sa zotavuje.

pata31
29. mar 2010

ja este neviem, co budeme piect, ale zerbo je iste...

baby, vam tiez tak vypadavali vlasy po porode?? 😕 ☹ ja uz vazne rozmyslam, ze sa pojdem dat ostrihat na nejako kratsie, aj ked som povedala, ze uz si nikdy nedam kratke vlasy..

veronika1982
29. mar 2010

my sme sa boli naobed prejst na mier a babka ma potom vymenila a ja som sla k nej domov. zmerala som si tlak a tlak 74/56...ja uz neviem co mam s tym tlakom robit..

my nic nepeciem, ani nevarime. v nedelu ideme k jednej babke a v pondelok ku druhej..

tak co viete nejake novinky o adi?

pati mne az tak nevypadavaju ale tocia sa mi neskutocne a zacali mi rast ako keby o riadok nizsie. ha ha som to ale napisala.. proste tak ako rastu vlasy nad celom tak mi zacali rast ako keby nove vlasy..sa aj kadernicka smiala ze to este nevidela..

denisocka
29. mar 2010

😀

sophie1981
29. mar 2010

joj, aj mne rastu vlasy a la ofina.....no co uz..... 😝

pata, nam pokrstil v Letanovciahc....sestra ties rozvedena, svadba v kostole, nanovo vydata na urade......a dalo sa.... 😉

ja nic nepeciem...pecie babka.... 😉 ona sa v to vyziva, tak jej nebudem brat jej radost.... 😉

nasa Katka je taka nervna....iba von chce byt...dnu place, len mama., mama.....ku nikome nechce ist....von ako anjelik...sa dnes hrala s chlapcekom na piesku s autickami...nakladala kamienky na korbu.......idem k nej, bo uz vrieska.... 🙄

sophie1981
29. mar 2010

denisa, to aka kocica si... 😀 😀

denisocka
29. mar 2010

že sofi? krásna...zuistili že svadobna je spred 100 rokoch tak som musela dať realnu 😀

lydia22
29. mar 2010

Mne vypadavali po porode asi pol roka strasne a potom to samo preslo.doplnenie infa o Adi:maly Marko sa narodil vcera o 15:45 a ma 51cm a 3,52kg. Ada sa zotavuje po sekcii.takze gratulujem!

denisocka
29. mar 2010

je,adke gratulujem,maly ma paradne miery

sophie1981
29. mar 2010

noo, aky krasny valibuk ....a mysli, ze prave anaju strasili s maly babom....

SRDECNE GRATULUJEME MAMICKE A VITAME MALEHO MARKA.....skore uzdravenie a zotavenie po sekcii....a vela mliecka.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gabkazabka
29. mar 2010

Jeeeej,blahozelame Adke,prajeme vela zdravicka a rychle zotavenie 😵
Pati,tak ako pise lydka presne aj mne vypadavali pol roka,aj plet som mala asi 2 mesiace otrasnu,ale preslo to samo... 😔

evitkamalicka
29. mar 2010

aj my sa pripajame ku gratulaciam

antoniab
29. mar 2010

pati mi mame ski link jeden satelit na 2 tv bez poplatkov 😉
neviem ci si sa v snv rozpravala s kaplanom lebo ten pokrsti bez problemov ale knaz nie svagrina tak najprv chytla knaza ze nie nie nie a potom kaplana a uplne v poho unas vo stvrtku by ti tiez nepokrstili no zalezi od knaza ale je to na hlavu napr knaz co je unas teraz by nas nezosobasil lebo mm nema birmovku ale ten co bol predtim s tim problem nemal ten mal problem s tim ze nam nepokrsti ak dame meno jessica vraj to je meno prepsa 😀 😀
ale ak chces aby bolo podla tvojho tak ja by som sla do iliasoviec a mas pokoj 😉 a najlepsie po omsi ci v tyzdni abo cez vikend ale bud do stredy alebo to nechaj po velkej noci moja mamina si toho farara nevie vynachvalit myslim ze sa vola palusak 😅

a gratulujeme adke k markovi 😵 😵 vela zdravicka a mliecka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre