Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ninka1234
7. máj 2009

ahojte, pekný večer.

S ivkou sestry niesme 😉 ale rozumieme si a sme spolu dosť často a niektorým ľudom to prekáža, ale hold ľudská závisť je nevyspitateľná, ale nám to neprekáža, ja pomôžem jej a ona mne a som rada že mám vo svojej blízkosti človeka na ktorého sa môžem spoľahnúť. 😵

Maci čo si dnes nakupovala?

maca77
7. máj 2009

ninka, chcela som nejaké 3/4 rifle .... ale stihla som pozrieť akurát tak do dvoch obchodov 🙄 ... v jednom aj mali, ale také bedrovky, že by mi bolo vidno pol zadku 😀

maca77
7. máj 2009

ozaj, Ivke je už lepšie?

ninka1234
7. máj 2009

ano Ivke je lepšie

zuzana612
8. máj 2009

Caute, dnes som tu prva 😉 Uz sa pomaly zberame do Spisskej aby sme okolo siedmej vypadli, nech sa stihne aj nieco urobit. Tak sa tesim na stretko.

Bibka, co robite v nedelu???? Lebo moj chlap ide na zapas do Ziliny, tak budem sama 😖

kukulik30
autor
8. máj 2009

Dobre ranko 🙂

kaja, no ta navsteva bola teda zaujimava 😀 ktovie, ci vas este budu volat 😀 ..ale nie, no stava sa, ked je viac deti pokope, tak takym veciam sa nevyhneme 😉

Ninka..parada, ze Ivke je uz lepsie 😵 ...a nechapem, co uz tym ludom dokaze prekazat 😕 ...hlavne, ze vy si rozumiete a hotovo, kaslat na vsetkym, no nie?je to pekne, ked ma clovek pri sebe okrem manzela este osobu, s ktorou moze prebrat vsetko 🙂

Maca , tak s tym kupovanim nohavic mam problem aj ja, vsetko my pada z ritky, kedze su take bedrace..nie zeby som nerada nosila, ale no uz predsa len faldicky trcia a hlavne stale mam pocit, ze mi letia zo zadku 😝 ...tak drzim palce, aby si si tie nohavky nasla 😉

kukulik30
autor
8. máj 2009

zuzka, stastnu cestu teda a na tyzden uz to stretko dame 😉
ozaj Ninka, nechces sa pridat aj ty? 🙂

ja som za stretko na utorok a tiez Kosiarny , zda sa mi to tam volnejsie pre deti 🙂

ivana2009
8. máj 2009

pekne dobre ranko 😀
Uz som skoro fit ,tak uz pojdeme aj vonku
hoc vcera bol na 1h Matusko vonku s tatikom 😀 😀 😀
zuzana 32 dakujem pekne 😉
bibka super foto mala princeznicka
veru ninka je susedka a skusena ,tak ja si dam poradit kazdym dnom som mudrejsia 😀 😀 😀 ,tak sa tesim ze sa stretneme a pokecame 😉 😉

anape
8. máj 2009

ahojte baby,

ja som tiez za stretko na kosiarnom, je to tam super pre tie vacsie deti, ze sa maju kde zabavat a tiez fajn aj pre nas na cerstvom vzduchu.. ved na terasu v meste by sme sa s kociarmi ani nepomestili 🙂

livka petko mi stale hovori, ze chce ist ku samkovi 😉

ivka je super, ze si na tom uz lepsie, drzim palce 🙂

sophie1981
8. máj 2009

ahojte.....vcera som uz nemala cas sa stavit, lebo sme boli doma same.....babka sla do presova na muzikal frantisek, dedo na pivo, ocko v robote...ale na pocudovanie drobec bol taaaky poslusny....sa chcem opytat kedy sa vam drobcovia zacali otacat z bruska na chrbatik???.....bo ja som si to nechcela namyslat ani hovorit, lebo sa mi to zda straaasne skoro, ale Katka sa pretaca ako diva.....prvy krat sa pretocila v utorok 3x....potm v stredu nic, lebo bola nervozna a vcera uz asi prisla ako na to, tak sa otacala a otacala...sme sa tak zabavali skoro 15 minut....tak neviem, snad je to idealny vek.... 😕

ja som za utorok a kosiarny...lebo v stredu mame poradnu o pol druhej.....to by bolo o drzku pre nas....

dnes ideme zase na kosiarny, ale na peso s babkou a dedkom....oco zase v robote...ale zajtra ma volno...tak pojdeme nieco pogrilovat na stavbu.... 😉

zuzana, neviem co mame v plane v nedelu...snad nebude chcel ist stary ku svokre.... 😝

ivanka...ako prdelka uz lepsie??...je super ze mate taky vztah s Ninkou.......aspon niesme same so zuzanou, ktore sa lubia a ostatny to nechapu..... 😀 😀 😀 😀 ....zuzanka cmuk 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😝

ivana2009
8. máj 2009

veru uz je lepsie a na prdelku uz sadnem 😀 😀
dnes ide Matusko von so segrou ja si pozehlim a zajtra frcim ja 😀 😀 uz sa tesim hoc dnes ide vonku na 2h a zajtra to uz bude dlhsie 😀 😀
ja som len rada ,ze ma mi kto poradit a ta ninka je skusena mamina 😉 😉 😉 😉
uz sa tesim kedy vas stretnem v meste na prechadzke budeme mat vela km 😀 😀 pendlovacka po meste 😉 😉 😉
Foto uz je tam .....pridam neskor dalsie

kukulik30
autor
8. máj 2009

ivka, bozinku, ak ma Matusko chutnucky nostek 😵 😵 😵 taky bozkaci 😀 super fotky 🙂

veronika1982
8. máj 2009

ahojte...bibka vcerajsia prechadzka nam pomohla tak ze o siestej sme papali, potom o pol osmej sme sa sli kupat a a zaspali sme bez papania a spali sme az do 23.15 ale potom sme museli dobehnut co sme zameskali tak sme papali kazde 2 hodiny..
dnes mame vsetkych doma tak este som v postely 🙂 🙂 rano som ho odniesla k mamke a my sme si trosku pospali...
poobede idem asi na gulas ku tete tak uvidime ako dopadneme...

ivi super nejako rychlo si sa dalo dokopy. to je fajn. 🙂

kukulik30
autor
8. máj 2009

anicka, tak dojdite aj k nam domov, sa aspon pohraju, niekedy poobede, ked uz bude doma zo skolky 😉 zeby si chalani padli do oka? 😀 😀 😀

ivka, fiha, celkom skoro si si na prdelku sadla 😕 supeeeeeeeeer, pekne sa hoji 😉

my sme akurat dopratali aj s MM, takze tiez niekde padame, pravdepodobne na bicykloch...len este nevieme kam 😅

ika26
8. máj 2009

ahojte píšem tu prvý krát, chodievam sem ale ešte som nič nepísala, poznám vás tu zopár, máme doma dvojičky dievčatká Zuzanku a Ivanku a máme z nich radosť, sem tam si prídem s vami pokecať keď môžem a hlavne keď budem mať čas 🙂

kukulik30
autor
8. máj 2009

Ika no konecne si sa ozvala 😀 ..
my padame na Spišsky hrad 😵

anape
8. máj 2009

vitaj ika... myslim, ze pri takych malych dvojickach moc casu nazvys nemas, ale ak si ho najdes, tak prid medzi nas 🙂

livka ved aj vy k nam mozete prist, mozu sa hrat aj vonku na dvore 🙂

bibka to s tym otacanim mas individualne, moje deticky boli polenivsie a zacali sa pretacat az v 4.-5. mesiaci... no poznam aj deticky, ktore tak ako tvoja katuska zacali s pretacanim a neskor s inymi cinnostami o hodne skor ako tie moje, tak bud pokojna, katuska najlepsie vie kedy je na co pripravena 😉

anape
8. máj 2009

livka a to idete na bicykloch? 😨

ivana2009
8. máj 2009

Vitaj Ika
veru vdaka lidom ktory sa starali o mna som uz pomalicky fit
akurat siel matusko vonku troska tak ja idem sa postavit a zehlit 😉
zajtra frcim s nim ja

anape
8. máj 2009

ivi mas ip 🙂

nebojte sa baby, nemam s ivkou tajnosti, len sa jej chcem opytat na jednu pani a nechcem vas tym tu zbytocne zatazovat 😉

sophie1981
8. máj 2009

ivana.....krasny drobec.....sa mi najviac paci jeho dllllllhyyy palec na nohe...... 😀 😀 😵 😵

anka...ja len ze mne to pride velmi skoro........kedze poznam par bab, podla ktorych ich deti uz v 2 mesiacoch "sedia"...len aby boli sikovnejsie ako ine.........nemam zalubu v takych veciach, ale pretocit sa sikovnica ozaj vie.....no uvidime co nam dalsie obdobie prinesie.... 😉 ...ale tiez som to cakala az v 4 mesiacoch...

livi, spissky hrad???...juj, sla by som

my sme akurat dosli s kosiarneho...super turicka, len sme ostali soknuty nad tabulami na letisku...uz je zakazane tamat prechadzat koly aero klubu.....treba uz naookolo..my sme sli pozdlz role az ku kravinu....a porom po ceste hore.....dobra obchadzka....Katka este spinka...sa tam hore zase obcapala mliecka a teraz chrni....

veronika.....dobre....ho moje keci taaak unavili chudatko male, ze bol rad ze moze spinkat bez mojho hlasu... 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
8. máj 2009

ikka cau...ja spoznavam len tvoj kociarik...a par krat som videla ocina kocikovat,...raz mu dievcence pekne vyspevovali v kociariku..... 😀 😀 😀 😀 😀 .....vitam ta....a pis...ako sa vravi velka kopa malu pyta.....minule si kocikovala aj s mamickou Kristinky a Karolinky.......sa narodili v ten den ako moja katka.....a obzeravala som si dievcence na nedonesenom......tiez sa tam stretli s Katkou......

ninka1234
8. máj 2009

ahojte 😉

Kukulik, aj by som sa pridala, ale v utorok vyprevádzam tatika na cestu,takže asi ťažko a zaleží aj na tom o kolkej a ja potrebujem odvoz 😒 😀

kukulik30
autor
8. máj 2009

no hlasim sa 🙂

anka, nie na bicykli, zmenili sme plany na poslednu chvilu...to by sme si uz teraz netrufli a s malym , kedze jazdia auta ako jazdia..ale boli casy, ked sme este s MM sli na bickosoch...ale poviem ti , dobry zaberak 😝
ale bolo super, Samko vsade pochodil s nami, aj na vezicku vysiel, co je teda dost schodov, vlastne vsade su dajake schody 😕 ....ale v pohode, ani neprotestoval, velmi sa mu pacili, akurat tych tmavych komnat sa trosku bal a brnenia, ktore tam bolo...hned nas tahal prec, ze " Samko bojil uja" 😀

bibi, aj nas Samko bol s tych lenivejsich deti s obracanim...zjavne ho to nebavilo, ale ked uz na to prisiel, ta sa krutil furt 😀 ..takze pohodka, Katka bude asi akcnejsia 😉
no ano, to letisko uz je dlhse takto oznacene,dokonca to raz bolo v telke, ze ludia tam prechadzaju a nesmie sa to 😨...no blba obchadzka 😖 ale radsej, ako by do teba malo naburat lietadlo, alebo dostat pokutu od fizlov 😝 😀

ninka, ta nasa stretavka vyzera na dopoludnie a odvoz bude zabezpeceny, keby nahodou 😉 som k dispozicii 🙂

sophie1981
8. máj 2009

no tak mam doma akcne deculo....dnes pred kupanim sme to ukazali ocinovi.....bol prekvapeny....no sme proste uzasny... 😀 😀

ninka, ja by som ta vzala, ale uz asi beriem Veroniku s matejkom....kedze mame velky kufor a 2 kociariky niesu problem.... 😉 ...teda ak sa Veronika rozhodne ist apochvalit sa so svojim matejom..... 😉 ak nie, tak aj ja ta mozem stiahnut...ale zatial beriem veroniku....

my uz spinkame...drobec sa unavil na tom cerstvom vzduchu...posobi akoby ona slapala tu obchadzku cez letisko anie my..... 😀 😅 .....ja si idem tiez dat sprchu a hajde k manzelovi....snad ho ukecam na nejaku tu manzelsku povinnost, nech sa tehule zase zaplnia...kedze len rodime a rodime.... 😀

veronika1982
8. máj 2009

ahojte. tak ta vitam konecne ivana medzi nami..
dnes sme boli u sesternici a bola aj giana tak sa vytesovala z maleho.. uz by tiez to mala rada za sebou a pri prebalovani sa mi matej pocural tak sa smiala z toho.. 😀 😀

dnes bol matej cely den vonku sice v retro kociariku starom 17 rokov ale nevadi pekne sa mu spinkalo.. teraz uz bubka vo svojej teplej perinke.. rano ideme na nauku tak som zvedava ako dopadneme..

dakujem bibka hadam sa nejako vtlacime do vasho auta. dnes som vas videla ako tlacite hore kopcom kociar. matej bol dnes s tatikom von a ja som pratala izbu.. a viete co mam nove.. vojdem do svojich rifli ale sadnut si este v nich nesadnem ale zaklad ze som sa zapla... ha ha... tak som bola hned spokojnejsia..

idem si dat sprchu a idem aj ja spat lebo dnesny pobyt cely den na cerstvom vzduchu dal vsetkym zabrat..

sophie1981
8. máj 2009

veronika...som tivravela ze sa vtrepes...este mesiac a budes behat vo svojich starych netehu veciach.... 😉 ...hej tiskali sme nahor...teda dedo.....to je silak..... 😀 ..joj, bolo super, dala som si nealko pivco, dedo capaka, babka kofolu a katka mliecko ako vzdy.... 😀 😀 a do auta sa vtrepeme....ked sme don vtrepali vsetok ten bordel co sme dovliekli z londyna na jeden sup, nieje problem....

nasa katka bude zajtra spinkat v kociariku po jej bratrancovi...klasika hojdaci.....zeleno-zlty...ideme totiz na stavbu....jupi.....teraz by uz nic do toho nemalo vbehnut, kedze osm uz porodila.... 😀 😀

veronika1982
8. máj 2009

my sme tiez boli v tom klasickom hojdacom a jasne ze si ho kazdy pohojdal.. ale uz sme ho zobrali na chatu.. chceme tam ist zajta trosku poopekat takze bude zase v nom spinkat.. len aby si nezvykol lebo potom v tom nasom neviem ako ho budeme hojdat.. no idem ja pod sprchu. komplet cela rodina spi len ja tu bdiem.. tak sa majte.

kukulik30
autor
8. máj 2009

veronika blahozelam ku vrateniu sa k nohaviciam spred tehu...aj ja som mala taku radot, ale vosla som sa ovela neskor ako ty 😀

kukulik30
autor
8. máj 2009

juj a slavka uz asi vo velkom bali, tak stastnuuuuuuuuuuuu cestu zajtra 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre