• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
@veronika1982 veronika,asi nie, ked ja vas nepoznam niekedy na fb :grinning: a obzvlašť ked kukam internet cez mobil,to nevidim nič :grinning: -pošli ešte raz

teraz som potvrdila baku,to asi vierm ktoru a potom nejaku zuzanu ale tých tu je véééla :grinning:
24. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj opat stretko kde ja nebudem :angry: fajne vam bude ja odchadzam do Gelnice poobede.
Livia dovolenka je tu boze ako ti zaaaaaaaaaaaaviiiiiiidim :grinning: sla by som hned. ja by som niekde sla tu na Slovensko ale ked tu este ani leto nie dofrasa :angry:
24. jún 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika1982 sa teraz isto tvary, ze nic nevidi....a dufa, ze si to rozmyslime.... :grinning:
24. jún 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jóój ako sa mi nechce do toho vetra.
A môj Matej zahlásil: a nemôžeme ísť k Ondrejovi (zubárovi) v sobotu alebo nedeľu?
Bože mne sa fakt neche, :stuck_out_tongue_closed_eyes: , veď kačku 13 kg mi aj odfúkne.

@sophie1981 tak Tvoja Katuška má ozaj nejakú veľkú nožičku, moja má 23.
24. jún 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka deni to je Zuzana s Huty :wink: bola som teraz na FB :wink:
Inac potrebujes ist na jedno hromadne stretko ze sa uvidime ja poznam stalice :slight_smile: a ostatne nie.este pred porodom by si to mohla stihnut co ty na to? kedy urobime kosiarny??? cez prazdniny ?
24. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antoniab a to chodíš priamo objednavať či cez net? ja mam rada nakupy cez sportsdirect ale teraz tam nemaju teplakove supravy ake potrebujem pre šimona. dakedy mali do 7€ komplety umbro :pensive:
24. jún 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana32 a moj Ondrejko uz teraz nosi 22 sandalky a je mesiac mladsi od Katky mne sa nezda ze by bola velka noha aj Matejko tak mal normalka ze rocne deticky maju 21 22 nie?
@rybecka ked bude pekne? :sweat_smile:
@rybecka ja neviem ktora je z huty :grinning: ale už rozpoznávam zuzku z LE a zuzku čo mala kolajnice na tehu teste :grinning:
@rybecka - Janka ani nebude leto.
Som ešte nezažila, že na konci júna a chodíme tak naobliekaný.
Veď ja som mojím chlapcom ešte len včera začala vyberať trička s krátkymi rukávmi. Aj to len paru. A ostatok ani asi nevyberiem, veď aj načo?
Ale ak boh dáááá, tak o týždeň už sa vyvaľujem na slniečku, huráááá :slight_smile: si na Vás spomeniem.
24. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybecka no stretko by bodlo,ale ja sa nemam ani ako dostať z tej posratej diery kde bývam .... iba ak vás počkám pod dialnicou D1 beharovce jablonov :grinning:
24. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana32 inac teraz pozeram ze tvoja slecna ma 3 roky a ma 23??? lebo Matej ma 3 a pol a ma 27 :confused: :sweat_smile:
24. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj si tu vykecavam a mi skoro prihorelo maso peciem v trube a na spodku ziadna stava :astonished: este ze je prikrite alobalom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@rybecka janka, dakujem......som sa uz normalne citila, ze katu labatu mam doma.... :grinning:
@rybecka no, má 23, aj včera som jej v madarase skúšala biele lakovky na svadbu 24, a boli jej obrovské. Takže ja neviem čo dám môjmu decku na tú svadbu obuť, asi pôjde v plátenkách :grinning:
24. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa nezda aby v roku bolo 21-22 vela.My sme mali v roku 21 a teraz mame 23.Ale to je uz polamy len LTT....
Ked mozem,pridem zajtra aj ja k Livii
nie polamy ale pomaly :grinning:
@denisocka mm nakupuje priamo v obchode alebo v zlavovych regaloch v jjb len mi minule pisal ze v jednom uz zrusili :angry: a pri sainsbury bol lacny jjb a tam ste nekupili nic drahsie nez 10libier tam sme si riadnu zasobu urobili ale potom to zrusili sak sa predavacky smiali lebo tam nakupovali len slovaci a poliaci :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia bude mat radost...snad ma dost kavy,,,,, :grinning:
24. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ma malo donesieme :grinning:
24. jún 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali nike 20 a tie su uz male a tie kappy boli 21 a tiez uz su mu len ak tak...ale zalezi vela od strihu..

joj sa tu teraz rehocem ze livia urccite tteraz vypla pc a si nadava.. ale aj ked si to neprecita tak mi jej poobede aj tak dame vediet.z toho sa uz nevyvlecie
24. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jej to taktne naznac ked sa dnes uvidite :wink: a donesieme nieco na revans len skoda ze autom budem vinko nen dobry napad :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, sa bude tvarit ze nas nepozna..... :grinning:
24. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antoniab jasne...opit ju.....nech zabudne, kolko nas bolo..... :grinning:
24. jún 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby :grinning: :grinning: minule volala na kavu tak nik sa nehlasil tak teraz pre zmenu vacsina :grinning: :grinning:

moje dieta sa teraz zobudilo spalo 2hodiny a 20minut v postielke cez den to je nas rekord dufam ze sa nam este niekedy podari zopakovat :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, kto ide na zapis do skoly v pondelok, stretnete tam aj mm....som ho prihlasila.... :grinning: .....nech si to dokonci...teda, ak bude mohol....koly smenam v robote.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj my nosíme 22 ale má jedny 19 a a tiež su jej dobré :confused: ale nožku máme dlhú 12cm takže fakt záleží od strihu... Timka nosí 28-29 aj keď teraz som jej kupovala baleríny a má 26 :sweat_smile: a nožku má 18cm ....

inak baby som bola dnes v interšporte v madarase super adidas botasky s brúsenej kože mali len v ružovom boli od 23 a to nam boli obrovské :( v modrom mali aj menšie a len za 19€ aj poltopánočky adidy mali za 29€ :wink:
24. jún 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mam na predaj 3 druhy telefonov ak by niekto zhanal skor nez hodim na net :wink:
24. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanale aj ja som vcera pozerala tie botasky....celkom pekne boli,mali aj chlapcenske....ale teraz botasky mame a neviem,ake cislo budeme potrebovat bud.rok,tak som nechala tak
Mati,a ake su to telefony?
24. jún 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nokia 5230
Samsung Genio
Samsung F480 Tocco
24. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok