Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
13. máj 2009

zuzana....no nasere poriadne....ja som s mojim zacala komunikovat az dnes tesne pred tym ako mal ist do roboty, bo ja sa neviem rozlucit pohnevana....kasel ma mrzi....mne ta moja nadcha uz prechadza.....nastastie 😕

sophie1981
13. máj 2009

livia velmi chutne...... 😀 😀 😝

ivana2009
13. máj 2009

pekne dobre ranko
oj zuzka tak ta hned Matusko prebral 😀 😀
Slavka dakujem za opytanie mam sa uz lepsie a zo dna na den sa to zlepsuje maly sice vecer strajkujem ale verim ze sa to polepsi vies kym si zvyknem na ten iny rezim 😀 😀 😀 😀 😀
teraz spime tak letim do sprchy a navarit a idem vonku treba mi odniest na socialku papiere 😉 😉 😉

kukulik30
autor
13. máj 2009

bibka, ja to nukam inym, ale sama by som to ust nedala 😝 raz mi mamak urobila v mlieku cesnak , cibulu a med a na druhy den som to mala vypit..hadaj, co sa stalo po prvom glgu....vyprskla som to po celej kuchyni , nadvihlo ma zopar krat a moje prirodne liecenie bolo skoncene 😖 ..v zivote som to do ust nedala, aj verim, ze pomoct to moze, ale na to ja zaludok nemam 😝 😝 😝

kukulik30
autor
13. máj 2009

baby, dnes sme mali ist na Kosiarny 😝 ale bude mokro, tak ma to az tak nemrzi...na tyzden uz bude snad teplo, vsetko cez vikend preschne a mozme ist 😀

zuzana612
13. máj 2009

uz si robim zazvorovy cajik s medom

Mna teraz zase nasrala svokra. Viem ze chce pomoct, ale ja si moje veci operem sama, hlavne ked plesla do pracky vsetko spolu, biele, farebne aj tmave. Ak Matusova krasna suprava bude pofarbena tak asi vyskocim z koze. A to mam v izbe este kopu veci ktore mi treba prat, takze by som mala aj na svetle aj na tmave do pracky. Sa mohla do slaka aspon opytat ci nemam este nieco na pranie, no nie 😠

kukulik30
autor
13. máj 2009

😠 zuzka zastav pracku a vyber...sak sa to zafarbi 😅

kukulik30
autor
13. máj 2009

no idem sa ja skulturnit, popratat byt a palim von, kym je doobedu pekne 😉

zuzana612
13. máj 2009

Uz je neskoro na zastavenie ked to tam dala pred pol hodinou. Len dufam ze bude vsetko ok lebo za seba nerucim 😠

veronika1982
13. máj 2009

dobre ranko... tak ja som chora ako pes... vecer mamka zobrala maleho pre istotu k sebe a doniesla mi ho az o pol stvrtej rano aby sa napapal.. mam 37,5 teplotu, hrdlo ma boli, nadcha ako hrom tak chodim po dome s bielym ruskom a manzel sa smial ze to mam z toho ze si pisem s kurkami tak som dostala vtaciu chripku.. maly sa na mna tiez tak divne pozera ze co to ta mamina ma na ksichte.. ale dycha sa v tom hnusne....

pojdem skusit do lekarne ten zazvorovy caj kupit... ideme s mamkou na nozicky. najprv sme mysleli ze nepojdeme kedze som taka aka som ale chcem to mat za sebou a kedze vyzera ze je vonku pekne tak nech to maly vyuzije a poobede pojde s nim dedo a ja sa budem liecit.

zuzana612
13. máj 2009

Ja uz pijem zazvorovy caj, ale asi som si urobila moc silny lebo ma stipe ze az. Musim ist doliat don viac vody 😝

kukulik30
autor
13. máj 2009

no veronika, ked uz mas aj zvysenu teplotu, tak to bude najlepsie vylezat 😖 ..nech chodia s malym na prechadzku babka s dedkom a ty pekne v posteli lezkat, co najviac
my sme tie ruska pouzivali tiez a celkom dobre, nikdy sa od nas maly nenakazil, ked bol este babo 😉 hlavne sa ty musis dat do poriadku

pata31
13. máj 2009

Ahojte, dnes som bola na krv a o tyzden mam prvu poradnu 😵

zuzana612
13. máj 2009

jeeeeee Pata, super, sa tesis, vsak 😉 Ja musim pockat este 4 tyzdne, idem az 15.6. Tak dufam ze mi to potvrdi a povie ze je vsetko ok. Ale cakat este 4 tyzdnen nie je ktovieco

kukulik30
autor
13. máj 2009

patka super..tesim sa s tebou 😉 to uz onedlho dostanes aj tehu knizku 🙂

pata31
13. máj 2009

Zuzi, ides az o mesiac? ja som bola u dr par dni potom, ako som zistila, ze som tehu...a bola tam bublinka 😉
Livi, hej, dostanem knizku, uz ju tam aj sestricka mala, ale vravela, ze na buduce mi ju da, aby mohla zapisat vysledky krvi 😵

zuzana612
13. máj 2009

Pati, ja som sa objednala az na 15+teho koli tomu ze som chcela byt mesiac tu, tak aby som sa nemusela tolko krat motat, lebo 17-teho idem aj k inemu lekarovi tak to budem mat zase tyzden behania po lekaroch. Ale co uz. Tak len treba verit ze bude vsetko ok. Sestricka mip ovedala ze keby som mala nejake problemy tak mam hned prist, ale to by som musela ist tu na pohotovost. Tak verim ze bude vsetko fajn

pata31
13. máj 2009

aha, jasne...tak drzim palceky, aby bolo vsetko ok 😵 sa tesim, ze budeme spolu tehulkovat 😵

ivana2009
13. máj 2009

patka tak sa tesime s tebou
a jasne aj so zuzkou nech je to baba 😉 😉 😉
zeby som sa dala na dalsie tehu brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nieeeeeeeeeeee este ten nie je zabudnuty,ale hadam ma to prejde hoc pri jednom by som nerada ostala 😒 😉
Veronika ty sa daj do kopy a mozno ta preberie dr ak bude mat zly den 😀 😀 😀
ja som zvedava kedy nas poslu zajtra mame prvu poradnu
😀 😀

anape
13. máj 2009

ahojte baby,
vcera vecer som vam chcela napisat, no ked som zacala, tak sa zobudila viki a plakala, tak som to vypla a sla k nej, kedze sme boli sami, lebo tatino siel na sluzobku 😒

dnes mam taky volnejsi den, kedze sme s viki same, navarene mame odvcera... idem si asi urobit kavicku a pozriem ordinaciu, lebo uz som nevidela tri casti 😕 ... akoze bolo by co robit, ale ked mne sa taaaaak nechce 😝

rano som bola s petuskom v skolke, prebiehalo to v pohode, mal taku radost, ze mi ukazal kde ma znacku, kde su deticky a tak... no vratil sa mi dat pusu a v tom momente si to aj rozmyslel a zacal sa trosku rozmazkovat a cickat 🙂 , no zvladli sme, ucitelka ho vzala k autickam a ja som zduchla... popoludni pojdem prenho a pojdeme k svagrine na dvor, je to pre mna istejsie, ze budu v uzavretom priestore, kedze mam zodpovednost za obidvoch a svagrina ma aj chlapcov, hoci o dost starsich ako petko, ale vedia sa s nim zabavit

anape
13. máj 2009

livka fakt ten sirup nie je chutny, ale pomaha 😝 🙂

ivi este si nezabudla na porod? ja ked som zbadala petuska, tak bolo po bolesti, hoci sa vsetko skomplikovalo a po dalsom vysetreni som mala dvojnasobne bolesti, ale stale ked som nanho pozrela, tak som vedela, ze chcem aj dalsie babo, ze to stoji za to a nikdy by som nechcela, aby bol jedinacik... no nepredpokladala som, ze sa "pritrafi" tak skoro 😕 😅

pri viki som si porod "odspala", tak to bolo uplne ine... to som mala zase vycitky stale ked som na nu pozrela, ze som bola nestastna ked som zistila, ze uz som zase tehotna ☹ (trvalo to len prvych par dni, potom som si vravela, ze sa musim tesit, aby babo nemalo pocit, ze ho nechcem a okrem toho som si pomyslela, ze som hrozna, ze co by niekto za to dal, zeby mohol mat babo a ja sa stazujem 😒), ale tie vycitky mavam dodnes a neviem sa toho zbavit... 😢

veronika1982
13. máj 2009

no my sme uz doma. pani doktorka neordinovala tak sme sa presli... mamina si kupila dva tricka, v lekarni zazvorovy caj ktory je "vynikajuci". bola som aj na socialke a teraz sme uz doma. maly spi v postielke a ked sa zobudi tak pojde s dedom von.. ja si idem tiez trosku lahnut...

pati tak super ze dostanes tehu knizku.. ja som si tu svoju chcela prefotit a povedala som si ze este jedna poradna a potom si ju dam prefotit.. no a nestihla som to takze nemam pamiatku. pri druhom si ju uz ofotim pre istotu skor..

kukulik30
autor
13. máj 2009

a ja uz tlacim obed 😀

veronika1982
13. máj 2009

a co mate na obed?

pata31
13. máj 2009

Veronika 🙂 to ma zatial ani nenapadlo, ale uz teraz si ju tiez urcite prefotim 😵 a mas aj taku knizocku pre babatko, kde si vsetko zapisujes? rozmyslam, ze si take nieco kupim....

ja som dnes mala na obed veeelmi nezdrave jedlo...vyprazany syr s hranolkami...ale prisla chut a neodolala som 😝 😀

zuzana32
13. máj 2009

Ahojte,

Veronika - ja som nestihla odfotiť ani pri druhom (prvé a druhé som mala 5 týždne skôr), ale pri treťom som už odfotila a odložila si. 😉

kukulik30
autor
13. máj 2009

veronika, vcera som zapekala cestoviny s brokolicou, karfiolom, sunkou a kukuricou a ja si na to davam este dressing s nakrajanymi chilly paprickami 😝 😝 😝 mnam 😵

zuzanale
13. máj 2009

Ahojte my sme boli doobeda v Lidli a Timka si kúpila novú loptu v pondelok ju obišla lebo mala okuliare a sandále ale dnes ju už zhrabla 😀 a hneď dve aby mala aj sesternica keď príde z BA.

Pati s toho syra si nič nerob keď som čakala Timku som dva týždne jedla len syr a hranolky občas aj o 10tej večer 😅 a potom ma zas chytili zeleninové šaláty tak som bola ako králik 😀

rybecka
13. máj 2009

ahojte,
ja az teraz zapla Pc lebo mi rano dosla mamka. teraz sla ku kadernicke tak mozem zas pisat 😀 lebo ona sa zlosti ze tu si pisem a nevyuzijem ten cas na nieco ine kym mi deti spia no proste stara skola 😀 juj maly uz place a to som ani vam nic nestilhla napisat 😅

rybecka
13. máj 2009

Hallo kde ste, 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre