• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
@veronika1982 neviem taky postup mi povedala tak som urobila no a zajtra budu vysledky :unamused: dufam ze potom jej da nejake atb. a bude tomu vsetkemu koniec ona to posielala na rozbor na rotavirus aj vy ste to na toto mali :confused:

ja som v tom sekaci tiez rat bola a nejak som nic nekupila :unamused:
16. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antoniab u nas boli vysledky v poriadku a tak sme to neriesili. kakal po kazdom kojeni a potom to prestalo ked mal asi 4 mesiace..no ved uvidite ake budu zajtra vysledky. len nech su v poriadku.

aj ja som tam bola a bolo tam vela ludi. vcera som bola tu u nas na zapade a matejovi som kupila rifle za 0.99 eur
16. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika1982 aha no my mame zaden tak 20pokakanych plienok teraz sa tak drzime predtym ich bolo aj viac uz to trva pridlho :angry:
16. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto vyzera nasa kaka :frowning2:
16. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o kolkej je dnes zumba :sweat_smile:
16. jún 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumba je dnes o siedmej na mieri v bdsk nd agromilkom
16. jún 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antoniab no mati nevyzera to dobre.. :frowning2: ta krv ma tam vystrasila
16. jún 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati,ja by som to nenechala tak a isla k Dr.este raz,hoci este niesu vysledky :astonished: .Fakt to nevyzera dobre.Ved ked ma dospely hnacky tak je to hrozne pre organizmus nieto este pre take male babatko....a trva to uz dlho...nemozes zavolat Dr?
16. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec neviem kde to je ale o siedmej je dobry cas :wink:

@veronika1982 no veronika neni niekedy je viac zelenho inokedy cerveneho :unamused:
16. jún 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tobiho som dnes nasla pod radiatorom a buch..asi si udrel hlavicku, ale neplakal, ako som ho vzala na ruky, tak snad je to v pohode, nie? :confused:
16. jún 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to je od stvrtka a posledne 2 dni aj takto krvave som tam bola pondelok a vcera a zajtra mam volat ze co ona musi vediet ze co to vlastne je aby vedela ako dalej takze este vydrzat do zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antoniab je to na zaciatku Mieru, pri obchodnom stredisku, Agromilk vidno z cesty a potom treba ist hore schodmi a tam to je..
16. jún 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, Mati, ta krvava plienka nem dobra.....a ku komu to vlastne chodis?....sa mi nechce verit, ze pri takomto niecom nepoziadala doki o urgentne vysledy.....ved krv u tak maleho babatka nem normalne...u dospeleho nem..... :confused: ......a to vam ani nic na to nedala?....co vravela....
16. jún 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pondelok sme nemali tolko krvy ked sme tam boli vcera to uz bolo castejsie a dnes :unamused:
kazala nam papat ryzovy odvar banan s ciernym cajom smectru kvapky biogara a na krv kanvit ked je to vydrazdenim konecnikom ale ono to uz nevyzera ze to je len vydrazdenim konecnikom :unamused:
chodime k Urbanovej na detsku polikliniku ona ju aj prezrela vsetko povedala ze je zavodnena dobre
ono mozno by to bolo ine keby mala bola nejaka ina ale ona je v pohode smeje sa papa aj cajik neni ani urevana au na vcerajsi vystipani zadok ani malatna nic len kaka a kaka a raz vodnate raz hlienove raz krvave a tak dokola raz je toho vela raz len taky trocha ako na fotke
16. jún 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati,je pravda,ze ked tak casto kaka,tak moze mat malilinku trhlinku na konecniku a preto ta krv.....ale aj tak,urcite za nou zajtra zajdi..
16. jún 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zajtra sme dohodnute ta ci tak a mala ma zlatu zilu pomne sa divim ze jej este nevyliezla ked bola mensia tak pri tuhsej stolici jej vysla furt
16. jún 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antoniab jaj,mate trápenie :pensive: hadam zajtra sa bude vedieť z čoho to je, ôpozitivne " je že to nieje čierna krv ,ale čerstva,takže niekde z konca konečníka,kludne aj z podraždenia pri tej hnačke . my teraz berieme atb a zainvestovala som do probiotik Infant dophylus a nelutujem tých 11€ , maly prvy krat pri atb nema hnačky , normálne zízam . mali sme aj biogaiu ale ta vydrži 21dní presne a toto vydrží pre velke dieťa 2x denne celý mesiac a pre male babatko do 1r. na 2 mesiace ked berie 2x denne ,alebo na 4 mesiace ked berie klasicky 1 odmerku denne
16. jún 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antoniab no a teraz čítam,že ma mala zlatu žilu,tak myslím že problem je odhaleny, už len zastaviť tu hnačku
16. jún 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame biogaru tiez neni najlacnejsia :unamused: hej ona sa ma aj pytala ci je ciarkova ta krv ci gulickova mne pride aj aj :sweat_smile: len dufam ze to niesu rotavirusi si budem vycitat ze som ju nedala ockovat :confounded:
16. jún 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si nič nevyčitaj :wink: odkedy mate hnačku? inač,ten infant sa fakt oplati 4x viac
16. jún 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč,aj ja potrebujem pršiplašť pre maleho, ale našla som len v nove a v delte hore take že FROG po 5-6€
16. jún 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, Mati, tak to moze byt ta krv aj z tej zily.... :unamused: .....
16. jún 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana612, @maca77, tak na týždeň budem musieť zavolať, ale ten adaptačný proces, t.j. na 4 hodiny je fakt zrušený? a ešte jedna vec, mne materská končí až v novembri a keď dám dieťa do škôlky od septembra tak prídem o materskú?
16. jún 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 ty si rodila v SNV ? to bežne davaju babatko na prsník do hodiny,či si mam za tým stáť?
16. jún 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susana28 myslím že adatpačny fakt už neexistuje,šak som o tom už tolko čítala a preto na nom teraz niesme,ved už mal byť maly v školke toho mesiaca
16. jún 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja vás teraz moc nestíham....

@antoniab Mati síce ma malá už 5 mes ale ten čaj s banánom opatrne keď ešte nieje na príkrmoch kamoškina dr jej to takto radila a od prvých mes lebo malý "vela kakal" sa jej zdalo 4x denne veľa :angry: u kojeneho decka a potom sa koli tomu a iným " dobrým" radám dopracovali k nábehu na celiakiu potom aj alergiu na kravské mlieko a decko má 4 roky a dokopy nič nemôže jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta moja šikula kamoška sa dala aj nahovoriť a to už bolo jej 2 dieťa no zatmenie mysle :angry:
16. jún 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susana28 adaptačný nieje prídeš o rodičak :stuck_out_tongue_closed_eyes: pani Tomanová zariadila :angry:
16. jún 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisa....mne malu doniesli do pol hodinky na prsnik...pri naturalnom porode nosia hned babatka...ak je rodene v termine a je ok, davaju hned aj na brusko....mne katku nedali...bola predcasne....
16. jún 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanale ja som jej banan dala len raz lebo sa bojim ze mi nebude chciet potom zeleninu :sweat_smile:
16. jún 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka, vlastne už si spomínam, si to tu rozoberala, že by si prišla o rodičovský :confounded:

@zuzanale, a dá sa, že dieťa nastúpi do škôlky až v priebehu školského roka?
@maca77, keby že som dala vani do škôlky až od novembra, myslíš, že učiteľky vo vašej škôlke sú prístupné, žeby som s vaneskou občas došla a mohla sa pohrať s deťmi, aby tam potom nebola cudzia? Alebo asi chcem priveľa. :confounded:
16. jún 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok