Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
16. apr 2010

MATEJKOVI VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dbbhnnnnniopnbl7bk,.njhf v bvvcx 9 9 878 b 6hytggggggggggggggggggggggggggggt666fd 😉 😉 😉 ....aj Katka praje... 😀

kukulik30
autor
16. apr 2010

Vsetkooooooooooooooooo najsamlepsie prajeme aj my 😵 🤐 😵

veronika1982
16. apr 2010

dobre ranko...

prvym gratulantom dakujeme velmi pekne...to snad ani nie je pravda ze dnes ma nas drobec 1 rok.. takto pred rokom som lezala na pasoch a cakala na vizitu ako sa rozhodnu ci idem rodit alebo nie. a oni sa rozhodli ze idem no a potom som uz len cakala na povestne kontrakcie ktore sice boli ale ja som ich necitila a tak az o 13.26 sa narodil nas milovany, zlatucky, peknucky, dobrucky no proste nase slniecko Matejko...joj boze az sa slzicky tlacia do oci...

sophie1981
16. apr 2010

Veronika...kluuuud......nejak precitlivela..... 😀 😀 😀 😀

denisocka
16. apr 2010

Matejkovi všetko najlepšie a najkrajšie prajeme aj my 😵

denisocka
16. apr 2010

jaj, neodoslalo obrazok

evitkamalicka
16. apr 2010

dobre ranecko
matejkovi vsetko najlepsie

veronika1982
16. apr 2010

keby sa ma niekto spytal ze co je mojim snom tak ja by som chcela aspon na par minut vratit cas spat aspon na chvilocku aby som mala pri sebe to malinke babatko ktore malo modriny po cele a pozeralo na mna s tymi malymi ocickami ked mi ho doniesli prvy krat na izbu.. 😀 😀

sophie1981
16. apr 2010

veonika...noooo...cas plynie.....o 14 rokov budes zasa pisat, ze chces aby sa vratil cas, ked mal Matje rok a netrepala s nim tazka puberta,..... 😀 😀 😀 😀

veronika1982
16. apr 2010

joj dnes som nejaka rozcitlivena... 😀 😀

denisocka
16. apr 2010

baby to je hnusny čas,ste mohli vybaviť krajší teda,ked už oslavu veronika robi 😀 . včera v tescu som si spomenula na bibku,mali tam take krásne kvierkate gumáky č39 za 390sk 😀 reku, či nekupim nejakej z vás 😀

evitkamalicka
16. apr 2010

u nas konecne po 4 dnoch neprsi a krasne svieti slniecko

denisocka
16. apr 2010

U nas svietilo o 6.00

lydia22
16. apr 2010

Matejkovi vsetko najlepsie hlavne zdravicka a vela krasnych spolocnych chvil.

zuzana612
16. apr 2010

Aj my prajeme Matejkovi vseeeeeeeeeeeeetko najlepsie k 1. rocku.

U nas klasika, Matus pred siestou hore, do siedmej pozerl TV kym sa Daniel chystal do prace a potom prisiel k nam do postele a zaspal. Lili spi doteraz od vecera siedmej, tak asi budu obaja cely den hore. ALe ani ja som uz dlho nespala do osmej. Ale ked pozrem von, tak ma ten optimizmus hned prejde 😠 Este ze sme boli vcera von aspon na chvilu, lebo toto je uz ozaj na nevydrzanie. Este ze mame ten internet 😀

gabkazabka
16. apr 2010

Matejkovi vsetko naj naj naj k jeho dnesnym krasnym 1. narodeninkam. 😵
My ideme dnes na kontrolu,tak dufam,ze bude uz vsetko o.k.Chudatko nina-po 2 tyzdnoch ju zoberiem medzi ludi...

zuzanale
16. apr 2010

Ahojte Matejkovi všetko najjjjj 😉

baby to kde bývate že slnko 😕 u nás ráno o 6tej mlha a teraz už zas leje 😠 😠 😝 hnusné počasie a mne sa nič nechce 😝

susana28
16. apr 2010

Ahojte a pekný dník prajem, aj keď to veľmi pekne vonku nevyzerá, a ja som si včera už myslela, že sa vyčasilo a máme na dobro po daždi 😒
Deni, tak keby si videla gumáčiky 36, tak mi môžeš kúpiť, aj keby bola 37, tak by sa dalo. Ináč nemajú sa gumáky kupovať trochulinko väčšie? Neviem, ale si nejak z destva pamätám, že sme nosili aj pár čísel väčšie 😀 ale ináč by to mohlo byť fajn, sa vrátiť trochu do destva, zapasať pršiplášť a gumáky a hajde sa vonku premočiť a zablatiť 😉

MATEJKO VŠETKO NAJLEPŠIE K 1. RôČKU. A NECH ´TA MAMINKA S TATINKOM POSLÚCHAJÚ A ROBIA TI LEN RADOSŤ
😉

gabkazabka
16. apr 2010

Susi,vsak si to bola ty vcera v Madarase?Ja som zastavila,ze idem k tebe,ale ty si sa potom otocila a isla k malej,tak som to nechala tak 😅
A zda sa mi ze som vcera videla aj Macu-pred Liliworldom.Ale niesom si ista 😔

denisocka
16. apr 2010

Zuzi,ale slnko svietilo len do 6.45.a asi prsi,pre lenivost nedovidim na balkon.rano ma chytila migrena ale ako sa zatiahlo,tak odisla ale prisla zas taka unava,ze lezim jak zdochliak

gabkazabka
16. apr 2010

Deni,len pekne oddychuj... 😉

zuzana612
16. apr 2010

Baby, mne Matus este stale spi a Lili si podriekava v postielke tu pri mne, normalne take ticho ze az 😀 Ale den bude veeeeeeeelmi dlhy kedze Matus uz asi dnes poobede spat nebude, ale zato pojde hadam spat o siedmej vecer. Ked mi je luto ho zobudit lebo bude mrzuty a ci uz bude spat o par minut dlhsie je jedno 🙂 Navarene mam, tak sa mozem s nimi cely den vyvalovat kedze Daniel pride klasika az vecer 😖

Ozaj, v tych svietidlach mali lamp az az, ale taku aku chcem ja, to nemali 😒 Tak asi budeme musiet v sobotu alebo nedelu skocit do PP, podla toho kedy bude mat Daniel zapas, lebo koli tomu statnemu smutku za poliakov im to prehadzuju.

zuzana612
16. apr 2010

A ak mate niekto take sikovne dieta ako ja ze si vie pomaly uz aj okno otvorit a do zastrciek pcha vsetko co ma v ruke 🙄 tak som vcera za par korun kupila tie umele poistky na okna a do zasuviek

sophie1981
16. apr 2010

baby...to akoze kolko vydrzi prsat??? 😕 ....akoze je sranda ist von a behat po mlakach a po blate, hadzat kamene do vody......ale nie tyzden v kuse....to uz je moc aj na mna.....ved nam tie gumaky a waterproof zhnije.... 😝

susan...nam nasi kupovali guaky o par cisiel vacsie, ale z dovodu, nech dlhsie vydrzia a nemusia kupovat kady polrok nove... 😀 😀 😀 😀 ...ale o cislo vacsie niesu od veci, kedze odporucam hrube ponozky, lebo na jar a na jesen je v nich sakramenska zima..... 😝

zuzana...este spite??...my sme vstavali za tmy.... 🙄

zuzana612
16. apr 2010

uz je Matus hore, vsak pridte k nam, budeme sa nudit spolu 😀

veronika1982
16. apr 2010

ved mne treba ist kolace kupit!!!!!!!!!!!!!! a matej nechce spat....ale sme si dnes povedali ze sa nebudeme na neho dnes hnevat a ani kricat tak len predychavam ha ha.. byt uz popratany matej sa vozil na vysavaci a pacilo sa mu to len mi ho stale vypinal..

a nieco pre potesenie aj ked ja by som za gumaky tolko nedala..
http://www.topankovo.sk/index.php/damska-obuv/d...

sophie1981
16. apr 2010

juj, Zuzana, keby tak neprsalo..stary mi vzal auto......asi nechcel zmoknut.... 🙄 .....a co zena s deckom, to ho asi netrapi.... 🙄 🙄 🙄 🙄 ....Katka nechce sediet v kociku pod tym igelitom......a autobusova zastavka je od nas dost daleko pre jej vydrz.... 😝

sophie1981
16. apr 2010

veronika...si odkukala techniku??? 😅

sophie1981
16. apr 2010

nic, zeny vzdavam to idem sa obliect a ideme von.....bo mala uz chodi ako hlucny vybrator...... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

denisocka
16. apr 2010

zuzka,ty maš deti 3mes od seba rozdiel? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre