Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

megy2
28. apr 2009

..ahojte.....nestiham vas baby tak vas len pozdravim 🙂 🙂 🙂 .....uz som bola u lichvara na krv a vo stvrtok by mali byt vysledky tak uvidime......vravel ze ak bude vsetko ok tak ze mi da nejake lieky na podporu maternice aby sa vajicko lepsie uchytilo.....tak mozno budem za par mesiacov tehu...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....... 😉 😉
...ivi nic???????????????? 😠 😠 .....cakas na sviatok prace?

zuzana612
28. apr 2009

megy, tak drzim palce, jednu tehulku tu uz mame v rannom stadiu, verime ze coskoro sa prida aj Liva, a hadam aj ja a ty, tak nech nas je tu potom viacej bruchatych 😀

Inac baby teraz som si pozerala tie tehu kalendare ci co to je a si predstavte ze mi kramy vychadzaju presne tak isto ako pred tehu. Pred tehu som mala posledny krat 29.5. tento rok na maj mi vychadzaju zase na 29.5.. neviem ci to tak ma byt alebo je to nahoda. Ale ak je to nahoda, tak podla vsetkeho je to dobry mesiac na otehotnenie 😀 😀 😀

ivana2009
28. apr 2009

Baby veru nic ja tu budem asi este dlho strasit uvidime co nam povedia zajtra 😉 😉
Megy tak ti drzim palce ono sa to podari ak najmenej cakas 😉 😉

ivana2009
28. apr 2009

tak Zuzka sup sup chceme prekvapko 😀 😀 😀

maca77
28. apr 2009

jej Zuzi, si ma spoznala? 😅 či Dano "bonzol" že som to ja 😀 😀

...ináč najprv kukám či vidím auto na dvore a potom, či ťa niekde neuvidím...

maca77
28. apr 2009

Zuzi, a nech ten dátum 29.5 je nejakým dobrým znamením 😉 ... akurát by to chcelo zmenu - aby sa z toho vykľulo dievčatko 😅

zuzana612
28. apr 2009

Daniel bonzol ze si to ty 😀 😀 😀 Bola si tam s Adamkom. A mne to bude teoreticky jedno co to bude ked to bude, len nech je to zdrave. Aj ked samozrejme dievcatko by sa pozdavalo hlavne mojej mame kedze ma len 5 vnukov 😖

janoko
28. apr 2009

Čaf! reagujem na tému - manželia... Ja sa na môjho nemôžem sťažovať... Rada mu pripravím raňajky aj večeru, ale ak sa mi nechce, pripraví si sám a nefrfle... Aj s obedami sa striedame, a keď varím ja, rád mi pomôže. Teda - to tiež nie je sranda vstávať s ním ráno o štvrtej, keď ide do práce, (aj keď som aj ja takto vstávala) aby som mu raňajky robila - to odo mňa ani nechce, len mi vlepí božtek, keď sa prebudím, a povie, aby som sa nedala rušiť... Na nočné mu jesť spravím, lebo vraj mu viac chutí odo mňa... A spraví si riadne raňajky, nie len tak, žeby bolo. V tomto je zodpovedný, lebo prestávku v práci má až o 9:30, alebo 21:30... A začína o šiestej. My sa ani nehádame, len si vydiskutujeme bez kriku a zlosti, keď je nejaký problém, aj keď je pravda, že ja som teraz viac podráždená pre niektoré veci... Ale, načo si hádkou kaziť spoločné chvíľky, pekný deň, a aj tak sa nedokážeme hnevať dlho - po pár minútach už jeden alebo druhý priklušeme a tuľkame sa, udobrujeme...

janoko
28. apr 2009

A to sme obaja BARANI... A fungujeme spolu vyše sedem rokov, po siedmich sme sa brali...

zuzanale
28. apr 2009

janoko aj ja mám doma barana 😉 teraz už dokonca dvoch 😀

pata31
28. apr 2009

aj ja som baran a manzel skorpion, idealna kombinacia 😀 😀 a tak to vyzera, ze pribudne strelec alebo kozorozec 😵

slaviq81
28. apr 2009

Moj chlap je ryba, ale ukecany je teda neskutocne 😀 Ja a mala levice 😎

No a moji rodicia su obaja barani a sestra byk 😝 😝 😝

janoko
28. apr 2009

Pati, my sme sa o tom rozprávali, že sme barani my dve, ale akosi - kedy máš narodky? Keď, tak aj do IP pošli...

rybecka
28. apr 2009

TAk uz obidvaja spinkaju bola to fuska dat ich spat Matej celkom rychlo len Ondrejko sa nejak pucil nemohla som ho uspat 😝 prvykrat som ich uspavala spolu.
No ja som Panna muz Lev Matej strelec a Ondrejko Baran takze mame to pestre 🙂 😉

pata31
28. apr 2009

Jank, ja som mala 31.3. a ty?

janoko
28. apr 2009

Paťa, 17.4. Ok, beriem na vedomie tvoj sviatok...

zuzanale
28. apr 2009

Jani ja som si už zvykla na pučenie Laura to robí aj v spánku..... a my to tiež máme pestré 😀 ja kozoroh, Laura s mužom barani a Timka panna 😀

pata31
28. apr 2009

Janka tak dodatocne vsetko naj 😉 😵

rybecka
28. apr 2009

KOcky,
neviete nahodou je nieco v meste na 1.maja? alebo v ZOO?

ivana2009
28. apr 2009

V Zoo by mala byt cacina 😀 😀 ja som skorpion manzel je blizenec a matusko bude byk 😀 😀 😀

maca77
28. apr 2009

Zuzi, jasné, nech sú len všetci zdraví, to je dôležité 😉 ... u vás je teda chlapská prevaha 😅

veď aj tvojej takmer susedke (2-3 domy ďalej) sa narodil tretí chlapček ...

my ideme ešte trochu von 🙂

janoko
28. apr 2009

Paťuš, už mi gratuluješ tretí krát 😵 ale ďakujem!!!

kukulik30
autor
28. apr 2009

Ahojte, dnes nestihame ..teraz sme dorazili, boli sme doobedu s kmotrou v meste aj s krsniatkom..potrebovala si pobehat po obchodoch, tak sme asistovali pri kociariku...poobede prisla svagrinka, tak sme sedeli a vyhrievali sa na slniecku, kym Samko spal a potom sme sli opat do mesta..no a uz ma na dnes dost...pojdeme sa kupkat a spat 🙂

ked uz sme pri tych znameniach, tak ja ryba, manzel kozorozec a Samko skorpion 😉 a ziszujem, ze kozorozci chlapi su naj chlapi, akych poznam 😀 janka, tak ten moj je podobny ..tiez m i vela vela pomaha, navari poprata, az na tie ranajky...to si neurobi, aj keby mal hladovat 😀 ale ja som rano neschopna vstat, som velmi neprijemna, tak naco sa rano stresovat 😉

sophie1981
28. apr 2009

janoko, ani ja sa s manzelom nehadavam 😕 😕 😕 ......my si tiez v "tichosti" vydiskutujeme co a ako.... 😀 😀 😀 😝 ...vsak zuzana.... 😀 😀 😅

moj manzel je strelec, ja som skorpion a mame rybku.... 😀 ....

tak zvladla som navstevu u sestry.....je to dost strasne co dokaze spravit s clovekom rakovina.... ☹ ☹ ....ale som stastna, ze som ju koooonecne videla....baby a keby ste videli ako krasne reagovala na katusku....najprv som ju chytila za ruku ja...tak zacala kmitat ockami......a potom som jej vzala ruku a polozila na katuskinu hlavicku....a to bolo uzasne...zacala kmitat aj hlavickou a zacala vydavat jej stastne zvuky....potom som jej dala katkinu rucku na ruku, Katka jej stisla ukazovak a zspinkala...a Bobenka jej tak ten ukazovak drzala ani sa nepohla, len sa pousmievkavala...tak toto zachranilo celu navstevu,inac by som sa asi zrutila....ale bolo to super...som rada, ze somjej predstavila neter.... 😵 😵 ..aj ked na druhej strane ma strasne boli to ako trpi... 😢 😢 😢 😢

sophie1981
28. apr 2009

a stihli sme pozriet aj veroniku.......Matejko je fesacisko......a ako krasne papenkal......drobcek maly.... 😵 ...juj a tie vlasy....vsetke mate take vlasate babulka, len ja mam pleska.... 🙄

kukulik30
autor
28. apr 2009

bibka 😵 to som rada, ze to dopadlo fajn...Bozke silno drzim paste

a neboj vlasky dorastu a potom bude hadzat harom a nasi chlapi z nej budu paf 😀

sophie1981
28. apr 2009

no dopadlo to lespie ako som myslela....inac som sa strasne bala.ma tak rozbolelo brucho ked som soferovala.....cim blizsie k ustavu, tym vacsia bolest.....este cestou domov to bolo strasne.....ale uz sa da...musim okolo katky robit, tak nestiham mysliet..... ☹

sophie1981
28. apr 2009

a vlasky uz pomali rastu...ako vravela moja svagrina, uz mame semis..... 😀

sophie1981
28. apr 2009

janka, v madaras parku je stavanie majov a folklorne skupiny.....a na cingove hradisko je country, aj na kosiarnom....

sophie1981
28. apr 2009

my asi pojdeme do madaras parku.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre