Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

tak ja uz skusam potom vsetko....som bola taka bezradna, ta reku, sak aaj Domestos obsahuje bielidlo, ta co...bud zide a budem rada, abo ne a mozem sa s nimi rozlucit...alebo by som rano letela kupovat dajake bielidlo 😀 a v tej kombinacii s o sodou to tak fajne penilo 😀 ale smrad bol v celom byte 😝

sophie1981
11. máj 2009

idem sa ja pomali zberat a chystat...tak ide niekto do mesta ci nie??? 😕

medulka986
11. máj 2009

dobre ránko 🙂
livka,ja na domestos nedám dopustiť,Staršiemu synovi vytieklo pero do vrecka nohavíc,skúšala som všetko,aj špecialne prípravky z Francie a nakoniec pomohol domestos wc gél 😀

zuzana612
11. máj 2009

zy sa zberas do mesta? Matusovi treba spat ale teoreticky moze spat aj v kociku

medulka986
11. máj 2009

bibka,ja bývam v meste 😝 😀

medulka986
11. máj 2009

zuzka gratulujem a už žiadne makanie v zahrade a na stavbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

medulka986
11. máj 2009

treba papať vitamínky,viac c vit a kyselinu listovbú 🙂

medulka986
11. máj 2009

listovú-nepočúvajú ma písmenká 😝

maca77
11. máj 2009

AHOJTEEEEE 🙂

čo to tu vidím za novinky? 😕 😵 😵 😵 😵 😵 Zuzka supeeeeeeeeeeeeer blahoželááááááááááááám 😵 😵 😵

.........a neboj, svokre neprezradím 😉 😎 😀

sophie1981
11. máj 2009

zuzanka, idem......ved pod aj ty...aj livka...dame kavu na teraske niekde.... 😉 ......aj medulka sa prida.... 🙂

medulka986
11. máj 2009

bibka,takže pozvanie? 😉

sophie1981
11. máj 2009

jasne...tak halooo baby...idete...ja sa este dokulturnim a zbalim kacku a pojdem......tak nejako o 10 budem v meste.....

kukulik30
autor
11. máj 2009

jej Medulka, takze nie som jedina, co skusa vsetko mozne aj nemozne na skvrny 😀 super, uz mi blelidlo netreba, sak mam doma stale Domestos 😉

tak co ideme do mesta?...ja by som sla, ale vezmem asi auto a mozme sa stretnut tam 😉

anape
11. máj 2009

ahojte 🙂 ,

zuzka to je super sprava na rano, blahozelaaaaam 😉 a drzim silno palce nech to dotiahnes do uspesneho konca 🙂 .. esteze livka je taky dobry spion, lebo ktovie kedy by sa nam to prezradila 😀

bibka ja by som aj prisla do mesta, ale najprv musim upratat ten bordel co tu zostal po vcerajsku a potom okolo 11tej ideme s kamoskou pozriet co maju nove v maxe v pp

no zajtra kosiarny plati, ale co som pozerala pocasie pre spissku, tak na zajtra tam je nic moc predpoved 😒 , ale na druhej strane aj na dnesok je dost o nicom a zatial sa javi byt pekne

sophie1981
11. máj 2009

super tak kde sa stretneme??

zuzana612
11. máj 2009

ja uz obliekam Matusa len nevie ci mi nezaspi v aute 😖 O takych 10 min. mozme vypadnut. Kde sa stretneme? Ja necham auto klasicky pri COOP-e

Medulka, kupila som si Calibrum babyplan, tak hadam pomoze

Maca, ja viem ze to nepovies mojej svokre, ale vies ako je to na dedine 😀 Do hodiny to vie cela Huta 😀 😀 😀

maca77
11. máj 2009

Zuzi, viem 😀 😀 😀

medulka986
11. máj 2009

zuzka,kôli nadche by som zvýšila príjem vitamínu c aj v prirodzenej forme 😉

zuzana612
11. máj 2009

ak pomoze caj s citronom, tak ten pijem na litre. Aj ked zase cierny caj asi ni je moc dobry, vsak

kukulik30
autor
11. máj 2009

bibka, tak ja ti zavolam, kde sa nachadzas..ked budem v meste, len neviem, ci moj lapaj vydrzi niekde sediet na terase 😖 ...no potom to budem riesit, pri nahorsom sa s nim ja pojdem prejst a vy si date kavu 😉

sophie1981
11. máj 2009

ja uz tiez skoro hotova......tak ta pockam pri jednote tak o 10.oo.......a dalej kde stretneme zbytok???

medulka986
11. máj 2009

zuzka,dajte si pokrájaný citron s vela medom 😀

evitkamalicka
11. máj 2009

Dobre ranko

Zuzka gratulujem 😵

zuzana612
11. máj 2009

Bibka, o desiatej???? Vsak ja uz pomaly o 5 min chcem ist

pata31
11. máj 2009

Ahojteee...Zuzi supeeeeeeeeeerrrrrrrrrr 😵 😵 😵 blahozelam a drzim palceky, aby bolo vsetko ok az do koncaaaa 😵
ja som tu nebola dlhsie, lebo som teraz bola 4 dni na vystave v PP a to som bola unavena jak svina...pekneee, ze som vam chybala 😵 😀
inac sa mam celkom ok, zatial mi len raz bolo zle, inaksie sa to da 😉 😵

sophie1981
11. máj 2009

zuzana, ja uz vyrazm...ale ja ako vzdy pesobus....tak do pol hodky budem tam....

zuzana612
11. máj 2009

ahaaaaaaaa, tak ja zatial pojdem Matuskovi kupit nejaky jogurtik a dzusik, tak ta pockame pri Coope alebo pojdeme oproti popri Hornade.

Vsetkym babam dakujeme za gratulacie, verim ze sa k nam coskoro prida Livia a potom aj Bibka

pata31
11. máj 2009

drzim palceky Livii aj Bibke 🙂

sophie1981
11. máj 2009

oki, ja padam,...este preparkujem auto a ficim...tam zatial paaaa....a niekde v meste........sa stretneme..... 😉

veronika1982
11. máj 2009

ahojte... no co to tu za novinky citam??? super zuzka gratulujem...

my sme klasika zase spali do tretej a od tretej sme mrncali.. idem rychlos stiahnut nejake foto do pocitaca lebo potom sa uz urcite zobudi... ja idem tiez do mesta ale ku kadernikovi sa mu ukazat a objednat...

bibka takze katuska uz glagoce.. ja mam pocit ze ten moj este nerozozna ani moj hlas ale na tatikov reaguje.. asi sa na mna hneva..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre