Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
19. apr 2010

no uvidime..to je len na zaciatok kym mm rozbehne robotu a ak sa mu bude darit tak potom snad uz aj nieco ine kupime...

zuzana32
19. apr 2010
antoniab
19. apr 2010

boru ma bratranec ale nebudem pisat kolko problemov snou ma 😒 lenze on uz kupil taku nijaku ale ked kupis auto v dobrom stave tak ono vydrzi tak nech len drzi kazdy kupuje to naco ma 😉
a co bude robit mm teraz ...?
my sme predali fabku a ja som chcela fungel nove ale teraz nelutujem mame focus 2005 aj v uk som mala ale starsiu verziu takze som zviknuta
ale snivam o A3 no len neviem kedy tu sportku vyhrame 😀 😀 😀

veronika1982
19. apr 2010

mne sa paci nissan micra. take malicke krasne.. toto bolo teraz vychodisko z nudze takze sme ho kupili a akurat dosiel mm a ze je nadmieru spokojny..

antoniab
19. apr 2010

tak ked je spokojny to je zaklad ja som si v cesku kupila fiat punoto joj a kazdy mi hovoril fiat to su take zle auta a to bolo take suuuuuuuuuuuuuper auto este terz ho mam len som ho nechala bratovi ked som odisla do uk a nieco sa mu tam pokazilo nechal to tak no a teraz nam stoji na dvore ale uz je otec doma tak sa spravi a pojde

antoniab
19. apr 2010

ja mam tiez rada mensie auta ale neznasala som nasu feliciu kym ju brat nerozbyl nabral strom 😝 2 roky stala na dvore teraz ju nechava spravit a ma lagunu to auto mi ale vobec nesedi a otec ma zas fiat mareu weekend dlhe velke auto a mne sa natom jazdilo super kym ju druhy brat nerozbil nechal ju otec oparavit ale uz to neni ono 😒

pata31
19. apr 2010

Zuzana a co tam bolo v tych konciacich aukciach? Lebo mi ich tam vsetky zobrazilo, ale nic co som hladala...momentalne hladam tie vysielacky, el.pestunku..

zuzana32
19. apr 2010

no veď práve ta el. pestúnka úplne nová a vyvol cena bola 20 €

pata31
19. apr 2010

hmm, prezeram vsetky konciace aukcie, ale zatial som nenasla...

zuzana32
19. apr 2010

http://img.mimiaukcie.sk/h/as/2/100416/21/b2027...

bolo to toto, skončila sumou 20.50

zuzana32
19. apr 2010

daj do ukončených, iba do názvu Baby a nájde ti
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2027216

pata31
19. apr 2010

jaaj, ale to som vcera pozerala a neviem preco som to vylucila z mojho vyberu 😉 😀 ale diky 😵
este cakam, ze co mi segra povie v stredu, bo ma byt s nejakou kamoskou v Belgicku, ci ona nahodou nema..

pata31
19. apr 2010

joj, ale dobre, ze si mi pripomenula aukcie, bo som zabudla, ze som si dala sledovat topanocky pre malu, zajtra konci aukcia, tak uvidime... 😉

zuzana32
19. apr 2010

aha, o.k.,
ja som len náhodou listovala končiace aukcie, a mi to ťuklo, že niekto hľadal 😉

maca77
19. apr 2010

ja po skúsenostiach s baby pestúnkou by som kúpila len novú so zárukou ... jedine, že by mi niekto podaroval 😀

denisocka
19. apr 2010

Pata,ja mam z amazonu novy angelcare 401 za 65€

maca77
19. apr 2010

teraz kukam, že som zabudla napísať za ... "alebo" 😎

zuzana612
20. apr 2010

Ahojte, dalsia uzasna noc za nami kedze sme spali vsetci v jednej posteli, tak som zistila ze je hrozne malaaaaaaaa. Chcela som 180-ku, ale tu co som chcela a teda aj mam, mali len 160-ku 😖 Matus sa zobudil revom o pol tretej a Natalia bola pri nas asi od polnoci lebo bola nejaka umrncana, tak sa mi nechcelo ku nej kazdu chvilu vstavat.A este vam poviem, ze som si v noci skoro zabila dieta. Som ju kojila, zaspali sme, ja som sedela na kraji postele a chcela som ju polozit vedla na postel a v poslednej chvili som si uvedomla ze tam uz nie je postel, ale zem,a kedze mam vedla postele taky svetly koberec ze to v tej tme skoro splyvalo s postelou, tak by som ju bola pustila na zem z nejakej polmetrovej vysky. Viete si to predsavit? Tak sa mi rozbuchalo srdce, ze som skoro zomrela ja 🙄

K teme auta, tak to by som tu mohla pisat litanie o mojich vysnivanych autach. Bohuzial, tiez by som na to potreovala nejaky poriadny jackpot 😀 Pretoze keby som na to mala, tak mne nestaci jedno auto 😀 Jedno take mensie do mesta, jedno rodinne, to mam vysnivany Chrysler lebo take auta som mala v zahranici a boli to uzasne rodinne auta, no a pre mna na prevetranie taky kraaaaaaaaaasny Land Cruiser 😀 Len kde zobrat zvysne 2 milioniky na take auticko. Vo Viedni som naposledy jazdila na Porsche Cayane, celkom dobre auticko. No ale zatial mi staci aj moja starsia octavka, len nech jazdi a nekazi sa 😀

zuzanale
20. apr 2010

Ahojte my noc des Timka kašlala až hrúza všetky hlieny jej tečú do hrdla.....

k autam mne je ešte stále smutno za naším VW polom r 99 to bolo zlaté autíčko no keď si zoberiem že už pomaly trebalo robiť celú prednú nápravu rozvody no komplet a kolko teraz mm najazdí denne medzi PP a LE tak by sme ho už mali v servise a vrážali doň min 1500€ a to by bolo nerentabilné a tak sme ho predali za ešte celkom fajn sumu a peniaze použili ako akontáciu na lízing ....... a vysnívané auto ja moc nemám ale ak tak by som brala niečo do malé mesta aj kia pikanto by stačila 😉 voči škodovke či stará felda alebo nová fábia trpím antipatiou 😝 proste hrkalky 😅
Mati ale ford dobrý výber svokrovci vždy mali forda to boli nezmar auta aj keď oni vždy velke kamiony mondeo teraz síce kúpili chevrolet funglovku lebo sa splašili a svokra že to sa jej nepáči hento tiež tak nebol ford ale chevrolet a ani s tým zas neni spokojná😅 😝

veronika1982
20. apr 2010

tak my sme boli otestovat auticko a na kontrole u dr. vsetko ok len o tyzden mam volat ohladom vyterov. po ceste sme sa zastavili v kauflande a kupili sme matejovi zo srandy okuliare a on cely cas ich mal na ociach. vsetci sa s neho smiali.. 😀

ideme pratat lebo poobede dojde katka s mamkou tak aby tu bol poriadok..

antoniab
20. apr 2010

ahojte
tak pozeram ze kazdy vyuziva slnecni den naplno 😀 😀
aj my len sme sa prisli dnu prebalit lebo sme sa pokakali a ideme este nadvor kym je slniecko zajtra to uz ma byt zas na ..... 😠

lydia22
20. apr 2010

Tak mi sme dnes boli von od 13:30 do 16:00 Tomasko si aj pekne pospinkal,ja som si dala zmrzlinku,urobila mensi nakup.stretla som kamosky tak sme pokocikovali.celkom fajn den.len sa ma zas zhorsit pocasie,ale nevadi,radsej teraz ako v lete.

pata31
20. apr 2010

Ahojte...myslite, ze z tekvice by mohlo Tamarku boliet brusko teraz vecer, ked som ju jedla na obed? lebo takto mi uz dlho nerevala ako dnes a ani spat mi nechcela... 😔

veronika1982
20. apr 2010

ahojte.. joj tak ja som si teraz tak zdriemla som zaspala s matejom..aj mm ma budil na ordinaciu a ja nic tak som teraz na..toto ze som nevidela prvu cast...

poobede dosla katka s bibkou..ej tak katka nam vyrastla za ten cas co sme ju nevideli a aj sa zmenila myslim povahovo.. je to uz riadna kocka.. len sem tam si trosku poplakala. ha ha...potom sme sli na ihrisko a nakoniec sme ich odprevadili domov a pozicali sme im nasu buginu lebo na ich kociariku sa spravil defekt..

pati no strava sa do mliecka dostava niekedy po 6-8 hod. takze kludne by to mohlo byt aj to..

pata31
20. apr 2010

ale myslis, ze tekvica naduva? lebo som myslela, ze nie.. 😕

veronika1982
20. apr 2010

neviem.. mozno si mala potrebovala poplakat.. 😀

rybecka
21. apr 2010

Dobre ranko,
Tak ako sa mame dnes 🙂 ja mam celkom fajn naladu urcite dnes vela toho urobim vcera sme si kupili novy monitor na Pc tak konecne nemam tu staru debnu este novy Pc a bude to ok len net love 😀 😝
Inac k autom my mame stareho renaulta z roku 1997 a slape jak hodinky a musi este vydrzat dalsie 10 roky 😀 😀 😀
Tak prajem pekny den 😉

veronika1982
21. apr 2010

dobry den...my nic noveho.. rano sme uz o siestej robili indianov. ha ha.. matej teraz spi a potom pojdeme von. cakam este na bibku lebo si pride pre kociar...

rybecka
21. apr 2010

Aj my uz spinkame idem si poupratovat dom potom nieco rychle navarit ze tiez padame vonku. 😎
Veronika vcera som ta videla z auta si sla okolo pol siestej po chodniku na duklianskej co? 😉 som kyvala a nechcela som rychlo trubit lebo som uz bola blizko vas aby sa Matejko nezlakol.
Ondrejko objavil chut piesku tak teraz len von a jest piesok nieco neskutocne vsetko cape kamienky a vselijaky bordel po dvore plne usta toho ma nestiham mu to vyberat len co pozriem inde uz si pcha kamene do ust a potom mi to nechce vyplut betar jeden uteka prec 😅

antoniab
21. apr 2010

ahojte
tak dalsi krasny den a to hlasili ze sa ochladi no ale som rada mi tiez spinkame teraz sne dnes spali do 9.00hod 2 hodinky hore a zas spat uvidime kedy sa zobudi lebo v postielke cez den spi tak 30min az hodku potom sa chystam na policiu do le urobit maje ten pas a pojdeme do snv nieco povybavovat

vcera som bola na zumbe straaaaaaaaaaaaaaaasne vela ludi bolo sme skackali na chodbe 😝 ale zas sme mali kopu priestoru a vcera som spomynala livke ze by sme mohli dat nejaku vypadovku navecer bez deti popripade niekde zatrsat tak sa hlaste kto ma zaujem ci by niekto siel na taku akciu 😉 livka spomynala nejake mojito tip od janky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre