Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
18. máj 2010

joj dnes utorok?....dofrasa...som myslela ze pondelok..... 😝

kukulik30
autor
18. máj 2010

😀 aha..takze si dosla 😀

rybecka
18. máj 2010

Bibka to sa uz tancuje super mala si vidiet tu napraskanu skolu v Smizanoch?
ked sa naucis kroky tak to potom ide ako po masle len dnes bola ta zumba divna ani mne to nevyhovovalo niekedy je aj lepsia
😉

veronika1982
19. máj 2010

dobre ranko.. takze na zumbe ste sa mali super...

ideme sa obliekat a ideme do popradu a pochodime po obchodoch.. mame doma od svagra akvarko a uz 3 rybycky v nom a prezili noc tak im ideme dokupit rastlinky...a dura mam ako pomocnika v kuchyni..

zuzana612
19. máj 2010

Ahojte, ja vas obdivujem, ist vecer skakat, ja som rada ked lahnemo osmej do postele, klasicky som zase nedopozerala zahradu lebo som pri nej zaspala 😀 Ale aspon noc bola dobra, Lili bola hore iba 2x, ale ten jej kasel sa mi nepaci, som zvedava co nam zajtra povie dr 😖 Matus zase vstal cely precurany, som povedala ze uz mu nedam pred spanim mlieko lebo potom len cura a ja nerobim nic ine len periem. Ale on je zvyknuty na to ze dostane do postielky mliecko 😖

Dnes k nam pride starka, mala ist do roboty ale maju malo ludi tak je dnes aj zajtra doma, a kedze zahrada je cela premocena, kuchynu dokoncenu nema, okna tiez este neprisli vymenit, tak ze nas ide pozriet. Aspon si oddychnem, teda porobim si to co mi treba a co sa pri detoch neda 😀

A cez vikend som mala ist k nasim synovcovi na prijimanie, ale daniel hra v nedelu futbal v kosiciach, doma u nasich je aj tak bordel, tak nakoniec nejdem, pojdem az ked vsetko dorobia. Len som chcela ist do PL, pokupit nejake veci, maso, ale pojdem az potom v juni.

gabkazabka
19. máj 2010

Ahojte,tak dnes zase na prd den... 😒
Co budete robit?Ja asi potriedim Ninkine zimne a letne veci a odlozim tie,co su uz malicke...A vcera som vytiahla sandalky,co som jej kupila na leto a zistila som ze su LTT 😖

sophie1981
19. máj 2010

Zuzaba, tak dnes nepridem, ked ti mamka dojde..... 😉 ........

inec dobre ranko...na moje prekvapenie, som upln e v pohode vstala z postele..... 😀 ......

pocasie na hovno...ja neviem co budem robit..... 😒

zuzana612
19. máj 2010

vsak kludne mozes, ale keby si chcela zajtra, tak by si mi postrazila matusa 😀 lebo mama chce ist okolo obeda domov 😖

sophie1981
19. máj 2010

ok, tak dojdem zajtra..... 😉

zuzana612
19. máj 2010

ale dnes pojdeme asi do madarasu ked sa matus naspi

lubkatobi
19. máj 2010

bibka, na akej zs je zumba? ja by som sa mozno aj sla mrknut...a o ktorej a kedy?

a neviete o nejakom tanecnom aerobicu na Mieri?

o dva tyzdne mame ist na svadbu na Oravu... a este nemam saty... kde by ste poradili kupit spolocenske satyyyy?

denisocka
19. máj 2010

ahojte,ja tu len tak vtrhnem,chcem sa opýtať či niektora nemate volny DM kupon na denny krem Garnier - cena tam je niečo okolo 3€ .

antoniab
19. máj 2010

ahojte

dnes mame zas jedno krasne pocasie 🙄 🙄
este ze sa mi polepsilo este ten nos a bude to fajn 🙂

joj uz 3den zavreti doma este ze ideme dnes ku doktorke aspon nejaka vychadzka 😝

antoniab
19. máj 2010

lubka ja som si kupovala v PL a sestrenky boli 2tt dozadu a kupili este krajsie nez ja 😝 ale pacia sa mi aj satky na spisane niesu drahe a jednoduche nie tie torteliny a tiez pekne a dobre ceny maju jak bola skola ale neviem jaka 😀 jak je posta na tej strane potom je tescoma a potom obuv tusim fantasi a ked vojdes do obuvy tak na zaciatku je obuv a vzadu maju odevi tak tam sa da tiez vybrat potom sa mi pacilo uz len v pp no ale na moju vychudnutu postavu bol problem vobec nieco zohnat
ja mam este menej nez pred tehu neviem co sa deje potrebovala by som aspon 3kg 😅

gabkazabka
19. máj 2010

Jooooj Mati....ja ti dam zo svojich kg kolko len chceeees 😝
Lubka,vcera som bola v Orsay v Madarase a tam mali celkom pekne...a vlastne este tam su nejake butiky.....mozno aj v nich by boli 😉

lubkatobi
19. máj 2010

a kde v PL? 🙂 vdaka za info pri tej obuvi, pojdem mrknut...

ja ti tie 3kg rada darujeeeeeeeeeeeeeem🙂 a navzdy 😀 😀 😀
a budeme spokojne obidve 😀 😀 😀

lubkatobi
19. máj 2010

dik, gabi, skocim aj tam mrknuuuuuut 🙂

mata, tak 1,5 kg ti dam ja a gabka ti da tiez 1,5 kg 😀

mozbyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyt? 😀

antoniab
19. máj 2010

joj ta poslite 😀

gabika presne v madarase orsey a este oporti obuve tam maju tiez polske veci
v PL sme boli na trhu novy targ 😉
ja mam taketo 😉

lubkatobi
19. máj 2010

jeeeeeeeeeeej 😅

gabkazabka
19. máj 2010

Mati,kraaaaasne su.....

lubkatobi
19. máj 2010

mata, uz som ti poslalaaaaaaaaa.. len neviem, ci sa teraz vmestiiiiiiiiiiis do tych siaaaaaaaaat 😉

veronika1982
19. máj 2010

mati krasne saty...

my sme uz doma z pp a v tescu sme minuli mailand. mali tam super tricka a akcie tak som si kupila 3 tricka a jedny kratasy a matejovi gumaky a body a samozrejme aj rastlinky do akvarka.. matej cely cas sedel v tom voziky auticko a soferoval...kebyze mam viac penazi tak vykupim pol tesca lebo fajn veci na leto tam mali..

ja si idem na svadbu pozicat saty. raz som mala pozicane zo salonu jasmine a boli super. tak pojdem zase pozriet nieco ine...a samozrejme aj na svadbu som mala z toho salonu..takze sa nebudem trapit kupou pretoze ich aj tak nevynosim...

gabkazabka
19. máj 2010

Veronika,mozme odlozit kavu na bud.tyzden?MM este stale hnackuje,tak aby ste nieco nechytili....aj ked my sa tomu nejako uspesne vyhybame,ale predsa jeden nikdy nevie

gabkazabka
19. máj 2010

Inac my vzdy v Tescu minieme majland.....akcia sem,akcia tam....a 50 eur v riti 😒

lubkatobi
19. máj 2010

veronika, a kde je ten salon jasmin?
a kolko stoji priblizne pozicanie?

super, ze ste nakuuuupili

veronika1982
19. máj 2010

akurat som dnes gabi myslela na vas ze uz je streda a ze pocasie na prd takze z tohoa si nic.. aj nam to vyhovuje radsej na buduci tyzden ked bude lepsie pocasie..

lubi salon je na letnej vedla farskeho uradu v brane na poschodi.. no neviem ako teraz ale ja som vtedy mala uplne nove saty z noveho modelu a stalo pozicianie 1500 sk. hodim lin na tie saty co som mala

gabkazabka
19. máj 2010

a moja svagrina mala od nich pozicane tieto:
http://www.jasmineline.sk/spoločenské_šaty/6/

veronika1982
19. máj 2010

gabika a presne aj nad tymi som uvazovala ale potom som sa rozhodla pre modre..lebo bolo teplo a tie boli 3/4..

sophie1981
19. máj 2010

jaaj, ake pekne saticky....najkrajsie tie ruzove, co modelka sedi...len nemaju ramienka, a na moje kožky namiesto ceckov to asi nic moc nebude..... 😀 😀 ..

Mata...ty 3 kilecka dole, mne stale niekde nalepene stoja moje 3 kilka.... 😝 ....inac, akurat dnes som rozmyslala, co bude so satami na svadbu...a dospela som k nazoru, ze nic nekupujem, ak budem nahodou tehu vezmem svoje gumene natahovacie saty.....ak nebudem tehu, tak som raz sestre doniesla pekne saty na sesterkinu svadbu, tak si od nej poziciam...Zuzana isto bude vediet, ake, spolu sme ich kupôovali na Tootingu v jednom super obchode.....nieco na styl Martininich saticiek....len cipka cierna a sukna sikmo sita, zarovnana cipkou..... 😉 ,,,,takze u nas usetrene..... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre