Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
2. máj 2010

ahojte, ja dnes peciem sisky, nie mufinky 😀 A take su dobre, ze ich vyjedam popri peceni, zase ma bude boliet brucho 😖 Ale co ked su take dobre 😝 Aspon si obalim nervy v cukre, kedze ma moj mm vcera zase riadne nas..., tak sa s nim nebavim 😠

susana28
2. máj 2010

Ahojte,

lívia, ani som nevedela, že v madarase je kuchynka, tak to si idem tiež kúpiť tepšičku, nech tie moje mafinky aj vypadajú dobre 😉

Zuzi Huta a čo ti daniel stihol vyparatiť, veď včera keď som bola v hute sme prechádzali okolo vás a krásne makal s lopatou v ruke, jedna báseň bola naňho pozerať 😀

zuzana612
2. máj 2010

vsak hej, doobedu makal aj s Matusom, potom isiel na futbal a o pol siedmej volala ze uz ide domov, tak som mu povedala ze nech sa ponahla lebo Matus je urevany, Lili je tiez nervozna a ja som este zacala varit, a on prisiel o pol deviatej a aj to po tom ako som mu volala ze nech si nedolame nohy co sa tak ponahla domov 😠 A kym prisiel tak obe deti boli uz v posteli, obed navareny a ja nasrata ze az. Keby aspon zavolal ze sa zdrzi lebo stretol kamosa a ide na pivo, ale nie.

sophie1981
2. máj 2010

Zuzana, mna ten moj nasral uz len tym, ze nema kedy ma nasrat.... 🙄 ....cely tyzden nocne, spal cele doobedie, poobedie uz behal kade-tade, v piatok rano dosiel domov z nocnejo po siedmej, o hodinku isiel na fusku,, dosiel domov o pol jedensatej, to sme my dve uz spali, vcera rano o 8 uz siel zasa na dalsiu robotu, dosiel o jednej, o druhej sme sli na tu oslavu, tam sme sa vobec nevideli, akurat sme sa stretli na veceri pri stole.....a dnes o devietej uz zasa siel na fusku, do vecera...ja mam nervy, Katka vstala o pol piatej rano, dostala som kramy, boli ma hlava, nemam auto, neviem kam ist, kedze hlasia burky a tych sa ja strasne bojim, tak som na nervy...teraz &katka zaspala, tak idem k nej, nech ten nerv vyspim.... 🙄

susana28
2. máj 2010

No baby tak máte to ťažké.
Ale zas bibi, tak ten tvoj manžel, zas naháňa peniažky, nie? Tak to sa dá odpusiť, aj keď viem, že peniaze nie sú všetko, ale keď chcete v tom domčeku aj bývať, tak treba ešte čo to na dokončenie, hm?

Ale zuzka teba chápem úplne, lebo byť doma, sama s dvoma malými deťmi, a manžel sa ti niekde pozabudne, tak to áno, to dokáže naserinkať. Lebo zas už len to, že má ten futbal, čo myslím, že robí hlavne pre svoje potešenie, tak už tam sa má možnosť odreagovať a oddýchnuť si. zatiaľ čo ty si vlastne v jednom kolotočí. Tak babenky všetkým pevné nervy.
Ešte šťastie, že janko keď dôjde domov, tak je na 100% len náš, ale to zas sa nedá porovnávať, lebo to asi berie ináč, keďžde sme spolu veľmi málo, tak sa mu asi ani nechce utekať.

zuzana612
2. máj 2010

Zuzi, Daniel robi futbal pre peniaze, takze vacsinou som ticho. Keby sme tie prachy nepotrebovali, tak uz davno by na futbal nechodil. ale pekne z prace domov ku detom a robit okolo domu. ALe my sme na tie prachy odkazany lebo jeho cela vyplata ide na poplatky. A aj ked to nie je ktovi co z toho futbalu, ale to pomoze

zuzana612
2. máj 2010

Bibka, aspon nie som sama koho sere chlap. A dnes mi cely den chodi za ritou a ospravedlnuje sa, a nech sa nehnevam, tak uz trosku topim lady 😀

sophie1981
2. máj 2010

susan, ano, ja chapem, ze nahana co sa da....ale rano nemohol ani z posteli vstat, co ma krize nachladene z pirevanu, ked montovali okna........a ja nepotrebujem v dokoncenom dome kripla...ale chlapa a otca mojej dcery...aspon dnes si mohol dat klud...dokedy bude vladat tahat od rana do noci?? 😒

Zuzana, ta ked uz topis, aj sex mozno bude co??? 😀 😀

zuzana612
2. máj 2010

Bibka, az take lahke to mat nebude 😉

sophie1981
2. máj 2010

jaj, ty mrcha..... 😝 😀

sophie1981
2. máj 2010

ho trapis, chudacika.....sak ty si chcela byt matkou dvoch deti.... 😀 ....nechaj chlapa oddychnut....a zresetovat hlavu..... 😀 😀

zuzana612
2. máj 2010

😀

sophie1981
2. máj 2010

Katka uz spi od dvanastej......som zvedava kedy vecer zalomi......sa bude tatik starat o dieta...ja idem spat o osmej....

denisocka
2. máj 2010

kukulik,že ja si nevšimla že si tu písala o tých tepšoch v madarase 🙄 . prave sme sa odtial vratili,boli sme v Jysku vymeniť nadrozmerny paplon za normálny 😀

ináč,dnes bol moj syn /druhy krat/ v tom detskom kutiku. Ludia,my sme ho odtial museli po hodine nasilu vytiahnuť, z neho tiekol pot odvšadial,červeny jak puľka, lietal tam jak s prebytu nohu,proste sa nevedel vyšaliť až z toho zachrípol . to bolo plaču,až sme odchadzali ,ale vyhral sa dosýta,hadam z toho neochorie .

no a dostali sme peknu pokutu od policajtov,lebo my posledne razy parkujeme pri Madarase tam zboka ako je Bila,a tam je vraj nova značka Zakaz vjazdu, tak sme vyfasovali najprv 50€ a potom sme to nejak uhrali na menej 😖

pata31
2. máj 2010

Ahojte, baby, Livka, diky za tip na plech, som si bola kupit 😉 sme boli teraz poobede v madarase, lebo som chcela nieco, co si dame za postel, bo nam tam ostali diery po prebal.pulte a kedze sme vcera preorganizovali izbu, tak to mam akurat nad hlavou a nevyzera to moc vabne 😉 tak sme v jysku kupili take bambus.rohoze a tam to nabijeme a bude parada 😀

Denisa, ja som si uz davno vsimla, ze to tam je nejako cudne porobene, sam zakaz vjazdu, tak som nevedela, ci to plati, ci nie, tak som radsej tam nechodila parkovat...inac tam je najlepsi flek, to mohli nechat 🙄

veronika1982
2. máj 2010

ahojte.. tak my sme konecne dosli domov. na chate bolo super. tatik nam vymenil piesok a doniesol taky original lenze je taky biely tak nas matej bol cely ten cas ako pekar... a mam pocit ze ten piesok mame vsade. matejko sa tam krasne vyhral. naucil sa uz pekne pomalicky schadzat z kopca. a vcera vecer vysiel sam po schodoch. len skoda ze ich mame take strme takze teraz musime davat na neho pozor..

a my sme dnes bez spanku a uz je tolko hodin a my este nespime.. ja kebyze sa dnes nezdrzim tak matej dostane taku na zadok lebo ma to uz nebavi lezat s nim v posteli a on sa mi este k tomu smeje a nespi..

deni a mi sme doteraz vzdy parkovali pri bille...sa nam to zdalo praktickejsie ked sme sli len do billy..

susana28
2. máj 2010

Zuzi Huta - to som si nemyslela, že na tom našom futbale sa dá aj zarobiť 😀 a ja že chlapi si tam chodia zresetovať hlavy a vyšaliť sa trocha 😀 . Tak potom fajn, aspoň niečo ti domov prinesie, a na hádkach je aj tak najlepšie to udobrovanie, šak jaká by to bola nuda, keb sme sa na tých našich chlapov od rána do večera priblbo usmievali 😀

bibka, tak to je iné kafé, tak nech tvoja polovička fakt zmierni tempo, lebo si nakoniec domček ani nevychutná, keď sa dopracuje k zdravotným problémom 😒

Paťka tak predsa si to bola ty, lebo my sme vychádzali z bily, a som zazrela váš kočiarik pri bankomatoch, ale teba som videla len zo zadu, si mala asi ružovú kabelku a tvoj mangel červené triko?

Deni, my sme boli v tom detckom centre už veľa krát, ale jak som minule okolo prechádzala a videla som tak húf čiernych, tak už ma to tam nejak neláka. Upratujú to tam len ráno, teda poumývajú a povysávajú, a už tam nemám taký pocit bezpečia, keď mi rozumiete. som myslela, že keď to spoplatnili, tak bude pokoj, ale asi ani pre nich už nieje problém dať jedno euro, najmä pri tých sociálnych dávkach čo berú. Som bola minule na pošte a jeden róm bol po soc.dávky pre ženu, a bral cez 400 eur. 😠

pata31
2. máj 2010

Susi, hej, my sme to boli 🙂 skoda, ze som ja teba nevidela, ale neviem, ci by som ta spoznala 😅 ...ja som tam akurat stretla Janoko, Anicka je uz riadne velka 🙂 ....inac aj vy mate taky pocit, ze vas pozna viac ludi, ako vy poznate? aspon ja mam taky pocit hlavne kvoli konikovi a spionom 😅

zuzana612
2. máj 2010

Caute, ja som prave dopila druhy pohar vareneho vina a dozrala asi 50-tu sisku, tak neviem ci vobec zaspim. Ale bol tu synovec, taky 20-rocny, tak sme pokecali, pojedli, popili, deti nastastie spia a moja kopa zehlenia je stale tam kde som ju poobede polozila, ziadny carovny skriatok ju nepozehlil 😒

Zuzi, zobhatnut na futbale nezbohatneme, ale keby platili tak ako maju, tak nam to pokryje cely uver a to je uz dost velka pomoc. Tak chudak Daniel tam musi chodit kym nepojdem do prace ja, lebo inac by sme boli v..........

Baby, a kedy dame nejake to poriadne stretko?????????????

veronika1982
3. máj 2010

dobre ranko.. tak vcera sme zaspali nieco pred desiatou a matej asi vycitil moje nervy tak sa pritulil k tatikovy a zaspal pri nom...ale keby ste videli co ten tu stvaral a ako sa smial...

dnes sa same doma lebo tatik siel do viedne na letisko odviest svagra. a v sobotu sa mu stala taka velmi neprijemna vec. siel skontrolovat chlapov na jednu bytovku v levoci a mlady chalan dostal epilepticky zachvat a vypadol z lesenia. poobede potom v nemocnici zomrel. tak je z toho dost taky vedla ze este len zacal pracovat a uz take nieco sa stane. a bol aj nahnevany na toho mladika ze nikomu nic nepovedal ze ma zachvaty. skoda zivota.ani sa vraj neliecil na to tak ktovie..

baby stretko kedykolvek ale mne to vyhovuje lepsie poobede kedze matej doobedu spi.tento tyzden mozeme utorok a stvrtok

antoniab
3. máj 2010

dobre ranko 🙂

dnes to vizera ze bude prsat 😒
aj my sme boli vcera v madarase babka chcela pozriet nejake topanky ale nic nemali podla jej gust tak sme sa este stavili v kauflande kupili nejake kolaciky a hajde domov ale vcera uz nebolo tak pekne

aj nam stretko vyhovuje viac poobede momentalne je jedno ktory den tento tyzden zatial nic nemame 😉

susana28
3. máj 2010

Ahojte 🙂

Tak dnes to nevyzerá na pekný deň 😒 Ale čo už, aj dážď treba.

Zuzi Huta - teda aj keď na tom fubale nezbohatnete, ale čoto vám pomôže, aj to sa počíta. A tie dva poháre vína ti verím, ale tých 50 šišiek určite nie 😀

Paťka ty si ma ani nemohla vidieť, lebo vy ste boli pred nami, a ja som ťa zazrela od zadu, ale aj to len podľa kočiarika. Neviem či by som ťa spoznala, keby sme išli len tak oproti sebe 😉 Veď ani gabiku som nespoznala, aj keď som na ňu čumela 😀

Ináč u nás doma je už asi každý chorý. Aj mňa príšerne boli hrdlo, som si pozerala s baterkou, tak mám tam také biele vodnaté pupenčenky. Ktovie či nie je dačo vo vzduchu. Ale som počula, že hrozne veľa ľudí je teraz chorých.

sophie1981
3. máj 2010

dobre rano....mna dnes prepadla depka.... 😔 .....bo ma nebavi kukat na vlastnu vlozku.... 🙄 .....uz mi to snazilkovanie leze na mozog......keby sa zadarilo ako som chcela, tak som sa mohla chystat na porod a nie cakat, ci som alebo niesom v tom.... 😝 ...ale dost moje depresivne myslienky.......

aj ja chcem stretko...uz potrebujem troska vypnut...ja by brala aj take vecerne mamickovske..... 😉 ....bez priveskov.... 😝 ....ale s detmi tiez poobede......ked bude pekne, mozme ho dat na kosiarnom briezku...... 😉

pata, tak ten pocit mam aj ja...ked idem mestom, ze na mna par mamiciek nejako pozera......hned myslim na kona, ci spioni....

mozno by nebolo odveci vyhlasit anketu spisskonovoveskym spionom nech sa ozvu kolko ich tu je a tak budu mat aj prilezitovst ˇˇvyst z tienaˇˇ.... 😀

antoniab
3. máj 2010

bibi neboj ved to pride asi len cakas namna 😉 😀

gabkazabka
3. máj 2010

Ahojte,
ja som prave povybalovala,dala prat a idem urobit aspon trosku poriadku,lebo je tu riadny bordel...vikend bol super,len skoda,ze taky kratky ☹
Aj ja chcem stretko 😝 .Ale mne Nina spi prave poobede.....Ale uvidim o ktorej to naplanujete a skusim sa prisposobit 😉 .Ale pravdepodobne vo stvrtok a piatok nie.....ma prist kamoska na navstevu,ale nieje to iste
Aj ja mam presne ten isty pocit,ked idem po meste,ze na mna niektore pzeraju a spoznavaju ma,ale ja vlastne osobne nepoznam ani jednu z vas,tak mozno si to namyslam.Vlastne jednu uz poznam-Livku

anape
3. máj 2010

ahojte baby,
hlasim sa po vikende, ktory som si po dlhociznom case uzila iba s mojim mangelom...boli sme na vylete v blave, chcela som ist pozriet do takeho nakupneho mestecka v rakusku, kde maju rozne znacky s podstatnymi zlavami a niekedy aj super akciami, no aj rakusaci mali v sobotu nejaky sviatok,tak bolo zatvorene 😒 ...ale aspon som po 10tich rokoch videla blavu a hlavne travila trocha casu s mm osamote,lebo aj to je vo vztahu dolezite, take utuzovanie 😉
deticky to zvladli bravurne, lebo cely vikend bola s nimi oblubena babka, takze aj ja som vypla a bola kludna

aj ja som za stretko, prisposobim sa a dufam, ze mi do toho uz nic nevojde

bibka urcite to je nic moc na psychiku, no musis verit a ja ti silno-presilno drzim palce,nech to pride co najskor 😉 ... a inak, na tej oslave si bola fakt kocica 🙂

pekny den napriek skaredemu pocasiu vam zelam

denisocka
3. máj 2010

susana,asi je vo vzduchu virus,mm bol tiež vo štvrtok u lekrky s hrdlom,ale CRP mal OK,takže je to virusove a tuším už aj maly z toho besnenia v Madarase dačo ma,bo nam nechce jesť

denisocka
3. máj 2010

ináč bibka,neviem akých špinonov myslíš,ale moja dokyna mi v každej poradni povie,že ... no šak ja sa kuknem na totu stranku,či tam chodíte 😔

zuzana612
3. máj 2010

Ahojte, my sme dnes spali do pol osmej, doteraz sme sa vyvalovali v posteli, tak parada. Vsak co moze clovek robit v takom hnusnom pocasi, no nie? A ako pozeram predpoved, tak ma prsat cely tyzden 😒 To dostanem depku aj ja. Tak mozme urobit stretko u nas 😉 S miestom v dome nie je problem, horsie je to s parkovanim pred domom 😀

Bibka, tak sadaj na autobus a otvorime si nejaku flasu na depku. Hadam sa nedi nepovrazdia kym mi budeme depkovat 😀 D Dufam ze to teraz cita nejaky spion zo socialky 😉

Zuzi, ja robim take mini sisky, takze to ako keby som zjedla 10 velkych, co nie je az taky problem 😝

sophie1981
3. máj 2010

Zuzana...asi dojdeme poobede..teraz vzal Jozko Katarinu na stavbu vyvetrat....a neviem co budeme robit poobede.... 😒

denisa...spioni su tajne citajuci spolubojovnici na modrom konikovi...ja si osobne myslim, ze je to super stranka...spoznala som kopec kamosiek s detickami, a dost vela rad som tu uz nasla.......takze ja dakujem za tuto stranku.... 😉 ......a zuzanine muffinky by nepoznala ani jedna z nas..... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre