Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
1. apr 2010

Ahojte Deni to som bola ja 😅 a labuť je z vnútornej strany musíš dobre kukučkovať 😉

Ondrejkovi všetko najjjjjj 😉

Mati my športiak od 5-6mes keď už začala sedkať ale to záleží od toho aký máš kočiar a ako sa dá ta športová napolohovať napr do našej by som take mimčo ani nedávala a je aj uvedené že až od 6m

denisocka
1. apr 2010

kukuli, dovču v dobrom zavidim

zuzka,tak idem hladať tu obručku 😅

my sme športiak vytiahli v 6mes ,lebo maly je decembrový

kukulik30
autor
1. apr 2010

nas maly siel do sportiaku ako 5 mesacny, kedze sme kombinovany kociar vratili a kupili maly Peg perego aria, aj kvoli vytahu, ten jediny nam vosiel kvoli dvierkam ..ale dalo sa fajne polohovat, takze nevadilo 😉

kukulik30
autor
1. apr 2010

joj treba mi ist na nakup..ale mam doma aj Samka, to bude veselo... 😒 no nic , nejako to zvladneme 🙂

evitkamalicka
1. apr 2010

ahojte, tak som doma, babo sa nechcelo ani za svet ukazat, skakalo, nedalo sa poriadne zmerat,takze nevieme co to je a idem sa hned objednat na 3D....mam dost nizko babatko a placentu, takze mi to tlaci na jazvu a musim si davat pozor, 20.4. cukor....a mame 376g

sophie1981
1. apr 2010

caute...taaak, zeny my sme dnes spali celu noc, vstala len raz ked stratila cumlik, tak som jej uz aj vtisla cici a spali sme do rana pol deviatej.....bee, beeeee.... 😝 ...rano cikali ako matejko...a teraz ideme ranajkovat.... 😉

Zuzana, tak ti vezmem tu supravu.... 😉

Matejkovi vsetko naj k narodeninam...ech ale to bezi...... 😀

idem chystat ranajky...len sa mi nedalo pochvalit...... 😉 😉 😉 😉

evitkamalicka
1. apr 2010

a zajtra rano huraaaaaaaaaa domov

denisocka
1. apr 2010

a kedy ideš na 3D? šak ked budeš na vychode,tak chod niekde tu poblízku

ivana2009
1. apr 2010

ahojte 😀 😀
Matejkovi vsetko naj vela zdravicka
☹ vcera modre juj plakali sme jak organ hned som sla pozriet na Matusika a vecer ak sa zibudil tak som ho plakala a hladkala a dakovala ,ze je zdravucky

sophie1981
1. apr 2010

baby, vas obdivujem, ze to mozte pozerat take pribehy...ja odkedy som tehula, tak sa takym vyhybam....bo by som len dieta sledovala..... 😲 .....a nespala po nociach....ja mam dost pohladov zarytych v pamati z ustavov, ke sme chodili na navstevy ku sestre.... 😔 ...najhorsie boli detske odd.....kde bola do 18-tky...... 😔 😔

gabkazabka
1. apr 2010

Ahojte,Evi,skoda ze sa neukazalo... 😅
my uz pobaleny,tatik uz naklada do suta a o chvilku vyrazame...
Ja tiez nepozeram taketo pribehy....ja revem pri vsetkom a potom sa manzel zo mna smeje 🙄 Tak sa zatial majte,ozvem sa z MI.
Pekny den vsetkym 😎

gabkazabka
1. apr 2010

jeeeezis ze my pobaleny.....my uz pobaleni....a naklada do auta,nie do suta 😀

evitkamalicka
1. apr 2010

my uz sme tiez pobaleni a vecer nalozime do auta

gabkazabka
1. apr 2010

A som zabudla Ondrejkovi vsetko naj naj naj ku krasnemu 1 rociku
A aj Patke k narodkam
😵

maca77
1. apr 2010

ahojte

prajem krásny 1.apríl ... hlavne nech si z vás nikto "nevystrelí" 😀 😀

denisocka
1. apr 2010

zuzka,tak som našla obručku,ale viditelne je tam len 585 tuším a 2 minu kocky,ale či je tam kačka či koza,to nevidim 😀

teraz som volala do DM,či maju plienky,že nech mi odpožia do poobedia,neže pojdem nadarmo-tak že maju kopu .......... neže pridem a prazdny regál a že 1apríl 😅

kedy otvaraju to ZOO? to v týždni či cez vikned?

sophie1981
1. apr 2010

denisa, zoo otvaraju az koncom aprila.....ale lepsie je ist v tyzdni, menej ludi ako cez vikend....

denisocka
1. apr 2010

no to vam sa tam ide v týždni,ja si musim počkať na volnu nedelu a tatka 😅

sophie1981
1. apr 2010

a kde to vlastne byvas???....som nejako nezaregistrovala...som myslela ze v spisskej...

veronika1982
1. apr 2010

bibiana ale ondrejko ma narodeniny.. my az 16-teho..

kedze my mame doma tatika tak nas rezim je v prdeli.. matej az teraz zaspal.. ja som stihla akurat sprchovaci kut vydrhnut. s tatikom rano piekli chlieb a matej pri tom jedol brumika.. no v kuchyni to bolo ako po vybuchu..a naucil ho liez dod postielky kedze mu vybral palicky.. tak tam teraz chodi hore dole ako taky havo..

denisocka
1. apr 2010

sofi,kus dalej ako SNv ... pod spiš.hradom 😀

sophie1981
1. apr 2010

jaj Veronika ty si aka vsimava.... 😀 😀 😀 ...to bolo este cez kapre v ociach pisane..... 😝 😀
sa mate ze mate tatika..... 😉 ...nas tatik isiel vysavat auto a nakupit chlast na zajtral..... 😨 ......no neviem naco to vysavanie, ked zajtra bude Katak 2 hodinky krusit a mrvit a spinit cele zadne sedacky.... 😝 🙄

sophie1981
1. apr 2010

aha takze bud klcov, hrhov......alebo ine dedinky.....budete mat krasnu dialnicu.... 😉 .....

denisocka
1. apr 2010

no susedky nebudeme 😀 a dialnicu mame rovno v dedine /Studenec

sophie1981
1. apr 2010

jaj a zabudla som hodit nieco z mojich snov...takze minulu noc to bolo o tlaceni katkinej postielky cez triedu prveho maja..... 😕 ...ale kde som sal a preco neviem......zeny, uz nech je poriadna jar, lebo ma ta ranna unava skoli na ojich blbych snoch... 🙄

denisocka
1. apr 2010

zuzka a ake je to mincove striebro??? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1959638

veronika1982
1. apr 2010

to si ju tlacila asi k nam domov.. no teda ku babke...

joj sa uz tesim ked otvoria zoo. aj ked to mame daleko ale to nic.. sestra na tarci to isti ako taka zastavka...

rybecka
1. apr 2010

Ahojte
Dakujeme 😵 😵 😵 😵
ano ten cas leti neskutocne pred rokom o takomto case som ani netusila ze budem rodit som si behala doma s bruchom vesela. este som aj piekla kolac tusim lebo boli svokrovci u nas 😅
aj my sa tesime na ZOO 😵 😵 tak idem mu upiect kolacik dnes bude vecer len taka mini oslava oficialna bude az o tyz.
aj ked si myslim ze dnes pride viac ludi 😀

veronika1982
1. apr 2010

na stanici sa vraj zrazili vlaky.. skoda ze nemam dalekohlad lebo tak nedovidim..

denisocka
1. apr 2010

veronika,tak si dajte vychádzku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre