• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
autor
no tak mozem uz blahozelat?...tak ja srdecne B :dizzy_face: L :dizzy_face: A :dizzy_face: H :dizzy_face: O :dizzy_face: Z :dizzy_face: E :dizzy_face: L :dizzy_face: A :dizzy_face: M :slight_smile:
11. máj 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibkaaaaaaaaaaaa, co sa robis, ako ta poznam, tak Jozko to vie len o par sekund kratsie ako ty :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj Zuzana, bude to so stastnym koncom.......aleuz nemakaj v zahrade...to radsej dojdem ja.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....

livia, este nech to tebe dopadne dobre a doplnime nastavajuci stav chybajucich tehuliek.......juj, zavidim ale v DOBROOOMMMM....a nervak si zuzanka ci si tehula abo nie.... :grinning: ..tak sa nevyhovaraj... :grinning:
11. máj 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, ma poznas ako vlastnu dlan.... :grinning: :confused: :rolling_eyes:
11. máj 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude to mala Bibka.... :grinning: :grinning: ...
11. máj 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
panecku, jak to vy robite, ze hned otehu :sweat_smile: :grinning: ....sak ja by som za tych 9 rokov mala vyse 100 deti :grinning:
11. máj 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka, tolko tu tiskas to tvoje meno ze sa mi nakoniec tak zacne pacit ze keby to nebodaj bola baba, tak bude Bibianka :grinning:
11. máj 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj...super....bude Bibiana..... :grinning: :grinning: :grinning: ...ja dam Zuzanku.... :grinning:
11. máj 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, ak nam to vyjde, tak budem rodit v tesnom zavese za tebou rozdiel 3 max 4 tyzdnom :grinning:
11. máj 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia...sexuju..... :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heeeeeeeeeeeeeeej bibka, to som nevedela :confused: :confused: :confused: to treba????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia a potom budem rodit ja o dalsie 4 tyzdne....ked pritalic mm o stenu a nepustiiim... :grinning:
11. máj 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livia, vsetky verime ze sa to podari a kedze to budu dvojicky, tak nas vsetky v pocte deticiek predbehnes :grinning: No ale ja budem robit v Ruzomberku, tak sa v porodnici urcite nestretneme. Lebo ak to budu dvojicky, tak by sme sa teoreticky mohli :wink:
11. máj 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat mi prisiel na rozum jeden blby vtip o zajacovi a medvedovi, ale poviem vam ho osobne :grinning: :grinning: :grinning: radsej
pritlacim, nie pritalic..... :grinning: :rolling_eyes:
autor
zuzka, ale ked ta to nahodou chyti uz tu v SNV, tak sa porodnici nasej nevyhnes? :grinning:
11. máj 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho poznam.....ze ta to musis...ten myslis co??? :grinning:
no len by som potom chcela vidiet to stretko z MK. Sa nestretneme ako bude rok dlhy, lebo raz ochorie to dieta, potom dalsie, a dalsie a takto to pojde dookola. Sa budeme mozno stretavat u pediatricky :grinning: :grinning: :grinning:
autor
bibka, chapeme....len ho tlac tlac a nepust :grinning: :grinning: :grinning:
autor
hej hej ten :grinning:
11. máj 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka, je to mozne, lebo uz teraz je problem sa stretnut a co potom :sweat_smile:
11. máj 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livia, ja budeme celu zimu teda uz od novembra u nasich doma, lebo nebudem v zime behat 100 km na otocku po zlych cestach a po porode este min. mesiac budem u nasich lebo tu mi nema s Matusom kto pomoct. Tak ak neporodim 2 mesiace skor, tak by som to mala stihnut v RK :slight_smile:
ja by som chcela vidiet ten priestor kde sa budeme stretavat...sice my mame pozemok velky.... :grinning:
a my urobime asi preliezky aspon pre 20 deti :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj, no hej
uzase sa stahujes do liskovej????...joj..... :angry:
autor
veru, to nie je zla napad, ohradene to mate..nic viac netreba..este jednu velku lekarnicku v pripade potreby :grinning:
11. máj 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ohradene este nemame...ale snad kym zuzana porodi a potom ty tak aj plot bude.... :wink:

KAtka uz asi 15 minut hypnotizuje sliepocku....teda asi...ked nespi s otvorenymi ocickami.... :grinning:
11. máj 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana, tak ty potom nemas nadchu...ale to uz budu tie tehu priznaky....tecie s teba z kazdej strany, kazdej dierky.... :grinning:
11. máj 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana, pozeram na tvoj status...nechate sa prekvapit???...vydrzis??? :confused: :sweat_smile:
11. máj 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok