Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
5. apr 2011

@ajabaja ja chodim s malou k sefcikovej, som spokojna,m ale my sme este neboli chore...tuk.-tuk.....ale ludia si ju chvalia, ma prijemny pristup, urcite aj druhe dam k nej....a moj dr. umrel, tak zatial ambulancia hlada nahradu.....ineho praktickeho lekara nejako nepoznam, akurat tak hubackovu dr.......to musia ine baby poradit....

ajabaja
5. apr 2011

@sophie1981
velmi pekne dakujem. kazda rada je draha 🙂 vazne, nemam sa velmi s kym poradit a nerada by som urobila podobnu chybu ako ked bola mala malicka a dala som ju k prvej lekarke, lebo sme nemali referencie na inu :( a to lutujem do dnes.... 😢

ak mate niekto/ra ine skusenosti, budem velmi vdacna.

sophie, dakujem este raz a prajem vela zdravia, malej aj mensiemu 🙂

antoniab
5. apr 2011

@ajabaja hubackovu mam ja ale mi sme taka vzdialena rodina 😉 a malu mam na detskej poliklinike pri doktorke urbanovej a som spokojna 🙂

ajabaja
5. apr 2011

@antoniab
super , dakujem, a teraz? 🙂
ako sa rozhodnut?
a kde je detska poliklinika v snv? viem len, kde je nemocnica - ta na zakrute, kusok od mosta na vstupe do mesta. fakt sa tam nevyznam :(
a tvoja dr.? kde sidli?

dakujem za info a pomoc 🙂

antoniab
6. apr 2011

@ajabaja v meste jak je metropol na druhej je strane je sporitelna tatrabanka tak vzadu je taka velka budova /vidiet ju aj od cesty/ a to sa vola detska poliklinika je tam viac lekarov moja detska je na 2.poschodi 😉

simusska
11. apr 2011

@pata31 chodi mi spavat okolo deviatej, pol desiatej a vstava rano o pol osmej...ona je taky maly spachtosik

pata31
11. apr 2011

@simusska my spime od osmej cca do siedmej cca 😉

fida04
18. apr 2011

@ajabaja my chodime s malym ku Macejkovej a sme maximalne spokojny. Ona je velmi mila a hlavne je zamerana tak trosku homeopaticky, takze nedava malemu hned lieky ale skusame najprv homeopatika ked sa nieco vyskytne. Tak odporucam.

ajabaja
18. apr 2011

Ahojte, velmi pekne vam dakujem za pomoc pri hladani lekarky 😅
Velmi mi to pomohlo. snad sa uz zorientujem a budeme spokojnejsi ako doposial ☹

Ešte raz vdaka a majte sa dobre a hlavne z d r a v o.

simusska
25. apr 2011

@pata31 ale ona ti este v noci vstava ci nie? moja spi celu noc🙂

pata31
25. apr 2011

@simusska no este ju kojim, tak sa zobudi, dam si ju k sebe, cuca a spime dalej 😉

pusa1806
3. máj 2011

Ahojte,neviete mi poradiť,kto tuna v okoli pečie výborne torty,potrebujem pre dcérku k narodeninám...dakujem

pata31
3. máj 2011

@pusa1806 @gabkazabka aj @maca77 pecu super torty! 😉

gabkazabka
3. máj 2011

@pusa1806 tak ako pise Patka,ja peciem,aj Marcela zHuty...a na kedy presne to potrebujes?

pusa1806
3. máj 2011

@gabkazabka Ahoj,na 18.06., na 2.narodeniny, presnejšie to nieje pre mna,ale pre kamošku....nemáš nejaké fotky

sophie1981
27. máj 2011

ahoj snv...zasa obnovujem temu.....vsetke co chcu prispievat, sa na vas tesim

kibuk
27. máj 2011

@sophie1981 ahoj ..

sophie1981
27. máj 2011

@kibuk ahoj...snad to baby pochopite,...ale tesim sa na vas v tomto verejnom..... 😉

kibuk
27. máj 2011

@sophie1981jasne pochopila som a niesom typ človeka ,ktory by sa vypytoval...

mirka2706
27. máj 2011

Ahojte ja som len rano bola mimo co sa deje ale tak hlavne ze aspon ta verejna tema sa obnovila ze mam kde pisat 😉
ludkaol tusim taky mas nick neviem nebola si vcera doobeda u schwabika aj s malym aj vedla v tom cyklo obchode? ci? len mi neslo do hlavy bo na fotke mas dlhsie vlasy a vcera take kratucke ? som sa chcela ozvat ale nebola som si ista 😅

kibuk
27. máj 2011

dnes bude opat pekny dnik tak si ho pojdeme vychutnat 🙂 doobeda niečo kupit,trocha von s detmi a poobede ked pride mm z KE chceli by sme ist do madarasu spravit detom radost a dat ich do kutika,je vela deti v piatok??

mirka2706
27. máj 2011

@kibuk mne sa zda ze jej tam deti tak primerane ale v piatok asi zvykne byt viac aj cez vikend my sme v madarase skoro stale len do kutika nechodim lebo tam ma chyta stres ked vidim tie deti kde vsade vylezu a akym sposobom 😀

kibuk
27. máj 2011

@mirka2706 no ved prave 😅 ale slubili sme im a poučenie už maju 🙂 😉

kibuk
27. máj 2011

pojdem ja prezliecť toho mojho drobca 🙂 povysavat sople 😝 jaj bude plaču ... a trocha poupratovat lebo ako po vybuchu 😅

sophie1981
27. máj 2011

@kibuk dnes urcite nebude vela, kedze von bude pekne.....

kibuk
27. máj 2011

@sophie1981 parada opat ideme po x-dobe..... 🙂 budu sa tešit

zuzana612
27. máj 2011

my dnes opat bez elektriny a netu cely den, tak pojdeme na ihrisko na spisskej, nech nam den ubehne 🙂

ludkaol
27. máj 2011

@mirka2706 Ano Mirka to som bola ja,,a som ostrihana mám krátke vlasy 😉 som si ťa nevšimla

sophie1981
27. máj 2011

@zuzana612 a ja na teba cakam, a cakam......a teba furt net......ani kredit nemam, musim dobit..chudobnej matere dcera som.... 😀

pata31
27. máj 2011

ahojte, tak u nas dnes hnusne pocasie; prsi; fuka; 14 stupnov a vecer ideme na chatu na vikend, tak som zvedava, co to tam bude a hlavne dufam, ze sa otepli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre