• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
autor
veronika, tak tak prechadzka pocka, hlavne musis byt ty fit :wink: este sa nachodite..hihi...a Matejkovi bude stacit zatial vzduch aj pri okne :slight_smile:
26. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super hotove rolnicke druzstvo..
26. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika...co sa tyka kociarika, ten to zvladne, je to taky terenacik...ale niesom si ista co bude so mnou.... :grinning: .....v polke kopca zacnem kricat o pomoc.... :grinning: :confused:
26. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka 612 a prave sme predvcerom o tom s Bibkou rozpravali, ze na Kosiarny by sme mali ist cez tyzden niekedy, je tam aj menej ludi, starsie deti maju smykacky a my si posedime troska, malinki si pospia v kociarikoch..musime sa nejako dohodnut, aby sme sa tam dopravili :wink:
ja mam vycsinou auto, MM chodi skoro vzdy na bicykli..takze niekto sa ku mne nasackuje a vy tiez mate k dispozicii auto, tak aj k tebe niekto vojde...nejako to dohodneme :slight_smile:
26. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia......co manzel si zdriemol zekonikujes...alebo sa tvaris ze utieras prah s kompika... :grinning:

idem mrknut matejusika....
26. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz mam auto aj velky kufor....myslim na aute... :grinning:
26. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: ...pst...som tu iba akoze na skok, a on uspava Samka :grinning: ale predpokladam, ze zaspi jak drevo...potom dame segedin :stuck_out_tongue_closed_eyes: , lahnem aj ja a hor sa na cykloturu :sweat_smile: ..len ci vyvladzem, zeby som aj ja netiskala ..ale bickos :grinning: dnes som sa tak netrepala polievky, MM urobil taaaaku vynikajucu brokolicovu kremovu a nalozil mi ako pre drevorubaca :grinning:
26. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika..matejko je nadherny a ten prstek....juj.... :dizzy_face: ..mnam... :dizzy_face: ...ale stale pozeram na tu prvu fotku, kolko toho bieleho ma tvoj maly na sebe..moja nebola az taka "spinava"..... :confused: ...mala som niecoho menej alebo ty niecoho viac??? :grinning:
26. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia.. :grinning: :grinning: :grinning: ..moj otec robil spanielske vtaciky ....mnam....tiez sa najprv natiskam a potom vyrazim... :sweat_smile: ..nech mam sil na ten kpec...nieze vytisnem hore a odpadnem... :grinning:

zajtra idem k lichvarovi...ja som zase zacala spinit a dokonca ma v noci aj brucho pobolieva...dufam, ze nemam nejaky zapal abo co...ale nemala by som mat, ved stale chodim nahulana vo svetri.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtak vtisnuty, zaliaty pol litrom fenikloveho caju.... :grinning: :grinning: ...uhorku som poctivo nechala na tanieriku a teraz si idem nakrmit kacicku....a potom zbalim a padam...stary este stale nieje doma...asi ma smolu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no ja som bola vcera na kosiarnom a bolodost malo ludi ale my sme boli tam o jedenastej a asi poobede je viac ludi. Preco ste tam vcera nesli :frowning2: dnes idem do Nalepkova ideme na oslavu 1.rocika moja sesterka nas pozvala
tak si uzite ten kosiarny a cez tyz. keby ste chceli ist tak ja mam tiez auto cely tyz len vzadu mam autosedacky takze je mozem zobrat len jednu dospelu osobu do predu :unamused: tak to asi nic z toho. co?
tak krasnu nedelu :sunglasses: my dnes mame koprovku mnam to mozem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz sme pri okne v kociariku. ja som spapala polievocku a idem si zdriemnut aj ja...
tak vam prajem peknu vychadzku a krasnu slnecnu nedelu..
26. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janka, ale ved to nevadi, ze nikoho nevezmes, ved prid aj tak, podstatne je , ze prides ty s detickami :wink: dame vediet a doveziete sa aj vy, ok?

veronika tak si pekne pospinkaj a necerpaj sily na noc :wink:
26. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta Lara Slavkona take ksichtiky struha..rozkosna :dizzy_face:
26. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slavkina pardon :wink:
26. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pati, zatiaľ mi doktorka možnosť 3D neponúkla a ja sa tiež nepýtam na to, nepríde mi to až také úžasné za tie prachy, čo za to dáš... Radšej niečo kúpim malej a počkám si na živé, oňuchateľné a chytiteľné 4D... :grinning: To bude milšie, ako akýkoľvek UTZ či 3D a pod. neživé obrázky či videá... A farbu kočiara vybral manžel, je to akoby biela čoko s mliečnou... Ja som chcela zeleno hnedý, ale sa zatváril, že zelené kočiare teraz vidno na každom kroku... Má pravdu... No, a tá naša farba sa mi nakoniec véééééľmi páči... Ináč, moja farba je modrá, ale modré kočiare mi prídu také studené, neosobné, tá hnedá je príjemná a teplá, taká doslova mäkká...
26. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj jááááááááá chcéééééééééém na Košiarnýýýýýýýý!!! :frowning2:
26. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika Matej je uz aky velky fesak :wink: :wink: :wink: je zlatucky otfot aj kociarik :wink: :wink:
26. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...uz sme doma...nakoniec sme na kosiarnom nestretli nikoho z konika.....ale zato starych znamych....katku sme vytriasli v kociariku poriane....ale asi sa jej pacilo, lebo to vsetko prespinkala....akurat si dala olovrantik na lavicke pred krcmou.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..a teraz je uz zase na ciculi......takze nwech si pocuca a pojdeme sa hrat a kupat.....ocino nam odkvecol od :sweat_smile: unavy....a ja uz som oprala aj katkine satky na krst a oprala par rifiel a pustila pracku....no co muzi nemaju vydrz...je to jasne... :grinning:
26. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme uz okupkany a lezkame.. mamina ide do sprchy a budeme cakat tatina kedy pride domov..od zajtra bojujeme sami doma tak som zvedava ako to zvladneme...
26. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, hlasim sa z cyklotury...nakoniec sme na Kosiarnom ani neboli, lebo strasne fucalo, zato sme sa zastavili na zahradke u kmotrovcov na letisku a potom sme sli na zahradu k svokrovcom, Samko sa tam vyhral a naspat sme sa azse zviezli..kedze zahradka je na opacnom konci mesta..ale fajne sme pobicyklovali :wink: aj nohy ma bolia

bibka, ale teba videla moja svagrinka s manzelom...lebo oni sa tam na chvilku zastavili :grinning:
26. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...tak co kde ste????..5 hodin uz bola daaavno.... :grinning:
27. apr 2009 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko..tuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: dnes Samko pospal, skoro do 7mej :confused: :dizzy_face: super som si pospala
27. apr 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ráno....u nás tiež super noc...Šimon vstal teraz pred chvílou... :dizzy_face:

Cez víkend sme boli bicyklovat...Šimon prvýkrát...najpr reval, ked sme ho pútali do sedačky, ale potom sa mu to vééélmi páčilo, ani zliezt nechcel... :grinning: inak aj tu fučí strašný vietor, ale je teplo...
Včera večer som bola na volejbale a uspával ocino...zvládli to perfektne...
27. apr 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme dnes vstali o pol osmej, tak parada. Aj ked Matus sa v noci par krat budil s placom, ale co uz. Dnes by som mala ist do mesta konecne vymenit ten blby mobil a moc sa mi nechce :confounded: Nechysta sa niekto na prechadzku ze by som spojila prijemne s uzitocnym :grinning:
27. apr 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne dobre ranko aj ja som teraz vstala :grinning: :grinning: sice v noci parkrat na wc :angry: :angry: .....
Zuzanka le foto super Lauruska je velka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ja by som si chcela ist pozriet niejake slapky do pp alebo aj tu lebo tie este chvilku a opustia ma :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. apr 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj baby, rychlo sa priznajte ktora vcera vyhrala tie 3 miliony euro :angry: ALe mne uplne bude stacit ked mne darujete 10 tisic :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme dnes hore od 5.40 dnes buntošila Timka :confounded:
sobota bola nič moc išli sme obliesť tatina a kúpili sme až jedno tričko :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne že slečny majú zas pár kúskov oblečenia navyše :sweat_smile: a ja nové brejle...... no a včera som sa sem ani nedostala sme boli von, varili obedík no a poobede došlo na rad veľké jarné upratovanie auta keďže dvere sú už vymenené a nastriekané tak ho bolo treba nablýskať :grinning:.... a večer kým sa naše slečny uložili a zaspali bolo pomaly poldesiatej takže už som si dala len sprchu a hajde na kute

ozaj nové foto je v albume :wink:
27. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi no neviem v tom PP bolo v sobotu jak vykradnuté všade :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonca aj tam kde som vždy išla ako na hotové :rolling_eyes:

a k tým miliónom som trošku náročnejšia ako Zuzka ja by potrebovala 15tisíc :sweat_smile: júúúúj to by bolo mať hypo z krku :wink:
27. apr 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, mne tych 10 tisic treba na dokoncenie domu :grinning: Ak k tomu priratam splatenie hypo, tak to by som potrebovala dokopy 50 tisic :grinning: Ale co je 50 tisic z 3 milionov, no nie? Takze babenka ktora ste to vyhrala, ja potrebujem 50 tisic euro :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok