Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
17. máj 2009

vlasten na tom prvom linku, ej otrivin, sterilny izotonicky roztok v takych ampulkach..to je pre deticky do 1 roka 😉

veronika1982
17. máj 2009

a kolko by mal mat normalnu teplotu?ako sa to rata?

anape
17. máj 2009

ahojte baby,
vcera som sa uz neukazala, lebo sme dosli domov neskoro, boli sme az na dvoch akciach a potom sme si vychutnavali este vecernu pohodu na novej hojdacke 🙂 . zistili sme, ze nase deticky su po nas maximalne spolocenske typy 😉

zuzka bol to manzel 🙂 , potom som uz jazdila na nom ja a manzel chce, aby som na nom jazdila stale, no zatial neviem, lebo je to dost velke auto a ja mam vodicak len tri mesiace 😕 , moj brat nechapal, ze ja jazdim na takom aute, ze svagrina ma vodicak uz par rokov, ale ze by sa neodvazila jazdit na minivane... no mne odvaha nechyba, tak hadam ma nic zle necaka

aj nasa viki vstala trosku zahlienena, tak hadam vcera neochorela, lebo bolo take nanic pocasie, raz teplo, raz dazd, potom naraz sa vyrazne ochladilo 😒

ani dnes sa tu zrejme pocas dna neukazem, budeme si vychutnavat, ze aspon cez vikend sme s tatinom... prajem vam a vasim rodinkam krasnu nedelu 🙂

ivana2009
17. máj 2009

pekne dobre ranko 😀 😀 😀 oj ta co budete chory Veronika ☹ ☹ ☹ ☹
a kde bol fesak na oslave?takze ste neboli dlho 😉 😉

anape
17. máj 2009

veronika najlepsie je takym malym babatkam merat v konecniku a po odmerani odraces pol stupna 🙂 ... zvysena teplota je nad 37, cize v konecniku od 37,5... no zda sa mi, ze zuzka tu minule pisala, ze zvysena teplota je az od 37,2, tak potom neviem.... ale mamina ti urcite poradi 😉

veronika1982
17. máj 2009

ivi.. krstny(vies ktory/ mal 50-tku tak sme boli vo vyšnej. ale boli sme len do siedmej..

vonku vyzera byt pekne tak by som sa sla prejst ale mam obavy z maleho.. skusim mu zmerat teplou.

rybecka
17. máj 2009

Dobre ranko,
aj my mame sopliky ale nam zatial idu fajne s odsavacku uz sa to lepsi 😉 konecne som si kupila tu na vysavac a nedam na nu dopustit. 😅
no teraz som ranjkovala na terase ludia to je taky hits. 😎 no parada ako v lete uplne ked si na slniecku tak az pali 🙂

veronika1982
17. máj 2009

jani a kde si ju kupila?

rybecka
17. máj 2009

v lekarni 😉

zuzana612
17. máj 2009

Ahojte, tak ja sa akurat balim domov, chora som ako pes a tu sa mi to neda vylezat, tak sa idem liecit domov. Rano som bola omrknut vasu porodnicu, no musim povedat ze riadny labirint 😕 Vsak to kym clovek pride kam chce tak aj porodi 😀 V noci som sa zobudila na priserne krce v bruchu, nastastie to preslo ale pre istotu som isla na pohotovost. Nic nove som sa vsak nedozvedela lebo nesiel ultrazvuk 😖 Ale hadam je vsetko ok. Potom som isla aj na dalsiu pohotost nech mi popocuva a nech mi nieco da, ale bola tam taka mlada Dr. ktora mi na rovinu povedala ze nema skusenosti s tehotnymi, ze mam ist radsej ku svojej obvodnej. A kedze ta je v RK, tak ma caka hodinova cesta domov. Co uz, ak to pomoze.

Jani, aj ja mam tu odsavacku na vysavac a je fakt perfektna, vytiahne rychlo a dobre. A ako sprej do nosa pouzivam physiomer

rybecka
17. máj 2009

Joj Zuzi,
ta ti prajem rychle uzdravenie ☹ a nech sa nic nestane malej fazzulke 😉 doma sa das urcite dokopy tam sa ti ma kto postarat o Matuska a ty to pekne vylezis a bude fajn 😉 a ja som ti chcela vratit veci ze ked bude stretko ta ti ich donesiem no nic snad nabuduce 😉

zuzana612
17. máj 2009

Jani, kedze mam teraz o 5 kg menej ako pred prvym tehu, tak mi tie veci budu dobre mozno akurat tak v 7-9 mesiaci a to je este casuuuuuuuuuuuuu 😀

ivana2009
17. máj 2009

oj Zuzka tak bezkaj domov tam sa das urcite skor do kopy tak ti prajem skore uzdravenie 😉

kukulik30
autor
17. máj 2009

anicka, ja viem tak, ze sa meria v konecniku,ale odratava sa 5 stupnov / tak mi hovorila dr. sefcikova/ 😕 , to znamena, ked namerias 37, 5...po odratani ma 37stupnov Celzia 😉

zuzka no tak to je dobry napad, ked si taka chora ☹ a dufam, ze fazulka bude ok 😕 no ja by som riadne stresovala, keby ma chytili krce...bozinku, tak potom nam rychlo napis, ci je vsetko ako ma byt...

kukulik30
autor
17. máj 2009

ta odsavacka na vysavac je fakt super, uz si ju vela ludi chvalilo 😉 ja ked budem tehu/ dufam uz coskoro 🙂 / tak si ju isto zadovazim..ja som mala tu, co taham cez hadicky, a to je na prd a blbo sa cisti 😝

slaviq81
17. máj 2009

Ahojte,
aj ja mám odsávačku na vysávač, ale zatiaľ som ju použila iba raz. Do teplých krajín som ju však nebrala. Ja pri odsávaní malej zapchám druhú dierku prstom. A zvýšená teplota je 37 stupnov, ak sa meria teplota v konečníku tak sa pol stupňa (0,5) vždy odpočíta. Livi, tak ti potom tu odsávačku darujem 😉
My sme včera išli poobede do Kauflandu, ale keď sme už nakúpili a vyšli von tak pršalo. Zavolala som ocovi, aby pre nás prišiel. No kým došiel tak už bolo po daždi a oskar sa nám vysmieval 😀
Idem papať, kým Lara spí. Neskôr sa pôjdeme vyvenčiť 😀

kukulik30
autor
17. máj 2009

hej asi to tak myslela aj anka, len som to nepochopila 😀 s tym odratanim pol stupna 😀 no nevadi, sem tam mi nedopaluje 😅 ...pat dielikov sa odrata a hotovo 😀

hej slavka, dik..potom sa ozvem 😀

slaviq81
17. máj 2009

Až potom? 😕 😕 Dovtedy nie? 😕 😠 😀

kukulik30
autor
17. máj 2009

😀 😀 😀 ty si srandistka,no jasne , ze sa ozvem, ved uz coskoro sa tretneme na Kosiarnom 😀 potom znamena , ked budem tehu..haha, to este nie je iste 😀

kukulik30
autor
17. máj 2009

ja akurat sedim na balkone a opalujem nozky...ale mi pecie na hlavu, tak som musela kustik vbehnut do spalne 😝 😝 😝

slaviq81
17. máj 2009

Spomínate stále Košiarny a ja ani cestu nepoznám 😝 😖 Hlavná vec, že sme tam zo školy chodili stále 😀

kukulik30
autor
17. máj 2009

tak pridem po teba, co ty na to? 😉 😀

slaviq81
17. máj 2009

Sama musím 😅 Pôjdem hneď za tebou 😉

kukulik30
autor
17. máj 2009

ok, tak ta niekde pockam 😀

slaviq81
17. máj 2009

😀 😀

kukulik30
autor
17. máj 2009

napr na Kosiarnom 😀 😀 😀

slaviq81
17. máj 2009

Si robíš srandu čo? Veď ja zablúdim 😀 😀 Idem sa venovať Lare, lebo už mi tu noviny objedá 😝 Neviem, ale strašne jej chutí papier 😕 😀

kukulik30
autor
17. máj 2009

asi ma nedostatok celulozy 😀

kukulik30
autor
17. máj 2009

baby, vyskusajte, vyborny kolacik, vcera som ho u mamky chutnala a dnes sa ho cyhstam tiez urobit 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8962

rybecka
17. máj 2009

hmm, moze byt fajny celkom jednoduchy tak ho vyskusame 😉
dikes za info.
my sa chystame vonku len Matej nam nejako dlho spi uz od jednej ked som sama doma tak mi to vyhovuje ale dnes nie no clovek je stale nespokojny s niecim no nie? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre