• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
Ahojte, moje deti boli dnes zase pred siestou hore, ale potom som este nejak nataliu uspala, Matus pozeral pri nas tv, tak sme si este chvilu pospali a do deviatej sme sa vyvalovali v posteli. Zatial to aj von vypada ako tak, tak uvidime co budeme robit, aj ked sa mi klasicky zase nic nechce :grinning: Navarene mam, treba mi dat oprat a to je asi tak vsetko co mam na praci :wink:
11. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susan,šam m odhryzne palec :grinning:

ja som čitala študiu,že probiotika maju vyznam až po dobrati ATB,tak neviem
11. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka zajtra o ktorej dojst?
11. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme doma tak ak chcete dojdite..
11. máj 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som aj na mobil ale asi si ho bibka zabudla niekde co?

a kupili sme matejovi na mieri u cinaka crosky.. tak teraz chodi v nich po byte..

na krcnom vsetko dobre v piatok mame prist na kontrolu..
11. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka, mame tam ist medzi 13-14 poobede, tak nejak predtym, samozrejme ze mozte aj o desiatej busom :wink:

Veronika, Bibka ma telefon este stale u nas na stole uz od piatku,samozrejme ze uz je aj vybity :grinning:
11. máj 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved som si to mohla mysliet takze asi nepridu..
11. máj 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Deni ma nenapadlo, že malý je až taký krvilačný :grinning: Ale mi vždy bereme probiotiká ako súčasť antibiotík, tak neviem, a to nám odporučila lekárka, lebo antbiotiká ničia črevnú mikroflóru, malej sa v puse dajaké veci povyhadzovali, bruško nafúknuté alebo hnačky, veď vyskúšaj dať malému a uvidíš či to pomôže :wink:

bibka nabudúdze si zabudni u zuzany aj nabíjačku, aby ti mohla telefón nabiť a vybaviť ti hovory a sms :grinning:
11. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som mu dala prve probiotika a dnes už kaakl normálne,tak asi fakt maju význam
11. máj 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, no vidíš,len treba skúšať, tak nech ste rýchlo zdraví :wink:
11. máj 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja davam Matusovi s antibiotikami automaticky aj probiotika, jednu dobu asi 4 mesiace som mu ich davala kazdy den, lebo maval casto hnacky a pomohlo to. Teraz pomaha obycajne mlieko, to ho uz skor zapeka :grinning:
11. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa o mne..... :grinning: ....som zvedava, ked ho zapnem, ze kolko vyhraznych sms a odkazov tam bude.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

Zuzana,....na zajtra som auto vybojovala.....jupi.....takze mozme dat vylet niekam..... :sweat_smile: ...stretko na kosiarnom...v madarase......congove......ja neviem kde vsade....snad aj natankovane bude..... :grinning:
11. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nastastie.....tuk-tuk-tuk....este antibiotika a probiotika riesit nemusela......tuk-tuk-tuk.......dufam, ze este aj dlho riesit nebudem.....tuk-tuk-tuk.... :zipper_mouth:
11. máj 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi, myslím že katuška má vybudovanú takú imutu, vďaka vychádzkam za každého počasia, že ju nejaká vyróza len tak nenapadne :wink: ale takisto si ťukám po hlave, že ti ju neurieknem :wink:
11. máj 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paťka niečo pre teba, len neviem či by ste stihli vynosiť, ale šak sa mrkni
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2102228
11. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
zase vas docitavam postupne a tak aj reagujem, aby som nezabudla, co som vlastne chcela napisat :slight_smile:

tiez som bola prekvapena, ze k zubarovi sa chodi uz okolo roka, ale na druhej strane to asi ma vyznam,tak ako pise livka, ze sa nejde prvykrat ked je problem a rovno to aj boli.... mm bol s detmi u zubara cca pred mesiacom, ja som preventivne nesla, lebo pri mne sa rozmaznavaju...no a zvladli to bravurne, dokonca sa predbiehali, ze kto pojde prvy do kresla otvorit pusinu :sweat_smile: , takze fajn, asi sa my mamy zbytocne dopredu strachujeme :slight_smile:
11. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anka, ale u nás tatinko malú rozmaznáva ešte viac ako ja :grinning: tak vani sa premazuje u dr. pri nás oboch :grinning: aj preto chceme druhé dieťa, aby sme z Vanesky nemali tipického jedináčika :confounded:
11. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vies zuzi, tvoj muz nie je casto doma, tak to je zase trosku ine a celkovo su dievcata ockove....aj nasi sa s tatinom saleju, mojkaju, ale v zasadnych veciach maju pred nim vacsi respekt

inak aj nasi mali strach uz len z lekarskeho plasta,no casom to preslo, ale v najblizsich dnoch nas caka ockovanie proti zltacke,tak bude zase vsetko po starom a k lekarke budeme chodit s placom :unamused:

aj ja som za stretko, od zajtra uz davam petka do skolky, takze to budem mat jednoduchsie s jednym dietatom....pripadne mozem po ceste aj niekoho zviest, mam aj jednu volno detsku sedacku....len aby bolo pocasie dobre
11. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme teraz vstali a uvazujeme co ideme robit. zajtra ak bude pekne tak asi poobede pojdeme na kosiarny
11. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme s pjontekovcami do madarasu :wink:
11. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi612 tak si to užite :wink:
11. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, poobede by som sa na stretko pridala, ak sa nieco naplanuje :slight_smile: aj na Kosiarny by sa mohlo ist :grinning:
11. máj 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
baby idete cvicit :confused:
11. máj 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za za stretko zajtra na kosiarnom poobede..
11. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja slubit nemozem kedze idem ku ortopedovi s Lili medzi 13-14 hodinou a podla toho co ste tu pisali, tak sa tam dost dlho caka. A Bibka mi bude pri Matusovi :slight_smile:
11. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite stretko poobede?.....ked o 15, tak teoreticky by sme mohli stihat zuzana... :grinning: ....
11. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ma prsat.... :confounded:
11. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ze hlasia dazd..
11. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked nam to nevadi.....my aj za dazda sme schopne ist.... :sweat_smile:
11. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste schopne aj keby krupy padali... :grinning:
11. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok