Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

maca77
9. máj 2010

ahojte

konečne sa mi tu podarilo sadnúť 😝 ... ale oslavy dopadli fajn, takže som rada...

Susi, ja mám pečenie koláčov veľmi rada a torty sú pre mňa také hobby 🙂 ... takže to si rada nachystám ... jeden koláč aj mama urobila, svokru som tiež pýtala jeden, urobila nakoniec dva, tak som to čo sa zvýšilo rozdelila, nabalila do krabíc a každý si niečo ešte zobral domov, lebo bolo toho dosť veľa a ja si už nemôžem dovoliť napchávať sa koláčmi celý týždeň 😝
... no a obed sme mali objednaný v Hute, lebo by som musela buď vstávať ráno o takej 5-tej a pustiť sa do varenia alebo všetko navariť v sobotu a dnes len zohriať, keĎže od 8,45-11,15 sme boli v kostole ...

.. a som rada, že aspoň na minútku sme sa s Bibkou stretli ... Katušku zaujímali akurát tak kamienky 😅

Veronika, až som sa zľakla, ako to dopadlo s Matejkom, tak nech mu je už dobre... musí byť strašné, ke´d sa dieťa dusí a zachovať pri tom chladnú hlavu 😔

ja som nedávno kúpila látky - červenú, žltú, modrú, zelenú ... a tiež idem šiť deťom zásteny, z takých kúskov, tak dúfam že to do pôrodu stihnem, lebo ináč sa k tomu isto najbližšie 2roky nedostanem 😀
... chcem niečo také, len v iných farbách http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6853156&tab=12

... a do PL by som tiež nešla bez toho, aby sme nemali deti v pase zapísané, lebo ako sa hovorí "čert nespí" a nerada by som si narobila nepríjemnosti...

maca77
9. máj 2010

aj ja som videla v Jysku ružovú látku s princeznami a za výhodnú cenu 😉

gabkazabka
9. máj 2010

Bibi,nestras!musime otocit.... 🙂

zuzana612
9. máj 2010

Ahojte, ja sa hlasim z vyletu z Liskovej, oddychla som si, nasi nosili Lili na rukach cele poobedie 😀 Deti uz teraz spi a zajtra ideme domov vlacikom, hadam bude mat Matus zazitok 🙂

Gabika, kde si kupila tu latku s Macko Pooh? Lebo Matusik ma celu izbu olepenu mackom a tiez mu chcem sit zastenu ked mu vymenime postielku za postel 😉

pata31
9. máj 2010

aha, receptik na trochu ine muffinky http://www.dobre-recepty.sk/detail/5425-muffiny...
inac aj ja som si kupila latku v jysku, to este niekedy na jesen, mali v akcii, taku chrobacikovsku 😉 kuk foto...len skoda, ze teraz ju uz nemaju...inac tam maju super ceny latok, len by mohli mat este trosku vacsi vyber, lebo uz dlho maju to iste... 😉

gabkazabka
9. máj 2010

zuzi,ja som sa snazila zariadit celu izbicku s Mackom Pooh.Latku som kupila v Michalovciach,ked chces,mozem ti kupit.mali aj prekrasnu latku na zavesy,taky hrubsi leskly saten...ale uz by som tie zavesy nemala kde zavesit,lebo ma zaclonu...

zuzana612
9. máj 2010

Gabika, Matus ma zaclony, vsetky skrine olepene mackom, maly kobercek pri postielke, teraz som mu ojednala deku na postel a o chvilu ma posle aj s celym mackom do teplych krajin 😀 Este aj uchytky na skriniach ma macka Pooh 😀 Asi mam z toho vacsiu radost aj ako on 😉 Ale zastenu mu bude treba

zuzana612
9. máj 2010

Pata, budem musiet vyskusat, vsetko kde je rum musi byt dobre 😝

sophie1981
9. máj 2010

a vsetko coi nieje dobre bude dobre, ked tam dolejeme rum.... 😀 😀 ......zdar alkoholikom.... 😉

sophie1981
9. máj 2010

zuzana, zajtra nemam auto...pretoze tatik ide hned po robote do roboty.... 🙄

gabkazabka
9. máj 2010

Hej Zuzi,u nas to iste 😀 .MM ked pocuje Macko Pooh,tak prevracia ocami....a presne to iste mi povedal,ze raz sa mi Nina vyprdne na Macka a ze sa z toho aj tak najviac tesim len ja 🙄
Inac,v piatok som si urobila tu MMF hmotu z cukrikov a asi sa podarila,robila som len tak na skusku,dala som do chladnicky do sacka.Len neviem ako budem tortu potahovat po bokoch-neurobia sa zahyby?

maca77
9. máj 2010

Bibka, s tým rumom - dobréééééé 😀 😀 😀

susana28
9. máj 2010

Zuzka32 - tak bombové botasočky. Ale počkám kým dojdu tie adidasy, len vnútorná dlžka je rovnaká ako pri tých umbro, a keď jej sadnú, tak napíšem si aj o tie umbro. Ja som sa na koňovi normálne nakazila závislosťou na topky pre drobca aj pre seba
😀
Ale normálne mám z vás baby mindráky, bo tu každá je bombová kuchárka, pekárka a teraz sa dozvedám, že aj krajčírky ste poniektoré. Šak ja som ľavá aj na to, aby som ponožky zaštopkala, ich teda hádžem rovno do koša, a nikdy nemáme doma dosť ponožiek 😀. Manžel vždy sa rozčuluje, že inde sa kradne elektronika a šperky a k nám chodia zlodeji na ponožky 😀

pata31
9. máj 2010

Zuzi 😀 😀

susana28
9. máj 2010

paťka áno dobrý recept, ale to keď zjem takú mafinu, tak už za volant nesadnem 😀 Bo minule som sa opila, keď som zjedla dva bonbóny, také tie plnené likérom, nie esenciou 😀

gabkazabka
9. máj 2010

Susi 😀 .No ponozky nestopkam ani ja-rovno hadzem do kosa.A urcite si aj ty sikovna 😉

susana28
9. máj 2010

Gabi sklamem ťa, ja šikovná nie som, a je to pravda, tak sa neobesím, no nie? Mne ide najlepšie rozkazovanie, som sa mala stať bachárkou v base, to by mi išlo, nič nemusíš vedieť, len riadne buzerovať všetkých okolo 😀

sophie1981
9. máj 2010

susan.......u nas sa ponozky nekradnu, ale zasa sa stavaju sirotami......len neviem preco len manzelove 😖 😅 ....ja neviem, ci on jednu ponozku zozerie ci co s nimi robi..... 😲 ...ale tiez nestopkam...na to mame babku.....ani nesijem, nehackujem, nestrikujem,....

antoniab
9. máj 2010

ahojte
tak mi rusny vykend navstevy nakupy a kopu roboty 😝

docitat vas tak to umenie 😲
veronika ta co skore uzdravenie a potesujuce uz mame prevas botasky pripajam foto 😉

co sa tika do pl tiez som chcela brat malu ked sme sli ale ma nasi hned okricali ze bez dokladou nene 😅

gabkazabka
9. máj 2010

Mati a pre nas tie cierne Nike manzel nezohnal?

susana28
9. máj 2010

Bibka si môj človek, aspoň nie som jediná čierna ovca na koňovi 😀

zuzanale
9. máj 2010

Gabi tak asi keď nebude blbe počasie zbehnem aj do madarasu mrknúť v stredu alebo v štvrtok musim k Dr po recept a som bez auta tak Lauru do kočiara a hajde do snv busom a ak bude škaredo tak asi bratovi čmajznem auto len ja tej felde neverím 😝

Susan no ja na varenie mám vyučný list tak by bolo blbe keby som nevedela, piecť to už je nič moc take mixovane síce zvládam ale rúra na prd pečie takže možno začnem o rok keď prerobím kuchyňu 😅 na šiťie tiež nie som expert ale take rovné ako tie zásteny hádam zvládnem 😉 a ponožky ani ja neštopkám pri tej kvalite a cenách sa neoplatí ja kúpim v lidli ponožky v akcii alebo keď niekde trafím tatrasvit ...

sophie1981
9. máj 2010

a nepeciem....len mufiny......a bananovy chlieb...bo to v jednej miske upeciem.... 😅 .......ale zasa rada varim.......ale len vo vlastnej kuchyni.... 😝

pata31
9. máj 2010

haha, my zase mame ciernu dieru doma, kde sa stracaju mm ponozky 😀 😀 😀 alebo ich zhltne pracka 😝 😀 😀

gabkazabka
9. máj 2010

Nam sa straca skrabka na zemiaky....uz mame tretiu 🙄

sophie1981
9. máj 2010

zaujimave, ze stale sa tratia len ponozky manzelov..... 😀 😀 😀

sophie1981
9. máj 2010

u mna sa stracaju mobilne telefony...... 🙄 🙄 ......

anape
9. máj 2010

ahojte baby,
my sa mame nic moc, deti a aj ja sme chorlavi, ale ani sa necudujem, kedze uz tyzden takmer stale prsi... 😒 a to este ani tatina nemame doma, pride az zajtra v noci, takze zajtrajsok bude zaujimavy, hadam pride babka na pomoc 🙂

pati ja by som nesla do zahranicia bez toho, zeby som nemala dieta zapisane v pase, mohli by ste mat obrovske problemy, ako pisala zuzka...neviem ci ti ju nezapisu aj na pockanie

veronika no ta laringytida (nikdy neviem ktore ake i sa pise 😎 ) je presne o tom, ze dietatko je cez den v pohodicke, aj vecer ide spat a nic sa nedeje a v noci to pride 😒 ... dolezite je zachovat chladnu hlavu, poriesit a triast sa az potom, ked uz je po vsetkom 😉

hokej ani nepozeram, akosi ma presla chut, ked som zistila, ze tam takmer nikoho nepoznam 😒 ... som velky hokejovo-reprezentacny fanusik a viem, ze ti "moji" nebudu moct hrat vecne, ale nejako si neviem zvyknut

dobru noc

zuzana612
9. máj 2010

Vidim ze tu mate vsetci doma zlodejov 😀 U nas sa nastastie zatial nestraca nic, uvidime dokedy 😀 Ale keby prisiel nejaky zlodej a ukradol by nam bordel okolo domu, tak by som sa mu este aj podakovala 😀

Bibka, ak by si zabudla, tak ten posledny tvoj telefon je este stale u nas na jedalneskom stole, tam kde si ho v piatok nechala 😀 A keby si prides pon? Aby si nahodou u nas nestratil 😀 Teda, slubila si ze v stredu mi postrazit Matuska kym pojdem na ortopediu, tak ako odmenu dostanes naspat tvoj mobil 😉

antoniab
9. máj 2010

gabika nie tie cierne maju len 18 a potom 20 a ti si chcela 19 😅 mam v tom chaos 😝
ma ale biele a je to take cislo co niesu cierne som zabudla vela informacii ale ak by sa ti pacili zistim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre