Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
12. máj 2010

zuzinka parada

gabka - ano varil paradne,až mi sliny tiekli,len nemam rada take typy chlapov .... neviem,take biečo z neho išlo ... ee

kukulik30
autor
12. máj 2010

gabi, hej ideme....tak prid 🙂

kukulik30
autor
12. máj 2010

ja uz len cakam, kym maly poupratuje izbu a uz aj krici, ze ma ...ze mam pozriet, takze sa ideme obliekat, sup do auta a hajde smer kutik 🙂

gabkazabka
12. máj 2010

Oki,tak asi prideme,ked nas tatik hodi autom... 😉

gabkazabka
12. máj 2010

A este musim dovarit rizoto 😝

rybecka
12. máj 2010

cafte ,
takze vy idete do kutiku? 😕 zeby sme dosli aj my? 🙂 🙂 akurat vstal ONdrejko tak uvidiem pride tato domov tak mu navrhnem 😉

gabkazabka
12. máj 2010

Janka,prid,ideme aj my 😉 .Tak o 15 min.vyrazame

zuzana612
12. máj 2010

no vy ste uzasne, robite stretko len tak necakane, ste mohli necakane prist aj vcera ked sme tam boli s Bibkou 😀

antoniab
12. máj 2010

jej stretko no ale moje dieta spi v kociku tak nic 😉

veronika1982
12. máj 2010

aj my sme chceli ist ale tatik pozera hokej. tak sme sa boli pozriet na velku vodu pri hornade a potom na nakup do kauflandu a teraz sme upratovali kuchynu kedze pultik je uz hotovy..

ale na tyzden sa chystam ku gabike tak snad nam to vyjde.

a ja poznam tu blondinku z relacie bez servitky.. mala ma v lyziarskom tabore a mala som ju velmi rada a aj ona mna..teraz ma kvetinarstvo na letnej..

maca77
12. máj 2010

no ja tiež tento týždeň prvýkrát pozerám "bez servítky" ... som to doteraz nejak nemusela, také trápne sa mi to zdalo ... tá s krátkymi vlasmi a okuliarmi zas pochádza z Huty, ale býva na Hnilčíku, tak chcem pozrieť aj zajtra, čo bude ona variť ...

Zuzi, supeeer, že už Natálka nemusí mať remence... určite sa ti uľavilo 🙂

Oj zas som nevedela o stretku ... a to som cca o 17,15 odchádzala z mesta ... no nič, snáď čoskoro sa podarí 😀

gabkazabka
12. máj 2010

Ahojte,
tak stretli sme sa len ja a Livka,Janka nedorazila.Deti sa vysantili,my sme pokecali....My sme boli v kutiku prvy krat,ale urcite nie posledny,Ninke sa veeeelmi pacilo,od radosti nevedela,kam ma skor ist.... 😵 no a samozrejme-odchadzali sme s placom 🙄
Stihla som este druhu polovicu Bez servitky,celkom dobre to dnes islo tej babe a konecne nebola protivna 😅 .
Dieta mi uz spi,mm isiel kupit colu do hypernovy ku vinku a ja pozeram panelak

veronika1982
12. máj 2010

mne zase liezlo na nervy to ako hovorila po spissky..

my sme teraz zaspinkali a ja pojdem tiez pretoze neviem ci som na nieco alergicka alebo co ale nic mi nie je a z nosa sa mi leje.. ej aj sa mi to rymuje...

denisocka
12. máj 2010

no , po spišsty trepala uplne hnusne,až ja som sa hambila 😖

sophie1981
12. máj 2010

caute...dieta spi..konecne....ako sme odisli od zuzany, vzala ju von babka a vratili sa s placom...vraj revala cely cas...neviem co madam sadlo na nos....iba na mne bola nalepena..... 😝

som aj ja kukla na nete bez servitky......ten chalan co varil v pondelok mi je znamy velmi....neviem ci nie z roboty..... 😒 ....no a Milku z Huty pozname....mamina kamoska.......a jej manzel pochadza z Hnilcika.....takze s nim je mama tiez kamoska...zajtra musim kuknut, ako im to pojde.....inac jej manzel uz bol na markize, ak niekto pamata, mu ukradli tazne kone....ale to uz bolo davnejsie.....

sophie1981
12. máj 2010

a ta spiscina mi prisla trosku trapna....aspon keby dobre vedeli recovac.... 😒

maca77
12. máj 2010

to máte pravdu s tou spiščinou ... keby sem tam dačo zapotili, tak to by bolo OK, ale také celé debaty, to bolo o ničom ...

Bibka, to si pamätám, keĎ im tie kone ukradli ...

anape
12. máj 2010

ahojte baby,
pozeram, ze som zase presvihla stretko... 😒 , ale asi by som aj tak nedosla, lebo som bola sama s oboma detmi a to by som mala v kutiku co robit,lebo oni potom utekaju kazdy na inu stranu 😅

zuzka to je super, ze uz mate tie remence dole 😉

ja bez servitky pozeram tak sporadicky rano pri ranajkach...pacilo sa mi ako varili teraz ti dvaja chlapi, mohlo to byt fakt chutne..... akurat mi liezla na nervy ta mlada z bystrian, ved ona vkuse kritizuje a vymysla....ja nemusim take typy co vsetko ofrflu 😝 ....mne by to tam chutilo uz len preto, ze sa niekto snazil a navaril a pekne naserviroval 🙂

denisocka
13. máj 2010

ja keby bola v bez servitky,tak by som hovorila pekne,po slovensky s tým naším zaťahovaním a sem tam by som ako sa popznám povedala - ty glupa, co ci dziga, daj het ... a take hefty 😀

veronika1982
13. máj 2010

dobre ranko.. tak nase spanie do rana do osmej je uz za nami..asi mu opat zacnem davat dithiaden 😀 😀

aj ja toho prveho chalana poznam a neviem ci niekde nerobil casnika alebo ci nechodil na strednu so mnou...ale vraj teraz rob nieco s plienkami nie? lebo zaciatok som nevidela...

ja kebyze som mala natacat tak neviem co by som varila kedze moje schopnosti su take ake su.. ale urcite by som im ponukla typicke nase jedlo ako su halusky, pirohy atd..ved aj oni maju chut na nieco mucne a vzdy maju masko..

zuzanale
13. máj 2010

Ahojte baby no ta mlada baba v bez servítky no koment leze i na nerv take typy nemám rada ..... ta spiština je taka nasilu jedine Martin sa nesnaží ten rozprával tak vcelku normálne ale na ňom ma zarazilo a ak ma niekto inú vedomosť tak ma opravte ale ak niesom úplný sklerotik ta on nemá žiadnu hotelovú školu ako uviedol na začiatku chodil na SOU obchodne v tej dobe ako ja aj končil v ten rok ale ako predavač 😕 normálne musím pohladať pozdravy čo mám u našich na povale dakde

zuzanale
13. máj 2010

Veronika díler plienok a pred pár rokmi tuší pre cocacolu dílera robil.....

sophie1981
13. máj 2010

caute...
ja akurat kukam televizne noviny.....a normalne mi rozum zastavuje, ze ake prispevky.....chalan honici si na hodine informatiky, ukradnuty bankomat, okradnuta OMV,...ale najviac ma zaskocil trest zlodejicka zlata od starsich dam, ze 3x a dost, mal dostat dozivotie, vdaka nejakej novele zakona siel len na 24 rokov....akoze nieze by si zasluzil trest, ale za vrazdu idi na *5 rokov a vsetci sa tesia na ako dlho.....a on na 24 rokov......a podaktory si doteraz veselo uzivaju slobody......neskutocna spravodlivost..... 😝

sophie1981
13. máj 2010

zuzanale...bongooooo, od cocacoly ho poznam.... 😉

veronika1982
13. máj 2010

joj my sme dnes nervny...to bude den..

veronika1982
13. máj 2010

kde kupim matejovi gumaky?lebo ma nebavi sediet doma a v kociari tiez nechce byt..

sophie1981
13. máj 2010

vo velise som videla nejake detske..ale neviem cislo...ale na nete najdes urcite....aj take mini...

lubkatobi
13. máj 2010

Zuzi, to je supeeeeeeeeeeeer, ze ju uz mozes paraaaaaaaaaaadit... uzi si tooo

my sa este musime dockat dievcatka, (snad sa ho raz dockame🙂, aby sme mohli aj my paradit do saticiek a sukniciek

veronika1982
13. máj 2010

vsade maju velke cisla....

lydia22
13. máj 2010

Ahojte tak my hore od siestej ale teraz Tomasko zaspal bol nejaky unaveny.dnes nas caka poradna,dufam ze neschudol bo teraz menej papa.zatial sa ukazuje slniecko tak uvidime ci a kedy zaprsi,vcera som sa s malym prechadzala v najvacsom lejaku lebo spinkal a pekne dlho-2 a pol hodiny.tak pekny den vsetkym.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre