Spišská Nová Ves II.

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😃 😃 😃

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😃
kukulik30autor
11. máj 2009
tak ja uz skusam potom vsetko....som bola taka bezradna, ta reku, sak aaj Domestos obsahuje bielidlo, ta co...bud zide a budem rada, abo ne a mozem sa s nimi rozlucit...alebo by som rano letela kupovat dajake bielidlo 😃 a v tej kombinacii s o sodou to tak fajne penilo 😃 ale smrad bol v celom byte :-p
sophie1981
11. máj 2009
idem sa ja pomali zberat a chystat...tak ide niekto do mesta ci nie??? =-)
medulka986
11. máj 2009
dobre ránko 🙂
livka,ja na domestos nedám dopustiť,Staršiemu synovi vytieklo pero do vrecka nohavíc,skúšala som všetko,aj špecialne prípravky z Francie a nakoniec pomohol domestos wc gél 😃
zuzana612
11. máj 2009
zy sa zberas do mesta? Matusovi treba spat ale teoreticky moze spat aj v kociku
medulka986
11. máj 2009
bibka,ja bývam v meste :-p 😃
medulka986
11. máj 2009
zuzka gratulujem a už žiadne makanie v zahrade a na stavbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
medulka986
11. máj 2009
treba papať vitamínky,viac c vit a kyselinu listovbú 🙂
medulka986
11. máj 2009
listovú-nepočúvajú ma písmenká :-p
maca77
11. máj 2009
AHOJTEEEEE 🙂

čo to tu vidím za novinky? =-) x-) x-) x-) x-) x-) Zuzka supeeeeeeeeeeeeer blahoželááááááááááááám x-) x-) x-)

.........a neboj, svokre neprezradím 😉 😎 😃
sophie1981
11. máj 2009
zuzanka, idem......ved pod aj ty...aj livka...dame kavu na teraske niekde.... 😉 ......aj medulka sa prida.... 🙂
medulka986
11. máj 2009
bibka,takže pozvanie? 😉
sophie1981
11. máj 2009
jasne...tak halooo baby...idete...ja sa este dokulturnim a zbalim kacku a pojdem......tak nejako o 10 budem v meste.....
kukulik30autor
11. máj 2009
jej Medulka, takze nie som jedina, co skusa vsetko mozne aj nemozne na skvrny 😃 super, uz mi blelidlo netreba, sak mam doma stale Domestos 😉

tak co ideme do mesta?...ja by som sla, ale vezmem asi auto a mozme sa stretnut tam 😉
anape
11. máj 2009
ahojte 🙂 ,

zuzka to je super sprava na rano, blahozelaaaaam 😉 a drzim silno palce nech to dotiahnes do uspesneho konca 🙂 .. esteze livka je taky dobry spion, lebo ktovie kedy by sa nam to prezradila 😃

bibka ja by som aj prisla do mesta, ale najprv musim upratat ten bordel co tu zostal po vcerajsku a potom okolo 11tej ideme s kamoskou pozriet co maju nove v maxe v pp

no zajtra kosiarny plati, ale co som pozerala pocasie pre spissku, tak na zajtra tam je nic moc predpoved :-| , ale na druhej strane aj na dnesok je dost o nicom a zatial sa javi byt pekne
sophie1981
11. máj 2009
super tak kde sa stretneme??
zuzana612
11. máj 2009
ja uz obliekam Matusa len nevie ci mi nezaspi v aute :-S O takych 10 min. mozme vypadnut. Kde sa stretneme? Ja necham auto klasicky pri COOP-e

Medulka, kupila som si Calibrum babyplan, tak hadam pomoze

Maca, ja viem ze to nepovies mojej svokre, ale vies ako je to na dedine 😃 Do hodiny to vie cela Huta 😃 😃 😃
maca77
11. máj 2009
Zuzi, viem 😃 😃 😃
medulka986
11. máj 2009
zuzka,kôli nadche by som zvýšila príjem vitamínu c aj v prirodzenej forme 😉
zuzana612
11. máj 2009
ak pomoze caj s citronom, tak ten pijem na litre. Aj ked zase cierny caj asi ni je moc dobry, vsak
kukulik30autor
11. máj 2009
bibka, tak ja ti zavolam, kde sa nachadzas..ked budem v meste, len neviem, ci moj lapaj vydrzi niekde sediet na terase :-S ...no potom to budem riesit, pri nahorsom sa s nim ja pojdem prejst a vy si date kavu 😉
sophie1981
11. máj 2009
ja uz tiez skoro hotova......tak ta pockam pri jednote tak o 10.oo.......a dalej kde stretneme zbytok???
medulka986
11. máj 2009
zuzka,dajte si pokrájaný citron s vela medom 😃
evitkamalicka
11. máj 2009
Dobre ranko

Zuzka gratulujem x-)
zuzana612
11. máj 2009
Bibka, o desiatej???? Vsak ja uz pomaly o 5 min chcem ist
pata31
11. máj 2009
Ahojteee...Zuzi supeeeeeeeeeerrrrrrrrrr x-) x-) x-) blahozelam a drzim palceky, aby bolo vsetko ok az do koncaaaa x-)
ja som tu nebola dlhsie, lebo som teraz bola 4 dni na vystave v PP a to som bola unavena jak svina...pekneee, ze som vam chybala x-) 😃
inac sa mam celkom ok, zatial mi len raz bolo zle, inaksie sa to da 😉 x-)
sophie1981
11. máj 2009
zuzana, ja uz vyrazm...ale ja ako vzdy pesobus....tak do pol hodky budem tam....
zuzana612
11. máj 2009
ahaaaaaaaa, tak ja zatial pojdem Matuskovi kupit nejaky jogurtik a dzusik, tak ta pockame pri Coope alebo pojdeme oproti popri Hornade.

Vsetkym babam dakujeme za gratulacie, verim ze sa k nam coskoro prida Livia a potom aj Bibka
pata31
11. máj 2009
drzim palceky Livii aj Bibke 🙂
sophie1981
11. máj 2009
oki, ja padam,...este preparkujem auto a ficim...tam zatial paaaa....a niekde v meste........sa stretneme..... 😉
veronika1982
11. máj 2009
ahojte... no co to tu za novinky citam??? super zuzka gratulujem...

my sme klasika zase spali do tretej a od tretej sme mrncali.. idem rychlos stiahnut nejake foto do pocitaca lebo potom sa uz urcite zobudi... ja idem tiez do mesta ale ku kadernikovi sa mu ukazat a objednat...

bibka takze katuska uz glagoce.. ja mam pocit ze ten moj este nerozozna ani moj hlas ale na tatikov reaguje.. asi sa na mna hneva..