Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
16. jún 2010

@zmogi2 ....posielam.... 😉

denisocka
16. jún 2010

@rybecka tak jej tie maste mozem nechat tam,dam po sestricke?

denisocka
16. jún 2010

@susana28 ja zas toho roku co kupim,ta derave. Aj nove aj pouzite.a len preplacam pri vracani tovaru. Inac,kupim asi crosky sebe,ak mi vezmu tie maleho spat.ty mas tiez len take lacne?

anape
16. jún 2010

ahojte baby,
mati tak uz ti patka napisala ako to je na jazykovke...mne to zatial takto vyhovuje, ved to mam akoby 4 vyucovacie hodiny do tyzdna, no bodla by prisnejsia ucka,lebo tato je trosku benevoletna a tak k tomu potom pristupujem aj ja, ale zoparkrat bola na zastup ina a ta nas teda prevetrala 😀 .... najprv som bola z toho v soku,ale potom som si uvedomila,ze takto to je lepsie, ked si zaplatim a odidem na nejaky cas od deti,tak nech ten cas vyuzijem naplno a naucim sa co najviac
a inac suhlasim, ze najlepsia skola je pobyt v krajine,kde sa danym jazykom hovori....no na to som prisla dost neskoro a uz som zacala riesit rodinu a tak... ale lakala ma v irsku zostat dlhsie ako ten polrok, no mm nechcel ani za co.... ale zase sa nebranime myslienke este niekam len tak odist, buducnost ukaze co bude 😉

mati ta plienocka fakt nevyzera dobre, drzim palce, nech to dobre dopadne

antoniab
16. jún 2010

@anape
ucit sa v danej krajine je super mne momentalne ide o udrzanie toho co viem a tiez nejaky papier kazdy chce papier a kolko sa plati za skolne a kedy sa musim nahlasit

antoniab
16. jún 2010

a neviete este aj o inych moznostiach v snv alebo pp na nete som toho vela nenasla 😒

veronika1982
17. jún 2010

dobre ranko...

janka takze uz budete mat babätko dnes? akurat som vcera na nu myslela lebo obcas som ju stretla este v obchode ale ona si ma uz asi nepamäta..

my ideme teraz do mesta. ideme prvy krat autobusom tak som zvedava ako bude matej reagovat a hlavne som zvedava kde ma zase nepustia do obchodov.

a aj ja som chodila na jazykovu skolu do piateho rocnika ma rovno dali ale kedze som potom zacala robit v pp a v robote sme mali anglinu tak som to potom nechala. sestra pokracovala a minuly rok to ukoncila uspesne..

sophie1981
17. jún 2010

dobre ranko..... 😉

nic, kukam na tie skoly....anka, mozes hodit kontakt na tu skolu do IP...asi by som mohla aj ja zacat..... 😉 ......v marci chcem ist na bakalara, tak popri tom..... 😉 ...nech mam aj papier, nielen anglictinu.... 😉

veronika, na nakupy?.....no tak mna s kocikom nepustili len do novy, no akde som sa nedostala koly schodom...ale spisan, vychod, stary nabytok a aj tie male cinaky(okrem obchodu, kde predtym predavali tie tTRASVITSKE VECI), nemali problem ked som sa tam dotrepala.....vo velise tiez pohoda s kocikom.... 😉

nasi uz cestuju do KE, dedo ma kontrolu po operacii, ja uz prezlecene periny.....periem, este upratat....Katka v noci katastrofa...od vcera sa len cici dozaduje...neviem co jej je..... 🙄

veronika1982
17. jún 2010

hej ved mna na vychode do troch cinakov nepustili..tak uvidime..

a akeho bakalara si ides robit?

sophie1981
17. jún 2010

pg minimum pre predskolsky vek...teda ak ma prijmu....

veronika1982
17. jún 2010

no ja som si ho tiez chcela spravit ked sa matej narodil ale odradili ma tie peniaze co treba zaplatit tak sme sa potom dohodli s mm ze radsej do bytu dame lebo ak by som chcela tak jedine pre stredne skoly odborne predmety.

veronika1982
17. jún 2010

@sophie1981 z coho sa tam robia prijimacky?

sophie1981
17. jún 2010

viem ze sa plati.....ale snad to nejako zvladneme na splatky....dufam, ze uz budeme v dome...a mozno aj pozicku nam uz niekto da.... 😀 ...prijimacky neviem s coho...zacnem kukat po lete......

denisocka
17. jún 2010

@sophie1981 ja ti prajem,aby si už po lete kukala do tehotenskeho preukazu radšej 😀

wu25
17. jún 2010

kocky naozaj nemate ziadna skusenost s MUDr. Salajovou alebo MUDr. Nagyovou? prosim do IP, lebo pisete velmi vela a nestiham citat.

rybecka
17. jún 2010

@denisocka akej sestricke? nerozumiem kde mi to nechas??? 😕
@veronika hej uz je na izbe a dali jej tabletku na otvorenie tak dufam ze do vecera porodi a ja vecer uz budem pri malej neterke 🙂 juj tesim sa my sme v rodine dievcatko nemali tak som cela happy a konecne male babatko 🙂

rybecka
17. jún 2010

@denisocka a ty ides na porodnicu? 😕

rybecka
17. jún 2010

@sophie1981 takze budes ucitelka v skolke co? ja som tiez nieco rozmyslala lebo s nasimi skolami nic ale neviem sa rozhodnut co ist mam studovat 😅

denisocka
17. jún 2010

@rybecka hej na porodnicu,moja dokyna dnes služi tak mam čas prisť medzi 16-18hod . ak chceš,pošli mi do IP jej meno a číslo izby,ja to odovzdam po sestričke 😉 a nemusiš sa dnes plašiť do SNV

denisocka
17. jún 2010

@rybecka ináč,dufam že nebude rodiť,ked tam pridem,zas budem čakať 2 hodiny 😀 a dnes služi moja doktorečka Lukačova

antoniab
17. jún 2010

dobre ranko

bibi a kolko sa plati skolne mna tie peniaze trocha odradzaju sestrenka chodi na socialnu pracu na kapitu a neplati ale ucenia ma zas dost tak neviem ako to zvladnut popri malej ked som sama bez mm 😒 ale jazyk je premna dolezity nato papier chcem 😉

dnes nam dosla bugina som nakoniec objednala z netu ale predtsym som v meste odchytla jednu pani a pytala sa jej na kocik lebo sa mi zapacil a bol v lahu no ale teraz som prisla nato je ona ma star a ja som objednala foxy ake rozdiel je v skladany a v tom ze foxy je onieco vecsi tak v poho inak tendruhy mali v akcii v hyperke
foto 😉

rybecka
17. jún 2010

@denisocka no tak to je otazne mozno aj hej 🙂 uvidime je prvorodicka dostala rano o deviatej tabletku tak cakame co sa bude diat a ked nech nechaju tie maste na izbe keby rodila 😉

denisocka
17. jún 2010

@rybecka a už ma nejake bolesti? jej odkáž nech si švihne 😀

rybecka
17. jún 2010

@denisocka dam odkaz ze nech sviha ze vonku caka tehotna na vysetrenie 😀

denisocka
17. jún 2010

@rybecka tak tak .... a už ma dajake bolesti? som kus zvedava,že ako to ta vyvolavačka učinkuje, a už bola v termíne?

zuzana612
17. jún 2010

Caute, my mame dnes celkom pohodovy den na to ze som od piatej hore, lebo prisiel brat, isiel robit do Vojan a doniesol mi skrinu pod TV ktora je uz 3 mesiace hotova len ju nemal kto previest. Tak uz konecne nemame TV na krabici polystyrenu 😀

Boze baby, ja sa vam taaaaaaaak strasne cudujem ze chcete ist do skoly. Ja som tan hroooooooozne leniva, sa neviem dokopat si urobit nieco z angliny, nieto ist na vysku. Staci ze som dokopala do toho Daniela, vsak nech zaraba, ja som zarobila v zahranici, on moze teraz 😀 😀 😀 Aj ked ja som uz mala podanu prihlasku asi 4x, vzdy na fakultu hospodarskej informatiky, na uctovnictvo, ale na skuskach som bola az raz 😀 A teraz uz by ma to asi ani nebavilo. A to co by ma bavilo, tak na to uz nemam rozumovo 😀 A zase studovat nejaku socialnu pracu ako pol slovenska len preto aby som mala vysku, tak v tom vyznam nevidim. A ked nova vlada spoplatni cele vysokoskolske studium, tak to bude uz aj neunosne financne. Skoda len ze Daniel neurobil jednu skusku v zimnom semestri, uz som mohla mat doma bakalara a zadarmo 😖 Ktovie ako to bude na buduci rok

zuzana32
17. jún 2010

Ahojte,

veru študujúce matky obdivujem aj ja.
Mne sa nechcelo učiť na škole, nie to teraz.
A zas je pravda, ako Píše Zuzka - Huta - študovať soc. prácu len kôli titulu 😝.

Ja som už poumývala všetky okná, poutierala prach, povysávala. Katarína sa práve zobudila.
Dúfam, že to slniečko vydrží.

rybecka
17. jún 2010

@denisocka hej bola po termine mala 11 steho este nema bolesti dam vediet ked nabehnu 😉

denisocka
17. jún 2010

@rybecka daj vedieť ked už pojde do tuheho 😀

antoniab
17. jún 2010

ja si zas myslim ze je to jedno hlavne ze je papier aj tak polovica ludi robi nieco ine nez to co studovali 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre