Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
13. apr 2010

Baby, nudi sa niekto tak hrozne ako ja???????? sedime so segrou na skype a obe unudene ze az 😀 Matus uz vstal, spal az hodinu a pol, zato Lili este stale haja, uz asi od deviatej, tak parada

sophie1981
13. apr 2010

zuzana,....no nemohli byt tie deti take dobre vcera??.... 😝

zuzana612
13. apr 2010

vsak az take zle neboli 😀 Lili vedela ze ju chces trosku ponosit na rukach, tak nespala 😉 A to teraz spi v obyvacke a Matus okolo nej lieta.

kukulik30
autor
13. apr 2010

ahojte,
k teme pekarnicky...ja si myslim, ze vsetko, co sa tyka chlebikov zavisi od pekarnicky...ja som mala zatial iba vyborne chleby, jasne kazdy recept je iny, treba si odskusat a nakoniec najdes taky , aky vyhovuje tebe
a ja som zastanca, ze s cerstvych muk je najlepsi, teda nie zmesi...zo zmesi sa mi tiez zdal taky husty , tuhy....ale ked som piekla normalne z receptu tak super 😉 treba skusat 😉
mne aj cesto vymiesilo perfektne, co som robila babovku, uplne nahladko 🙂

a muffiny..ja som este ani nejedla, sa priznam, ale vyzera to lakavo...asi si pojdem kupit ten plech v Kik a a upeciem podla Zuzkinho receptu 🙂 koncne ochutnaaaaaaaaaaam, ked tak chvalite 😵 a tie kosiky na muffiny kde kupujete?

Vcera som kupila v meste v cinaku Samkovi take super zelene gumaciky s kravickou 😀 uplne suprove, hned aj ja by som si kupila, lebo ja ked chodim v dazsi, tak som ocapana az na zadku pomali 😅 ...nechapem, ci chodim tak captavo, ci co 😀

sophie1981
13. apr 2010

livia...ja mam zlte gumaky....a uz som ich dovliekla so stavby, ze budem chodit s Katkou skakat po mlakach ked bude dazd... 😉

sophie1981
13. apr 2010

idem si lahnut ku kacicke.....tk zatial paaaaaaaaaaa 😉

pata31
13. apr 2010

Ahojte...pozeram, ze dnes rozoberate dobre temy...my tiez mame pekarnicku a ja velmi casto robim chlebiky, v poslednej dobe hlavne sladke, aj vcera vecer som robila Jimonadovy Joe...celkom chutny, ale aj mazanec je super a aj vianocku som uz robila, ale nechutila ako vianocka, ale bola dobra... 😵 a mne nevadi ani chlebik zo zmesi, ale musim to byt zo Lidlu, ten je perfektny 😉
a plech na mafiny zhanam uz asi tri mesiace!!!! takze v kiku maju? som si nikdy nevsimla, tak musim ist kupit, ze spravim mafiny podla recpetu od Zuzky, tie boli skvele 😉

nam dnes boli namontovat skylink 🙂 takze uz mozem aj v izbe kukat tv, aj ked Tamarka si uz zvykla, ze je celkom ticho v izbe, tak neviem, kedy to budeme kukat 😅

rybecka
13. apr 2010

cafte,
mania mufiny mnamka jedla som to len v Anglicku tu nie, ale tiez ma laka ist kupit formu a vyskusat to len ci este bude ked tolke sa chystate na tu formu v Kik 😀
asi prekvapim rodinu lebo sa to u nas nepecie sa to naucim a budem to piect 🙂

veronika1982
13. apr 2010

ja uz sa dlhsie chystam na muffiny jedla som ich u kamosky len nejako som sa k tomu este nedostala..

my sme teraz spali 2 hodky ale ja mam horucku tak idem este zaliezt pod perinu..

denisocka
13. apr 2010

Baby,ak budem mat formu,stejne mi treba kosicky?

gabkazabka
13. apr 2010

Deni,ak ju vymastis a vysypes,taki ti ich netreba.Ale mufinky v kosickoch vyzeraju krajsie a aj neobschnu po okrajoch.... 😉
Livi,tak musim skusit niektory chlebik z tvojich receptov,ja som robila len zo zmesi,zn.Labeta a minule som kupila aj v Lidli,tak este skusim aj ten....a mozno je fakt problem aj v pekarnicke.My sme si chceli kupit drahsiu Moulinex,ktora pecie aj bagetky,ale svokrovci nas predbehli a kupili mi z Tesca.... 😠
Veronika,skore uzdravenie 😉

gabkazabka
13. apr 2010

No a manzel pride z prace az okolo 18:00,tak potom vyrazim do Madarasu na tu formu a kosicky a zajtra peciem bananove mufinky 😎
Deni,mam ti pozriet ten batoztek?
Uz pocujem rozpravat Ninu,dnes spala 3,5 hod. 😲 😎

denisocka
13. apr 2010

Gabka,ano pozri,aj mi odfod ak mozes

kukulik30
autor
13. apr 2010

gabi a kolko si hovorila, ze stoji ta forma?1 €..to je dajak lacne, ci? aj kosicky tam maju?a ake balenie..myslim mnozstvo..tych kosickov ?

sophie1981
13. apr 2010

zeny, nasla so satky pre Katku na svadbu.....vecer idem objednat...bo stary ma moju uk kartu..... 🙄

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperS...

sophie1981
13. apr 2010

jaaaj, Liviaaaaaaa....euro stoja kosicky...... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
13. apr 2010

boze...len prsi.....a nam treba ist zasa trosku von..... 😝 ..sa mo nechceeee 😨

kukulik30
autor
13. apr 2010

deni, inak ja som raz skoro kupila taky rupsacik v Intersporte, bol v akcii , ja som myslela , ze je dospelacky ale maly, chcela som to pre svagra do roboty a nakoniec pri pokladni som si vsimla, ze to je detsky batoh a bol v akcii cca nejakych 8 € stal...ale bol suprovy, nakoniec sme ho vratili, lebo tie popruhy by sotva navliekol svagor na svoje ramena 😀 to by bol trapas, kupili by sme mu detsky ruksak 😀 😀 😀

gabkazabka
13. apr 2010

Livi,forma stoji viac,okolo 5-7 eur,nepamatam presne
Kosicky tie velke mali 100 ks za 1e a male 200ks za 1e
Ale kosicky su take pekne farebne.....to mali v Kik-u v hypernove,dufam,ze budu mat aj v Madarase 😒

rybecka
13. apr 2010

U nas sa spi huraaaaaaaaaaa 😅
Obidvaja zalahli a to sa nestava casto. Matejko siel dnes po 2 mesiacoch do skolky tak je unaveny 😅
a zajtra ide prvykrat na cely den to bude zasa placu 😖 ale uz si musi zvykat je uz velky. tak do zakroku ma este 2 tyz. a potom opat bude marodovat a potom verim ze uz vychodi do konca lebo to je strasne kolko nechodil.
zeny ja tiez chcem mufiny akurat rozmyslam ze ci vecer neskocim do Kik .mam chut nieco upiect ked tak vonku je hnusne 🙂

kukulik30
autor
13. apr 2010

bibi, cipana, sak som kukala, ze Euro 😀 oci mi skoro vypadli 😀 😀 😀 sa mi nezdalo, reku opytam sa...no tak uz je to jasne....
aj v Lidli mali nejake formy na muffiny, vcera som videla, ale vobec som nemala cas kukat na cenu 😒

kukulik30
autor
13. apr 2010

janka dnes nejdes na Zumbu asi, ze? a Matka?

gabkazabka
13. apr 2010

Bibka,nejde mi otvorit ten link 😕
Livi- 😀

kukulik30
autor
13. apr 2010

cize, ak nemam formu, tak kludne iba v kosikoch upeciem na klasickom plechu.. 🙂

gabkazabka
13. apr 2010

Livi,ked nebudu ma v Madarase tak zbehnem do Lidlu a ked ani tam,tak do Hypernovy.....skratka zajtra sa u nas pecu Mufinky,ci s formou alebo bez 😀

sophie1981
13. apr 2010

uz ide?

kukulik30
autor
13. apr 2010

no ja asi zbehnem tiez do toho Kik 😀, kupim aj aj a napeciem na zajtra navsteve 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre