• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
no tieto vyzeraju o 100% lepsie, ako tie posledne, co dostal mm zachvat smiechu z nich :grinning:
a 2eura hadam niekde vyskrabem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pati mnaaaaaaaam,vyzeraju super.Co si davala?Cucoriedky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hura Katka zaspala....cakam na mm...kedze dnes ma dovolenku, samozrejme ze ju stravil na fuske...ale snad uz aj domov dojde.... :confused: ,,

Mata ja mam coco espiro, kupovala som cez net za 1000 Sk....je super, mame 3 polohy opierky a pultik sa da posunud do 2 poloh, ale potah na sedacke je hroooozny, kedze nieje pogumovany ale ako na kocikoch, vsetko mastne a spina od malych spinavych prstikov je tam.......a stalke prat je unavne, tak mame zafulanu stolicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,...asi by som uz kupila z ikei....ale zasa ta je asi tak max do dvoch rokov zivota....vacsie dieta si tam uz neviem predstavit sediet...
5. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme dnes poobede este vybehli von poskakat mlaky...samozrejme, ze Katka spadla do tej najvacsej a najhlbsej aka bola pred panelakom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale aka kosa je von...sialenstvo...rano som bola v tricku, a vecer mi bolo v bunde chladno.... :confused: ...
5. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2082266
aha, nechcete pre dievcatko...24..za chvilu konci aukcia :wink:
5. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi, cokoladu som davala...ako pisala Zuzka, cokol.zajaca som tam dala..a banany :wink:
5. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata, take podobne maju u cinaka za 5 eur.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha,lebo to vyzera ako cucoriedky,alebo nejake ovocie.Ja som vlastne preto piekla mufinky,lebo nam ostalo vela cokoladovych zajacov a sliepociek a vajicok,tak uz sme polovicu minuli do mufiniek :grinning: .Inac to nikto nechce jest a v mufinkach je ta cokolada chutna :slight_smile:
5. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00069725

veronika a to mate tuto lebo to nema pultik

zvazujem stolicku do 60eur a jedine co viem ze musi mat omyvatelny potah to si pamatam ked som bola u bibi tak mi hovorila o tej sovojej a aj to pise tak stale natom trva :grinning:
Nezalozime novu temu?:mufinky od zuzky :grinning:
jaaj Bibka, tak potom nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati,nasa stala okolo 80eur a potah ma cely pogumovany,je to vlastne asi o 10 eur lacnejsia verzia tej,co ma zuzka 612.Ale v meste na letnej je obchodik s polskymi vecami(neviem ako sa vola) a tam maju vylozenu podobnu stolicku....ked chces,mrknem ti cenu
5. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala zaspala hip hip hura :sunglasses: :sunglasses:

sestrenka ma super stolicku pevnu polohovatelnu omyvatelnu ale za 4tisic robin bude mat 3 roky a stale v nej je inak by osm ju z fleku odnej kupila :unamused:

aj ja som zuzitkovala velkonocnu vyslusku do mufin :grinning: :grinning:
5. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati je tam pultik k tomu
5. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi tak pozri uvidim ako bude cas mozno by som sla pokukat po meste a obchytat si nieco :grinning:
5. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati,ked nebude zajtra prsat,pojdem do mesta a ti mrknem na tu cenu
:wink:
5. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak co by som obchadzala mesto obidem baby z kona a potom si vyberiem stolicku :grinning: :grinning:
5. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame este plnu tasku zajacov....a to mame doma dievca a nie chalana.... :sweat_smile: ......mne coko nejakjo nechuti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdo a my sme sli dnes k babke na obed. si to bibka nemohla povedat ze mate doma coko zajacov
5. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaha....ako sa chytila zavyslacka.... :grinning:

Zuzana, kukni Mati do albumu.....take iste saty.....ako mas ty pre Lili.... :sweat_smile: ..

mm este stale nem doma.... :rolling_eyes:
5. máj 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa napchavam zeleninou uhorkovo redkvickovy salat jaj ja milujem leto a certve ovocie a zeleninu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajacou nemusim ale zato milku cokoladu mi mm posiela v kazdom baliku :sweat_smile:
5. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zozrala s Katkou vajcia so slaninkou a kecupom.....tak zdravo.... :grinning: ....a pred minutou som dozrala uhorku.......a zalejem to litrom rajca bylinka a idem spat.....sa mi uz nechce cakat..... :unamused:
5. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ste mi narobili chute.. idem posnorit po matejovych zajacoch..
5. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika.... :grinning:
5. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes zozrala nutinu celu jak som uz bola z malej nervna...a potom mi bolo az zle :sweat_smile:
5. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som nasla mobil.....tak som brnkla aj manzelovi...ze uz ide domov...ta, este pockam trochu...
5. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata....neuc sa ukludnovat cokoladou......mala bude horsia a horsia..... :grinning: :grinning:
5. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika vidím, že si taká istá závislačka na sladkosti ako ja,
ja som práve dojedla pistáciovú deli. A z Talianska nám manžel doniesol 4 kg perfektných čokoládových tal. cukríkov. Tak si ani neviete predstaviť ako sa s nimi napchávam keď sú chlapci doobeda v škole.
Moje dnešné raňajky boli: 2 x mila, potom zopár cukríkov, obed polievka, mila, deli, olovrant mila, a večera ďalšie drobné sladkosti. A to sa snažím schudnúť
5. máj 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zacinam byt zavisla na aukciach na boticky :grinning:
toto som ted vydrazila...
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2078923
aspon ze su mensie ako tie posledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok