Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
26. máj 2010

oj to az tak je z jozkom zle?a nepojedol daco?

sophie1981
26. máj 2010

nooo, ved si na dovolenke, ta co, neuspis dieta na rukach?.... 😅 .....ne, neboj sa vratite hned do normalu ked vyzdraviete... 😉

ja viem ci je to az take zle....ale tvary sa ze ano... 😅 ......

veronika1982
26. máj 2010

nejdu mu nahodou zubky? 😀

susana28
26. máj 2010

Baby, poraďte, čo svokrovi k 60-tke? Manžel doma nebude, a ja sa na oslavy do humenného sama trepať nebudem. Aj tak je to v reštike okolo 60 ľudí, nikoho okrem svokrovcov, švagrín a švagra nepoznám, tak by som sa tam zdivela. a darček by sa patrilo poslať, nie? Tak som rozmýšľaľa, že napr. cez kvety.sk, buď kvety? nejakú voňavku? fľašu 12 ročnej wisky? Alebo čo chlapovi v takom veku?

zuzanale
26. máj 2010

Ahojte ja som dnes u našich doma by som asi rušila nervy duplom mm predvčerom strávil 3hodky na pohotovosti a dneska od rána je na neurologii a ešte ho ani nevyšetrili jedno čo je isté je že má zápal tvároveho nervu a ochrnutú polku tváre ako to mienia riešiť netuším ... normálne neviem čo mám plakať stresovať nervačiť či čo .....

Susan pošli obálku my sme tak poriešili aj našim teraz na 50tku a pokoj oco si doložil a kúpil novú kosačku :D

susana28
26. máj 2010

Zuzka LE - tak aj vy máte doma maróda 😖 Kriste a jaké dignózy, tvoj manžel zápal tvároveho nervu, bibkin na infúzke, kôli dehydrácii. Ktovie ako sa má zuzka32 po tých včerajších teplotách? 😒

Zuzka a koľko mám asi poslať? Stačí 50 eur alebo radšej 100 eur? Vy ste koľko poslali?

kukulik30
autor
26. máj 2010

bibka...Jozko je dehydrovany 😕 😕 ...cipana, ta to jak 😅

zuzile, panecku 😕 ☹ ....zapal tvaroveho nervu 😕 to nie je sranda...a nevies nic viac?

zuzanale
26. máj 2010

no susan diagnozy jedna lepšia ako druhá :(

a my sme každému po 50€ dali ale veď sa aj mm opýtaj kolko poslať jeho otec ....

zuzanale
26. máj 2010

Livi nič neviem od rána sedí v SNV na neurologii a ešte pred pol hodkou ani vyšetrený nebol :(((

kukulik30
autor
26. máj 2010

zuzi, no super 😠 ...sak maju casu, nie? ..do kelu

zuzanale
26. máj 2010

no veď neviem či nemal ísť tu v LE radšej ale keď každý že s týmto radšej so SNV a vyzerá že tam majú času dosť.....

veronika1982
26. máj 2010

no zuzi super. tak nech len je mm v poriadku..

kukulik30
autor
26. máj 2010

no tak drzim palce,nech ho vysetrenia co najskor, ze viete, co dalej...boze , to musia byt nervy 😖

zuzanale
26. máj 2010

tak dúfam sa bojím babka mala a ostali jej následky ale to bolo xxx rokov dozadu tak hádam teraz už dr vedia čo robiť lieky berie od predvčera len čo ďalej....

kukulik30
autor
26. máj 2010

to ma zapal trojklanneho nervu?

zmogi2
26. máj 2010

tak uz sme hore,neni nic lepsie ako zalahnut k malej po pratani 🙂

zmogi2
26. máj 2010

pozeram ze neprsi,pojdem asi este vencit psa,inak mne sa paci ako sa tej mojej ludia boja a to je take tululu,tie male cuda stekaju a su podrazdene to nikomu nevadi,aj u nas je ta veverka a vraj uz pokusala aj velkeho psa aj cloveka,

veronika1982
26. máj 2010

zmogi hej a hlavne ked lahnem a o 10 min vstavame...

zmogi2
26. máj 2010

@susana28 ano byvam v bloku a mam dogu,ma doma svoj domcek a je to pes velky cize vedsinu dna spi to je u takych vsov bezne

zmogi2
26. máj 2010

@veronika1982 no ja laham ked ona leo musim ju drzat,ona potrebuje mat niekoho pri sebe,ked vstanem skor tak za 10 min. je hore aj ona

veronika1982
26. máj 2010

no tak to si aspon oddychnes pri nej...

zmogi2
26. máj 2010

@veronika1982 aj hej len skoda zas ze ked chcem nieco spravit nemozem bo treba lezat vedla nej 😒

zmogi2
26. máj 2010

tak pojde niekto so mnou na tu zambu? ja som hambliva a mam problem zacat

kukulik30
autor
26. máj 2010

@zmogi2 ja to ma podobne a doteraz, ze laham zo Samkom , ale zase ked uz zaspi tvrdo, tak vstanem a robim si svoje 🙂

zmogi2
26. máj 2010

@kukulik30 no ona zaspi tvrdo ale tak hodinu potom vstane,ak spim aj ja tak spi 2,5 hod. co potebuje a potom je lepsia

kukulik30
autor
26. máj 2010

to hej, este je malicka 🙂

antoniab
26. máj 2010

ahojte 🙂

trochen nestiham 🙄 😅 dnes sme boli na nozicky a konecne uz tam nemusime ist 😵 😵

@kukulik30 ak chces predat tie botasky tak daj vediet bibka chce presne take ale pre jozka 😉 ale tvoje mu budu male 😀 😀

veci dosli veronike 2xbotasky bibke botasky a omacky durhe dojdu az piatok hej a neviem ako lebo tento tyzden este ako tak ale buduci tyzden nemam cas vobec a potom jedine az po svadbe na stretku na ktore vsetky pozivam tak sa dohodnite na nejakom dni komu to ako vyhovuje 😉

a my sme si ulovili toto platnaky len musime donich dorast 😝

kukulik30
autor
26. máj 2010

@antoniab matka, tie botasky uz nosi moja kmotra, ma trosku vacsiu nohu, takze jej sadli ako uliate, nemas teraz nejake mensie???

kukulik30
autor
26. máj 2010

alebo botasky pre Samka na 17 cm nohu? alebo supravu teplakovu 104, na 4 roky?

sophie1981
26. máj 2010

livia, ty uz tu??....
😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre