Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
6. apr 2010

Bibka, babka je v nemocnici, neviem dokedy, tak neviem kedy malu uvidi 😉

Nik nemate cislo na toho ortopeda? Alebo aspon meno, najdem ho na nete.....

A uz sa horlivo balim, uz mam zbalenu jednu velku hokejovu tasku s vecami, len neviem ako sa odveziem, lebo mamin kamarat akurat tento tyzden nejdem s tovarom, som myslela ze mi zobere veci. A treba mi brat kocik, postielku, veci, hracky.....uvidim kolko toho do tej mojej octavky natlacim 😀 Pojdem ako Bibka z Anglicka 😀

veronika1982
6. apr 2010

zuzi pockaj pohladam v mobile

veronika1982
6. apr 2010

zuzi 053/4199183

sophie1981
6. apr 2010

denisa...ja sa iba smejem z predavkovania.... 😉 .....ja som tiez nedodrziavala podavanie vigantolu......dokonca posledne mesiace som ani nedavala.... 🤐 ...zabudla som.....

jaaj, zUZAna, to by si musela mat combicko, aby si sla ako my z Londyna.... 😅 ...minule se sa s mm smialy, ze kebyze nas zastavia policajti a kontroluju len lekarnicku, tak kym by sme vylozili tie veci z auta a potom zasa nalozili, tak nam cesta trva dobrych 5 dni.... 😀 😀 😀

my este nespime..ideme kuknut spolu panelak...kedze sme spali doobedu a poobede, vidim, ze budeme pozerat aj odsudene... 🙄

zuzana612
6. apr 2010

Diky Veronika, skusim tam zajtra zavolat

veronika1982
6. apr 2010

nemas za co..

u nas tiez to predavkovanie nehrozi... 😀

ja kukam ordinaciu a mm si skenuje papiere na zajtra lebo ide na UPSVR..

pata31
6. apr 2010

baby, Dr.Fabian ma uz nove cislo, lebo sa prestahoval do tej novej polikliniky, takze cislo ma teraz: 4166119 😉
ja som dnes bola zrusit podnik.ucet a informovat sa o preruseni zivnosti, lebo to musim kvoli rodicaku...a bola som aj na UPSVRe sa tiez informovat o tom rodicaku, joj, to musim ist zase na socialku dat potvrdit papier 🙄 neznasam to behanie po uradoch!
Veronika a ty si si nechala to dnp ci si to zrusila? ja teraz neviem, co s tym mam robit, ci to mam zrusit, ci platit z minima ci co 😒

veronika1982
6. apr 2010

ja som si to zrusila a zacnem si to platit potom ked nastupim opat do zamestnania.. ale je to na teba ako sa rozhodnes ci to budes teraz vyuzivat alebo nie..

zuzanale
6. apr 2010

Deni my sme napríklad kanavit dostali len v pôrodnici potom vôbec 😕 ..... ale dievčatá su zdravé tak neriešim

pata31
6. apr 2010

inac ja peciem mazanec v pekarnicke a som to neskoro davala, tak musim do jedenastej cakat 😅 ale aspon segrine deti budu mat na ranajky, bo dnes dosli z Belgicka, tak budeme mat tyzden veselo 😅

baby a neviete mi poradit, co mam robit s malou...ona by najradsej v kuse spala na cicke...ked zaspi po pol hodke na cicke, tak po dalsej pol hodke je hore a zase chce papat, resp. cicat a potom tak po hodke zase...a vecer to zaspavanie je tiez hruza, posledny tyzden ju davam uz o piatej spat, ale kym zaspi, je sest, to je plac az hruza a potom zase po pol hodke je hore a stale len cicat, resp. to ma jak cumlik moju cicu....ale cumel nechce teraz absolutne, uz som jej kupila aj novy, taky ten klasicky, ale bez uspechu...tak ozaj neviem, ze co...ci mam poslat mm, ked sa zobudi, ze by ju na rukach uspaval? 🙄

pata31
6. apr 2010

asi to aj ja zrusim, sak aj tak mi je to teraz nanic, nie?!

veronika1982
6. apr 2010

pati podla mudrej knihy som si precitala ze babatko ked zaspava na cicke tak po zobudeni si pamata kde zaspalo a preto chce opat to pri com zaspalo..ale inac ti v tom nepomozem.. mozno ma teraz take obdobie ze potrebuje maminu viacej alebo skus napisat do temy dakujeme annag a ona ti poradi...

pata31
6. apr 2010

aha, tak to je zaujimave...diky! asi teda skusim annag..

pata31
6. apr 2010

ja sa len bojim, ze to jej uz ostane 😅

pata31
6. apr 2010

jej, som vam chcela napisat, ako som dnes lacno kupila dojcensku flasku...v casopise mamina mali zadara znacku Lovi,taku tu malu, tak za 1,29e mam flasku...sa vytesujem 😀 a som zasla aj do sekaca za Lidlom, tak som sa cudovala, ze ake pekne vecicky som tam este nasla, ked dnes mali uz za 50% zlavu (a tam kopec ciganov) 🙂

rybecka
6. apr 2010

cafte,
ja len vas idem pozdravit 🙂

antoniab
6. apr 2010

ahojte
dnes absolutne nemam cas sme celi den behali po snv a potom po pp mamina hladala saty na svadbu aj ja tak ona aspon co to vyskusala ja prd male cisla nevyrabaju 😝

sa bavite o daroch tak mne brat dal svadobny dar vtedy sk 10tisic takze ja budem teraz pekne vracat no a ako krstny rodiacia malej do perinky dali 150e lebo nauscnice som jej dala moje takze no coment ale zas z bratom to berem jake pozic take vrat 😉 tiez mam popisane kto kolko dal a kolko komu vratit zo svadby
ako teta sme synovcovi dali na prve sv.primanie 30e a k narodkam muzom rozdavam flase 😀 😀 zenam dezer a 10e ale to len rodicom a bratovi s mimou inak nechodime sak rodina velka jak .... to by sa ani nedalo

zajtra nas caka ockovanie mamina pojde snami tak dufam ze to mala zvladne 😝

sophie1981
7. apr 2010

mata...ty koky, ze 10 tacov dar..... 😕 😀 .......ja som najviac dostala tusim 2000 sk od nasich a to som cucala ko nove tela na vrata.... 😅

joj, inac dobre ranko......sme celkom dobre spali......nadranom sa mi snivalo s manzelom nasej Veroniky... 😀 😀 😀 😀......ale sama slusnota......nic zvieracie...len ze s nami spal v posteli.......vedla mojho manzela...ha preco, netusim..... 😀 😀 😀 😀 😕...len dufam, ze sa mu nepozdava moj chlop./..... 😕 😕 😕 😕 😕

no a v druhej casti svojho nocneho spanku som snivala so Zuzanou.....sme boli v anglicku a nadavali sme na anglicke rodiny, lebo nam ponukli 3 libry na hodinu..... 😝....tak dnesna noc bola zasa trosku akcnejsia ako len bezsenna.... 😀

zuzanale
7. apr 2010

tak my sme hore Timka už šla s mm do škôlky a noc des 😝 keď ma nekopala Laura tak Timka maminka poď spinkať ku mne takže som migrovala medzi detskou a spálňou ja neviem čo tak zle spali a obe 😒

k tým darom ja som ako dar od tetky dostala hrnce za 6000sk do daru a ešte 4000sk do desať doložila , od krstných sme s mm dostali po 5000sk a aj od starých rodičov po toľko ostatný už len okolo 2000sk dávali ..... a jediný kto zatial vracal bola svokra sa 4ria bratranci mm ženili behom 2rokov takže mala radosť 😝 a my sme z toho boli len na jednej svadbe....

Pati ja som tak svojho času aventku k predplatnému dostala ale som menila švagrinej ona dostala od niekoho mam fľašku a ona len avent a ja zas naopak tak sme čenčli.....
a ten sekač má poliak som tam už dávno nebola ale pekné veci máva keď trafiš hlavne detské dospelácke sa moc neoplatí má aj v PP sekač ale tam je to o ničom samý bordel 😝

veronika1982
7. apr 2010

dobre ranko.. aj my sme velmi zle spali. vkuse sa budil s placom..

bibka no ty mas sny..ale co tam ten moj robil tak to neviem...cez den na neho myslis a v noci sa ti s nim sniva co?

no my sme dostali od par ludi po 15 000 sk ale to boli krstny rodicia a blizky kamarati ktory uz su zenaty takze uz nemusime vratit a celkovo sme vyzberali cez 200 tis. vsetko slo do prerabky bytu...

zase hlasia ze ma fukat vietor.. ma porazi...som zvedava ci dnes budeme doobedu spat..

zuzana612
7. apr 2010

Ahojte, aj my sme dnes dobre spali, az na to ze Lili si o pol piatej zmyslela ze je uz naspata a do pol siedmej sa chcela rozpravat 🙄 A ked sme konecne zaspali, tak o siedmej ma uz Matus tahal za vlasy ze mamina vstavaj, ja chcem mliecko 😠

K tym darom, ja som od surodencov dostala 5000 tisic aj od jedneho aj od druheho, ale to tiez len vratili co som im dala ja. Na krst dostala Natalka od krsnych 100 euro, nasa mama to zase prehnala s 200 eurami, este par eurikov dostala od starkej a babky a nieco sme dolozili a dali sme jej 500 na ucet. A ako svadobny dar sme od nasich dostali 40 tisic na spalen 🙂 Ale ak si teraz niekto mysli ze sme prachaci, tak to zial nie 😒 Nasa mama je taky, musim povedat blby clovek, ze dre na to, aby mohla dat inym a na seba kasle. Vsak ako kucharka robila cely zivot za minimum, teraz konecne nieco zarobi u sukromnika, ale zase robi od nevidim do nevidim. A konecne si za 40 odrobenych rokov ide urobit radost a dar urobit novu kuchynu 😀

Baby, od kolkej robi ten ortoped? Lebo tam uz hodinu vyvolavam a nik mi to neberie 😠

sophie1981
7. apr 2010

ta teraz neviem, ci pochadzam s tak chudobnej rodiny o com som ani netusila......alebo ma nasi vychovali k tak prehnanej skromnosti..... 😕 ....my sme vyzbierali od 130 ludi necelych 50 tisic a to som si myslela, ze panecku, mame obnos penazi na start do zivota.... 😅 .......asi by som mala este raz vydat...by bodlo aj len 150 tisic.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....

Veronika...ale preco spal tvoj manzel pri mojom???.....som mu rano vravela, co sa mi snivalo, ked prisiel z nocnej, tak sa smial, ze si bude davat pozor, ked sa stretnu, ...... 😝 😀

tak u nas uz upratane, pradlo zvesane, ked pojde Katka spat pozehlim...obed sa vari a ja neviem co s nacatym dnom.....von nic-moc, asi sa prejdeme do madarasu do kutika, nech sa dieta vyebha a unavy....

veronika1982
7. apr 2010

a co katka opat chodi spat doobedu??

my sa este hrame a potom skusim ho dat spat...my dnes budeme mat zemiaky na kyslo ale neviem co matej.

ja som tomu mojmu ani nic nehovorila lebo siel na urad a nemal vsetky papiere tak som zvedava co vybavi tak som ho radserj na rano nechcela na toto..

sophie1981
7. apr 2010

ne...poobede pojde spat......potom pozehlim..... 😉 ....a neuveris, aj my mae zemiaky na kyslo...ale u nas to ma najradsej katka, tak ja nemusim riesit ze ci dam jej.... 😅 😉

gabkazabka
7. apr 2010

Ahojte,
tak my sme sa vcera vratili .....cesta v pohode-Nina prespala 2,5 hodiny,to sa nam este nestalo 😲
A teraz pijem kavu a pozeram na ten bordel....ale mne sa tak nechce upratovat 😅

antoniab
7. apr 2010

ahojte

bibi ale kedy si sa vydavala ti a kedy my lebo ak viem veronika tiez nieje dlho vydata a to uz boli ine ceny a my sme vyzberali len nieco nad 100tisic manzelova rodina je chudobnejsia 😀 mal menej ludi a tiez sme dostali nejake dary od jednej sestrenky som dostala kristalove pohare co snimi robit budem netusim 😅 aj brat vyzbera teraz ine peniaze lebo eurace kazdy povecsine zaokruhluje hore 😝

gabi ako dobehnes na polikliniku alebo dame niekde stretko ale len tak narychlo lebo kradnem maminu s prace a musim ju aj vratit 😀 😀

antoniab
7. apr 2010

ale zuzkinu mamku by som chcela 😀 nasi daju dost a aj odpustia ale na jej maminu nemaju 😀 😀

veronika1982
7. apr 2010

no my uz bubkame..tak ja idem rychlo varit a zehlit

gabkazabka
7. apr 2010

Mati a kedy budes na poliklinike?
Ja sa nemozem hnut z domu,teraz som zistila,ze Nina ma teplotu 38,2 😒
Ale manzel by mohol dojst....daj vediet o kolkej budes na poliklinike a aj kolko penazi ma zobrat a vyslem ho... 😉
Dufam,ze nebude Nina zase chora,ved len nedavno bola... ☹

antoniab
7. apr 2010

gabi budem tam o jednej aby som bola medzi prvymi tak ho posli a bude to 32e 😉 skoda ze sa neuvidime
jaj ja sa tiez bojim ze budeme teplotovat po ockovani ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre