Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
7. jún 2010

Zuzka, veď som teraz vravela manželovi, nech navrhne Petrovi v robote, aby sa to urobilo na Košiarnom u jeho uja ako minulý rok. Aj keď verím,že to bude chcel dať na Binte asi po poriadku kým je pekne.
No čo už. 😒
Ale hlavne že svieti slniečko. 😉 🙂 😉 🙂
Hneď mám lepšiu náladu.

veronika1982
7. jún 2010

Ahojte tak my sme teraz na chate vstali.vcera sme tu dosli naobed.matej sa tu vyhral,vytancoval so synovcom.vecer sme sa boli prejst pri vode tak pochodil po mlakach.teraz si uz kreslia.dnes to opat vyzera na krasny den.nahodime sa letno a ideme chytat bronz.len mam obavy z tych teplot co maju byt do konca tt.tak vam prajeme pekny den

rybecka
7. jún 2010

krasny slnecny den 😎

pata31
7. jún 2010

ahojte, tak kedy je to stretko u MAti? a kto ide?

maca77
7. jún 2010

ahojte

aj my ideme vonku, keĎ je tak pekne 🙂

antoniab
7. jún 2010

ahojte

tak ako sa tu mate konecne je povsetkom a ja budem mat cas na malu a net 😀 😀
vsetko dopadlo super az na tu vodu co nam v piatok zaliala pivnicu a skomplikovala vsetko a aj napriek kritickym podmienkam lebo nam nejde doma voda sme to zvladli super o 20.00 ked sme boli odniest domov malu tak sme si odskocili odcerpat vodu a spat ale bolo na vsetkych poznat ze su unaveny z tej vody a odcerpavania atd.

tak co kedy dorazite dnes uz asi nie neviem necitala som dozadu ale kludne odzajtra kym su este kolaciky aby sa nepokazili mozme hodit nieco aj na gril 😉

rybecka
7. jún 2010

ake stretko u Mati 😕 ?
Ja nic neviem kludne by som aj sla dajte vediet zatial tento krasny teply tyz.. nic nemame tusim len kontrolu u lekarky s Ondrikom a cistenie kobercov uz som jeden vyhodila na dvor 😀 ked je tak teplo tak ja by aj dom prevratila rada upratujem pri takomto pocasi asi som nejaka divna mam rada ked dam vsetko na slnko po tej dlllllllllllllllllllllhej zime nech nabytok nataha vonu slnka a sa mi krajsie zije a periem uz tretiu pracku vsetko davam prat deky periny pradlo no proste ide mi dnes karta 😀 😀 😅

pata31
7. jún 2010

aj ja mozem kedykolvek...

rybecka
7. jún 2010

Zienky ta co slniecko vas vyhnalo vonku 😕 😎

susana28
7. jún 2010

Ahojte 😉
Tak ja som mala dnes na prd deň, lebo včera večer ma síce bolelo brucho, ale som to nejak uhrala ibalginom, večer som zaspávala so strašnou bolesťou hlavy, a ráno som vstala, jak keby ma prešiel náklaďák. Do obedu som ležala s uterákom na hlave, nalievala sa hylakom a odskakovala na WC čo ma naťahovalo ako žabku, ešte šťstie že som mala prázdny žalúdok 😝 Tak neviem ale tipujem to na nejakého črevného bacila s migrénou dokopy. Ešte šťastie, že vaneska je taká skvelá bambuľka, nielenže sa sama vyhrala, ale ma ešte aj opatrovala 😉

Ináč všetkým veľa slnečných dní. Pa

sophie1981
7. jún 2010

caute,,,

nejako nemam cas na net... 😅 ,,......bolia ma zuby, dnes som bola vyberat nerv....ale aj tak boli, tak zajtra mozem ficat zasa k tete zubnicke..... 😝

dobra sprava...zacali sme sietkovat na stavbe, cize uz mame 2 okna s vyspravkami...a hlavnu miestnost hajzlik uz v sietke natiahnuty...takze konecne nevidim ytong..... 😵 ...juchu sa hybeme..... 😉

inac vikend v pohode....v nedelu sme boli na kosiarnom domov sme dosli ako prasata, kedze na letisku este blata a blata..... 😝 😝

veronika1982
7. jún 2010

tak my uz sme doma a bubkame..

oj bibus tak zuby ta trapia..tak nech prestanu boliet..

mati ja by som zajtra tiez dosla idem kuknut ci ide nejaky bus stadial k vam a po nas by potom prisiel mm..

maca77
7. jún 2010

Bibka až ma všetky zuby zaboleli, keĎ som si o tom vyberaní nervu prečítala 😖 mňa tak trápi jeden zub od vianoc, aj infekcie na umrtvenie mi 3x za sebou pichal a bolesť neskutočná, vôbec nechceli zabrať ... mám ísť koncom júna, tak som zvedavá ako nakoniec dopadnem ...

antoniab
7. jún 2010

ok tak kto zajtra pride 🙂 dnes sme kupili hojdacku tak sa mozu deti hojdat 😉 asi nas vela nebude ale kolacov mame dost pre vsetkych 😀

pata31
7. jún 2010

Mati a to kde byvas? ja by som prisla poobede a mozem aj niekoho zobrat...

zuzanale
7. jún 2010

Ahojte aj ja by som mohla poobede teda ak sa bude mojim ladys chcieť 😅 dnes sme boli na skok v DMku a fígel ich do auta napratať v tej pekote 😝 až k večeru vyliezli pred bytovku do tieňa medzi ostatné decka zajtra im asi bazén na balkon hodím 😎

antoniab
7. jún 2010

3 ulicka od spiskej alebo sa mozes dohodnut z veronikov a ta vie kde byvam 🙂

veronika1982
7. jún 2010

pozerala som ze ide my 15.35 od kastiela autobus ale to bude asi preplneny...matej mi teraz chodi spat o jednej do tretej. takze skor nemozem..

antoniab
7. jún 2010

zuzi ved ked mas detsky bazen dones a mozu sa clapotat unas na dvore vody mame dost 😀 😀 a dnes to otec uz aj sprovoznil takze uz funguje
a niesme ako v dobe kamennej ked sme si tahali zo studne 😝

pata31
7. jún 2010

Veronika, no ja y som ta mohla zobrat, ale to by sme museli byt tak do siestej naspat, bo potom uz davam malu spat...a tiez neviem, ako mi bude zajtra spat, ona tak vselijak, dnes mi napr. spala od pol jednej do pol stvrtej, ale pochybujem, ze sa to bude este opakovat 😕
Mata a to tretia ulicka ale vo Stvrtku ci kde? nejako som zabudla...

antoniab
7. jún 2010

hej od spiskej 3ulicka v pravo na rohu krcma saris 😀

gabkazabka
7. jún 2010

Ahojte,
Susi28....a nebude to nahodou tehotenska nevolnost? 😉
Aj ja chcem ist k Mati na kavicku 😲 ...v podstate aj by sme mohli zajtra ist.....okolo pol stvrtej mi to aj vyhovuje a mohli by sme zobrat aj Veroniku s Matejkom.....Ale potom by som musela mm poslat domov a zase naspat by musel pre mna prist.....no neviem,ani neviem aky ma plan zajtra...Ale uz by som vas chcela spoznat,ze niesom s ninou vzdy sama 😒

pata31
7. jún 2010

no dobre, dik 🙂 a kto sa este chysta a kedy?

zuzanale
7. jún 2010

😀 😀 😀 môžem doniesť aj bazén len kto ho nafúka u nás to vždy robí mm 😅 nemá nieto žabu na fúkanie? ja môžem po 15.00 to už zvyknú byť hore aj najedené obe 😉

zuzanale
7. jún 2010

ozaj Mati to keď pôjdem od LE tak to mám do lava hneď za križovatkou že 😅

pata31
7. jún 2010

Zuzi, my mame niekde v pivnici zabu, mozno ju aj najdem, tak ju vezmem...
Mata a to v tej krcme? 😕 😀 to v podstate oproti starej benzinke, ze?

antoniab
7. jún 2010

zuzi od le je to do lava 2ulicka a mm to nafuka
a pati nie to nieje oproti benzinke 😅
gabi ved dojdi aj z mm ved aj jemu mozem urobit kavicku 😉
je mi jedno kedy dojdete poobede budem doma 🙂

veronika1982
8. jún 2010

dobre ranko...ja chcem uz mat svoje auto aby som mohla ist kedy chcem a kde chcem...ale to bude aktualne asi az o rok. ha ha..

nechcem nikoho otravovat a hlavne aby sa mne niekto prisposoboval takze asi ostaneme doma alebo este skusim zavolat mm ci nas odvezie ale to pochybujem ze bude chciet chodit hore dole..

zuzana612
8. jún 2010

ahojte,

aj ja chcem kolace!!!!!!!!!! Tiez by sme teoreticky mohli poobede ist, aspon nebude Matus Danielovi zavadzat ked robi okolo domu a ubehne nam aj cas. Tiez mozem niekoho zobrat, ale max. jednu dospelu osobu a jedno dieta, kedze uz sme traja v aute 😀

Vcera sme Matusovi kupili matrac a dali sme mu ho zatial do izby na zem, pritisli koberec a si predstavte ze tam celu noc spal a spadol na ten koberec az rano 😀 A este sa v noci zobudil a pytal sa cikat 🙂

zuzanale
8. jún 2010

Mati hoď mi potom aspoň číslo domu aby som potom nezvonila susedom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre