• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
jej gratulujeme Markovi.. tak nech su zdravi a stastny.

my uz bubkame a aj my sme strasne nervny...ale dnes bol u nas jeden pan a matej chodil stale k nemu a podaval mu detsky telefon aby volal a potom mu bral pero...

jeden zub uz trosku citit ze sa derie na svetlo sveta tak som zvedava ci zajtra vykukne...
29. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchu aj my uz spime...len skoda ze showdacnce im nejako nefunguje.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som sa tesila..... :confused:
29. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja som kukala, pekne na hovno to maju urobene, sa mozu hanbit
29. mar 2010 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale evit, no, ved sa stane aj profiesionalom.... :grinning: ...predsa je to len na zivo..... :wink:
29. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak hej no
29. mar 2010 o 20:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to uz akoze nejde? lebo ja som teraz nieco robila a pozeram ze zrazu promi noviny..
29. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ide....aj s repete...mame to ako bonus.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len dufat, ze fialovu ten tancek na 2x nezlozi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
29. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to akoze zase zacali nazivo???? ty kokso...
29. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no za chyby sa plati... :grinning:
29. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len skoda, ze kolenik tam nebude...som sa tesila na jeho telo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....totiz on je moj muzsky idol.....jemu ten hore toho naozaj doprial....vysoky, tmavy, krasny,,,,,,,no......snad sa mi s nik bude snivat.... :sweat_smile:
29. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny vecaaaaaaaaar...pripajame sa ....a Adke srdecne blahozelame k Markovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech je zdravucky :slight_smile:
29. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte,

Marko vitaj! Aďka srdečne gratulujeme :wink:

Janka a za čím ti v tom obchode smrdí, akože? :grinning:

Baby a o čom ste to mali reč, o akej šov na živo, zuza fialová atď?
29. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozem sa opytat ze to je kto ten kolenik?
29. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pfuj veronika, takeho fesa nepoznas.... :angry: ...maslak s panelaku.....

susan, showdance... :wink:
29. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanbim sa ale ja panelak nepozeram tak to asi preto...
29. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ma byt spln lebo ten mesiac je uzasny..
29. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off...dobru noc..
29. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
showdance? a to ide na jakom programe? na jojke, keď tam hrá ten maslák?
29. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už viem, to tancujú herci z paneláku :grinning: a zuza fialová to čo má za image?
29. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myzlim, ze zuzin image bol zvacsa niekde mimo...aspon podla mna.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Pati, mne začali vypadávať vlasy cca 3mesiace po pôrode ... trvalo to dosť dlho, ale potom sa to ustálilo...

čo sa týka telky, tak máme Magio .... parádna vecička :wink:

a aby som nezabudla .... samozrejme blahoželáme Adi k Markovi.... prajem hlavne veľa zdravia, mliečka a mamke skoré zotavenie...ináč pekné miery má na to, že sa tak skoro narodil :slight_smile:
29. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veronika, ja tiez nepanelakujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale Kolenik je fesak :grinning:hral uz v nejakom seriali,ale nepamatam kde :sweat_smile: ..a showdance sa mi nepaci :rolling_eyes:

Spln ma byt dnes v noci, ci nie?..bude sa dobre spinkat :dizzy_face: huraaaaa

mne vlasy tiez vypadavali cca par mesiacov po porode, ale potom to uz bolo ok..a teraz som velmi spokojna... :slight_smile:
29. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia...keby bolo keby..... :wink: ...kolenik.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my mame digi.....do domu dam magio...ked dovtedy nevymyslia nieco nove....kedze to bude o 100 rokov.... :rolling_eyes:
29. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak v prvom rade Andrei a malému Markovi všetko naj hlavne zdravíčka a mliečka :wink: :wink:

v showdance som zaregistrovala akurát fialovej desné šaty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

pri Timke nie ale pri Laure aj mne skoro pol roka padali vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas pre mňa pozitívna vec že po pôrodoch sa mi prestali mastiť vlasy takže sú preč časy keď nevydržali poriadne ani deň teraz ale na 3- 4tý deň že nie mastné ale šopa treba umyť nech nechodím ako šmudla strapatá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pati farár v ilašovciach istí taký by mal byť každý :wink: ........... inak k tomu že druhé ti neokrstí tak nech sa počmuchá v tých jeho zákonoch cirkevných by mal vedieť že krst dieťaťu odmietnuť nesmie!!!!!!!!!! napr tak ako mi v rodine rozvedený sobášený na úrade druhý raz a teraz čo koli tomu im neokrstia dieťa tak to by som sa pozrela....
inak náš dekan v LE je prísny ale take niečo nehrozí žeby neokrstil ,ale napr rozvedeným za krstných už nedovolí...... :sweat_smile:
mm mi teraz hovorí vraj v smižanoch tiež nemajú problém tak skús....
29. mar 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko , tak ja sa len pridávam,ako som sa včera zlakla fialovej ,vizerala jak Golem -hrozne šaty,hrozna cela
30. mar 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som showdance vobec nepozerala, takze nemozem komentovat Fialovu :grinning: Ja som klasicky zaspala pocas Poistovne stastia :grinning: Dnes ideme o nejaku hodinu ku starkej, poumyvat jej okna a segra bude zatial davat pozor na deti, ale moc sami tam ist nechce, ale co uz :confounded:

My mame tiez Magio a sme s nim spokojni, aj ked platit 40 euro za magio, telku a telefon je dost :confounded: Ale Matusko momentalne fici na Jim-Jam-e, vcera dokonca vydrzal sediet asi hodinu vecer pri TV co bol rekord, lebo inac popri TV skace a salie. Ale to uz bol vecer a bol unaveny, tak vydrzal :grinning:

Samozrejme aj my sa pripajame ku gratulantom maleho Marka. Keby to Ada potiahla do konca, a nebodaj by prenasala, vsak on by mal hadam aj 5 kg :rolling_eyes:
30. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pridavam sa do "fan klubu" Fialovej.Baby,ja tu zenu vobec nemusim.....uz od ordinacie.Podla mna je uplne mizerna herecka a este horsia moderatorka....je strasne afektovana....a vcerajsia show dance.... :rolling_eyes: ...nepripadalo vam to strasne nudne?
:sweat_smile:
A tym fararom-ako je to mozne ze kazdy ma iny meter na veriacich?Niekto pokrsti bez problemov a niekto sa bude ohanat.....a ako je mozne ze vlastne knaz odmietne pokrstit babatko.... :angry:
Ja by som si to s nim hned vydiskutovala :grinning:
Inac,dnes vyzera byt opat pekny den,ja idem o 10:00 ku kozmeticke a potom idem piect,len sa mi nejako nechce :confused: :rolling_eyes:
30. mar 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, blahozelaaaam k markoviiii...

livia je zlataaa.. vcera sme sa nahodou stretli .. a samko jakyyy fesaaaaak :sunglasses: ... v tej bundicke a botaskach s ockamiiii :dizzy_face:
30. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabika, ja som piekla tu marlenku z mimibazara a vobec mi nepripadala sucha, nasi povedali ze je super. Predtym som mala trochu iny recept z noveho casu pre zeny, tam bola plnka zo salka a este skoro litra karameloveho pudingu, ale ta sa mi zdala hrooooooozne sladka...

Farari, nekomentujem, aj ked ten nas v Liskovej zatial problemy nerobi :grinning:
30. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok