• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
autor
tak ja uz skusam potom vsetko....som bola taka bezradna, ta reku, sak aaj Domestos obsahuje bielidlo, ta co...bud zide a budem rada, abo ne a mozem sa s nimi rozlucit...alebo by som rano letela kupovat dajake bielidlo :grinning: a v tej kombinacii s o sodou to tak fajne penilo :grinning: ale smrad bol v celom byte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja pomali zberat a chystat...tak ide niekto do mesta ci nie??? :confused:
11. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko :slight_smile:
livka,ja na domestos nedám dopustiť,Staršiemu synovi vytieklo pero do vrecka nohavíc,skúšala som všetko,aj špecialne prípravky z Francie a nakoniec pomohol domestos wc gél :grinning:
11. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zy sa zberas do mesta? Matusovi treba spat ale teoreticky moze spat aj v kociku
bibka,ja bývam v meste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
zuzka gratulujem a už žiadne makanie v zahrade a na stavbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
11. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba papať vitamínky,viac c vit a kyselinu listovbú :slight_smile:
11. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
listovú-nepočúvajú ma písmenká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTEEEEE :slight_smile:

čo to tu vidím za novinky? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzka supeeeeeeeeeeeeer blahoželááááááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

.........a neboj, svokre neprezradím :wink: :sunglasses: :grinning:
11. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka, idem......ved pod aj ty...aj livka...dame kavu na teraske niekde.... :wink: ......aj medulka sa prida.... :slight_smile:
11. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka,takže pozvanie? :wink:
11. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne...tak halooo baby...idete...ja sa este dokulturnim a zbalim kacku a pojdem......tak nejako o 10 budem v meste.....
11. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej Medulka, takze nie som jedina, co skusa vsetko mozne aj nemozne na skvrny :grinning: super, uz mi blelidlo netreba, sak mam doma stale Domestos :wink:

tak co ideme do mesta?...ja by som sla, ale vezmem asi auto a mozme sa stretnut tam :wink:
11. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,

zuzka to je super sprava na rano, blahozelaaaaam :wink: a drzim silno palce nech to dotiahnes do uspesneho konca :slight_smile: .. esteze livka je taky dobry spion, lebo ktovie kedy by sa nam to prezradila :grinning:

bibka ja by som aj prisla do mesta, ale najprv musim upratat ten bordel co tu zostal po vcerajsku a potom okolo 11tej ideme s kamoskou pozriet co maju nove v maxe v pp

no zajtra kosiarny plati, ale co som pozerala pocasie pre spissku, tak na zajtra tam je nic moc predpoved :unamused: , ale na druhej strane aj na dnesok je dost o nicom a zatial sa javi byt pekne
11. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tak kde sa stretneme??
ja uz obliekam Matusa len nevie ci mi nezaspi v aute :confounded: O takych 10 min. mozme vypadnut. Kde sa stretneme? Ja necham auto klasicky pri COOP-e

Medulka, kupila som si Calibrum babyplan, tak hadam pomoze

Maca, ja viem ze to nepovies mojej svokre, ale vies ako je to na dedine :grinning: Do hodiny to vie cela Huta :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi, viem :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka,kôli nadche by som zvýšila príjem vitamínu c aj v prirodzenej forme :wink:
11. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak pomoze caj s citronom, tak ten pijem na litre. Aj ked zase cierny caj asi ni je moc dobry, vsak
11. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka, tak ja ti zavolam, kde sa nachadzas..ked budem v meste, len neviem, ci moj lapaj vydrzi niekde sediet na terase :confounded: ...no potom to budem riesit, pri nahorsom sa s nim ja pojdem prejst a vy si date kavu :wink:
11. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez skoro hotova......tak ta pockam pri jednote tak o 10.oo.......a dalej kde stretneme zbytok???
11. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka,dajte si pokrájaný citron s vela medom :grinning:
11. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko

Zuzka gratulujem :dizzy_face:
11. máj 2009 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka, o desiatej???? Vsak ja uz pomaly o 5 min chcem ist
11. máj 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee...Zuzi supeeeeeeeeeerrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahozelam a drzim palceky, aby bolo vsetko ok az do koncaaaa :dizzy_face:
ja som tu nebola dlhsie, lebo som teraz bola 4 dni na vystave v PP a to som bola unavena jak svina...pekneee, ze som vam chybala :dizzy_face: :grinning:
inac sa mam celkom ok, zatial mi len raz bolo zle, inaksie sa to da :wink: :dizzy_face:
11. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana, ja uz vyrazm...ale ja ako vzdy pesobus....tak do pol hodky budem tam....
11. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaa, tak ja zatial pojdem Matuskovi kupit nejaky jogurtik a dzusik, tak ta pockame pri Coope alebo pojdeme oproti popri Hornade.

Vsetkym babam dakujeme za gratulacie, verim ze sa k nam coskoro prida Livia a potom aj Bibka
11. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palceky Livii aj Bibke :slight_smile:
11. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, ja padam,...este preparkujem auto a ficim...tam zatial paaaa....a niekde v meste........sa stretneme..... :wink:
11. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... no co to tu za novinky citam??? super zuzka gratulujem...

my sme klasika zase spali do tretej a od tretej sme mrncali.. idem rychlos stiahnut nejake foto do pocitaca lebo potom sa uz urcite zobudi... ja idem tiez do mesta ale ku kadernikovi sa mu ukazat a objednat...

bibka takze katuska uz glagoce.. ja mam pocit ze ten moj este nerozozna ani moj hlas ale na tatikov reaguje.. asi sa na mna hneva..
11. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok