Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

susana28
8. máj 2010

Na FB mi vyhadzuje zuzku ondríkovú, a máme osem spoločných priateľov, teda baby z koníka. neviete kto je tá babenka, a či chodí aj na koníka?

A to sa ešte nikto nevrátil z leteckých dní? 😉

kukulik30
autor
8. máj 2010

susi nepoplietla si priezvisko, nie je to Ondrova?? miesto Ondrikova 😀 ..ak ano, tak je to zuzka le 😉

susana28
8. máj 2010

Joj lívka zuzanu kandríkovú som myslela http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=15190...

A ako bolo na letisku? Ste sa boli aj previezť 😉

pata31
8. máj 2010

Ahojte, my sme dnes boli bez tatika, bol na fuske, fajne sa urobil, ale aspon nejake prachy doniesol.. 😅
a nejake svi.e v noci vykradli bratovi bar...nastastie zobrali len cigarety a nejake prachy, co tam ostali 😠 😠 😠

kukulik30
autor
8. máj 2010

jaaaaaaj, susi , tak to je medulka 🙂 a na letisku bolo ..no veeeela lusi, chaos, nevedeli sme , kde skor kukat..ale inak fajn, potom zacalo prsat, stihla som kupit 2 trdelniky, v diali som zazrela janku....to je tak vsjo 😀

susana28
8. máj 2010

Aha tak to je medulka 😉 Simpatická žienka. A aspoň ste si užili celý deň na čerstvom vzduchu, no nie? a samko si to užil určite, ako sa na chalana patrí 😉

Ináč Pati, od ľudí nič dobré nečakaj. Pre chľast a cigarety dokážu aj vraždiť, tak ešte že sa nikomu nič nestalo

zuzanale
8. máj 2010

Susan dnes tie guličkove stali okolo 25€ ale to bolo asi po tej 20% zľave a len v šport rysy a len na namesti som ich videla ani v rysy v maxe ich nemali 😕 to sú asi take výbehove lebo aj na nete len na tej UK stránke boli ...

susana28
8. máj 2010

Zuzile - si myslím, že to bude taká novinka, a preto sú také dosť drahé, lebo na nete sa ináč adidasy dajú kúpiť za celkom fajn cenu. A možno o rok ich do 20 eur kúpime, lebo fakt ma dosť pečú, no peknučké sú 😉 ja ešte potrebujem pre Vanesku nejaké šikovné sandáločky, ale asi aj športové, aby mala ku športovým súpravičkám a aj niečo také vyčečkané ku sukničke a šatkám. Teda dúfam, že toto leto ju už ukecám aj na nejaké dievčenské oblečenie, lebo zatiaľ nám z vanesky vyrastá čistý chlapčisko 😀 Sponky, gumičky, šaty eeee 😀 😠

rybecka
8. máj 2010

Livia ta co si nedosla 🙂 ja som nikoho nevidela ale ten majster z madarska co robil z lietadlom tak to mi vyrazilo dych uzasne nie? 🙂
Matejko bol nadseny a aj Ondrik chytil nas dazd kym sme dosli do auta ale stihali sme to,
Zajtra ma Matejko vystupenie zo skolky tak uvidime ci vobec vystupi 😅 tesim sa tak krasny zbytok vecera 😉 😉

zuzanale
8. máj 2010

Susan adidas sandale športové mali 2 druhy a po 17€ ale na nete sa dajú asi aj lacnejšie 😉

Jani my už máme za sebou 2 vystúpenia a v utorok nás čaká ďalšie 😉

zuzana32
9. máj 2010

Dobré ránko,
tak my sme boli včera akurát tak u babky a dedka a doma.
Teraz už mi detičky pekne zablahoželali k sviatku, a uvidíme čo ešte dnes vymyslíme.
A ináč, medulka bude sem tam slúžiť na pôrodnici ale len denné, takže tehulky sa môžu tešiť 😉

veronika1982
9. máj 2010

ahojte. tak my sa hlasime neocakavane z domova.

vcera bolo na chate super. varil sa gulas, matej sa hral potom sa vytiahla harmonika a spievalo sa. ten len pozeral. vecer nam zacal trosku pokasliavat a v noci o 22.45 sa zobudil a zacal sa dusit. este pred odchodom z domu som sa vratila pre cipky rectodal pre istotu. ako keby som mala tusenie. tak sme mu dali cipok, sadli do auta a sli na pohotovost. odtial nas velmi mila pani dr. poslala hned na detske oddelenie a tam sme dostali dalsi cipok, ditiahden a 10 minut sme inhalovali taky vzduch ani neviem co to bolo. matej vkuse plakal nedal sa nicim utisit. potom nas poslali domov ze ked sa zhorsi tak nas hospitalizuju. dnes tam mame ist o 10.00 na kontrolu. potom sme dosli domov a spinkal az do rana a dnes ako keby mu nic nebolo. my sme boli s mm vcera v takom strese ze ja som ho nedokazala ani obliect tak mi sestra pomahala.a zhodli sme sa ze cipky budeme brat vkuse zo sebou. keby som ich nemala tak neviem ako to dopadne. mamicky co mate deti co uz mali laringitidu tak viete asi o com hovorim..vsetky veci mame este na chate takze neviem co mu obujem, obleciem atd..ale zaklad ze sme zdravi. ja som sice nespala nic ale to je jedno...

citala som ze ste boli na leteckom dni. no my sme len poculi z chaty lietadla..

denisocka
9. máj 2010

tak ste veronika mali tiež veselo 😖

lubkatobi
9. máj 2010

veronika, dobre, ze ste isli na pohotovost... hlavne, ze ste uz zdraviiii..

anape
9. máj 2010

ahojte baby,
aj my sme boli vcera na leteckom dni, cca od pol 12 do pol 2, ale bolo take divne pocasie, raz som detom davala vesty a raz zobliekala 😒 , tiez sa mi to tam zdalo trosku chaoticke, tak sme isli k znamym na gulas a boli sme tam do vecera a bolo ovela lepsie ako na letisku 🙂

veronika nechcem ta strasit, ale ak to bola laringytida, tak mozes cakat este dnes v noci, vacsinou prve dve noci su take kriticke 😒 ... aj nam zacal petuso posledne dni takto kaslat, davala som mu dithiaden, ale vcera sme mu uz dali vecer aj cipok rectodal a natreli sme mu priedusky jazvecou mastou, ktoru znami velmi chvalili,tak hadam pomoze,lebo uz som z toho niekedy zufala, ved my s malymi prestavkami kasleme takmer vkuse uz od januara ☹

pekny den kocky

susana28
9. máj 2010

Ahojte 🙂

Veronika keď som si prečítal tvoj príspevok, tak som si normálne išla vygugliť niečo o laringytíde 😒 Už len z toho čo som si prečítala je mi úzko a nie to prežiť na vlastnej koži. A neviem či by sa mi podarilo zachovať chladnú hlavu, ako som si to prečítala v tom jenom článku. Tak držím palčeky nech dnes už máte pokojnú noc.

Keď som si dnes prečítala spätne čo som napísala marcele o tom aká som ja nešikovná a lenivá gazdinká, tak som sa až hanbila za seba. A aby som si trochu napravila reputáciu, tak som urobila dnes obed. Zapečné cestoviny s kuracím mäsom, samozrejme, že pomocou Magi nápady 😀 Teda príprava, ktorú zvládne hádam aj dvanásťročné decko, no ale zas aj snaha sa cení, no nie? 😀

Tak vám prajem peknú nedeľu.

lubkatobi
9. máj 2010

Bibkaaa, to si bola ty na tom moste, vsak? Tak ahoooooooooooooooooooooooj 🙂

sophie1981
9. máj 2010

.ahoj.

Lubka...noo, to som bola ja...... 😅 ......

Veronika...zasa ste si uzili....fuuu..... 😕 ....nech je cim skor zdravy, ten nas Matej....

nas tatik zasa na fuske.....vcera bol doma, ale preto, lebo dosiel domov rano po tretej.... 🙄 ....tak bol cely den taky unaveny ze az....doobedu sme sli na letisko.....kym neboli ukazkove lety, lebo ja sa toho bojim, ze padne lietadlo... 😅 ....doobedu sme obdivovali poziarnikov, auta, narobenu hasiacu penu......tatik mi kupil kofolu.....katka obdrzala dzusik, ujo poslanec nam dal ruzicku a sli domov...Katka zaspala o pol jednej a spala do pol stvrtej.... 😕 😕 😕 ...

dnes sme boli kuknut v meste deticky na prijimani..stertla som Macu.....pekne brusisko uz ma.... 😵 😵 ...dali si obchdazku na letnej, ponahanali holuby a zasa domov....sme chceli ist do Markusoviec na uatobuse, ale zacalo prsat..... 😝 ....tak kysneme doma.....uvidime kedy sa nam tatik vrati..... 😒 .....sme sa aj pochytili, bo som mu vycitala, ze nieje doma.....on na to, ze ine by co za to dali, keby sa muz tak snazil zarabat, ze nesedi v krcme, ale maka....ze to robi pre nas, aby sme mali peniaze na ten nas dom.....co ja velmi dobre viem.... ☹ ...ale ked uz by som ho aj rada vidiet.....nie len v noci ked dojde domov utahany.... ☹ ☹ ☹

gabkazabka
9. máj 2010

Ahojte,
po case sa ozyvam aj ja....
Veronika,co to citam 😨 .Ach jaj,tie choroby....drzime vam prsteky,aby ste uz mali pokojnu noc aby ste uz boli zdravucki 😉 .Idem si aj ja nieco vygooglit o tej laringitide 😒
My sme mali vo stvrtok cely den navstevu-kamosku z Michaloviec s malou Laurenkou(6 mes.).Tak som si ju cely cas mojkala a nuchala,ze mi aj napadlo mat uz druhe......no keby to manzel cital,tak skace od radosti 😝
V piatok sme mali blby den,svokor mal vaznu dopr.nehodu,ale vyviazol len s pomliazdeninami,stali pri nom vsetci svati- ani nie dvojrocne auto zdemolovane na srot... ☹ .Ale hlavne,ze sa nic vazne nikomu nestalo 😉
Vcera sme zase boli na navsteve u byvalej susedy na Fercakoch.....tak za tieto dni som nestihla ani kuknut na MK.
Dnes bola u nas na obed svokra,tak som si makla a varila o sest-polievocka,pecena kacica s plnkou,knedlik,kapusta + kolacik.Boli sme pozriet svokra v nemocke a trarz Nina spi,mm pozera Avatar a ja vychutnavam sladke nic nerobenie a kavicku 😵
Pekny zvysok nedele vam prajem

pata31
9. máj 2010

AHojte...vsetkym mamickam prajem vsetko naaaj 😵
Veronika, ty kokso...som netusila, ze laringitida ma taky rychly a nebezpecny priebeh 😕 tak nech sa mu to chudacikovi uz nevrati... 😔

baby, chcem sa spytat, keby ze chceme ist s malou do PL, tak mi treba pre nu pas? alebo ju mat zapisanu v pase? ci by sme aj bez toho mohli ist, ked uz na hraniciach nekontroluju.... 😕

susana28
9. máj 2010

Bibka, to ma na všetkom najviac štve, lebo tí naši chlapi musia makať, aby sme my mohli byť s detičkami, a ešte keď chceš mať vlastné bývanie a osamostatniť sa, tak dvakrát toľko. A v konečnom dôsledku sa význam rodiny potláča dakde do prdele, lebo manželka je bez manžela, deti bez otca, a chlap je na tom tak isto, ženu ani deti si nevidí. a myslím, že je jedno, či robí v snv, ako napr. ten tvoj, lebo aj tak sa chodí domov len vyspať, alebo mimo sk, ako v mojom prípade. A za to všetko môže štát, lebo keby dali príležitosť zamestnať sa na sk, ale za služnú mzdu a nie almužnu, tak by sa možno veľa manželstiev neskončilo rozvodom. 😠

Gabka, tak si mala aspoň trochu pestrejšie dni 😉 A to čo sa deje na cestách, hlava sa mi zastavuje 😠 Ale ešte šťastie, že to skončilo len pri pomliaždeninách. Mi prišlo trochu smiešne, keď som sa dnes vystatovali tými mojimi zapečenými cestovinami s kuracím mäsom, keď čítam, čo si ty dnes servírovala na obed. Tak svokra ťa dnes mohla len chváliť, bo komplet menu si jej ponúkla aj s múčnikom 😉

lubkatobi
9. máj 2010

bibka, chapem, je to tak s tymi chlapmi... aj nech su doma a nezlostia a nech aj zarobia..

veronika1982
9. máj 2010

ahojte.. tak dnes sme stravili vyse hodiny na detskom oddeleni. len hodinu sme cakali na pani dr. matej uz bol nervozny a plakal a ked ho vysetrovala tak vrieskal o dusu a ked sme inhalovali tak pri tom zaspal ale to si zdriemol len dovtedy kym sme dosli na chatu pre vsetky veci. prisli sme domov a trosku spal teraz mozno nejakych 30 min a to ma v sebe dithiaden..a keby ste ho videli biedacika. az modriny ma pod ocami co je taky nevyspaty a nechce spat. mna uz boli hlava a len sa mocem. este vecer mu mame dat liek a rano k svojej dr a potom na krcne. raz sme to uz prekonali a vtedy to bolo hrozne ale toto co sme prezili vcera bolo este horsie ale dobre v tom ze nas neposlali do popradu ale rovno do nemocnice. tak uvidime aky budeme mat vecer. pre istotu ho dnes radsej nejdeme kupat..ale aj tak neustale uvazujeme nad tym ze cely den mu nic nebolo vkuse behal, smial sa, tancoval, vecer pekne zaspal bez akychkolvek naznakov..

lubkatobi
9. máj 2010

chudatko, matejko 😨 ..
veronika, bude lepsieeee... aj ked viem, ze to muselo byt hrozneee v noci..

sophie1981
9. máj 2010

sme boli troska von..z dialky sme videli liviu s rodinkou..sli do kina asi.... 😅 .....na zltom auticku.,......kata spadla do tej najhnusnejsej mlaky za hornadom....blato az v plienke.....teraz sa napapala, urobila som jej bananove mlieko tak si cucka a beha....vsetko je teta, tam a toto.....sa jej pusa nezastavi, tolko blaboce.....

tatik este stale nieje doma.... 😖 ....uz mu radsej ani nevolam, .... 🤐 ....ved ked pride, tak pride...len dufam ze to bude prd desiatou vecer.... 🙄

veronika.....juj, zasa krcne..... 😒 .....nech to bude co najskor v poriadku....aspon som si vravela, ze co tam ze chlap stale niekde v prdeli....hlavne ze dieta zdrave....radsej taky problem.....ako tvoj...

rybecka
9. máj 2010

Pata do Pl nic nepotrebujes ja beham s detmi 🙂
Veronika oj tak rychle uzdravenie chudacik maly my sme mali len nabeh tiez mam doma cipok pre istotu 😖
No Matejko mal krasne vystupenie normalne som plakala od dojatia rozpraval basnicku a aj spieval 🙂 zlate deturence boli.
tak idem si dat nieco dietne na veceru a este dat spat Matejka on uz vlastne spi ale u babky na gauci treba mi ho preniest domov a Ondrejka uspava ocko 😅

zuzana32
9. máj 2010

no nepotrebujete pas, ale ak Vás náhodou zastaví polícia, alebo colná polícia ako dokážete že to dieťa je Vaše?
Ja by som na Vašom mieste dala aspoň zapísať do pasu. Veď to urobia na počkanie, akoby som mala riskovať problémy. 😉

sophie1981
9. máj 2010

ja by som asi tiez nesla bez dokladov.....lebo nahoda je mrcha...... 😕

kukulik30
autor
9. máj 2010

ahojte
oj , co to citam...veronika ☹ ..no riadny vikend mate za sebou ☹ chudacik...snad uz bude dobre....viem, co dokaze laryngitida, kamoska ju prezivala s vsetkymi troma detmi...vacsin ou uz to zvladal neskor aj doma , mala po ruke Rectodelt...ale teda ja by som riadne stresovala....ak by sa mi dieta dusilo 😔

bibka, hej isli sme do kina, na Alvin a Chipmunkovia 2, predtym sme boli este babkam odovzdat kvietocky a sladkosti ku Dnu matiek a rovno do kina 🙂 mali sme ist povodne do Bojnic, ale nakoniec sme sa rozhodli, ze nie, kedze tema bola Dzigischan a minuly vikend tam boli nasi znami a v raj starsie dievcata ako Samko tam plakali, ze to bolo dost drasticke 😒 ...tak sme vraveli, ze radsej nie,pockame na krajsi cas a pojdeme radsej niekedy do ZOO, alebo v juni ma byt este akcia na hrade Rozpravkovy zamok s temou Pinochio...

k pracujucim tatom sa radsej nevyjadrujem, kedze nas tato je v robote od rana do vecera...rano ani neviem, kedy odchadza...ale ina moznost nie je, i ked stve ma to dost..ale tak peniaze treba, kedze moj prijem 😖 ziadna slava

gabi, fuha, tak to mal svokor ozaj stastie.. 😖 strasne su tie nehody

denisocka
9. máj 2010

dievčata neviete poradtiť nejaku zastenu na postel kde sa to da kupiť?alebo objednať,ušiť ???? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7454136&tab=3 niečo take,čo sa navlieka ta tyč na stenu vedla postele

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre