Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
15. máj 2009

a ozaj uz som jak stoparsky pes...mm zo mna nemoze, jak vsetko citim, najma jeho nohy 😀 😀 😀

zuzana612
15. máj 2009

Pata, urcite budem rodit v RK, mala som tam Matusa a bola som velmi spokojna a mam tam celu rodinu ktora sa mi postara o Matusa ked budem v nemocnici a tiez s nim pomozu ked prideme domov. Lebo tu by som bola odkazana sama na seba a neviem s kym by som nechala Matusa kym by som bola v nemocnici. Daniel by to sice zvladol, ale ja budem kludnejsia ked viem ze sa on stara moja mama alebo sestra 🙂

Neviem ci mam nejake chute, asi ani nie, len dnes potrebujem maso!!!!!!!!! A ako natruc nemam doma ani slaninu ani sunku 😠 Mam sice plnu mraznicku masa, ale kym sa to rozmrazi a uvari, tak ma aj chut prejde. Zatial mi nebyva nejak zle, zavse citim tazobu v zaludku, ale da sa to vydrzat

pata31
15. máj 2009

no jasne, je lepsie nechat Matuska mamke ci sestre ako manzelovi, ved on bude potom asi aj oslavovat 😉
mne treba este nejake 2-3 tt aby presli nevolnosti, aj ked to nie je nic hrozne, hlavne, ze nezvraciam (klop,klop,klop) 😅 inac sunku a salamy apod. nemozem ani citit 😝

maca77
15. máj 2009

Pati, ja som z Huty 😉

a ten dátum turnaja - to bude asi tak, lebo vždy ho chlapi organizujú na prelome júna-júla, podľa toho ako víkend vychádza ..... len teraz ma napadlo, nie že sa tam pobijeme pri povzbudzovaní 😀 keď každá má toho svojho M v inom družstve 😀 😀 😀

maca77
15. máj 2009

Pata, no len sa neteš, že ťa tak skoro nevoľnosti prejdú 😅 .... niekedy to býva oveľa dlhšie, ak nie celé tehotenstvo .... som ťa teraz potešila, čo? 😀

pata31
15. máj 2009

Maci, no moc s ma nepotesila, ale dufam aj tak, ze prejdu... 😅
no to bude sranda na tom futbale 😀 a tvoj je v ktorom druzstve?

pata31
15. máj 2009

baby, tak ja padam domov..majte sa, pekny vikend 😵

zuzana612
15. máj 2009

Pata, ani ja ta nepotesim, mne bolo zle asi do 5-6 mesiaca. Sice som vracala asi len 5x za cele tehu, ale 5 mesiacov som bola na suchych rozkoch, ryzi, cestovinach a zemiakoch a aj to len v malom mnozstve. Zato teraz mi zatial chuti. Vyhrabala som v mraznicke spisske parky tak som si urobila 2 hot-dogy, ale nejak mi nezapasovali, lebo mi je teraz z nich nejak tazko 😝 Nic to, o chvilu idem s matusom spat kedze poobede zase skoro vobec nespal 😖

veronika1982
15. máj 2009

my sme si dnes dali do tela.. sla som na tarcu a naspat... nohy si uz necitim. po ceste sme stretli tatika a unaveny ako kone sme si sadli na lavicka a ktoze sa nezjavi??? livia... tak sa aspon manzelia spoznali...

zajtra mame mesiac a mame v plane od rana natacat maleho... a prisla som na to ze je steklivy vzadu na hlavicke..

ivana2009
15. máj 2009

veru ako ten cas leti nedavno sme boli bruchate 😀 😀 😀 a teraz mame drobcekov sice ja som aj tak bruchata 😉 😉 😉 😉 aj dnes sme boli v meste a nestretla som nikoho z MK 😖 😖
Zajta matuska bavi dedko a ja upratujem a oddychujem 😀 😀 😝 😝
Prajem vam pekny vikend 😉 😉

maca77
15. máj 2009

Pata, MM hrá za "rohals boys" ....

žeby som sa aj ja začala konečne tešiť z toho turnaja a nielen MM? 😅 ..... aspoň bude ministretko 😎

Ivi, ja som v meste bola, ale tiež som ťa nevidela 😉 budúci týždeň, napr. utorok môžme dať niekde v meste kávičku .... aj so susedkou 😉 .... aj kto chce nech sa pridá....

ninka1234
15. máj 2009

ahojte 😉

jasne Maci môžme, a mám doma celý týždeň Tomáša, tak si tu kávičku môžem v klude vychutnať 😀

maca77
15. máj 2009

OK, dohodnuté ... v utorok sa ozvem .... a priprav Tomáša na to, že bude mať na starosti aj moju nezbednicu 😀

slaviq81
16. máj 2009

To čo to je? 😕 😕 😕 Bojkotujete koníka?
Joj, nemám rada víkendy, všade mŕtvo 🙄 Ešteže oskar svieti 🙂 Pôjdeme von.

Veronika, všetko naj k mesačninám.

maca77
16. máj 2009

ahojte

my sme boli vonku, slečna sedí na nočníku a ja to využívam, že môžem chvíľku kľudne na počítač 🙂

anape
16. máj 2009

ahojte babenky 🙂 ,

ja som sa tu rano zastavila, no kym som docitala, tak uz si deti vyzadovali moju pozornost, tak som vas ani nepozdravila 😕

dnes sa tiez cely den neukazem, lebo len co sa deti zobudia, tak odchadzame k mojmu bratovi na gulas, lebo mal narodky, tak to oslavime takto vonku na slniecku 🙂

prajem aj vam vsetkym krasny a slnecny den 😉

zuzana612
16. máj 2009

Ahojte, ja tiez len tak na skok, uz som rozmyslala ze pojdem vecer s ocom domov aby som mohla ist v pondelok ku mojej Dr. lebo rano mi bolo este horsie, uz som mala aj upchaty nos, ale teraz je to lepsie, tak to asi necham tak ze to prejde.

My sme tiez cely den von, teda ja som doobedu varila nedelnu polievku ak nahodou zajtra pojdeme na ten vylet, tak nech mame aspon polievku ked sa vratime. Robila som pecienkove halusky a aj ked viem ze by som ich teraz nejak nemala, nemohla som oddolat a uz papam druhu misku polievky 😝 Matus tu ma sesternicu tak je od neho trosku klud, ale vcera si poriadne zahryzol do jazyka ked zletel zo stola na ktory sam vylezie a pred chvilou pre zmenu z toho stola zletela jeho miska s obedom. Samozrejme ze jeho zasluhou 😠 Ste mali vidiet vyraz na svokrinej tvari. Sa urcite nevie dockat kedy uz odtialto vypadneme. Som musela este aj koberec tepovat.

Anka, akurat som isla okolo vasho domu ked niekto vchadzal do dvora na aute, ale som nevidela kto to je. Bol to minivam

kukulik30
autor
16. máj 2009

ej vidno, ze je vikend 😀

zuzana612
16. máj 2009

ved to, nikde nikoho, len ja sama 😀

sophie1981
16. máj 2009

ahoj aj ja som tu

sophie1981
16. máj 2009

nejako mrtvo tu je...co to???

my sme dnes boli na stavbe a konecne mame dokoncene okno v kuchyni...a je super...tolko svetla tam zrazu mame....ej ale som rada......rano sme sa vybrali do mesta a potom ze do kauflandu ale tam bolo tolko ludi ze som to hned zrusila, lebo ako sa poznam urcite by som sa tam s niekym pobila....nemam rada ten dav blaznov, co prejvalcuju vsetko.... 🙄 ...potom sme sli na stavbu, urobili zivansku a opiekli spekaciky...mnaaam.....ln teraz smrdim za dymom...katka uz spinka, unavena po celom dni..... 😀 .....dokonca aj ona bola vyudena...este idem precistit kociarik, bo tiez ako udena klobaska.... 😅 ...no a zajtr nedela...poobedeideme na kolacik do markusoviec, kedze je tam prve svata prijimanie.....tak som zvedava, co ponuknu... 😅 😀

sophie1981
16. máj 2009

zuzanka...dufam ze sa uz citis lepsie a fazulka tiez.... 😉 ....

livi...a ty nenos siltovku...potom ta chudak mm nespozna..... 😀

zuzana612
16. máj 2009

Bibka, ani by som nepovedala ze lepsie, uz ma aj hrdlo tak boli ze ledva preglgam, ale pijem litre citronoveho caju tak dufam ze to prejde. Treba mi ist do vane, trosku sa skulturnit, umyt vlasy, ale daniel este nie je doma a Matus salie so sesternicou, tak neviem kedy pojde spat a to poobede zase nic nespal

rybecka
16. máj 2009

ahojte,
aj my sme opekali robili sme steaky mnam a teraz sme prisli dnu 😉 Ondrejko zatial spinka na gauci a Matej este stale na dvore s ockom upratuju po opekani 😉 a tiez smrdime Bibka jak nasi indiani 😀 😀
takze utekam do vane.

kukulik30
autor
16. máj 2009

😀 😀 😀 Bibka, vidis, ja som sisi...ja nemam problem oslovit nikoho....haha, ale tvoj manzel asi bol soknuty, ale predtavila som sa ako kukulik z konika, tak hned ma zaradil 😀 😀 😀

zuzka 😒 tak to tie veru nie je najlepsie ☹ bodlo, by , keby si si troska oddychla a tu turu by som na tvojom mieste ozelela, nech daniel vezme maleho a ty sup do postele 😉

nam zajtrajsia cesta do Ruzbach odpadla, kedze by sme isli na dvoch autach...pojdeme na buduci vikend, nech aj potom ma svokor navstevy....tak ba sme sa dovalili vsetci zajtra a chaos by bol poriadny 😅
aspin mame volnu nedelu, kedze sme si uz na zajtra navarili...mozme niekde vyrazit 🙂

veronika1982
17. máj 2009

ahojte.. tak my sme boli vcera doobedu s tatinom v meste kym dedo s matejom prechadzal.. mamina si kupila tricko, nohavice a kratasy a topanky tak som spokojna.. aj ked pohlad do zrkladla pri skusani bol otras... stretli sme aj bibku tak mm spoznal dalsiu kurku...

no a poobede nas cakala oslava tak sme sa tam nejako vybrali. matej bol stredobom pozornosti...zo zaciatku mu nevadila ani hudba ale potom uz zacal byt nespokojny tak sme nasadli do auta a sli domov..

a mame sopliky a cez odsavacku mi to nejako nejde... do mam robit? bojim sa ci nebude chory..teraz neviem ci mozem ist s nim von alebo nie.. poradte..

kukulik30
autor
17. máj 2009

dobre ranko 🙂

veronika, s tymi soplikmi som sa aj ja u samka natrapila, je mozne, ze ich ma az vzadu, preto ti to nejde, ja som vytiahla , to co islo ...a ostatne nechala, mala som kvapky Nasivin pre novorodencov a tie som potom kvapkala, trosku to uvolnilo, alebo skus roztok s morskou solou , vytierat nostek /existuju aj original spreje myslim Nivea, ja som mala narobene podomacky/
.....ak nema teplotu tak by ste mohli ist trosku von...von sa nesmie chodit iba s teplotou, no a samozrejme v hmlistom pocasi..

kukulik30
autor
17. máj 2009

http://www.docsimon.sk/tovar/otrivin-baby-care-..... toto je pre babatka do jedneho roka

kukulik30
autor
17. máj 2009

ups , zel som skopirovala 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre