Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
19. apr 2010

a mám hotovú dalsiu ciapocku..to je pre moju neter, Tami tu je len ako modelka...a ta ciapocka jej je obrovskaaa 😉

antoniab
19. apr 2010

ahojte
pocasie odveci idem na nakup do pp bo co doma 😒
veronika kedy mozem dojst pre kolky isla by som v stredu do le urobit malej pas 😉

veronika1982
19. apr 2010

joj mati som ti sla akurat pisat lebo mm ide dnes kupit auto ale este to nie je iste tak mu bude treba kolky. vcera vecer sa rozhodlo ze sa ide dnes kupovat. dufam ze sa nehnevas..

antoniab
19. apr 2010

nie co si len dobre ze pises sak je jedno kde kupim to len ty si sa ich chcela zbavit tak preto som myslela sak kolky maju jednotnu cenu 😉

zuzana32
19. apr 2010

Aj ja som dnes bola kúpiť kolky, lebo Michalovi končí platnosť pasu, tak v stredu ideme dať urobiť.

veronika1982
19. apr 2010

ja som ich uz mala pre teba v penazenke prichystane ale tak sa rozhodlo tak mu ich dam. mozno sa ani nic nekupi tak potom ich budem mat zase pre niekoho v zalohe..

zuzana32
19. apr 2010

Veronika, ja ; som teraz pozerala Tvoje fotečky, a prišla som na to: že Tvoju mamku poznám. A sestra býva vlastne vo vchode vedľa mňa. 😉

veronika1982
19. apr 2010

zuzana ale ved ty byvas v hute nie?

zuzana612
19. apr 2010

Veronika, v Hute byvam ja 😀 A Maca 😉 A mozno niekedy bude aj Zuzka28 😀 Vsak to sa sem moze rovno prestahovat cely konik, to by bola parada,potom by tu hadam aj skolu otvorili 😀

zuzana32
19. apr 2010

nie ja bývam na Tarči

veronika1982
19. apr 2010

tak potom hej sestra byva vedla teba..a ako to ze som ta tam este nevidela.. 😀

kukulik30
autor
19. apr 2010

ahojte ,
zuzka 😔 prijmi uprimnu sutrast 😔
tak nam zbehol vikend ako voda, v sobotu sme boli na Kosiarnom, v nedleu cely den v Sabinove ..tak krasne bolo, len ten vietor kazil troska den....ale nevadi, slnko to vynahradilo 😵
muffiny sa podarili, ale tiez sa mi nejako v tych kosikoch rozliali 😒 nechapem preco, na chuti neubralo ale 🙂 ja by som chcela, aby tak trcali s kosika....no uvidime na druhy krat 😉

anape
19. apr 2010

ahojte baby,
to pocasie je fakt hrozne, tiez som si rano ponadavala, lebo sme mali v plane nejaku prechadzku,kedze moje deticky neboli vonku od stredy 😒

zuzi vidis, to nielen ja som si myslela, ze byvas v hute 😀

ja som bola vcera s kamoskou v maxe a mali v coccodrille v akcii platenky, vysli nejako do 4€, ale kedze to uz mali tyzden,tak uz nebolo moc na vyber 😒, z tych co som chcela ja, tak mali vzdy len ine cisla ake mi trebalo

deticky mi spia,tak idem pisat ulohu z anglictiny 😅, pekny den

zuzana612
19. apr 2010

Livia, keby si mala plech na mufiny, ta sa ti nerozleju 😀 Ono to v tych kosikoch same o sebe az tak pekne nesedi 😉 Treba kupit tapse 😀

Ja idem piect karamelove rezy na oblatke, svokre dole poostavalo dost veci na pecenie co si pokupila este aj na velku noc co chcela piect, tak aspon nieco z toho miniem a zoberieme na kar. Hoci sme dali napiect kolace tej pani co nam pekava aj torty, ale myslim ze kolace sa vsade zjedia. A co ostane, dame do mraznicky a budeme mat ked bude treba

denisocka
19. apr 2010

A do tepsi dat este aj kosicky? Baby caute

gabkazabka
19. apr 2010

Ahojte,
tak my sme dnes nakoniec skoncili v Pp v Maxe,tatik tam mal pracu,tak sme sa trosku potulali po obchodoch
Deni,ja som tak piekla,ze som dala do tepsi aj kosicky a mali krasny tvar 😉 A ako sa inac citis?Dufam,ze poctivo lezis 😉
Dnes som videla z auta Veroniku s Matejkom-pri Kauflande 🙂

zuzana32
19. apr 2010

no neviem prečo ste ma väčšina presťahovali do Huty?
A ja dnes sedím doma, aj som myslela, že aspoň poobede pôjdem trochu vonku, ale nakoniec sa mi veľmi nechcelo. Chcela som ísť do mesta, ale chlapci už nechceli ísť, a kým príde manžel budú už obchody pozatvárané. Zlaté časy, keď som to naložila do kočiara, a šla tam kde som chcela ja. 🙂

denisocka
19. apr 2010

Citim sa dobre,jeden den brucho netvrdne a druhy zas hej.

veronika1982
19. apr 2010

gabi a kde si bola ty?sm boli v hypernove kupit mliecko a samozrejme ze som vosla do kiku a kupila som kosicky na muffiny..

a kde je bibka?ci im zase nejde net?

gabkazabka
19. apr 2010

Veronika,my sme boli v aute na krízovatke Kaufland-Hypernova,ja som ti zakyvala,ale asi si ma nevidela

antoniab
19. apr 2010

aj ja davam do tepsi na mufiny este kosicky 😉
aj ja som bola v pp ale len v tescu a dm pri kauflande 🙂

inak veronika to mate tapetu v obyvacke tusim s tym cervenym vzorom sa mi to paci 🙂

gabkazabka
19. apr 2010

Mati,mas doma este nejake botasky na predaj?Potrebujem pre neter na 19 cm nozicku
Aj my mame taku tapetu ako Veronika,ale hnedu 😉

veronika1982
19. apr 2010

hej mati to je tapeta

gabi prepac ale fakt som ta nevidela ale pozerala som sa ci nahodou niekoho znameho neuvidim. 😀

antoniab
19. apr 2010

gabi mam ale len na 13,5cm - 14cm a 14,5cm nejake mm kupil ale neviem ake velkosti 😒 balik pride buduci tyzden

antoniab
19. apr 2010

a tak to mi uz s pomocou hopame 🙂 a jedno skeridlo nakoniec 😉

veronika1982
19. apr 2010

oj tak vy ste uz sikovne.. 😀

my sme teraz zaspali. asi vypil smiesne mlieko lebo tolko sa smial a chcel robit baran baran buc.. len mna uz hlava bolela a on sa stale rehotal..

tatika uz mame na ceste domov aj na novom auticku tak som na neho velmi zvedava..

zuzana32
19. apr 2010

A u nás už detičky posledné 2 spia od 19. 00 a michal od 20.00 a ja som práve dožehlila 2 a pol hodinový maratón víkendového prania.
Manžel tu už pri mne drichme a ja budem čakať na poisťovňu.

antoniab
19. apr 2010

veronika a ti jazdis.........?a co ste za faro kupili
inak bibka ma kaput notbook a zhana novy za rorumnu cenu aj odruky ak niekto ma tip 😉

veronika1982
19. apr 2010

hej som jej pisala ze co sa deje.. tak mi odpisala ze maju kaput notebook a asi zajtra dojdu k nam.

no ja jazdim ale len tu po okoli a kupili sme W bora. ale nie nove. na to nemame. tusim rocnik 2000.no uvidime zajtra ked sa na neho pojdem pozriet.. aj ked celu noc som nespala kvoli tej kupe.. ale auto je potrebne...

zuzanale
19. apr 2010

Ahojte ja sem nejak nestiham a zajtra s deťmi k dr musím Timka zas sople a kašel a Laure sa po bezmliečnej diete bruško ukludnilo no v puse sa jej to biele urobilo tuším žaba sa to volá a fakt divné u tak velkého decka som ani nepočula žeby malo no uvidíme čo na to dr.....

Zuzi oneskorene uprimnu sústrasť .

u nás v žáložni notbookov kopec len treba popozerať na www.zalozna.sk ale v snv moentálne nič nieje aby Bibka brala okamžite ale dalo by sa stiahnuť ..... inak u nás rok záruka 😉

Veronika ja by som už pri kúpe staršie auto ako r 2005 nekúpila budete doň kopu vrážať každú chvílu dačo vyskočí 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre