Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
12. jún 2010

tam ma sud mastičky nesterie,beztak som 2 už otvorila 😀 , bo jedna je krema jedna masť -ale rovnake zloženie , a tertia ostala cela.no šikovna som 😀

maca77
12. jún 2010

ahojte

dnes veru riadne horúco 😝

Adam šiel s mojim ocom na ihrisko, lebo dnes máme MDD ... Tami konečne po hodine zaspala ... ešte aj gaťky si vyzliekla, že jej je horúco, tak spí s holou prdelkou 😀

Pati, aj ja som sama, MM šiel o jednej do práce a mal by robiť do 23,00 len záleží jak to stihnú vo volebnej miestnosti ukončiť .... a ledva sme stihli ísť odvoliť ...
... našťastie zajtra je doma ... tak sa teším, lebo 3nedele za sebou bol do večera v robote ... dúfam že nebude pršať, bo budem mať hneĎ po nálade ...
...idem ešte prádlo vyvesiť, že keĎ už večer chlopa nebudem mať doma, môžem stáť pri žehličke 😅

Deni, držím palce aby to malý zvládol a hlavne nech ho to veľmi nebolí

maca77
12. jún 2010

@gabkazabka aj ja som piekla Tamke na 2 roky Kittynku 😉

denisocka
12. jún 2010

Mame to za sebou,primar aj maly boli uzasny. Teraz len place ze pindo boli,bo chce cikat

sophie1981
12. jún 2010

denisa.....tak super..nech sa skoro zahojite..... 😉

aj ja som sama...mm siel uz rano o pol siedmej na fusku......a kedy dojde neviem, kedze az v KE..... 😒 ...ale snad zajtra uz budeme spolu....a nebude prsat

denisocka
12. jún 2010

no ved, to zahojenie bude najhoršie 😖

zuzanale
12. jún 2010

my sme šli k babke a nechali tatika doma no už sme dom za chvílu decká do vane a na kute....

Deni tak vidíš už to má za sebou chudáčika prebolí a bude to ok 😉 a ano Hass je primar a ten je dobrý to je kapacita kolegyni pred rokom robil plastiku obličky .....

denisocka
12. jún 2010

zuzi,keby si nebola napísala že on je dobry,ja by ani nešla. ja som s ním najprv vyjednavala po telefone,čo sa bude diať a potom som tu napísala. no am ked sme došli,tak nas privítal s usmevom a že nič sa nebojte, fakt to trvalo chvílku a robil to s citom. už len teraz fak,nech to preboli,bo som kvoli tomu pindovi od rana na nohách,brucho mam tvrde jak kamen-ale neni to take tvrdnutie,neviem čo to je-či len stesy či nejak maly vypučeny

maca77
12. jún 2010

deti konečne v posteli, kým som sa osprchovala Adam aj zaspať stihol ... Tami má výdrž, tak som zvedavá koľkokrát bude volať raz že chce piť, potom cikať ....
... a som total unavená po dnešnom dni, do večera som bola tiež na ihrisku, zničila ma jednak tá horúčava ale aj večné behanie za Tamkou ... samozrejme kde tu spadla, tak ste mali počuť ten "koncert" vo vani... raz reval jeden raz druhý, že ho kdesi bolí, bo nohy doudierané ...
... a som sa rozhodla, že dnes kašlem na žehlenie, to by ma isto dorazilo 😝

antoniab
12. jún 2010

ahojte

deniska malemu rychle zahojenie toho som sa ja strasne bala keby bol chlapec viem ze sestrenka s tym mali tiez problemy a mali strasne krical 😝

my stale kakame uz menej tak kazde 4hodinky ale je to hrozne uvidim aka bude zas noc vcera vnoci sme si tiez hodinku v kuse odkakali mala mi tu nemliecnu kasu nechce tak sme spat na mliecku 😒 smectra moc nezabera tak som jej uz dala 2x po 8 kvapiek hylaku bojim sa jej dat viac keze je tam napisane ze od 2rokov po 15kvapiek ale v lekarny to mm dali a hovoril pre ake stare babatko aj cierny cajik sme jej dali ryzovi odvar no nejak nic nezabera ale ritulku uz mame celkom ok kedze je teplo tak sme dnes celi den vetrali a vymyvali harmancekom 🙂

dnes sme postavili bazen a napustali vodu uz len ohriat kupit malej koleso co ma otvor len na nozicky som myslela ze to bude vacsie no voda len nad kolena no pre malu to bude amerika
len dufam ze od zajtra nezacne labat aby nam bolo jasne ze bazen nam je na 2veci 😠

uz len jeden den a mm odchadza neviem ci sa radovat alebo smutit 😅 😀

zuzanale
12. jún 2010

uf konečne klud Timka cez obed nespala tak už o pol osmej pri večery driemala 😅 😀 no Laura v poslednej dobe štrajkokaz 😝

Deni primar je kapacita za ním do LE chodia z celého slovenska a kolegyňa by asi aj o obličku prišla keby nie jeho... takže fakt urologia v LE jediné odd kde je to ok a môžeš bez obáv 😉 ostatné už eee 😝

Mati tak dufam že zvládnete neboj hylak neublíži to sú len probio baktérie tie neuškodia 😉

antoniab
12. jún 2010

sa strasne bojim aby jej nezapieklo a bude opacny problem no ale to kakanie nema konca 😠

zuzanale
12. jún 2010

Mati na hylaku to je aj napísané že sú to probio a posobí aj pri zápche aj pri hnačke a ešte sa my nestalo že by z neho dievčatá zapieklo ja im ho dávam keď berú atb...

antoniab
12. jún 2010

dik tak ak jej to neprejde dam jej viac kvapiek 😉

maca77
12. jún 2010

ešte donedávna bolo na hylaku uvedené, že je vhodný tuším od 6mesiacov ... ale potom sa objavil v lekárňach od iného výrobcu a tam je už uvedené, že od 2rokov .... ja ho mám vždy doma a keď má niekto problémy s bruchom, tak vždy pomôže 😉

maca77
13. jún 2010

čafte

ta kde ste všetci? opekáte sa na slnku? 😅

lubkatobi
13. jún 2010

konecne sa ochladilo, ale to slnko sa nemuselo schovaaaaaaaat 😨

veronika1982
13. jún 2010

caute. tak my sme dorazili domov a vetrame odusu.. joj na chate bolo super. vcera sme vytiahli matejovi novy bazen a poobede ked sa zobudil tak rovno do neho skocil este obleceny, obuty, v plienke.. joj to bolo radosti. lenze potom ked sme dali aj velky bazen pre synovca tak aj on chcel ist tak sme ho tam supli a blaznili sa tam a on vsetko opakoval po synovcovi tak bol mokry komplet..ale bolo super. a prisli sme na to ze nam z neho rastie riadne sidlo. len by zle robil..

vcera sme boli aj my hned rano volit a matej im tam zatancoval, zakyval a sli sme na chatu..

mati aj my sme pouzivali smectu a ked mi dr. povedala ze mozno mu nebude chutit tak nas matej ju vypil hned naraz..a to bol este mensi ako timka..

deni tak hadam maleho uz pipik neboli.. ja tiez skusam pretahovat len neviem ci dobre robim ci mi to ide alebo nie..

maca77
13. jún 2010

mňa ide poraziť ... konečne vyšla nedeľa, že sme všetci doma, deťom sme sľúbili poobede ZOO, Tami si nachystala rožky pre kačičky ... a nakoniec sedíme doma, lebo už 2,5hod. prší 🙄 😠 🙄

veronika1982
13. jún 2010

maca u vas prsi? my sme sa teraz vratili este z vecernej prechadzky..

maca77
13. jún 2010

momentálne už neprší, tak MM zobral deti ešte trošku von, ja zatiaľ šijem ... ale o šiestej sa nám už neoplatilo nikam na dlhšie ísť 😖

denisocka
13. jún 2010

čaute,neviem či som spomínala,rano mal maly 38,7 teplotu,tak som volala zas na urlologiu, službu mal knapík-tak kazal hend prisť,že ako to že sme nemali povedane dojst druhy den na kontrolu. pinda mu zas stiahol a vyčistil,mal tam hnis - to ešte len maly kričal, to včera bolo nič oproti dnešku-ale to už zauradovalo aj to,že vedel čo saide robit. ako ho vyčistili,ta už ani nemukol. tak nas poslal na destke po ATB - dostale sme od Slugenovej zas Cefzil sirup. v lekárni som nechala za ATB a probiotika /+ šamponik pre maleho 20€ 🙄 . zajtra mame isť k polakovi zas na kontrolu,len neviem či isť zajtra či až v utorok,zas mu do toho červeneho bude šprtať 😖 a muž už je zufaly,sa "tešil" že sme to vyriešili počas vikendu a zas musi prisť z roboty skor. a vo štvrtok zas poradna, no to už fakt nevladzem , a toho mesiaca mame take vydavky , že amen - nedoplatok za elektriku,sice len 15€ ale s novu fakturu to už je 50€ , pride zas plyn vyučovanie,mužova poista 25tis v MBI , svadba , šaty a veci na svabu čo musim kupiť, krstnatu nejake prachy ked som nebola na bbirmovke - ciboha,len kotiť tie prachy

denisocka
13. jún 2010

veronika,učili ma stahovať tak,že chytiť predkožku z oboch stran oboma rukami medzi prst a ukazovak a stiahnuť dole a hned hore

sophie1981
13. jún 2010

holaaa...vikend za nami...este okupat dieta a uspat a odpadam hned v tej sekunde vedla nej.....

doobedu klasika von na preliezkach, sme sa vykaslali na stavbu, sak aj oddych treba ne?....poobede sme vzali Katku prvy krat do bazena...na Cingov...veruze super to tam je...Katka najprv revala, bo nechcela ist dnu a potom revala, ze uz ideme prec.... 😅 ......tak sme sa vysaleli vo vode, bolo tam kopec deti, tak sa spon vdaka nim &katka osmelila.....potom pizza v Jamniku.......no a som nejaka ko z tej vody,,,,, 😝

denisa, tak snad uz bude dobre.... 😉

antoniab
13. jún 2010

ahoj
tak mi dnes vonku mm sa zo synovcami vysantili v bazene potom poprsalo a potom sa tam vtrepali zas 😅
mala doobedu kakala pomenej tak som sa vytesovala ze ustupilo no a teraz sa zas rozkakala ☹ ja uz neviem zajtra odveziem mm k vlaku a potom pojdem k doktorke z malou 😖

vraj sa ma ochladit tak nam bolo uz asi priteplo co joj ja som sa tak tesila cele dni z malou vonku no co

sophie1981
13. jún 2010

jaaj, sa mi nechce ani verit...osem hodin a mala uz spi......sa uz davno nestalo....voda pomohla..... 😀 ...takze teraz idem do sprchy ja a uz teraz sa vidim ako sa klatim hned vedla nej..... 😀

zuzana612
13. jún 2010

Caute,

tak my sme mali vcera super den na akcii z Danielovej prace, prisli sme domov o osmej vecer, ja unavena ako pes, kym deti pospali bolo desat, tak sme sa dnes rano nemohli vytrepat z postele. Lili klasicky o piatej hore, nastastie sa prevalovala medzi mnou a Danielom, tak sme si este chvilu pospali 😀 Na obed som urobila iba segedin, polievku sme mali zo vcera, tak som si dala dvojhodinovy maraton v zehleni 😝 a potom som o druhej zalahla ku Natalii kedze sa schylovalo ku burke, a zobudila som sa o stvrt na sest 😀 Takze parada. Lili uz opat spi, Matus tu este pobehuje ale uz mu tiez vela nechyba a ja pojdem tiez do postele. Lebo sice poobedny spanok pomohol, este spankovy deficit je tu stale 😖

Zuzi32, mate u nas misku aj s lyzickou, cestou domov ju tu nechal Peto, myslel ze je nasa 😉

zuzana32
13. jún 2010

Ahojte,
tak super víkend za nami.

Zuzka - my sme včera odprevadili Vás, a začali sme sa tiež baliť. A potom ani neviem ako sme tam sedeli ešte do 21.00. Ale bolo super som nenormálne zrelaxovala. Naše deti ani domov nechceli ísť. Pri odchode ma Petrove deti vypusinkali.

Domov sme prišli o 22.00. Katka nám v aute zaspala tak som ju len preniesla.
Ja som prišla na to, že sme tam nechali misku aj s lyžicou. Aj som od večera MM vravela nech zavolá Peťovi, že je naša.
Ráno sme vstali, s tým že o 8.30 odchádzame do Tornale.
Ja pobalená plavky na sebe, vravím MM nech ide zavolať známym či je to tam vôbec otvorené. (lebo na nete je napísané že už je otvorené od 12.6) no a jasne, že to tam ešte nefunguje. Tak som pekne vybalila a šla nahádzať ten včerajší hnoj, po mojich "chlapoch" Tomáš sa smial že Ejo, je viacej ufúľaný ako deti. 😀
Ale našťastie sú veci opäť krásne biele.
Poobede sme chceli ísť do Tatier na Štrbské pleso, ale sa zatiahlo tak sme nakoniec nešli nikam.
MM s deťmi pozerali rozprávky, Michal čumel na futbal a ja som šla do Madarasu. Super relax.

veronika1982
13. jún 2010

aj my uz bubkame. trapia nas zubky lebo ked som mu potreba dasna tak za 5 sek. spal. sme sa pekne okupkali pretoze na chate to je len taka rychlovka v lavore a matej pocas kupania zacal hovorit nieco podobne ako "kolo kolo".. taky podareny bol..

a idem aj ja pod sprchu a hadam ma prestane svrbiet chrbat kedze ta moja alergia je z roka na rok lepsia a lepsia..

sophie1981
14. jún 2010

dobre ranko......aj ked nad matku bozu to vyzera na noc, taka ciernava.... 😝

inac noc u nas katastrofa, katka sa rozhodla, kedze uz mlieka v cici neto vela, ze si bude pre zmenu dudulikat namiesto cumla.....tak sa citim ako znasilnena, ma taaaak bolia cecky...... 😝 .......joj.........

stary siel na fusku.....sak co ine.,..poobede do embraca...som zvedava, kedy sa zasa zlozi a pojde na infuzku.....zacina strasne koketovat z myslienkou ist este von .....do uk....a mne sa tak nechce..... ☹ ....ked si predstavim to papierovanie zasa..... 😝 .....tak uvidime, snad z toho vyspal...lebo sama tu ostat nechcem, to budem musiet ist s nim..... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre