• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
aj ona sa trápi, ide to veľmi pomaly :cry:
30. apr 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik ďakujem, no hádam to bude v pohode, do 30 týždňa to stíham.... :slight_smile:
30. apr 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby Matúško je tu, mieri ešte neviem len teraz vyšiel vonku pa potom napíšem
30. apr 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...blahozelaaaaaaaaaaaam prvaaaaaaaaa....hlavne vela zdravicka obom a aby sa cim skor spolu tesili uz doma..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matúško ma 3100g a 50 cm
30. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej..nakuknem tu a tu taka novotka :slight_smile: blahozelaaaaaaaaaaammmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice sa v tomto ešte nejak neviem orientovať....samozrejme i ja blahoželám a Matúško vitaj medzi nami... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám už aj foto je krááááááááááááásny :wink:
30. apr 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, super, gratulujeme maminke a obom zelame hlavne veeeeeeeeela zdravicka. Ninka, vsak hod foto do tvojho albumu nech sa aj my pokochame
30. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodím, len sa mi musí mala zobudiť, lebo kábel od mobilu je v spálni
30. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, uz sa tesime na dalsieho Matuska :dizzy_face:
30. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
coooooooooooze, tak skoro, ved nedavno bola otvorena na 5 a uz je tu Matusko, super, tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
30. apr 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja blahoželám :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: škoda že tu nemáme tlieskajúceho smajla by som aj zatlieskala :grinning:

Admini nedá sa s tým čosi urobiť?
30. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super super... gratulujeme k matuskovi... prajeme vela vela zdravicka a mamine aby si oddychla a rychlo sa zotavila... jejjjjjj matusko je uz na svete.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, blahoželáááááááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... prajem veľa veľa zdravíčka, mliečka a mamke tiež skoré zotavenie :wink:
30. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby foto máte v mojom albume :wink:
30. apr 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peknučký :wink: :dizzy_face: a pozerám sa mu akurát ušla taká čiapočka ako Laure :sweat_smile:
30. apr 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooooo, a ta čiapočka je dokonca moja, dala som pár vecí na novorodecké
30. apr 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len teraz som dočítala čo ste popísali

no musím sa priznať, že aj ja sa vytešujem, keď niečo objednám a potom čakám na balík jak malé decko :grinning: :grinning: :grinning:

dnes došli TAmarke topánočky

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5472181

objednala som ich tiež cez MMB, lebo v Spišskej som jej presne také skúšala v obuve na Zimnej a stáli vyše 30€ a mňa takto vyšli aj s poštovným 20€ ...
30. apr 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ešte vám musím niečo napísať ... celá vytešená som rozprávala MM, že som sa s vami náhodou stretla pred Redutou .... a on mi na to s úsmevom na tvári "héj? kobylky sa stretli?" :grinning: .... no som myslela že mu jednu uvalaším :grinning: ... kto to videl takú srandu si z nás konikáriek urobiť ...
30. apr 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca moj si zas robí srandu že či zas erdžím :grinning: ale špioniť chodí tiež :grinning:
ozaj som hodila Laurine rifle z MMA do albumu :wink:
30. apr 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning:

... bude kočka Laurika :wink:
30. apr 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca ja viem :grinning: už teraz je :wink:
30. apr 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej Livia sa hrala :grinning: zas má iné foto :wink: ale :wink: kočka ako vždy :wink: :grinning:
30. apr 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasny je Matusko, ani nevidno, ze ho tiskala Ivka, taky je vyhladeny pekny :dizzy_face:

maca, super stranka, rozmyslam, ze aj ja z nej objednam topanocky Samkovi :wink:
30. apr 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka, no zaktualnila som troska :sweat_smile: bo henta bola stara uz :grinning:
30. apr 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som nechcela napisat, ze stranka,sak to je mimibazar, ale hadam, ste ma pochopili....super inzerentka, ma velmi dobre topanocky :wink:
30. apr 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne dnes prisli tieto nohavky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5673829 tiez sa vytesujem ako mala :grinning: viac ako Samko, on ich nechcel ani vyskusat :confounded: , ale ja mu ich navleciem a hotovo, co bude spekulovat, mne sa pacia :grinning:
30. apr 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ma napadlo, ze ja mam prave asi ovu alebo sa blizi..no a samozrejme tutu- mutu bolo, je aj bude :grinning: a tak ma napadlo, ze co ak....ale ked dostanem potom decapaptyl, ci to nemoze uskodit...ja vieeeeeeeeem, ze sak doteraz nevyslo, tak je mala sanca, ale co ak nahodou...
30. apr 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj pardon, ten prispevok som chcela odoslat inde :grinning: ...to tak ked pisem do roznych tem, nema uz prehlad :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok