Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
20. máj 2010

bibi ta doticna ma len 16rokov prispievala aj k nam januarovkam pod niekolkimi nickmi 😠 tak nakoniec baby zalozili sukromnu temu 😎

este ze v regionoch sa ludia prevazne poznaju alebo neni problem poznat tak tu ta len tak niekto nenapali ale spahovat moze 🙄

lubkatobi
20. máj 2010

to je strasneeeee, ako moze niekto take nieco urobit... 🙄 ...mam dost 🙄

denisocka
20. máj 2010

Antonia,aj my sme ju mali 2x v nasej teme august.

sophie1981
20. máj 2010

ona je asi ako virus.... 😝 ....ale dofrasa, zasiahnut do temy, ktora je o tej najvacsej bolesti.....to je uz chore.... 😔 ....

antoniab
20. máj 2010

no coment ludia obcas nevedia kde su ich hranice 😠

unas sa jej pacilo mat dovjicky lebo pod oboma nickami cakala dvojcata 🙄 🙄

sophie1981
20. máj 2010

multiple...... 😀

sophie1981
20. máj 2010

ako Timka...uz lepsie?

antoniab
20. máj 2010

bibi dik za opytanie okolo piatej jej teplota klesla no a vecer jej zas stupla tak som jej supla este polku cipku no len bola ponervozna tak nie a nie zaspat a ja zvyknuta ze dam do postielky a ona zaspi a tu nic no ale o 21.00 na rukach konecne zaspala tak uvidme ako dlho dufam ze do ranna uz bude bez teploty a bude vsetko ok a v starych kolajach

a chcem uz teplooooooooooooo neviete co nam hlasia za pocasie na najblisiu dobu 😕

gabkazabka
20. máj 2010

Tak ta baba to asi nebude mat vsetko v hlave v poriadku ...... 😠
Uz som sa pytala,asi ste prehliadli......poradte,co kupit Nine na narodky ☹

gabkazabka
20. máj 2010

Uz spite? ☹

lubkatobi
21. máj 2010

gabi, mozno tu babiku, co pije z flase a cikaaaaa.. 😉 len asi je draha, ci nie? a mozno uz taku maaaa...

veronika1982
21. máj 2010

ahojte.. tak vcera vecer to bolo super len trosku hlucne pre mna...a na zimaku bola fakt zima..

matejko zaspal sam ale az o deviatej. ale ked som vystupila z vytahu tak som ho pocula az na chodbu plakat. chudacika bolelo brusko a k tomu este zacal kaslat a nakoniec nas vsetkych ogrcal a potom uz bolo dobre. zaspali sme az pred pol nocou..ale dnes je uz ok len nechcel nic teraz papat..

ja som si raz citala v jednej teme tusim to bolo mlade mamicky alebo nieco take a tiez tam baba zalozila temu a zdalo sa mi ze velmi vymysla a nakoniec napisala ze prisla o babatko a ze opusta tuto temu...

pata31
21. máj 2010

Ahojte...my dnes mame 5mesiacikov 🙂 🙂 tak mala to oslavila salvami do plienky 😀 😀
joj, ale som sa dobre vyspala 😉 jak som lahla, tak som sa az o pol jednej zobudila, ani neviem, ako som malu medzitym kojila 😅 no a teraz sme spali do siedmej...
inac ta baba bola aj v nasej teme vianocne darceky....mala strasne vela nickov...nechapem take osoby... 🙄

veronika1982
21. máj 2010

tak malej tamarke prajeme vsetko naj naj..o chvilku bude mal pol roka..

susana28
21. máj 2010

Ahojte babky 😉

Ináč mňa skoro včera drblo, keď pred desiatou mi namiesto ordinácie naskočil monoskop, a o polnoci ma vani zobudila, že chce mliečko a zistili sme, že na hornom poschodí, nám síce ide elektrina ale zásuvky nie, tak sme maturovali pri zohrievaní mlieka na šporáku, prv bolo stále vlažné a zrazu zas horúce, takže ochladiť sme ho museli, a situácia sa opakovala ešte pred štvrtou, a zásuvky furt nič, tak som zvedavá, či sa všetko v mrazáku nezopsulo. A elektrina naskočila až o osmej, ten náš kozí vrch to je fakt prekliata dolina 😒 Vy v hute ste na tom boli jak? a myslím, že aj tarča je tak napojená ako my, nie?

A čo sa týka toho vymeteného dievčaťa, tak to bude fakt narušená osobnosť 😒 Ináč ja si myslím, že takýto ľudia, podobne bibka ako tie mladé baby, čo ohovoria ešte aj mrtveho v truhle, sú ľudia, chudobní na vlastné životné zážitky, a tak si musia vymýšľať alebo prežívať životy iných 😒

antoniab
21. máj 2010

dobre rano 🙂

my uz nemame horucku jupi jupu noc celkom ok len sa mala ztrhavala zo spanku no mame to zasebou
aj slniecko vykukuje zeby sa konecne vycasilo 😎 😎

tu je kolko mala ta baba nickov 🙄
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/

gabi ja si myslim ze deti najviac potesi hracka ale zalezi natom co ma nema a co ju bavi 😉

susana28
21. máj 2010

Maťka tak super, že je timka už ok 😉

Gabika, ono pri deťoch to je strašne zložité, naša má všetko možné a najviac ju bavia, metly, vysávač, hrnce, varechy, atď........

ale skús niečo ako trojkolku, čo využijete aj vonku, alebo mne sa páčilo ako veronika poriešili klasickú hojdačku, ale majú ju zavesenú v byte 😉

gabkazabka
21. máj 2010

Ahojte,
tak konecne neprsi,my sa chystame do mesta,neidete niekto?Dakujem za rady.....metly ma,vysavac tiez,aj trojkolku,aj babiku co cika....chceli sme lego ale minule tu bola kamoska z MI a doniesla jej....,kuchynku ma,kociarik ma....fakt neviem co tomu dietatu kupit.....nemusi to vobec byt draha hracka....
Mati,super,ze ste uz bez horucky 😵
Patka,Tamarke vsetko naj 😵

maca77
21. máj 2010

ahojte

u nás blbá noc ... bola som pri malej medzi 22,00-4,00 h. 6krát ... ešte aj ten drobec v bruchu vystrájal, medzitým sa mi hlúposti snívali ... tak som viac unavená ako večer keď som ľahala spať 😒

... obed sa už našťastie varí, o 12-tej idem busom s malou do mesta, tam nám MM nechal auto - lebo dnes "gulášuje" ... takže pôjdem odviezť Adama do ZUš-ky a 2 hodiny mám na vybavovačky po meste ... len dúfam, že pršať nebude, kedže aj Tami bude so mnou ...

Gabi, s darčekmi je to niekedy fakt ťažké 😅 napadá ma napr. kuchynka alebo Tami rada vysáva s detským vysávačom, prípadne nejaké drevené puzzle resp. také vkladačky, tie sú u nás v obľube ... ja by som ešte napr. kúpila aj odrážadlo - bicykel bez kolies, lenže Tami sa poblízku nemá kde na tom voziť 😒

maca77
21. máj 2010

no pozerám že moje typy na hračky boli zbytočné, keď všetko už má 😀

maca77
21. máj 2010

Gabi, ešte ma niečo napadlo - tabuľa na kreslenie ... páčia sa mi také, kde sa dá kresliť z jednej strany kriedou a z druhej strany stieracími fixami 😉

gabkazabka
21. máj 2010

🙂 ...Maci aj tak dakujem.....pojdem dnes nieco popozerat do Darcika....snad najdeme nieco ....

gabkazabka
21. máj 2010

Noooo,ta tabula nieje zly napad 😎

susana28
21. máj 2010

Gabika keď som hovorila o metlách, vysávači atď, tak som myslela, že vaneska sa hrá radšej s dospeláckymi vecami ako s hračkami, a tiež máme detský vysávač, kuchynku, auto, motorku a neviem čo všetko. Tak som sa rozhodla, že najbližšie keď bude mať sviatok, čo je 25.5, je vanesky, tak ju vezmem do dráčika a nech si vyberie čo sa jej bude páčiť 😉

maca77
21. máj 2010

Gabi, tabule som videla aj v Domine 😉

gabkazabka
21. máj 2010

oki,zajdem do Domina 😎
Susi,ja by som ju nemohla tak vziat do Dracika nech si nieco vyberie,ona este tak nerozmysla,aby si vedela sama vybrat....ale ked bude mat 3.narodky,urcite to tak urobim 😉

zuzana612
21. máj 2010

Ahojte, kedze moje deti vcera uz o pol osmej obe spali, tak rano a piatej zistili, ze su uz naspate 😠 Nastastie len do siestej, a potom sme este do pol deviatej pospali. Pozeram ze sice svieti slnko, ale nad Hutou sa uz zbiera nejake ciernava, takze asi zase nic moc den. A to my chceme konecne poprekladat ploty a robit okolo domu, no da sa to 😒 Na nervy, fakt. Este k tomu Lili ma kasel, takze jej davam mukosolvan a fenistil, dufam ze do stvrtku to uz bude konecne ok, lebo na dr. v zivote nezaockuje. Ja mam tiez riadnu hrcu v krku, ledva preglgam...

Som si pozrela tu stranku co dala Mata o tej uchylacke, no vazne, ako moze niekto nieco take robit fakt nechapem, este ze sa da takym ludom zablokovat pristup, ale ja si myslim ze ona si nejaky sposob za zase najde ako sa sem dostat

gabkazabka
21. máj 2010

a slnko je zase fuč ☹

sophie1981
21. máj 2010

caute....

ja som sama doma....tatik vzal &katku do markusoviec(na mna sa vysral, ze si mam oddychnu 😝 ), dedo siel vybavovat, tak som oprala upratujem a nudim sa ako pes.... 🙄 ....nervy natiahnute ako cverny, kedze sa bojnim ci katka nebude revat v Markusoivciach...predpokladam, ze zaspi v aute po ceste spat.....takze moj rezim bude zasa v ......poobede odide manzel do roboty a mne ostane na krku umrcane dieta...... 🙄 🙄 🙄 ...aaaaaaaa

este aj slnko je v riti het....som sa rano aj cudovala, co to za zlta gula na nebi........som to nevidela uz dlho...na 🙄 stastie sa to schovalo..... 😀

zuzana612
21. máj 2010

takze vas dnes bibka asi cakat nemame, co 😀 Nieze by si bola rada ze mas chvilu pre seba, uvarim kavu, sadnem v klude na net 😀 to su moje chvilky preseba 😀 Tda s cajom v mojom pripade, alebo colou. Ale dnes ked budu deti spat, ak budu naraz, tak idem vyskusat urobit chocolate chips cookies, viem ze take na ktrych som bola zavisla v UK z M and S nebudu, ale mozno budu dobre 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre