Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
29. apr 2009

ivane som rano pisala tak bola 5 v poradi ale ze sa ozve kdyby neco.. tak tiez som zvedava. uz chcem aby to mala za sebou..

anape
29. apr 2009

ahojte kocky,

konecne som sa sem dostala... vcera sme sa cely den s Viki flakali a vecer ked deti zaspali, tak uz sa mi nechcelo zapinat pc... chcela som si dokazat, ze nie som zavislak 😀

anape
29. apr 2009

bibka ale nestras patu 🙂 , ono to je individualne a snad to u patky nebude az take hrozne, kedze uz je v 7tt a je to este len prva nevolnost
mne pri Petkovi nebolo absolutne nic, akurat som marodila, lebo som mala nizky tlak a kedze mi trebalo vstavat rano o 5tej a hodinu cestovat do KE, tak som to vzdala a polihovala som doma takmer polovicu tehu... no a pri Viki som zase nemala cas sa sledovat ako sa citim a tak, kedze ma potreboval a stale zamestnaval Petko, no ranne nevolnosti ma tentokrat neminuli... uz vtedy, som mala tusaka, ze ci to nebude ine pohlavie, no vsetci ma presviedcali, ze to bude zase chalan a aha ho, mala som dobreho tusaka 🙂
bola som presvedcena, ze pri dievcatach sa zeny citia horsie a viac zvracaju... aspon "vyskum" z mojho okolia ma o tom presviedcal, no katka mi to vyvratila, kedze ma dvoch chalanov a tiez mala nevolnosti 😕

pata31
29. apr 2009

Bibka, nestraaas maaaa 😀 😀

anape
29. apr 2009

dufam baby ze sa zajtra stretneme v meste na tej akcii, ze sa nepobabre pocasie alebo nieco ine

akosi sa nevieme stretnut, ale ked vy chodite vonku dopoludnia a to ja chcem dat Vikinu spat doma, nech ma aspon tento spanok dlhsi a v klude, kedze ona uz nevie vonku tak spat ako ked bola malicka...no a potom ked my vstaneme a ideme von, tak vy idete domov bubat a varit.... no verim, ze to nejako zosuladime 😉

ivana2009
29. apr 2009

ahojte kocky tak tlak je hrozny 145/95 dal mi aj listok do nemocnice ,ale kedze mam ist k novysedlakovi tak on povie ze co hoc poviem pravdu uz mam aj strach mozno preto aj ten tlak je taky aky je ak tam neostanem tak vam napisem idem sa sprchnut a letim hore pa pa

kukulik30
autor
29. apr 2009

no tak my uz sme doma, nakoniec sme zakotvili na pieskovisku a smykacke..klasika 😀

janka, veronika, tak ocakevame infosky z poradne 😉 dufam, ze vsetko bude ok

anka, a kedy ti to najviac vyhovuje?

kukulik30
autor
29. apr 2009

ivka 😕 coze, tak to je lepsie, ked pojdes do nemocky, neboj, oni uz tam s tebou niecom urobia, pri najhorsom bude cisarak

ivana2009
29. apr 2009

no ved to uz nech robia co chu idem sa ukazat a uvidim co mi povie 😉 😉 😉

ivana2009
29. apr 2009

Dakujem vam baby ,ze mi tak drzite palce 😉 😉 😉 😉 len drzte a po 13h si vydychneme

kukulik30
autor
29. apr 2009

tak moja drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a uz mas drobca v naruci 🤐

ivana2009
29. apr 2009

ojjjjjjjjjjjjj dakujem dam vam vediet tvoj mobil livka mam tak spisem 😉 😉

kukulik30
autor
29. apr 2009

uz ho tam mas IP 🙂

kukulik30
autor
29. apr 2009

jaj sak ty mas moj mobil, ja som dilinko ja som poriadne neprecitala, vidis, aka som roztrzita..mam uz nervicky aj za teba 😀 😀 😀

kajacz
29. apr 2009

ivana- držím palce... 😉 bude to dobré...ja som mala vyvolaný porod pri Šimonovi tiež kvoli vysokému tlaku...

anape- u Samka som prezvracala skoro celé tehotenstvo...dokonca som asi v 5.mesiaci ležala v nemocnici na infuziách, že som nepriberala...u Šimona to už nebolo až také strašné, v druhom trimestri to prestalo...

slaviq81
29. apr 2009

Tak ako to vyzera s Ivcou? 😕 😕 Som naramne zvedava 😀 😝

sophie1981
29. apr 2009

aj ja som zvedavaaaa...janka, veronika, ivka........ 😕

patulka, ja te nestrasiiiim......len opisujem svoj priebeh...ale neboj, zakazdym, ked som objimala zahodovu misu alebo naplnala sacky na ulici, stale som mala taky hrejivy pocit, ze to koly tomu ze som tehulka.... 😵 😵

taaak, lichvara mam za sebou...ak neprestanem spinit, tak o tyzden zase k nemu a uz to ako vravel budeme riesit...som sa uz aj povyzvedala ohladne druheho baba, ze kedy uz mozme...tak ze odporuca 3 mesiace po porode, ale ze nemam byt sklamana, ak sa nebude darit, ze pocas kojenia to ide tazsie.... ☹

rybecka
29. apr 2009

Cafte,
tak vaha 4800g, dlzku neviem lebo nas nemerala 😕
Jaj Ivka sla hore no ten tlak ma vysoky myslim si ze dnes babo pojde vonku drzim palce.Potom piste ked bidete nieco vediet.
a co zajtra aka to je vlastne akcia?JA NEVIEM CI TO ZVLADNEME VSETZCI TRAJA ZA mATEJOM TREBA UTEKAK joj Matejko mi stlacil CAPS lock tak pisem velkymi jak dilino 😀

medulka986
29. apr 2009

Ivka ide domov a ráno sa hlasi na prijem 🙂 juuj,dufam,že budem pri tom,zajtra slúžim 😀

medulka986
29. apr 2009

Janka,gratulujem ku Maťkovej váhe,dobrá dojka 😉

rybecka
29. apr 2009

Dakujem medulka 🙂 ,
ved papa stale ale uz zaciname mat aj nejaky ten rezim kazde 3 hod.

rybecka
29. apr 2009

Takze Ivka, zajtra nastupuje ktovie ci to bude zajtra alebo az 1 maj 😉

kukulik30
autor
29. apr 2009

caute, no ta ako ste dopadli, idem vas precitat 😉

medulka986
29. apr 2009

janka,sorry,Ondrejko pekne priberá 😀 😀 😀

medulka986
29. apr 2009

už si to motám,tolko mladencov tu máme 😝 😀

kukulik30
autor
29. apr 2009

jaj tak Ivke zajtra budeme silno drzat palce, super dalsi chalanisko na ceste za svetlom 😀

ivana2009
29. apr 2009

Ahojte bude to zajtra mam zobrat o 4h rano tabletku a o 7.30h tam mam byt vraj to uz je cas aj spinim uz od kedy ma Lichvar pozeral tlak som mala 140/90 tak vraveli dnes oddych relax a zajtra ideme na to 😉 😉 a dr Novysedlak ostava 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
29. apr 2009

ivka,no tak si sa dockala 😀 😀 😀
a dr . Novysedlak fakt ostava ??? tak to skvela sprava, velmi sa tesim 😵 😵 😵

slaviq81
29. apr 2009

Jej, tak zajtra bude dalsie babatko 🙂 😵 Nakoniec mame styri aprilove 😀

Lara poobede zvracala 😔 Naposledy som nevedela z coho, ale teraz uz viem. Z kuraciny 😠 Takze nadalej pokracujeme len so zeleninou, uz mi to pride take jednotvarne 🙄

veronika1982
29. apr 2009

medulka nejako vam matkovia utkveli v pamati... 😀 😀

ivi drzime palce.. myslim na teba.

my sme dnes boli aj na prechadzke ked sme sli do poradne.. krasne teplucko bolo.. a hadam nam to obidvom prospelo..

idem pozerat modre z neba a bubat. tak sa majte a zajtra tu hadam pribudne matusko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre