Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kibuk
3. jún 2011

ahojte dnes to opat vyzera na pekny den co sa velmi tešim 🙂 🙂
@chirabell prajem ti vela dobreho a čoskoro bublinečku do bruška 🙂)

denisocka
3. jún 2011

@kibuk 😀

kibuk
3. jún 2011

@denisocka parada 😀 😀 nech čo to posluži,zlaty su

denisocka
3. jún 2011

@kibuk no, trebalo mi minule surne prebehnut pod valala a po ruke som mala len tento,síce som mala pocit,že kvoli váhe a terenu odletia kolesa,ale vydržal takto zaťaženie. len som sa hanbila ked som to tačila 😀 😀 😀 😀 😀

kibuk
3. jún 2011

@denisocka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne že vydržal

gajana1
3. jún 2011

Ahojte potrebujem poradiť ako to funguje v Madarase v detskom kútiku. Hoci veľmi často sme v SNV ale nejako tam nestihame tak už konečne by som zašla aj do toho kutika 🙂

mirka2706
3. jún 2011

@gajana1 Ahoj v detskom kutiku to funguje asi tak ze poplatok je 1 euro na dieťa a mozes tam by neobmedzene dlho... neviem co take ta zaujima? je tam tusim jedna alebo niekedy dve animatorky ale oni maju skor na starosti tie starsie deti co su tam bez rodica...

zuzana612
3. jún 2011

@gajana1 je pravda ze poplatok je 1 euro na dieta, ale mne sa zda ze je to casovo obmedzene na 3 hodiny. A mozes tam nechat same dieta ak je starsie ako 3 roky 🙂

mirka2706
3. jún 2011

@gajana1 vidis jasne @zuzana612 ma pravdu je to obmedzene na tri hodiny som sa pomylila niekedy to bolo za 1 euro neobmedzene este na zaciatku tam bol dobrovolny prispevok ked pamätam 😀

mirka2706
3. jún 2011

😕
tak sa lúčim ... so všetkými čo nás majú na háku...

kibuk
3. jún 2011

@mirka2706 presne ako pišeš... :-/

pata31
3. jún 2011

ahojte, my sme este v Belgicku, v nedelu ale uz ideme domov, tak sa tesim 🙂 dnes sme boli popozerat centrum antwerp, vecer minigolf, tak faaajne bolo, zajtra este nakupy, balenie...uz len tu cestu naspat prezit... 😝

lydia22
4. jún 2011

Dobre ranko,

irriss
4. jún 2011

@lydia22 Dobre rano i Tobe..kazdy den sem chodim na Vas koukat...SNV byla pro mne kazdym rokem letnim "utocistem"..stravene prazdniny u babicky a dedy jsou tou nejkrasnejsi vzpominkou...Skoda, ze cas si vzal uz temer vse...i kdyz koupaliste zustalo, Tarca doufam take jeste stoji..male zoo svadi na prochazky (nebo uz neni?)...maliny a potucky..lesni studanky...,mate stesti, zijete v krasnem kraji, staci se otocit a vidite krasne hory...ach jo, nostalgie ☹ 😉

lydia22
4. jún 2011

@irriss ahoj ano tarca stoji a nasa zoo sa krasne rozrasta,skrasluje,pribudaju atrakcie pre deti.som rada ze mas take krasne spomienky.

irriss
4. jún 2011

@lydia22
..vzpominky zustaly..coz o to..ale "ti nejblizsi pomalu odesli" a zustala uz jen osamocena babicka ...

kibuk
4. jún 2011

ahojte 🙂

veronika1982
5. jún 2011

dobre ranko..

@kibuk tak co ako sa vam byva? chodite doobedu von ze by sme sa stretli?

lydia22
5. jún 2011

Dobre ranko,ja idem este do obchodu dokupit dajake malickosti na dovcu.

slaviq81
5. jún 2011

cafte,

@lydia22 a kam idete? Som zvedava 😀 😀
@kibuk uz si upratala vsetko, ci este daco budu robit?

lydia22
5. jún 2011

@slaviq81 ideme do chorvatska na ostrov rab.

slaviq81
5. jún 2011

@lydia22 joj, by som hned isla s vami 😀 😉 Ja dovolenky mozem. Potom napis ako bolo, mozno nakoniec niekedy v auguste vytiahnem nasich 😅

maca77
5. jún 2011

ahojte

@mirka2706 to ako si to myslela? 😕

@irriss musíš prísť niekedy na dovolenku do Spišskej 😉 ZOO je stále krajšia 🙂

@lydia22 a to kedy už odchádzate? som zvedavá na foto, keďže mňa Rab láka kvôli tej piesočnej pláži ...

lydia22
5. jún 2011

@maca77 odchadzame zajtra vecer,aj preto som vybrala rab ze su tam aj pieskove plaze,tak som zvedava.

irriss
5. jún 2011

@maca77

improvizuji, tak se omlouvam, uz leta slovencinu nepouzivam" 😉
Bola som naposledy vo Spisskej o Vianociach roku 2008 po mnohych rokov. Vel'a sa toho zmenilo. Ale v ZOO som nebola, lebo bola vel'ka zima...Moja babka byva na Brezovej..., ale ako mlada na Tarci...
Vel'a sa toho zmenilo, ale aj vel'a ostalo... 😉 Nemile ma prekvapili R... 😒 pred obchodnym domom...ako sa vola..tam hore, za riekou...(Carefour??) , ale R.boli vzdycky taki... 😉 Len som sa dost bala(odvyknuta)..isli stale za nami...po cely cas a "strazili nam aj auto" 😒
Chcela som sa Ta opytat..v porodnici je este doktor(primar) menom Peter Paulyniy alebo jeho zena? 😉
Spisska je vel'mi pekne mesto, ale mozna ked' som bol'a mala malo vecsie kuzlo..mozna je to aj tym, ze bol clovek mlady a vel'a veci nevnimal...
V lesoch rastu este maliny, tie velke na keroch? A studanky ostaly? Vies tie kde si ludia chodievali naberat vodu pro sve "ucinky"..Chodili sme cestickou tam hore za ZOO, ale tam su teraz "nove" domy...

😅 Prepac mi otazky, ale SNV mi ostala v srdci..

kibuk
5. jún 2011

ahojte 🙂 u nas obed bubloce,Zuzanka vytešena na omšu šla 🙂 a Samko sa von motka 😅 a drobec tu okolo nas 😉
@veronika1982 byva sa nam fajn 🙂 😉 a chodime skoro každy den bud som sama s detmi alebo ešte kamoška sa prida 🙂 a tiež budem rada ak sa stretneme 🙂 😉
@slaviq81 Slavka už mame pokoj DUFAM 😅 🙂 a ako sa mame?

slaviq81
5. jún 2011

@kibuk tak fajn, ja uz konecne trosku lepsie, uz aj co to pojem 😉 A Lara zacina trucovat, ta uz mam nervy v kybli. Dufam, ze ju to cim skor prejde 😖

kibuk
5. jún 2011

@slaviq81 pozeram ze si si už oficialne dala aby sme videli ako naskakuju tyzdne 😵 😵

pata31
5. jún 2011

@slaviq81 jeeej, si tehu???? blahozelaaaaaaaaaam 😵 😵

kibuk
7. jún 2011

ahojte ked niekto tu je 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre