Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
17. máj 2009

Ahojte, tak ja sa hlasim z Liskovej, cestu som nastastie prezila ok a cely den som v posteli, to je parada ked mozem lezat a niekto spolahlivy sa mi postara o dieta 😀 Len neviem co budem robit ked budem mat dve a ochoriem, ci ich hned posadim do auta a budem utekat sa domov liecit 😖 Ja to fakt velka vyhoda ked ma clovek nablizku rodinu ktora pomoze, ako ked je odkazany sam na seba 😖 Teraz isli vsetci zagratulovat segre, mala narodky, tak je tu tichoooooooooo. Aj ked aj tak boli cely den von, maly dokonca spal von na hojdacke vyse hodiny 😀 Zajtra rano pojdem ku mojej Dr. nech ma aspon popocuva a ak to nie je az take zle, tak jej rovno poviem nech mi antibiotika ani nedava, ze to skusim nejak vylezat. Tak ja idem naspat do postele, tak pekny zvysok dna vam prajem

kukulik30
autor
17. máj 2009

dnes som opat zazila mile stretnutie....brazdime si spissku na bicykloch,boli sme pozriet na koniky, cez Tarcu na vychod a do mesta na zmrzku a koho nevidim s kociarikom....nasu Slavku 😀 ..Lara si spinkala spokojne vo svojom voze , tak som ju nemohla pomojkat..uz sa tesim na Kosiarny 😉 😀
a Slavka ty mas taky jemny hlasok 😵

zuzka , dobre si si to zariadila 😉 len lezkaj, kym sa da a rodina pomoze 🙂

Janka, u nas podobne, cez vikend, ked sa niekde chystame ako naschval Samko spi 3 hodiny 😕 😨 ...a si pis,ze zajtra pospi hodinu a pol 😀

veronika1982
17. máj 2009

livia.. ty mas proste stastie na ludi... ja neviem ci by som spoznala niekoho okrem tych ktore uz poznam osobne..

ja som bola poobede v lekarni a po ceste som sa stavila na kus reci pri ivane a konecne som videla matuska.. panecku ten ma ale dlhe mihalnice...

a teraz sme uz doma.. maminu fajne pripieklo na rukach tak som cervena ako prasiatko.. aj nostek mi opalilo...

rano zavolam dr. ze ci mam prist s matejom lebo sa bojim aby neochorel..

a kedy je to stretko?

kukulik30
autor
17. máj 2009

veronika, ja mam velmi dobru pamat na tvare, to preto...ale povie pravdu nebola som si ista, lebo mala okuliare...ale zakricala som na nu " Slavka" a ona zareagovala 😀 😀 😀

no a stretko by mohlo byt aj zajtra...lebo vraj utorok , stredu dazd 😒 tak ja neviem, co vy nato?

kukulik30
autor
17. máj 2009

kolacik sa vydaril a je ozaj vynikajuci 😝

slaviq81
17. máj 2009

Livi, a ja som si aj myslela, ze to možno si aj ty, keď si tak na mňa pozerala 😀 No aspoň som nadarmo dva krát neobišla námestie 😀
Tak kedy? Aké počasie hlásili?

kukulik30
autor
17. máj 2009

no vidis, vyplatilo sa 😀
idu svokrovci, padaaaaaaaaam 😀

zuzana612
17. máj 2009

Baby, preco musim vzdy ochoriet ked je nejake velke stretko 😢 😢 😢 Ale keby som uz nahodou musela ostat tu, tak posadite deti na vlacik a pridete ma pozriet, vsak 😀 😀 😀

sophie1981
17. máj 2009

ahoj.....ste popisali...ste sa nudili??..vonku tak krasne a vy sedite na nete...my sme boli cely den von...najprv sme sli doobedu do mesta dala som si kavcku a zjedla manzelove toramisu......no a poobede sme sli na to prijimanie...dala som si kolacikov a prechadzala sa s katkou....ale ta dnes toho nepospala..... 😠 .....ked to poratam vsetko dokopy, tak spala nejake2-3 hodinky za cely den...od 5.....do 8.....teraz uz konecne zaspinkala....tak uvidime, kedy sa zobudi na hlad.....dufam ze az okolo 2-3..... 😀 ......

kedy to stretko??..ja som za utorok...zajtra kym sa dam dokopy po vikende to potrva troska.... 😀

Zuzana....davaj mi pozor na fazulku a pekne lezkaj.....uz si vravela vasim???... 😕 ...nech sa o teba staraju este viac!!!! 😕

sophie1981
17. máj 2009

Janka...PREPAC...ja som vcera nemala ani mobil pri sebe...sme boli cely den von...cely vikend som nan ani nepozrela a az teraz ked som zapla konika vidim IP....ale slubujem na stretko tu klokanku donesiem...dufam ze som ti nenarobila skrt v tvojom plane....este raz prepac.... 😒

veronika1982
17. máj 2009

ak na zajtra planujete stretko tak ja nemozem..

na mna sa proste lepi smola.. manzel mi lezi v 39 horuckach v izbe.. matejovi sme teraz doodsavali nostek.. baby vam poviem ta odsavacka na vysavac je proste super.. matej konecne spokojne spinka.. este k tomu sa nam aj ocko zapalilo takze naisto zajtra budem musiet zavolat doktorke ze kedy ma moze zobrat.. este co ma caka???

rybecka
17. máj 2009

Bibka
to nevadi nic sa nestalo nespravila si ziaden skrt cez rozpocet len sme chceli vybehnut tu u nas na kopec tak sme sli sa poprechadzat nic sa strasne nestalo 😉
ja som za stretko v utorok zajtra mam kadernicku a poobede idem este do mesta.
Veronika vsak je super ja som to hovorila 😉 som rada ze to Matejkovi pomohlo

kukulik30
autor
17. máj 2009

tak predbezne na utorok to nechame?mne je jedno, teda stredu a stvrtok asi nie, lebo mozno pojdeme do KE niektory s tych dvoch dni 😉 ale inak som volna

bibka aka si si ista, ze sa nudime 😀 nenudime, ale nam deti spia aj par hodin a iba doma, takze co nam ine ostava 😀 doobedu do kostola a poobede na bicykle..takze ja stiham vsetko aj konika 😝 😀

Veronika, aj ty s tym stretkom nevyzeras ruzovo, ked ma maly sopliky a este zapal v ocku, no uvidis, co povie dr.hadam to nebude az take zle...neboj , prechladnutia su bezne, da sa to zvladnut....ale viem si predstavit, ze to neprida a bojis, ja som pri prvom prechladnuti bola hotova a total nevyspata, lebo som stresovala, ze sa zadusi 😕 ...a vlasten stresujem pri kazdej chorobe stale ☹ s tym nic nenarobis 😖 su aj horsie veci....

veronika1982
17. máj 2009

jani na nezaplatenie je ta odsavacka.. 😀 😀 dokonca aj driemal trosku pri tom.. 😀

ved sa bojim ist pod sprchu kedze nasi nie su doma... ale matejko teraz pekne dycha ale uz vidim ako nespim v noci a pocuvam..este ma sestra vystrasila ze moze grcat z hlienov...ale zda sa ze to nie je nic vazne... tak uvidime..

sophie1981
17. máj 2009

juj, veronika tak to je ozaj smola...teraz neviem ci je horsie to ze matej ma soplik alebo to ze manzel ma horucky......no......mas to tazke, budes sa obracat....

mnapalia ruky, ked som liezla do sprchy som si vsimla, ze ma uzasne opalilo podla tricka..... 🙄

janka, som si vydychla.... 😝

veronika1982
17. máj 2009

bibka aj mna dnes pripieklo a ruky mi az horia a tiez podla tricka... este aj na krku mam podla vystrihu a zeby nebolo malo tak aj od retiazky mam znak....

no teraz som sa konecne prezliekla do pyzama a utekam ku malemu.. majte sa

pata31
17. máj 2009

Ahojte...Zuzka, Maca som dnes zistila, ze 27.júna, ked je ten futbal, tak idem na svadbuuu...joooj, este som to aj mm povedala, ze co on sa tam organizuje, ked my ideme na svadbu 😅 takze mam smolu, vas nestretnem 😖

ivana2009
17. máj 2009

ahojte
Tak ja som dnes pokecala s veronikou jej matej je krasny 😀 😀 😀 oj moja tak mas co robit ti poviem ☹ ☹
ak bude stretko v meste tak sa k vam pridam 😀 😀 😀 v utorok mne to bńevyhovuje manzel ide do rakuska a treba ho vychystat skoda utorok a piatok velmi nie ak by to bolo v meste tak nemam problem s tym aj v utorok aj v piatok 😒 😒

anape
17. máj 2009

ahojte 🙂 ,

livka presne tak som to myslela s tym polstupnom ako napisala slavka 🙂

zuzka davaj si na seba a babo velikansky pozor, drzim palce, nech ti to cim skor prejde 😉

veronika hlavu hore, nepripustaj si to tak, ze sa na teba lepi smola, to prejde a bude zase fajn 🙂 ... teraz boli zase velke zmeny v pocasi a dost ludi chytila viroza.... viem, ze sa o matejka velmi bojis, to je normalne, ale ak su to "len" sopliky, tak to este nie je take zle a v ziadnom pripade nerozmyslaj nad tym, zeby sa mal dusit z hlienov... zbytocne sa budes stresovat
velmi vam drzim palce, nech ste cim skor zdravucki 🙂

co sa tyka stretka, zatial mi vyhovuje hociktory den, zatial nemam nijaky program, takze sa prisposobim vacsine 🙂 ... pozerala som pocasie pre spissku a okrem utorka tam cely tyzden davalo, ze bude pekne slnecno 🙂

dobru noc 😔

kajacz
18. máj 2009

pekné ránko...zdravím po víkende...teraz som vás dočítala pri rannej káve...naštastie toho nebolo vela... 😉

Moj manžel išiel dnes ráno na chirurgiu, v noci mu bolo zle...no, ono mu je zle už od stredy...ale dnes v noci sa to vystupnovalo...volal mi pred chvílou, že leží na infuziách s podozrením na zápal pankreasu... 😔 do pol hodiny by mali byt krvné výsledky... 😨

anape
18. máj 2009

dobre ranko 🙂 ,

fuha kaji, drzim palce, nech sa z toho manzel rychlo dostane 🙂

anape
18. máj 2009

livka ako robis tie zapekane cestoviny?
ja som cestovinovy typ, no zapekane som este nejedla a uz vobec nevarila 😔

kukulik30
autor
18. máj 2009

http://varenie.markiza.sk/clanok-464399-zapekan... anicka toto je verzia so sampinonmi 🙂

a verzia so zeleninou:
cestoviny si uvarim vo osolenej vriacej vode, brokolicu/ karfiol/ si uvarim tiez nad parou, potom ho oprazim na cibulke,/ ked mam sunku , tak pridam aj sunku/ okorenim , ovegetim, osolim podla chuti, pridam kukuricku, alebo , tuto zmes premiesam c cestovinami, opat cele troska ochutim vegetou a dam do vymastenej sklenenej zapekacej misy, zalejem zmesou z 2-3 vajicok a kyslej smotany a trochy vegety a pecieme vo vyhriatej rure / 150- 180stupnov /, pred koncom posypeme struhanym syrom, este chvilu nechame dopiect, kym sa syr rozpusti a hotovo 😉

kukulik30
autor
18. máj 2009
sophie1981
18. máj 2009

dobre slnecne ranko.... 😎 ....my sme spinkali do 7.00....... 😵 😵

sophie1981
18. máj 2009

vy uz varite???...my mame od vcera tak mame leharo s Katkou...este aj dedo ma dovolenku dnes.....tak uz upratal kuchynu.....takze ja uz len pobeham podlahy a je to..... 😅

veronika1982
18. máj 2009

bibka nevymenis katusku za mateja???? my sme spali do jednej a potom do stvrtej a potom do siedmej a nakoniec teraz zvitazil kociar a spinka v nom lebo by som nic nespravila. o 10.30 ideme ku lekarke.. rano o stvrtej sme vysavali. ha ha si susedia pomyslia...a ktomu mi dnes v noci tieklo mlieko ako z mliekarne.. dvakrat som si musela menit komplet vsetko... mm sa len smial...ze dobre kym tecie nech len tecie.. ja kde idem tak si musim brat nahradne veci...ale ono by sa to malo casom nejako upravit nie?

sophie1981
18. máj 2009

teraz sa dedo vybral poupratovat pivnicu...(vcera sa zabavil s kamosmi na pive a dosiel neskoro, takpredpokladam ze to je sposob zehlenia u mojej mami.....ze dobry skutok.... 😀 😀 😀 😀 😀 )....tak ja som rychlo osedlala kona.... 😀 😀 😀 ..pracka perie, snad nevytopim susedov.... 😅 😕 .....idem vycistit ten kociarik...som este stale nie a smrdi za tym dymom.....chuda dieta...sa necudujem, ze v nom nechcela vcera spinkat.... 😨

sophie1981
18. máj 2009

veronika....a preco chces menit.....sme na tom rovnako......krmili sme sa o 2.15, potom o 4.30.....ale nastastie potom o 5.30 zase zaspala na mne, tak sme chrapali do 7...este by sme potiahli, ale manzel siel do prace a zobudil nas.... 🙄 ......tesim sa s toho, ze som sa s nou nemusela od 5 hrat ako zvycajne..... 😝 ........ale mozno sa sopla zlakla, bo vcera som ju prvy krat rano odniesla babke........tak asi radsej dnes spala a struhala dobrotu, len nech je pri cicke.... 😀 🤐

kukulik30
autor
18. máj 2009

veronika, hadam by si nechcela , aby sa Ti uz Matej prespal celu noc 😕 😀 maj rozum, sak on ti vstava aj tak super....pekne kazde tri hodky..,niekomu sa budia deti aj kazde dve hodky..pockaj ked budu zubky, to budes vstavat 😀 budes spominat na tie zlate casy 😀
veronika, tebe tomlieko tesie asi ako mne, ja som sa tak kompletne prezliekala...uplne od mlieka 😝 lepsie , ze vyteka samo, ako by sa ti tam hromadilo a bol zapal 😉
no ja o chvilku padam von, treba mi ist do mesta, asi uz budu fotky vo Fotolabe..ale sa mi moc nechce 🙄 slubila som samkovi trojkolku, tak asi vybehneme iba na Mier a poobede prebehnem do mesta 😉

inak nakoniec ideme zajtra do KE, volala som sestricke....takze zajtrajsie stretko mne nevyhovuje 😒 tak nic, nabuduce...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre